خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاثیر باید قطعی باشه
      اول به خاطر اینکه مدرسه رفتن الکی نباشه. چون اگه نباشه هیچکش نیازی به مدرسه نداره و همه با کتاب تست میتونن تو کنکور نتیجه بگیرن.
      دوم اینکه امتحانات مدرسه تشریحی هست پس همه ی دانش آموزا چه تاثیر قطعی باشه چه نباشه هم تشریحی میخونن و هم کنکوری(تستی)
      فقط تنها کاری که باید بشه اینه که امنیت امتحانات نهایی مثل کنکور بالا بره.
      بعدشم اگه مشکل اینه که خیلی ها تو نهایی 20 میگیرن خب کاری نداره که سطح سوالات نهایی رو بیارن در سطح کنکور بکنن تا تراز امتحانات نهایی هم بهبود داده بشه.
      کلا من موندم اگه تاثیر قطعی نباشه چرا باید امتحانات مدرسه رو خوند؟؟؟ تاثیر قطعی به امتحانات تشریحی مدرسه ارزش میده.

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      حرف های وزیر منطقی بود
      مشخص بود سواد داره...
      ولی درستش اینه که برای نظام قدیم مثبت باشه و جدید قطعی.
      الحق و الانصاف خیلی حرفای خوبی زد و وزارت آموزش و پرورش هم برازندشه منتها حیف دستاش بستس!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      تاثیر باید قطعی باشه
      اول به خاطر اینکه مدرسه رفتن الکی نباشه. چون اگه نباشه هیچکش نیازی به مدرسه نداره و همه با کتاب تست میتونن تو کنکور نتیجه بگیرن.
      دوم اینکه امتحانات مدرسه تشریحی هست پس همه ی دانش آموزا چه تاثیر قطعی باشه چه نباشه هم تشریحی میخونن و هم کنکوری(تستی)
      فقط تنها کاری که باید بشه اینه که امنیت امتحانات نهایی مثل کنکور بالا بره.
      بعدشم اگه مشکل اینه که خیلی ها تو نهایی 20 میگیرن خب کاری نداره که سطح سوالات نهایی رو بیارن در سطح کنکور بکنن تا تراز امتحانات نهایی هم بهبود داده بشه.
      کلا من موندم اگه تاثیر قطعی نباشه چرا باید امتحانات مدرسه رو خوند؟؟؟ تاثیر قطعی به امتحانات تشریحی مدرسه ارزش میده.
      خودت ک نقض کننده حرفای خودت رو زدی
      امنیت سوالا رو بالا ببرن حرف شماست پس امسالی ک سوال لو رفت چی میشه بنظرت؟
      مشاور

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها من یه سوال دارم

اگه کسی بره ترمیم معدل سوم

مدرک دیپلم جدید میگیره یا نه ؟

اخه الان داشتم همین الان تو انجمن میخوندم که گفتن نمراتش اصلا برای دیپلم تاثیر نداره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم با تاثیر قطعی موافقم
      ولی برای نظام جدید ها

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی نمایش پست ها
      بچه ها من یه سوال دارم

اگه کسی بره ترمیم معدل سوم

مدرک دیپلم جدید میگیره یا نه ؟

اخه الان داشتم همین الان تو انجمن میخوندم که گفتن نمراتش اصلا برای دیپلم تاثیر نداره
      من خودم رفتم برا دو درس همونه نمرات تو دیپلم ولی تو سوابق تحصیلی تغییر کرده

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      حرف های وزیر منطقی بود
      مشخص بود سواد داره...
      ولی درستش اینه که برای نظام قدیم مثبت باشه و جدید قطعی.
      ​با سواداش یا مهاجرت کردن یا تو زندانن

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونایی که میان میگن قطعی باشه فازشون چیه دقیقا
      ماذا فازا یا حبیبی
      الان منی که سال نود و پنج اومدم سوم نهایی دادم چجوری جبرانش کنم
      انقد همین امسال سوالا نهایی لو رفت که خودشون قبول کردن لو رفته شما این وسط چرا کاسه داغ تر از اش شدی
      اینا دردشون یه چیز دیگه اس کلی پول از موسسه های کنکوری گرفتن وگرنه موسسه کنکوری که غیب نمیدونسته کلی هزینه کرده پکیج ترمیم معدل رو چهار ساعت بعد تصویب قانون داده بیرون
      من زاهدانم اگر قرار باشه تاثیر قطعی باشه باید دبیر منم سرکلاس چرت و پرت تف نده و درس بده به من نگه وظیفه من نیست کتاب رو بهت کنکوری درس بدم اموزش پرورش به من میگه فقط درس بده تست نزن
      بعدشم حتی اگ بیست شدی بهت بگم ک فرزندم بضرر خودتم هست

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونایی که میان میگن قطعی باشه فازشون چیه دقیقا
      ماذا فازا یا حبیبی
      الان منی که سال نود و پنج اومدم سوم نهایی دادم چجوری جبرانش کنم
      انقد همین امسال سوالا نهایی لو رفت که خودشون قبول کردن لو رفته شما این وسط چرا کاسه داغ تر از اش شدی
      اینا دردشون یه چیز دیگه اس کلی پول از موسسه های کنکوری گرفتن وگرنه موسسه کنکوری که غیب نمیدونسته کلی هزینه کرده پکیج ترمیم معدل رو چهار ساعت بعد تصویب قانون داده بیرون
      من زاهدانم اگر قرار باشه تاثیر قطعی باشه باید دبیر منم سرکلاس چرت و پرت تف نده و درس بده به من نگه وظیفه من نیست کتاب رو بهت کنکوری درس بدم اموزش پرورش به من میگه فقط درس بده تست نزن
      بعدشم حتی اگ بیست شدی بهت بگم ک فرزندم بضرر خودتم هست

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان درسی چقدره ترمیم؟
      خودمون بریزیم حسابشون بابا از استرس ..............شدیم

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      دوستان درسی چقدره ترمیم؟
      خودمون بریزیم حسابشون بابا از استرس ..............شدیم
      پارسال من رفتم درسی 20 تومن بود .

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      10 تاش 200 تومن که باید بین 1 میلیون کنکوری که میگیم نصفشون هم برن میشه >>>.100 میلیارد تومن
      اگه اشتباه حساب نکرده باشم همین مقدار میشه که آموزش و پرورش محترم میخواد بخاطرش شادی و نشاط رو به دانش آموز ها و مدرسه برگردونه

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بابا يه شماره حساب بدن نفري ١٠٠ تومن ميريزيم به حسابشون فقط ولمون كنن بذارن راحت درسمونو بخونيم

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه قطعی هم بشه یک هفته وقتتونو بزارید برا ترمیم . اینجوری دور از حواشی هستید (البته خودمم الان درگیر حواشی هستم )اما اینجوری با کمپین و اینجور چیزا یک ماه راحت میره ..

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      اگه قطعی هم بشه یک هفته وقتتونو بزارید برا ترمیم . اینجوری دور از حواشی هستید (البته خودمم الان درگیر حواشی هستم )اما اینجوری با کمپین و اینجور چیزا یک ماه راحت میره ..
      اون درس های که شما میگی یه هفته زمان بزارید براشون با عرض پوزش بازآوری شون حداقل 3 هفته زمان میخواد
      اینجوری هم که بوش میاد 20 هم باشی تراز کاهش داره پس عملا ترمیم مالید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن