خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چقدر خوشحالم امسال كارم تموم شد
      ادم ديونه ميشه ندونه تكليفش چيه

2. Top | #47
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اون درس های که شما میگی یه هفته زمان بزارید براشون با عرض پوزش بازآوری شون حداقل 3 هفته زمان میخواد
      اینجوری هم که بوش میاد 20 هم باشی تراز کاهش داره پس عملا ترمیم مالید
      کاری غیر این نمیتونیم بکنیم ظلمه دیگه همینه .

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      حرف های وزیر منطقی بود
      مشخص بود سواد داره...
      ولی درستش اینه که برای نظام قدیم مثبت باشه و جدید قطعی.
      سلام دوست عزیز.
      از شما که دانشگاه تهران درس میخونید واقعا انتظار بیشتری میره.
      این وزیری که شما میگین مشخص بود سواد داره آره واقعا سواد داره ولی سواد علمی نه متاسفانه سواد سیاه نمایی
      اولین موضوعی که میخوام خدمتتون عرض کنم اینه که ایشون اصلا نمیدونه کنکور 4 ساعته و 3 ساعت نیست
      دومین موضوع ایشون که اینقدر راجب امتحان نهایی قشنگ قشنگ حرف میزدن بیا باهم یه خاطره رو مرور کنیم ببینیم این امتحان نهایی چطوری بوده. قطعا به سن من و شما قد نمیده ولی در زمان های قدیم سازمان سنجش یه کنکور تستی میگرفت یه کنکور تشریحی ولی میدونی چرا تشریحی رو برداشتن؟ طبق گفته های خودشون درتصحیح اوراق امتحانی سلیقه وجود داشت یعنی یک برگه در صبح یه نمره میگرفت و همون برگه با همون مصحح در عصر یه نمره ی دیگه(حالا شما این موضوع رو هم بهش اضافه کن این بنده خدا هایی که میرن و برگه تصحیح میکنن تو حوزه ها تا ماه ها بعد حق تصحیحشون پرداخت نمیشه و اگر یادت بیاد یه دوره حتی اعتصاب هم کردن و چند روز حوزه های تصحیح اصن مصحح نداشت)
      این اولین موضوع راجب تصحیح سلیقه ای برگه های امتحانی. حالا بریم سر وقت مورد دوم که تمام ایران خبردار شدن الا مسوولین محترم آموزش پرورش و اونم لو رفتن سوالات بود
      سومین موضوع اینه که الان شما لطف کن به من بگو من که سال 92 دیپلم گرفتم آیا سطح نهایی با سال 98 یکی خواهد بود که یک تراز بخوان بهش بدن؟ (اصن همچین چیزی قابل مقایسه هست به نظرت؟)
      چهارمین موضوع اینه که طبق گفته خود مسوولین میانگین نمره در مناطق برخوردار و غیر برخوردار در بعضی جاها حتی به دو نمره هم میرسه آیا امتحان های نهایی هم مثه کنکور منطقه بندی داره؟ جواب منفی هست.
      پنجمین موضوع اینه که اگر واقعا قراره کنکور حذف بشه الان چطوری میخوان با اینهمه معدل 20 تفکیک انجام بدن؟(خود رییس سازمان سنجش علنا گفت این امتحان های نهایی رسما قدرت تفکیک ندارن و فقط واسه اینه که یک نفر یه مقطع بره بالاتر)
      ششمین موضوع اینه که در کمال وقاحت پوزخند میزنن و میگن کدوم 85 درصد این اصن از کجا اومده؟(حتی وزیر علوم که همکار خودشونه رو هم زیر سوال بردن)
      هفتمین موضوع که شاید تو این انجمن کسی زیاد متوجه نشد اینه که این وزیر به ظاهر باسواد حتی نمیدونه آزمون تیزهوشان ورودی پایه هفتم قراره 5 مرداد برگزار بشه و حتی کارت ورود به جسله هم صادر شده واسش اونوقت در کمال ناآگاهی میگن اواخر مرداد برگزار میشه و تازه قسمت قشنگ تر ماجراس اینه که حتی موارد امتحانی این آزمون رو هم اشتباه میگن.

همین هفت موضوع رو شما که میگین سواد داره ممنون میشم جواب بدین تا بعدا به موضوعات دیگه هم برسیم
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 01 مرداد 1397 در ساعت 14:09

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      اگه قطعی هم بشه یک هفته وقتتونو بزارید برا ترمیم . اینجوری دور از حواشی هستید (البته خودمم الان درگیر حواشی هستم )اما اینجوری با کمپین و اینجور چیزا یک ماه راحت میره ..
      دوست عزیز ترمیم معدل که شما میگین یه هفته وقت بزارن واسش واسه زمانی هست که بخواد با نمره ی 17 یا 18 رد کنن بره که خب قطعا کسی که ترمیم میخواد انجام بده واسه 18 نمیره.
      تازه خود پروسه امتحان نهایی 14 الی 21 روز طول میکشه که باید رفت و امتحان داد.حالا شما چطوری تو یه هفته جمع کردی واقعا نمیدونم
      تازه بعد این ماجرا ها واقعا خدا میدونه که نمره ها عوض بشن یا نه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یک قطعی برق ساده بدون برنامه ریزی هست نه ساعت معینی داره نه روز مشخصی نه تا کی قراره ادامه پیدا کنه
      نه اطلاع رسانی میشه کی قطعی هست اینهمه شبکه استانی روزنامه بیلبورد و.... حداقل یک اطلاعی نمیدن زمان قطعی کیه
      یک قضیه به این سادگی رو برنامه ریزی ندارن براش هر موقع طرف دلش بخواد شاسی رو میزنه قطع میکنه بعد برای مسله مهمی مثل معدل کلی برنامه ریزی کردن و این شده جالب است
      مشاور

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      یک قطعی برق ساده بدون برنامه ریزی هست نه ساعت معینی داره نه روز مشخصی نه تا کی قراره ادامه پیدا کنه
      نه اطلاع رسانی میشه کی قطعی هست اینهمه شبکه استانی روزنامه بیلبورد و.... حداقل یک اطلاعی نمیدن زمان قطعی کیه
      یک قضیه به این سادگی رو برنامه ریزی ندارن براش هر موقع طرف دلش بخواد شاسی رو میزنه قطع میکنه بعد برای مسله مهمی مثل معدل کلی برنامه ریزی کردن و این شده جالب است
      متاسفانه از ماست که برماست.
      اومدن برنامه قطعی برق رو اعلام کردن فرداش هم وطنان همیشه درصحنه رفته بودن و شیک و مجلسی سیم های برق رو دزدین و رفتن(کاملا ریلکس و با برنامه ی موثق)
      ر.ا: کلا این وزیر آموزش پرورش استاد سیاه نمایی و سفسطه کردنه خیلی علم داره جرات کنه بیاد در گفت و گوی چند نفره ومناظره ای جوابگو باشه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      متاسفانه از ماست که برماست.
      اومدن برنامه قطعی برق رو اعلام کردن فرداش هم وطنان همیشه درصحنه رفته بودن و شیک و مجلسی سیم های برق رو دزدین و رفتن(کاملا ریلکس و با برنامه ی موثق)
      ر.ا: کلا این وزیر آموزش پرورش استاد سیاه نمایی و سفسطه کردنه خیلی علم داره جرات کنه بیاد در گفت و گوی چند نفره ومناظره ای جوابگو باشه
      اصلا اینها به کنار من موندم اینکه بگن فلان منطقه فلان ساعت قراره قطعی داشته باشه ایا کار سخت و محالی هست با اینهمه تکنولوژی ارتباطی قرن 21 کشوره از زباله داره برق تولید میکنه ما در ارزوی وصل کردن برق با بادبزن خودمون رو خنک نگه میداریم وقتی برقش اینه دیگه مسایلی دیگه اش مثل معدل و.. اش چی میشه
      مشاور

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسایی که تحت تاثیر حرفهای وزیر قرار گرفتن ویس دکتر سبطی رو گوش بدن آگاه بشن

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی عاشق اینایی هستم که جو گیر شدن با حرفای این وزیر
      میگه تاثیر قطعی به نفع خود شماست
      اقا دوتا جمله فقط کافیه:
      ۱.سوالات رو میرود(البته ماله ما قدیمیا رفته است!)
      ۲.ورقه ها سلیقه ای تصحیح میشود.(شده است)

حالا اینکه اصلا تو قانون بوده ۳ سال باید نهایی برگزار شود و ماله ما فقط سوم+چنتا درس از پیش نهایی بوده بماند
      خودتونو گول نزنید
      این قانون باید برداشته بشه

10. Top | #55
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا اینجا هر چیزی مردم دوست داشته باشن برعکسش اجرا میشه
      نمونش همین تلگرام ... !!
      حالا اینم از تاثیر معدل !! کل ملت دارن میگن بابا نمیخایم تاثیر داشته باشه ... ! اما ...
      فک کنید همین چند سال پیش هم تاثیر قطعی بود
      الان یع آدم باهوش و با استعدادی مثل آقای رستگار رحمانی نهایتا داشت تو سبزی فروشی محل یا تاکسی رانی شهرشون کار می کرد ... !!
      خداییش تاثیر معدل برای اونایی که معدل زیر 18 دارن دیگ خیلی ظلمهههه !!

26073818_769477073261468_3424784545050787840_n.jpg

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      در این یه مورد واسه تهران اطلاع رسانی میکنن اما نکتش اینجاس که هیچ وقت بر اساس اون چیزی که اعلام میکنن برق قطع نشده
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

در این یه مورد واسه تهران اطلاع رسانی میکنن اما نکتش اینجاس که هیچ وقت بر اساس اون چیزی که اعلام میکنن برق قطع نشده
      منم همینو میگم بی برنامه ان بر اساس اونی ک میگن نیس اصلا در همه موارد
      مشاور

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      از شما که دانشگاه تهران درس میخونید واقعا انتظار بیشتری میره.
      این وزیری که شما میگین مشخص بود سواد داره آره واقعا سواد داره ولی سواد علمی نه متاسفانه سواد سیاه نمایی
      اولین موضوعی که میخوام خدمتتون عرض کنم اینه که ایشون اصلا نمیدونه کنکور 4 ساعته و 3 ساعت نیست
      دومین موضوع ایشون که اینقدر راجب امتحان نهایی قشنگ قشنگ حرف میزدن بیا باهم یه خاطره رو مرور کنیم ببینیم این امتحان نهایی چطوری بوده. قطعا به سن من و شما قد نمیده ولی در زمان های قدیم سازمان سنجش یه کنکور تستی میگرفت یه کنکور تشریحی ولی میدونی چرا تشریحی رو برداشتن؟ طبق گفته های خودشون درتصحیح اوراق امتحانی سلیقه وجود داشت یعنی یک برگه در صبح یه نمره میگرفت و همون برگه با همون مصحح در عصر یه نمره ی دیگه(حالا شما این موضوع رو هم بهش اضافه کن این بنده خدا هایی که میرن و برگه تصحیح میکنن تو حوزه ها تا ماه ها بعد حق تصحیحشون پرداخت نمیشه و اگر یادت بیاد یه دوره حتی اعتصاب هم کردن و چند روز حوزه های تصحیح اصن مصحح نداشت)
      این اولین موضوع راجب تصحیح سلیقه ای برگه های امتحانی. حالا بریم سر وقت مورد دوم که تمام ایران خبردار شدن الا مسوولین محترم آموزش پرورش و اونم لو رفتن سوالات بود
      سومین موضوع اینه که الان شما لطف کن به من بگو من که سال 92 دیپلم گرفتم آیا سطح نهایی با سال 98 یکی خواهد بود که یک تراز بخوان بهش بدن؟ (اصن همچین چیزی قابل مقایسه هست به نظرت؟)
      چهارمین موضوع اینه که طبق گفته خود مسوولین میانگین نمره در مناطق برخوردار و غیر برخوردار در بعضی جاها حتی به دو نمره هم میرسه آیا امتحان های نهایی هم مثه کنکور منطقه بندی داره؟ جواب منفی هست.
      پنجمین موضوع اینه که اگر واقعا قراره کنکور حذف بشه الان چطوری میخوان با اینهمه معدل 20 تفکیک انجام بدن؟(خود رییس سازمان سنجش علنا گفت این امتحان های نهایی رسما قدرت تفکیک ندارن و فقط واسه اینه که یک نفر یه مقطع بره بالاتر)
      ششمین موضوع اینه که در کمال وقاحت پوزخند میزنن و میگن کدوم 85 درصد این اصن از کجا اومده؟(حتی وزیر علوم که همکار خودشونه رو هم زیر سوال بردن)
      هفتمین موضوع که شاید تو این انجمن کسی زیاد متوجه نشد اینه که این وزیر به ظاهر باسواد حتی نمیدونه آزمون تیزهوشان ورودی پایه هفتم قراره 5 مرداد برگزار بشه و حتی کارت ورود به جسله هم صادر شده واسش اونوقت در کمال ناآگاهی میگن اواخر مرداد برگزار میشه و تازه قسمت قشنگ تر ماجراس اینه که حتی موارد امتحانی این آزمون رو هم اشتباه میگن.

همین هفت موضوع رو شما که میگین سواد داره ممنون میشم جواب بدین تا بعدا به موضوعات دیگه هم برسیم
      نظر من فرق داره با چیزی که گفتم
      اما طبیعتا از تاثیر مثبت پایین تر نمیان برای همین گفتم
      تاثیر مثبت هم در اصل کشکه.برای من نوشته بود فاقد تاثیر
      توی ایران تشریحی و شرط معدل و... واقعا مخربه.
      چون بازار پارتی بازی و سلیقه و...کاملا ازاده
      خیلی حوصله ی صحبت ندارم
      اما قبول دارم حرفاتو
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن