خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      به به آوا خانوم...

۱ . به نظرت پول بهتر است یا ثروت ؟

۲ . آیا حاضری با پسری که قبلا آب کرفس خورده ازدواج کنی ؟

۳ . بی مزه‌ترین جوکی که تاحالا شنیدی رو بگو ؟

۴ . اگه ساعت برنارد داشتی تنها کاری که انجام میدادی چی بود ؟

۵ . دروغ برات قابل تحمل‌تره یا خیانت ؟ ( هیچکدوم نداریم )

۶. بهترین دوستت تو انجمن که بیشتر از بقیه باهاش راحتی ؟

۷. بدترین سوتی که پیش مامان بابات دادی چی بود ؟

۸. اگه دوست پسرت ازت پسوورد اینستاتو بخواد خفه‌ش میکنی یا زنده به گور ؟

۹ . بدترین کاری که در حق دوست صمیمیت کردی چی بوده ؟

۱۰ . رمز عملیات والفجر ۸ چی بود ؟

۱۱ . اگه یه روز برات موقعیت اونور آب رفتن پیش بیاد ، میری یا پیش مامان بابات میمونی ؟

۱۳ . بزرگترین دروغی که تو عمرت گفتی چی بوده ؟

۱۴ . به خودت از ۱ تا ۲۰ چند میدی ؟
      به به آوا خانوم...
      آوا:سلاااام خوش اومدین صفا آوردین

۱ . به نظرت پول بهتر است یا ثروت ؟
      آوا:پول خوبه دوست دارم

۲ . آیا حاضری با پسری که قبلا آب کرفس خورده ازدواج کنی ؟
      آوا:آره مگه چیه؟

۳ . بی مزه‌ترین جوکی که تاحالا شنیدی رو بگو ؟
      آوا:داداشم وقتی بچه بود میگفت:یه روز یه مرده میخوره به نرده بر میگرده

۴ . اگه ساعت برنارد داشتی تنها کاری که انجام میدادی چی بود ؟
      آوا:نمیدونمممم

۵ . دروغ برات قابل تحمل‌تره یا خیانت ؟ ( هیچکدوم نداریم )
      آوا:دروغ

۶. بهترین دوستت تو انجمن که بیشتر از بقیه باهاش راحتی ؟
      آوا:دوست خوب زیاد دارم تو انجمن

۷. بدترین سوتی که پیش مامان بابات دادی چی بود ؟
      آوا:چیززززه

۸. اگه دوست پسرت ازت پسوورد اینستاتو بخواد خفه‌ش میکنی یا زنده به گور ؟
      آوا:دوست پسر ندارم اما کات میکنم

۹ . بدترین کاری که در حق دوست صمیمیت کردی چی بوده ؟
      آوا:تا حالا در حق کسی بدی نکردم خداروشکر

۱۰ . رمز عملیات والفجر ۸ چی بود ؟
      آوا:نمیدونم

۱۱ . اگه یه روز برات موقعیت اونور آب رفتن پیش بیاد ، میری یا پیش مامان بابات میمونی ؟
      آوا:دوست دارم موقعیت جوری باشه که هممون با هم بریم تحمل دوری رو ندارم

۱۳ . بزرگترین دروغی که تو عمرت گفتی چی بوده ؟
      آوا:هنوز نگفتم...هنوز

۱۴ . به خودت از ۱ تا ۲۰ چند میدی ؟
      آوا:کلی بگم؟12 13

مرسی از اینکه تشریف آوردی
      ویرایش توسط Lullaby : 31 تیر 1397 در ساعت 16:09

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام آواجونم ممنونم ازت بابت تگ گل من
      خب حالاسوالات:1)مهمترین اتفاق خوب زندگیت؟؟؟
      2)هدفت؟؟؟
      3)نظرت درموردمن؟؟؟باایموجی خاصی هم شخصیت تصویرسازی شده من روتوذهنت نشون بده گلم
      4)نظردرموردپروفسورسمیعی؟؟؟ ؟بازم باایموجی خاص نشون بده
      5)بنظرت بهترین رشته تحصیلی دنیاچیه؟؟؟
      6)تعریفت ازخوشبختی چیه؟؟؟بااجازت منم تعریف خودموبگم:خوشبختی نگاه خداونداست امیدوارم خداوندهیچگاه نگاهش راازهممون وهمتون برنگیردانشاالله
      7)به نظرت بیخودترین کاردنیاچیه؟؟؟؟
      8)رنگ موردعلاقت /خوراکی موردعلاقت/تفریح موردعلاقت/اسم موردعلاقت/آهنگ موردعلاقت؟؟؟؟؟؟
      9)بنظرت بهترین سوالی که میشه ازآدماپرسیدچیه؟؟؟
      10)اگه پزشک بشی اگه بزرگترین دشمنت بیمارت بشه نجاتش میدی؟؟؟چرا؟؟؟
      پ.ن:اگه سوالام تکراری بودبه بزرگی خودت ببخش پستهای قبلی رونخوندم
      ازت بینهایت سپاسگزارم عزیزدلم ان شاالله همیشه موفق باشی وبه بهترینهابرسی گلم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 31 تیر 1397 در ساعت 15:26

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B_m10m_O نمایش پست ها
      سلام

خب بی مقدمه بریم سراغ سوالا

1- می تونی یه متن حداقل سه خطی در مورد گربه ها بنویسی؟

2- فرض کن تو توییک دسته هستی (َشامل 8 مرد و 7 زن جوان ، 13 پیرزن و پیرمرد و 11 بچه کوچیک زیر 7 سال! ... اعدادفرضی ) که به مسافرت به یه جزیره دور افتاده میرین ... گروه شما طی یه سری اتفاقات گیر یه قبیله آدم خور می افته. رئیس قبیله تو رو انتخاب می کنه و به هر طریقی شده بهت منظورش رو می رسونه که باید 10 نفر از شما رو برداره و ببره تا به بقیه اجازه زنده موندن و فرار رو بده. باید از گروه 40 نفره شما ، حداقل 10 نفر رو همونجا رها و فدا کنین تا بقیه گروه شانسی برای زنده موندن داشته باشن؛ تو ناگزیر به انتخابی ... چطوری اون 10 نفری که باید بمیرن رو مشخص می کنی؟ بر چه معیاری؟؟؟ می تونی توضیح بدی.

3- فرض کن توی یک قرعه کشی ویژه برنده شدی ؛ روشش اینطوریه که بهت یه حق انتخاب بین این دو گزینه میدن: i- صد میلیون تومان نقد بر داری. بدون هیچ قرعه کشی و دردسری. اگه این گزینه رو انتخاب کنی همونجا پولو بهت میدن و تمام ii- سه تا سبد جلوت قرار میدن . دو تاش پوچه و توی یکیش 10 میلیارد تومان پول هست ... تو با شانس یکی از سبدها رو انتخاب می کنی ، هرچیزی که از سبد در بیاد همون میشه. توجه کن که اینجا ریسک باخت رو داری /// حالا کدوم یکی از این دو تا گزینه رو انتخاب می کنی؟؟؟ دلیلت چیه؟؟؟

4- فرض کن تو رئیس شورای نگهبان و تصمیم گیرنده اصلی تو بحث رد و تایید صلاحیت توی یک کشور فرضی هستی فردی برای انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنه که فوق العاده محبوبه و توی رای آوریش شکی نیست ولی تو ( و فقط تو) می دونی که این فرد خائن و جاسوس هست . هیچ مدرکی برای اثبات این قضیه نداری که مردم رو آگاه کنی و می دونی هیچ شانسی نداری نظر مردم رو نسبت بهش برگردونی . همین که تایید صلاحیتش کنی رای میاره و قدرت کامل اجرایی رو بدست میاره و با همکاری دوستاش کل قدرت رو قبضه می کنه و کشور رو به ف ن ا میده. از طرفی می دونی که این بر خلاف «قانون» و «اصول» هست که فردی رو بدون مدرک رد کنی و حقش رو ضایع کنی ... حالا بین i- قانون و اصول اخلاقی و ii- مصلحت کشور ، کدوم رو انتخاب می کنی؟ یعنی فرد رو تایید صلاحیت می کنی یا رد؟؟؟؟ دلیلت چیه؟؟؟ قانون مهم تره یا نظر و مصلحت اندیشی خودت (هرچقدرم درست باشه)؟؟؟؟

5- فرض کن این قدرت رو داشتی که یک نفر رو ( و فقط یک نفر رو ) زنده کنی؛ هرکسی که باشه... چه کسی رو انتخاب می کردی؟؟؟ چرا؟؟؟

6-ترجیح می دادی کدوم یکی از این چهار تا باشی؟؟؟ چرا؟؟؟ i. پولدار ترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت زشت و اخمق ii. زیباترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت بی پول و احمق. iii. باهوش ترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت زشت و بی پول iv. یه آدم معمولی که هوش و زیبایی و پول به اندازه متوسط داره

پ ن: تا حدی که در توانم بود سعی کردم سوالام متفاوت باشه و از سوالای کلیشه ای صندلی های داغ دور باشم
      سلام

آوا:سلام مهدی خوش اومدی: ))

خب بی مقدمه بریم سراغ سوالا

آوا:بریییییم

1- می تونی یه متن حداقل سه خطی در مورد گربه ها بنویسی؟
      آوا:گربه هارو خیلی دوست دارم چندبار شده که خیابون خلوت بوده و من داشتم راه میرفتم کنار سطل زباله چند تا گربه دیدم و رفتم چند دقیقه باهاشون حرف زدم تازه وسطاش بغضمم میگرفت دیوونه هم خودتونید
      3خط نشد

2- فرض کن تو توییک دسته هستی (َشامل 8 مرد و 7 زن جوان ، 13 پیرزن و پیرمرد و 11 بچه کوچیک زیر 7 سال! ... اعدادفرضی
      ) که به مسافرت به یه جزیره دور افتاده میرین ... گروه شما طی یه سری اتفاقات گیر یه قبیله آدم خور می افته. رئیس قبیله تو رو انتخاب می کنه و به هر طریقی شده بهت منظورش رو می رسونه که باید 10 نفر از شما رو برداره و ببره تا به بقیه اجازه زنده موندن و فرار رو بده. باید از گروه 40 نفره شما ، حداقل 10 نفر رو همونجا رها و فدا کنین تا بقیه گروه شانسی برای زنده موندن داشته باشن؛ تو ناگزیر به انتخابی ... چطوری اون 10 نفری که باید بمیرن رو مشخص می کنی؟ بر چه معیاری؟؟؟ می تونی توضیح بدی.
      آوا:وااااایی اقا قلبم اومد تو دهنم مطمئنم خودم قبل از همه از ترس سکته میکنم میمیرم

3- فرض کن توی یک قرعه کشی ویژه برنده شدی ؛ روشش اینطوریه که بهت یه حق انتخاب بین این دو گزینه میدن: i- صد میلیون تومان نقد بر داری. بدون هیچ قرعه کشی و دردسری. اگه این گزینه رو انتخاب کنی همونجا پولو بهت میدن و تمام ii- سه تا سبد جلوت قرار میدن . دو تاش پوچه و توی یکیش 10 میلیارد تومان پول هست ... تو با شانس یکی از سبدها رو انتخاب می کنی ، هرچیزی که از سبد در بیاد همون میشه. توجه کن که اینجا ریسک باخت رو داری /// حالا کدوم یکی از این دو تا گزینه رو انتخاب می کنی؟؟؟ دلیلت چیه؟؟؟
      آوا:100میلیون رو نقد رو برمیدارم و میرم باهاش کار میکنم خیلی ریسکیه که 100 میلیون رو مفت مفت از دست بدم و به شانس هم اعتقاد ندارم زیاد

4- فرض کن تو رئیس شورای نگهبان و تصمیم گیرنده اصلی تو بحث رد و تایید صلاحیت توی یک کشور فرضی هستی
      فردی برای انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنه که فوق العاده محبوبه و توی رای آوریش شکی نیست ولی تو ( و فقط تو) می دونی که این فرد خائن و جاسوس هست . هیچ مدرکی برای اثبات این قضیه نداری که مردم رو آگاه کنی و می دونی هیچ شانسی نداری نظر مردم رو نسبت بهش برگردونی . همین که تایید صلاحیتش کنی رای میاره و قدرت کامل اجرایی رو بدست میاره و با همکاری دوستاش کل قدرت رو قبضه می کنه و کشور رو به ف ن ا میده. از طرفی می دونی که این بر خلاف «قانون» و «اصول» هست که فردی رو بدون مدرک رد کنی و حقش رو ضایع کنی ... حالا بین i- قانون و اصول اخلاقی و ii- مصلحت کشور ، کدوم رو انتخاب می کنی؟ یعنی فرد رو تایید صلاحیت می کنی یا رد؟؟؟؟ دلیلت چیه؟؟؟ قانون مهم تره یا نظر و مصلحت اندیشی خودت (هرچقدرم درست باشه)؟؟؟؟
      آوا:یعنی مهدی سوالات داره کمرم رو میشکونه لامصب خیلی سنگینن
      تموم تلاشم رو میکنم که مدرک گیر بیارم تا رد صلاحیتش کنم مطمئنا یه رد پایی از خودش به جا گذاشته و یادش رفته پاکش کنه

5- فرض کن این قدرت رو داشتی که یک نفر رو ( و فقط یک نفر رو ) زنده کنی؛ هرکسی که باشه... چه کسی رو انتخاب می کردی؟؟؟ چرا؟؟؟
      آوا:خیلی ها هستن واقعا نمیتونم انتخاب کنم

6-ترجیح می دادی کدوم یکی از این چهار تا باشی؟؟؟ چرا؟؟؟ i. پولدار ترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت زشت و اخمق ii. زیباترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت بی پول و احمق. iii. باهوش ترین آدم دنیا باشی ولی بی نهایت زشت و بی پول iv. یه آدم معمولی که هوش و زیبایی و پول به اندازه متوسط داره
      آوا:قطعا گزینه آخر

پ ن: تا حدی که در توانم بود سعی کردم سوالام متفاوت باشه و از سوالای کلیشه ای صندلی های داغ دور باشم

مرررررسی که تشریف آوردی صندلی واقعا داغ بود نمیشد نشست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      سلام بر اوا گلی ((:

1_دورترین خاطره ای ک از خودت در ذهن داری؟

2-اخرین اتفاق با مزه ای ک برات افتاده تعریف کن بخندیم (:

3-اگه جای دولتمردای ایران بودی چ راهکار اقتصادی داشتی؟((:

4-کدوم یکی از شخصیت های فیلم هری پاتر رو میپسندی؟((:

5-اخرین بار ب کی گفتی دوست دارم ؟

6-اگه الان بخوای بری مسافرت کجا رو انتخاب میکنی؟

7-نظرت راجع ب من
      سلام بر اوا گلی ((:

آوا:سلاااام بر سعید جونز

1_دورترین خاطره ای ک از خودت در ذهن داری؟

آوا:دبستان هم نمیرفتم یه روز بابام رفته بود یه ماموریت 1روزه از صبح تا غروب نشستم دم در تا بیاد

2-اخرین اتفاق با مزه ای ک برات افتاده تعریف کن بخندیم (:

آوا:اتفاق بامزه برام زیاد میفته این آخریش نیست اما اینو فعلا یادمه:خونه مادربزرگم بودم صبح بیدار شدم یه لیوان چای ریختم واسه خودم هوس نون پنیر چای شیرین کرده بودم خلاصه نون و پنیر گذاشتم جلوم و چای رو شیرین کردم و یه قلپ از چای خوردم چشمت روز بد نبینه همینکه چای رو خوردم دویدم سمت دستشویی همشو تف کردمبله اینجانب فرق نمک و شکر رو تشخیص ندادم

3-اگه جای دولتمردای ایران بودی چ راهکار اقتصادی داشتی؟((:

آوا:دزدی نمیکردم!!!

4-کدوم یکی از شخصیت های فیلم هری پاتر رو میپسندی؟((:
      آوا:خودِ هری پاتر رو خیلی دوس دارم

5-اخرین بار ب کی گفتی دوست دارم ؟

آوا:از این جمله زیاد استفاده میکنم یادم نمیاد

6-اگه الان بخوای بری مسافرت کجا رو انتخاب میکنی؟

آوا:نیویورک

7-نظرت راجع ب من

آوا:آدم خوبی هستی فازی که توش هستی رو دوست دارم دورِ خودت حصار زیاد داری در کل دوست داشتنی هستی
      پ.ن:ذوق مرگ نشو

مرررسی از اینکه تشریف آوردی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      خب حالاسوالات:1)مهمترین اتفاق خوب زندگیت؟؟؟
      2)هدفت؟؟؟
      3)نظرت درموردمن؟؟؟باایموجی خاصی هم شخصیت تصویرسازی شده من روتوذهنت نشون بده گلم
      4)نظردرموردپروفسورسمیعی؟؟؟ ؟بازم باایموجی خاص نشون بده
      5)بنظرت بهترین رشته تحصیلی دنیاچیه؟؟؟
      6)تعریفت ازخوشبختی چیه؟؟؟بااجازت منم تعریف خودموبگم:خوشبختی نگاه خداونداست امیدوارم خداوندهیچگاه نگاهش راازهممون وهمتون برنگیردانشاالله
      7)به نظرت بیخودترین کاردنیاچیه؟؟؟؟
      8)رنگ موردعلاقت /خوراکی موردعلاقت/تفریح موردعلاقت/اسم موردعلاقت/آهنگ موردعلاقت؟؟؟؟؟؟
      9)بنظرت بهترین سوالی که میشه ازآدماپرسیدچیه؟؟؟
      10)اگه پزشک بشی اگه بزرگترین دشمنت بیمارت بشه نجاتش میدی؟؟؟چرا؟؟؟
      پ.ن:اگه سوالام تکراری بودبه بزرگی خودت ببخش پستهای قبلی رونخوندم
      ازت بینهایت سپاسگزارم عزیزدلم ان شاالله همیشه موفق باشی وبه بهترینهابرسی گلم

سلام عزیزدلم خوش اومدی
      خب حالاسوالات:1)مهمترین اتفاق خوب زندگیت؟؟؟آوا:فکر نکنم تا الآن اتفاق مهمی تو زندگیم رخ داده باشه
      2)هدفت؟؟؟آوا:انسانیت
      3)نظرت درموردمن؟؟؟
      باایموجی خاصی هم شخصیت تصویرسازی شده من روتوذهنت نشون بده گلم. آوا:بنظرم دختر مهربون و حساس و شکننده ای هستی
      4)نظردرموردپروفسورسمیعی؟؟؟ ؟بازم باایموجی خاص نشون بده آوا:ایشون الگوی خیلی ها هستن
      5)بنظرت بهترین رشته تحصیلی دنیاچیه؟؟؟آوا:بهترین و بدترین وجود نداره هر رشته ای که آدم ازش لذت ببره میشه بهترین
      6)تعریفت ازخوشبختی چیه؟؟؟بااجازت منم تعریف خودموبگم:خوشبختی نگاه خداونداست امیدوارم خداوندهیچگاه نگاهش راازهممون وهمتون برنگیردانشاالله. آوا:از نظر من خوشبختی یعنی اینکه از چیزی که هستی راضی باشی و ازش لذت ببری...از داشته هات لذت ببری و برای داشتنِ نداشته هات تلاش بکنی و...
      7)به نظرت بیخودترین کاردنیاچیه؟؟؟؟آوا:سعی کنی آدمی رو که نمیخواد تغییر کنه تغییر بدی
      8)رنگ موردعلاقت /خوراکی موردعلاقت/تفریح موردعلاقت/اسم موردعلاقت/آهنگ موردعلاقت؟؟؟؟؟؟آوا:رنگ مشکی و خاکستری/خوراکی ها زیادن/تفریح کتاب خوندن/اسم مورد علاقم علی و مانلی و.../آهنگ های مورد علاقمم زیادن
      9)بنظرت بهترین سوالی که میشه ازآدماپرسیدچیه؟؟؟آوا:برای هر کس فرق میکنه
      10)اگه پزشک بشی اگه بزرگترین دشمنت بیمارت بشه نجاتش میدی؟؟؟چرا؟؟؟آوا:معلومه که نجاتش میدم با تموم وجودم برای نجاتش تلاش میکنم چراش هم واضحهo_o
      پ.ن:اگه سوالام تکراری بودبه بزرگی خودت ببخش
      پستهای قبلی رونخوندم
      آوا:سوالاتت قشنگ بودن عزیزدلم
      ازت بینهایت

آوا:مرسی از اینکه تشریف آوردی عزیزم منم برات آرزوی موفقیت و شادی و سلامتی میکنم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال رو اشتباه جواب دادم که تصحیح کردم
      اون سوالی که میگفت دروغ قابل تحمل تره یا خیانت
      فکر کردم سوال اینه:دروغ غیر قابل تحمل تره یا خیانت
      قطعا دروغ قابل تحمل تره
      مرسی اه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      *منو دوست داری ؟ اگر هم نداشته باشی نمیشه اینجا علنی کنی که
      *گوشی داری؟ اگر آره مدلش چیه؟
      *اگر می خواستی بهم یک نصیحت کنی چی بود ؟
      *به موزه دورهمی چه چیزی میدی ؟ دورهمی تا حالا ندیدم ولی این جمله رو همه میگن همه !!
      *دیشب مریض شده بودی خوب شدی ؟
      *گروه خونی ات ؟
      *اولین بار به چه کسی پ خ دادی انجمن؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_k نمایش پست ها
      سلام
      *منو دوست داری ؟ اگر هم نداشته باشی نمیشه اینجا علنی کنی که
      *به موزه دورهمی چه چیزی میدی ؟ دورهمی تا حالا ندیدم ولی این جمله رو همه میگن همه !!
      *گروه خونی ات ؟
      سلام
      آوا:سلام عزیزدلم خوش اومدی
      *منو دوست داری ؟
      اگر هم نداشته باشی نمیشه اینجا علنی کنی که
      آوا:آره خداییش دوستت دارم عزیزم حسِ خوبی بهم میدی
      آوا:ندارم از گوشیِ قدیمی برادرم استفاده میکنم
      آوا:زندگی پستی و بلندی زیاد داره...ممکنه هزاران بار شکست بخوری...اما تو قوی باش و خم به ابرو نیار...یه تنه با زمین و زمان بجنگ...خدا تلاشات رو میبینه عزیزدلم
      *به موزه دورهمی چه چیزی میدی ؟
      دورهمی تا حالا ندیدم ولی این جمله رو همه میگن همه !!
      آوا:تاحالا بهش فکر نکرده بودم
      آوا:نه متاسفانه هنوزم درگیرم: (
      *گروه خونی ات ؟
      آوا:نمیدونمباورت میشه؟
      آوا:یادم نمیاد

مرسی از اینکه تشریف آوردی آرزو جونم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه شخصیت اول محبوبت در فروم؟
      سه شخصیت منفورت تو فروم؟
      از کی دلگیری؟
      منو چن تا دوس داری؟
      اگ گفتی کچل فروم کیه؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      سه شخصیت اول محبوبت در فروم؟
      سه شخصیت منفورت تو فروم؟
      از کی دلگیری؟
      منو چن تا دوس داری؟
      اگ گفتی کچل فروم کیه؟
      سه شخصیت اول محبوبت در فروم؟آوا:نگم برات
      سه شخصیت منفورت تو فروم؟آوا:خداروشکر شخصیت منفور نداریم اینجا البته از نظر من...
      از کی دلگیری؟آوا:از یکی...
      منو چن تا دوس داری؟آوا:خیلی زیاد دوستت دارم تو همیشه حرفامو میفهمی و وقتی باهات حرف میزنم آرامش میگیرم نیمه ی گمشدمی پسر بودم ازت خواستگاری میکردم
      اگ گفتی کچل فروم کیه؟آوا:فکر کنم سعید کچل باشهپارسال یادمه ریزش مو داشت احتمالا الان تاس(طاس) شده

مرسی از اینکه اومدی بهترینم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامممم
      اوا جون خودم
      1-چندتا شخصیت انیمیشنی که خوشت میاد بگو؟
      2- فرض کن اخر همین ماه که مرداد باشه میخوای بری یه جشن ساده یه لباس انتخاب کن دوست داری چطوری باشه (عکس بزار)
      3- دوست داری چه کتابی رو بخونی؟
      3-در اینده ی خیلی نزدیک دلت میخواد یه نفر رو خیلی یهویی خیلی خیلی یهویی دوس داشته باشی؟
      4- اگه رتبت اون چیزی که میخوای نشه چطور با این موضوع برخورد میکنی؟
      5- اگه بخوای یه هدیه واسم بگیری و منو خوشحال کنی چی واسم میگرفتی؟
      6- از دوستای مجازی بیشتر دلت میگیره یا دوستای واقعی بخاطر برخوردشون؟
      6- چرا اینقدر زود مریض میشی تاحالا بهش فکرکردی چه نسخه ی واسه خودت میپیچی تا خودتو رو به راه کنی؟
      ( واقعا هم بهش عمل کنیا یه چیزی بگو که یادت باشه)
      7- فرض کن یکی از رتبه برترای انجمنو به طور اتفاقی ببینی چیکار میکنی میری و بهش سلام میکنی یا نه همونطور زل میزنی بهش میگی کاش من جای تو بودم؟
      8- نظرت راجع به من چیه
      اولین بار چی فکر میکردی شده تاحالا نظرت راجع به من عوض بشه؟
      9- دلت میخواد امسال چیکار کنی که دیگه کم نزاری واسه اینده ات؟
      10- دلت میخواد با بچه های فروم همکلاس بشی تو دانشگاه؟(اسم ببر لازم نیست حتما اسم منو ذکر کنی دوستاتو بگو هر کیو دوس داری)

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلامممم
      اوا جون خودم
      2- فرض کن اخر همین ماه که مرداد باشه میخوای بری یه جشن ساده یه لباس انتخاب کن دوست داری چطوری باشه (عکس بزار)
      3-در اینده ی خیلی نزدیک دلت میخواد یه نفر رو خیلی یهویی خیلی خیلی یهویی دوس داشته باشی؟
      6- چرا اینقدر زود مریض میشی تاحالا بهش فکرکردی چه نسخه ی واسه خودت میپیچی تا خودتو رو به راه کنی؟
      7- فرض کن یکی از رتبه برترای انجمنو به طور اتفاقی ببینی چیکار میکنی میری و بهش سلام میکنی یا نه همونطور زل میزنی بهش میگی کاش من جای تو بودم؟
      8- نظرت راجع به من چیه
      10- دلت میخواد با بچه های فروم همکلاس بشی تو دانشگاه؟(اسم ببر لازم نیست حتما اسم منو ذکر کنی دوستاتو بگو هر کیو دوس داری)
      سلامممم
      اوا جون خودم
      آوا: سلام مهساااا گلیم

آوا:جودی ابوت+جرویس پندلتون

آوا:بستگی داره جشن توی خونه باشه یا بیرون...من توی خونه رو در نظر میگیرم

آوا:دوست دارم داستان کوتاهِ دون ژوان کرج اثر مرحوم صادق هدایت رو بخونم...نمیدونم اسم کتاب رو درست نوشتم یا نه فقط از جایی تعریفشو شنیدم و مشتاق شدم برای خوندنش

آوا:آره دلم میخواد

آوا:از صفر دوباره شروع میکنم

آوا:دامن کوتاهِ چین چینی+لاک+رژلب+آدامس باربی(از اونا ک بچه بودیم میخریدیم یادته؟)+یه خرس پشمالوی بنفش+چندتا سریال کره ای با زیرنویس

آوا:سعی میکنم زیاد دلم از کسی نگیره...از مجازیا بیشتر دلم میگیره

آوا:احتمالا بخاطر آب و هوا باشه چاره ای هم براش نیست

آوا:اگر قبلا عکسشو دیده باشم حتما میرم پیشش بهش سلام میکنم حالا چه رتبه برتر باشه چه رتبه 600هزار چه فرقی داره؟!رتبه کیلویی چنده...نه خداروشکر اینقدر خودمو دوست دارم که حاضر نیستم حتی لحظه ای هم جای کسِ دیگه ای باشم این به این معنا نیست که همه چیِ زندگیم اوکیِ اتفاقا مشکلاتم خیلی خیلی زیاده اما خودم رو دوست دارم: )

8- نظرت راجع به من چیه
      آوا:تو خیلی لطیف و مهربونی+نی نی خیلی دوست داری+عشق رو دوس داری و...

آوا:خیلی کارا...

10- دلت میخواد با بچه های فروم همکلاس بشی تو دانشگاه؟
      (اسم ببر لازم نیست حتما اسم منو ذکر کنی دوستاتو بگو هر کیو دوس داری)
      آوا:چرا اسم تورو نبرم؟o_oدلم میخواد با خیلی هاتون همکلاس بشم خداییش

مرسی از اینکه اومدی ماه سانم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

سلامممم
      اوا جون خودم
      آوا: سلام مهساااا گلیم

آوا:جودی ابوت+جرویس پندلتون

آوا:بستگی داره جشن توی خونه باشه یا بیرون...من توی خونه رو در نظر میگیرم

آوا:دوست دارم داستان کوتاهِ دون ژوان کرج اثر مرحوم صادق هدایت رو بخونم...نمیدونم اسم کتاب رو درست نوشتم یا نه فقط از جایی تعریفشو شنیدم و مشتاق شدم برای خوندنش

آوا:آره دلم میخواد

آوا:از صفر دوباره شروع میکنم

آوا:دامن کوتاهِ چین چینی+لاک+رژلب+آدامس باربی(از اونا ک بچه بودیم میخریدیم یادته؟)+یه خرس پشمالوی بنفش+چندتا سریال کره ای با زیرنویس
      اره یادمه مگه میشه یادم بره چقدر میرفتم ازین ادامسا میخریدم به عشق عکسای باربی که یه کارتی بود عکس باربی هم داشت چه بوی خوشی داشت یادش بخیر
      الان دیگه نیست چه زود گذشتا

آوا:سعی میکنم زیاد دلم از کسی نگیره...از مجازیا بیشتر دلم میگیره

آوا:احتمالا بخاطر آب و هوا باشه چاره ای هم براش نیست

آوا:اگر قبلا عکسشو دیده باشم حتما میرم پیشش بهش سلام میکنم حالا چه رتبه برتر باشه چه رتبه 600هزار چه فرقی داره؟!رتبه کیلویی چنده...نه خداروشکر اینقدر خودمو دوست دارم که حاضر نیستم حتی لحظه ای هم جای کسِ دیگه ای باشم این به این معنا نیست که همه چیِ زندگیم اوکیِ اتفاقا مشکلاتم خیلی خیلی زیاده اما خودم رو دوست دارم: )

8- نظرت راجع به من چیه
      آوا:تو خیلی لطیف و مهربونی+نی نی خیلی دوست داری+عشق رو دوس داری و...
      تشکر عزیزم

آوا:خیلی کارا...

10- دلت میخواد با بچه های فروم همکلاس بشی تو دانشگاه؟
      (اسم ببر لازم نیست حتما اسم منو ذکر کنی دوستاتو بگو هر کیو دوس داری)
      آوا:چرا اسم تورو نبرم؟o_oدلم میخواد با خیلی هاتون همکلاس بشم خداییش
      اسممو ببر
      مرسی از اینکه اومدی ماه سانم
      خواهش میکنم دوست عزیزم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام قبول نی کسی به من زودتر خبر نداد
      جالبه هنو نوبت من نشده
      اول قول بده به همه با نهایت صداقت ج بدی
      ۱- عشق به نظرت وجود خارجی داره
      ۲- عشق حاصل یه سری تغییرات هورمونیه یا غ ق تعریفه
      ۳- امکان داره ادم در طول زندگیش عاشق دو نفر بشه.. ایا بازم اسمشو عشق میزارن؟(منظورم عشق زمینیه)
      ۴- اگه یه روز خدا رو ببینی ۳ تا سوال ازش بپرسی چی میپرسی؟
      ۵- اگه برت گردونن به روز اول اومدنت به این دنیا و بهت حق انتخاب بدن بازم میای
      ۶- خوشبختی ینی چی
      ۷- نظرت راجب من
      ۸- به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری
      ۹- معنی نام کاربریت چیع.. واقعن به سختی میشه از توش آوا رو پیدا کرد
      با تشکر

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

سلام عزیزدلم خوش اومدی
      خب حالاسوالات:1)مهمترین اتفاق خوب زندگیت؟؟؟آوا:فکر نکنم تا الآن اتفاق مهمی تو زندگیم رخ داده باشه
      2)هدفت؟؟؟آوا:انسانیت
      3)نظرت درموردمن؟؟؟
      باایموجی خاصی هم شخصیت تصویرسازی شده من روتوذهنت نشون بده گلم. آوا:بنظرم دختر مهربون و حساس و شکننده ای هستی
      4)نظردرموردپروفسورسمیعی؟؟؟ ؟بازم باایموجی خاص نشون بده آوا:ایشون الگوی خیلی ها هستن
      5)بنظرت بهترین رشته تحصیلی دنیاچیه؟؟؟آوا:بهترین و بدترین وجود نداره هر رشته ای که آدم ازش لذت ببره میشه بهترین
      6)تعریفت ازخوشبختی چیه؟؟؟بااجازت منم تعریف خودموبگم:خوشبختی نگاه خداونداست امیدوارم خداوندهیچگاه نگاهش راازهممون وهمتون برنگیردانشاالله. آوا:از نظر من خوشبختی یعنی اینکه از چیزی که هستی راضی باشی و ازش لذت ببری...از داشته هات لذت ببری و برای داشتنِ نداشته هات تلاش بکنی و...
      7)به نظرت بیخودترین کاردنیاچیه؟؟؟؟آوا:سعی کنی آدمی رو که نمیخواد تغییر کنه تغییر بدی
      8)رنگ موردعلاقت /خوراکی موردعلاقت/تفریح موردعلاقت/اسم موردعلاقت/آهنگ موردعلاقت؟؟؟؟؟؟آوا:رنگ مشکی و خاکستری/خوراکی ها زیادن/تفریح کتاب خوندن/اسم مورد علاقم علی و مانلی و.../آهنگ های مورد علاقمم زیادن
      9)بنظرت بهترین سوالی که میشه ازآدماپرسیدچیه؟؟؟آوا:برای هر کس فرق میکنه
      10)اگه پزشک بشی اگه بزرگترین دشمنت بیمارت بشه نجاتش میدی؟؟؟چرا؟؟؟آوا:معلومه که نجاتش میدم با تموم وجودم برای نجاتش تلاش میکنم چراش هم واضحهo_o
      پ.ن:اگه سوالام تکراری بودبه بزرگی خودت ببخش
      پستهای قبلی رونخوندم
      آوا:سوالاتت قشنگ بودن عزیزدلم
      ازت بینهایت

آوا:مرسی از اینکه تشریف آوردی عزیزم منم برات آرزوی موفقیت و شادی و سلامتی میکنم
      آواگلی یه سوالی واسم پیش اومدمنظورت ازشکننده چی بودواسه من؟؟؟تاحالاکسی اینوبهم نگفته
      آواگلی من قبل12امشب میرم امیدوارم زودی بگی مرسی ازتالبته میرم تاوقتی که خدابخواهدمیام
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 31 تیر 1397 در ساعت 23:26

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)