خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 99
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      خدا رحم کنه ، ماشاالله همه ترکوندن

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hameeed نمایش پست ها
      خدا رحم کنه ، ماشاالله همه ترکوندن
      به جز من

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بابا چه عجله ایه
      خوش بودیم واسه خودم تو این یه ماه خبر نداشتیم از نامه اعمالمون :/

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      به بال چپم
      اوهههههههه .. سنگین بود .. مخم رگ به رگ شد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      به جز من
      والا با این درصدایی ک بقیه میگن فکر کنم شمام تنها نیستی...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهم نیست کی نتایج بیاد کسی که خوب کنکورش رو داده که هیچ اونایی هم که بد میشن زیاد استرس نگیرن و ناراحت نشن کنکور تنها اولین سد و مانعه و آخرینش نیست زندگی چالش ها و فراز ونشیبهای زیادی داره مهم اینه که از اشتباهات و نتایج درس بگیرید و اونا رو تکرار نکنین....به امید ایننکه همه خوب بشن و باعث خوشحالی و سرافرازی پدر و مادر و خودشون در بین فک و فامیل و جامعه شن.

7. Top | #37
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      مهم نیست کی نتایج بیاد کسی که خوب کنکورش رو داده که هیچ اونایی هم که بد میشن زیاد استرس نگیرن و ناراحت نشن کنکور تنها اولین سد و مانعه و آخرینش نیست زندگی چالش ها و فراز ونشیبهای زیادی داره مهم اینه که از اشتباهات و نتایج درس بگیرید و اونا رو تکرار نکنین....به امید ایننکه همه خوب بشن و باعث خوشحالی و سرافرازی پدر و مادر و خودشون در بین فک و فامیل و جامعه شن.
      داداش با وضع جامعه ما تنها سد زندگی همین کنکور هست
      کل شخصیت پرستیژ اجتماعی وضعیت مالی و... افراد الان به همین کنکور که تعیین میکنه بری اون رشته موردنظر یا نه معلوم میشه
      الان هم خیلی دیگه عشق واقعی نیست. افراد بیشتر دنبال ی همسری هستن که از همین نظر هایی که گفتم ایده آل باشن تا ازدواج کنن
      کشور از بیس و پایه و از همین سیستم آموزشی و کنکور خراب هست تا آخر هم خراب میمونه
      اینا رو گفتم که خیلی کلیشه ای صحبت نکنیم بگیم کنکور تنها سد زندگی نیست اتفاقا همه سد ها از همین لامصب منشا میگیره پس تنها مشکل همینه
      همه یا میرن ی سری رشته های پر طرفدار یا تا عمر دارن میرن میزنن تو کارهای سخت(البته شاید علاقه شون توی اون کارا باشه) در کل میخوام بگم از این 600 هزار نفر تجربی همه که پزشکی نمیرن همه اونایی هم که قبول نمیشن پشت کنکور نمیمونن و استعدادشون سرکوب میشه!بعدش هم میگن مثه این هزارتا ریخته تو کشور ولی جالبه که از همون هزارتا هیچ وقت هیچ کدوم رو تحویل نمیگرن و به اونا هم همین رو میگن
      نتیجه:کنکور تنها سد زندگی و نابودکننده حداقل چند میلیونی استعدادهای کشور هست!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      کل شخصیت پرستیژ اجتماعی وضعیت مالی و... افراد الان به همین کنکور که تعیین میکنه بری اون رشته موردنظر یا نه معلوم میشه
      الان هم خیلی دیگه عشق واقعی نیست. افراد بیشتر دنبال ی همسری هستن که از همین نظر هایی که گفتم ایده آل باشن تا ازدواج کنن
      کشور از بیس و پایه و از همین سیستم آموزشی و کنکور خراب هست تا آخر هم خراب میمونه
      اینا رو گفتم که خیلی کلیشه ای صحبت نکنیم بگیم کنکور تنها سد زندگی نیست اتفاقا همه سد ها از همین لامصب منشا میگیره پس تنها مشکل همینه
      همه یا میرن ی سری رشته های پر طرفدار یا تا عمر دارن میرن میزنن تو کارهای سخت(البته شاید علاقه شون توی اون کارا باشه) در کل میخوام بگم از این 600 هزار نفر تجربی همه که پزشکی نمیرن همه اونایی هم که قبول نمیشن پشت کنکور نمیمونن و استعدادشون سرکوب میشه!بعدش هم میگن مثه این هزارتا ریخته تو کشور ولی جالبه که از همون هزارتا هیچ وقت هیچ کدوم رو تحویل نمیگرن و به اونا هم همین رو میگن

این صد سوراخایی داره که باید مثل پتروس انگشتتو بکنی توش و اینده خودتو نجات بدی
      تو میتونی مرد پاشو، نه بشین چون باید بشینی بتونی درس بخونی
      جمله یهویی به ذهنم اومد:/

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها

این صد سوراخایی داره که باید مثل پتروس انگشتتو بکنی توش و اینده خودتو نجات بدی
      تو میتونی مرد پاشو، نه بشین چون باید بشینی بتونی درس بخونی
      جمله یهویی به ذهنم اومد:/

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      بقیه خیلی چیزا میگن ، درصد خیلی بالایی از درصدای اینجا فیکن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      بله کاملا درست میگین کنکور تمام زندگی نیست...
      و قطعا بدترین اتفاق زندگیمونم نی...چون بد خراب شدنش چنان اتفاقای بدی میافته که اون کنکور خراب جلوش لنگ میندازه

با این حال امیدوارم امسال خدایی نکرده حقی ضایع نشه(البته تو کشور ما اوضاع استثناییه) یا اگرم میشه قابل ترمیم باشه و همه ب مراد دلشون برسن آمین

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      والا با این درصدایی که بچه ها در بخش نظرات سایت قلمچی میدن فکر کنم چندتا رتبه ۱ داشته باشیم

13. Top | #43
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دقت کردین حسینی بای هر سال میاد مصاحبه میکنه میگه بالاخره نتایج رقابت علمی امسال هم منتشر شد
      به نظر من این جمله پتانسیل بردن جایزه های بسیار شاخی! در زمینه طنز داره
      موقع ثبت نام کنکور از بالای صفحه تا پایین صفحه انواع و اقسام سهمیه زدن بعد بهش میگن رقابت علمی!
      اینجا علم اینه که چون بابات رفته جبهه 30 40 سال قبل الان شما با میانگین 34 دانشگاه علوم پزشکی فسا پزشکی باشی اما یکی دیگه با میانگین 67 باید بره بین الملل بندرعباس سالانه 20 میلیون فقط بده به عنوان شهریه ثابت
      فقط تو این مرز پرگهر هست که تعریف رقابت علمی این شکلی مطرح میشه!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدایا بسته دیگه خدایا خسته شدیم دیگه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه این شرایطو...
      مثلا بزنه امسال لجشون بگیره ۵شنبه بیاد فرداشم که تعطیله و ی ایل ادم برای مهمونی میخوان بیان خونه ادم قطعا هم نرسیده میپرسن چن شد رتبت؟؟

خدایش توبعد وضیعتی هستی خدا بهت صبر بده دعا میکنم جواب کنکور زمانی بیاد که فامیلاتون رفتن ولی خدانکنه انقدر بد شانس باشی که فامیلات همشون درزا بکشن کنارت جواب منتظر جواب کنکورت باشنو تو زدن کد بهت کمک کنن

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن