خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation جلوگیری از تاثیر قطعی سوابق تحصیلی

سلام. با توجه به شیوه برگزاری امتحانات نهایی و لو رفتن سوالات تصمیم برای قطعی شدن سوابق تحصیلی کار اشتباهی بوده و هست و در این مورد هیچ شکی نیست و نخواهد بود.
      اما چسبیدن به این موضوع و ورود به حواشی کنکور برای کنکوری های ۹۸ جالب به نظر نمی آید. اگر این وقت رو برای کار کردن روی دروس اختصاص بدیم سود بیشتری به دست می آید
      تاثیر معدل در کنکور قبلا هم به صورت قطعی بوده و بعضا افرادی با معدل کم هم توانسته بودند که رتبه برتر کنکور بشوند .
      تاثیر معدل به صورت قطعی به معنای فقط بر اساس سوابق تحصیلی نیست و درصد کنکور هم لحاظ خواهد شد.
      پس آنچنان نگرانی نخواهد داشت البته درست است که نگرانی دارد و منطقی است
      اما غرق شدن در این حواشی باعث می شود که درصد کنکور ما نیز خراب شود .
      توصیه من این است که خود را وقف حواشی نکنید و دورادور پیگیر اخبار باشید.
      من آنچه شرط عقل بود با تو می گوییم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N.D نمایش پست ها
      سلام. با توجه به شیوه برگزاری امتحانات نهایی و لو رفتن سوالات تصمیم برای قطعی شدن سوابق تحصیلی کار اشتباهی بوده و هست و در این مورد هیچ شکی نیست و نخواهد بود.
      اما چسبیدن به این موضوع و ورود به حواشی کنکور برای کنکوری های ۹۸ جالب به نظر نمی آید. اگر این وقت رو برای کار کردن روی دروس اختصاص بدیم سود بیشتری به دست می آید
      تاثیر معدل در کنکور قبلا هم به صورت قطعی بوده و بعضا افرادی با معدل کم هم توانسته بودند که رتبه برتر کنکور بشوند .
      تاثیر معدل به صورت قطعی به معنای فقط بر اساس سوابق تحصیلی نیست و درصد کنکور هم لحاظ خواهد شد.
      بله درست می فرمایید کنکور صحنه آزمون و خطا نیست. کنکوری که وارد حاشیه شد دیگه فاتحش خوندس.
      زیاد داشتیم کسایی که اینجوری وارد حواشی شدنو نهایتا...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم شما هدفت صلاح بچه ها نیست , میخوای بچه ها به قطعی شدن سوابق راضی شن و دیگه اعتراض نکنن :/
      چه بسا یکی از کاربران پیج نه به تاثیر قطعی شدن سوابق باشی ک بنت کردن:////
      در هر صورت انشالله ک مثبت میشه و ما هم ادامه میدیم و قطعا خدا هم کمکمون میکنه x:
      در ضمن خیلی هم نگرانی دارد تاثیر قطعی و دیگه من اینجا ادامه نمیدم آقا سجاد تو پیج قبل خوب همه چیو باز کرده
      موفق باشید/.
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

ویرایش توسط moja78 : 29 تیر 1397 در ساعت 22:42

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای کاش هم کلاسی های منو دیده بودی که چطوری برا این تاثیر معدل خودشونو می کشن.

5. Top | #5
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      فکر میکنم شما هدفت صلاح بچه ها نیست , میخوای بچه ها به قطعی شدن سوابق راضی شن و دیگه اعتراض نکنن :/
      چه بسا یکی از کاربران پیج نه به تاثیر قطعی شدن سوابق باشی ک بنت کردن:////
      در هر صورت انشالله ک مثبت میشه و ما هم ادامه میدیم و قطعا خدا هم کمکمون میکنه x:
      در ضمن خیلی هم نگرانی دارد تاثیر قطعی و دیگه من اینجا ادامه نمیدم آقا سجاد تو پیج قبل خوب همه چیو باز کرده
      موفق باشید/.
      اولا انشالله که تاثیر مثبت میشه. اما جواب وقت هدر رفته شما چی میشه.
      ثانیامن هیچ نفعی از منصرف کردن شما نخواهم برد و شاید کمی هم ضرر کنم
      ثالثا نگفتم اعتراض به اینکار نکنید.بلکه تقاضای من از شما این بود که درگیر حواشی نشید طوری که روز و شب به این تاثیر معدله فکر کنید
      خوددانی......

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تازه الان کامل خوندم متنت رو شما قصدتون به حاشیه بردن بچه هاست عمدا هم عنوان تاپیک رو این جوري انتخاب کردی تا بچه ها رو گول بزنی تاثیر قطعی به نفع هیچ کس نیست اينو رئیس سازمان سنجش هم تایید کرده قبلا که تاثیر سوابق قطعی بود تعداد افرادی که معدل های بالا داشتن کم بود و امتحانات نهایی مثل الان اينچنين گسترده توش تقلب نشده بود در حال حاضر بچه ها فقط در طول روز یک ساعت برای کمپین زمان میزارن نه بیشتر و در کنار این که با تاثیر ناعادلانه قطعی معدل مخالفت می کنن به درسشون هم میپردازن شما ها نمی خواد نگران باشید آدم های مثل شما که معلوم هست از مافیا کنکور دستور می گیرید چند وقتی هست که به طور جدی دارين کاری می کنید که بچه ها تاثیر قطعی معدل رو فاجعه ندونن درحالی که فاجعه ای بزرگ هست حتی برای معدل 18 پس سعی نکنید ذهن بچه ها رو از واقعیت دور کنید

7. Top | #7
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hpr نمایش پست ها
      تازه الان کامل خوندم متنت رو شما قصدتون به حاشیه بردن بچه هاست عمدا هم عنوان تاپیک رو این جوري انتخاب کردی تا بچه ها رو گول بزنی تاثیر قطعی به نفع هیچ کس نیست اينو رئیس سازمان سنجش هم تایید کرده قبلا که تاثیر سوابق قطعی بود تعداد افرادی که معدل های بالا داشتن کم بود و امتحانات نهایی مثل الان اينچنين گسترده توش تقلب نشده بود در حال حاضر بچه ها فقط در طول روز یک ساعت برای کمپین زمان میزارن نه بیشتر و در کنار این که با تاثیر ناعادلانه قطعی معدل مخالفت می کنن به درسشون هم میپردازن شما ها نمی خواد نگران باشید آدم های مثل شما که معلوم هست از مافیا کنکور دستور می گیرید چند وقتی هست که به طور جدی دارين کاری می کنید که بچه ها تاثیر قطعی معدل رو فاجعه ندونن درحالی که فاجعه ای بزرگ هست حتی برای معدل 18 پس سعی نکنید ذهن بچه ها رو از واقعیت دور کنید
      هرگز سعی من چنین نبوده و نیست سال آینده به این نتیجه خواهید رسید . من خودم کنکوری ۹۷ بودم و میدونم حاشیه چکار با بچه ها می کنه.
      اگه حرف منو قبول ندارید نیازی به پذیرش نیست فقط خواستم تجربیاتم را به اشتراک بگذارم و اصلا اصراری به پذیرش نظرم توسط شما ندارم.
      نظر هر کس مهمه و تنها خواستم چیزی رو که تو این یکسال به من ضربه زد رو به سمع و نظرتون برسونم
      پارسال همین موقع ها بود که بچه ها به بنده گفتند که یک معلم فیزیک که اصلا تازه اومده و پارسال بچه ها ازش ناراضی بودن و بسیار کم سواد رو برای مدرسه ما که سمپاد هست گذاشتن هم همه شده بود که نگو هیچ کس کلاسش نمی رفت و خلاصه بهترین بچه ها تو دام حاشیه افتادن و هیچ وقت نتونستن دوباره خودشونو بالا بکشن کسی که تا سال قبل رو سرش قسم می خودن تمام جزوهاش دست این و اون بود همه ازش انتظار داشتن سوالاشونو حل کنه هیچ کتابی نبود که اون کامل نخونده باشه امسال نتونسنت به اهدافش برسه.
      همین

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه قدم عقب بشین ببین مجلس چطور داوطلب ها رو به توپ میبنده
      عنوان بالایی رو من تو تاپیک نه به تاثیر قطعی معدل گفتم و اینجا هم میگم مجلس و ...فردا این قانون رو عملی کنن ببین چطور دانش اموز ها رو بدبخت میکنن از 30 شروع میکنن تا 90 قطعی
      یادمون نره که امتحانات نهایی چطور لو رفت آموزش و پرورش هم میخواد 150 میلیارد تومن پول باد آورده رو جمع کنه تا بریزه تو جیب خودش فرقی هم واسش نداره کی بدبخت میشه فقط استناد میکنه به قانون حذف کنکور که ما چمیدونم مجری قانون هستیم و میخوایم از استرس دانش آموز ها کم کنیم(جون عمش)
      انگار که کمر همت بستن دانش آموز جماعت رو بدبخت کنن

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیخودی هم از تاثیر قطعی دفاع نکنید و پشت سر هم استناد به کنکور 93و 94 که چمیدونم معدلش پایینه و قبول شده چون انقدر معدل 19 و 20 تا قبلش نداشته و بچه ها بزور قبول شدن الان دیگه چند 10 هزار نفر معدل 19 و 20 داریم که حتی معدل 19.90 هم ضرر میکنه چون یه عده زیادی هستن دیپلمشون قبل از 83 یا 84 گرفتن و اینا اصلا براشون تاثیر نداره

10. Top | #10
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      بیخودی هم از تاثیر قطعی دفاع نکنید و پشت سر هم استناد به کنکور 93و 94 که چمیدونم معدلش پایینه و قبول شده چون انقدر معدل 19 و 20 تا قبلش نداشته و بچه ها بزور قبول شدن الان دیگه چند 10 هزار نفر معدل 19 و 20 داریم که حتی معدل 19.90 هم ضرر میکنه چون یه عده زیادی هستن دیپلمشون قبل از 83 یا 84 گرفتن و اینا اصلا براشون تاثیر نداره
      هیچ کس از تاثیر قطعی دفاع نکرد.من خودم مخالف تاثیر قطعی هستم اما حاشیه یه چیزیه که ....
      اصلا بهتره سال آینده باهم صحبت کنیم . اون وقت بهتر حرف همو می فهمیم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.
      خیلی جالبه که شما فقط یک روزه که این انجمن عضو شدین و اینقدر دقیق تاپیک ایجاد میکنید و حتی خیلی قشنگ هم تاپیک رو هدایت میکنید(احتمالا قبلا یا همینجا عضو بودین یا فروم های مشابه)

دوستان ایشون خیلی خیلی قشنگ تیریپ دایه مهربان تر از مادر رو گرفتن و دارن توضیحات جامع به ما میدن اما چند تا موضوع که باید بهش اشاره بشه رو خدمتتون عرض میکنم.
      اولین موضوع اینه که سیاست خیلی جالبی در پیش گرفتین و در ظاهر امر همجهت و هم سو با بچه هاییدو در باطن میخواین که بچه ها از حقشون بگذرن
      هیچکس توی این انجمن نگفت صب تا شب کمپین شرکت کنن یا بیان اعتراض کنن الان تابستونه و یه کنکوری روزانه 12 ساعت هم درس بخونه باز هم 12 ساعت وقت آزاد داره و میتونه فقط با نیم ساعت پیگیری به خودش بگه حداقل کاری که از دستم برمیومد رو انجام دادم بقیش توکل به خدا(تازه به فرض اینکه خانواده یا دوستان کاری نکنن بعضا خانواده هاشون پیگیری هارو انجام میدن)
      اینکه میگین درس بیشتری بخونن خیلی خوبه و همه موافقیم اما در چه صورتی؟ اینکه یه نفر درس کمتر بخونه و نتیجه بهتری بگیره؟(حتما میدونین این قانون خیلی باگ داره که شرایط رو برابر نمیکنه)
      این دوستان رتبه برتر کنکور ک شما معرفی میکنید رو ممنون میشم با مدارک مستند به ما نشون بدین تا ما در جریان باشیم؟
      در ضمن شمایی که میاین و میگین وقت شما هدر نره الان خودت اینجا چیکار میکنی پس؟
      آیا بهتر نبود با ایجاد این تاپیک ذهن بچه هارو درگیر نکنید؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی که اینقدر دنبال این چیزاس به زور دامپزشکی قبول میشه پزشکای آینده هیچی نمیشین ادا درس خونا رو در نیارین درس خونا این چزای معدل واسشون مهم نیست

13. Top | #13
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      خیلی جالبه که شما فقط یک روزه که این انجمن عضو شدین و اینقدر دقیق تاپیک ایجاد میکنید و حتی خیلی قشنگ هم تاپیک رو هدایت میکنید(احتمالا قبلا یا همینجا عضو بودین یا فروم های مشابه)

دوستان ایشون خیلی خیلی قشنگ تیریپ دایه مهربان تر از مادر رو گرفتن و دارن توضیحات جامع به ما میدن اما چند تا موضوع که باید بهش اشاره بشه رو خدمتتون عرض میکنم.
      اولین موضوع اینه که سیاست خیلی جالبی در پیش گرفتین و در ظاهر امر همجهت و هم سو با بچه هاییدو در باطن میخواین که بچه ها از حقشون بگذرن
      هیچکس توی این انجمن نگفت صب تا شب کمپین شرکت کنن یا بیان اعتراض کنن الان تابستونه و یه کنکوری روزانه 12 ساعت هم درس بخونه باز هم 12 ساعت وقت آزاد داره و میتونه فقط با نیم ساعت پیگیری به خودش بگه حداقل کاری که از دستم برمیومد رو انجام دادم بقیش توکل به خدا(تازه به فرض اینکه خانواده یا دوستان کاری نکنن بعضا خانواده هاشون پیگیری هارو انجام میدن)
      اینکه میگین درس بیشتری بخونن خیلی خوبه و همه موافقیم اما در چه صورتی؟ اینکه یه نفر درس کمتر بخونه و نتیجه بهتری بگیره؟(حتما میدونین این قانون خیلی باگ داره که شرایط رو برابر نمیکنه)
      این دوستان رتبه برتر کنکور ک شما معرفی میکنید رو ممنون میشم با مدارک مستند به ما نشون بدین تا ما در جریان باشیم؟
      در ضمن شمایی که میاین و میگین وقت شما هدر نره الان خودت اینجا چیکار میکنی پس؟
      آیا بهتر نبود با ایجاد این تاپیک ذهن بچه هارو درگیر نکنید؟
      من خودم کنکور دادم . منتظر نتایجم تا برم دانشگاه.
      اصلا هم نخواستم ذهن بچه ها رو درگیر کنم.
      اتفاقا این شمایید که ذهن بچه ها رو درگیر می کنید .
      اگر سوابق تحصیلی اعمال بشه برا نظام جدید هستش و نظام قدیم بخاطر تقلب هایی که شده عمرا این اتفاق نخواهد افتاد و نظام جدید هم که امتحان نهایی شون سال آینده است تا اون موقع اگه خوب درس بخونن نمره خوبی هم می گیرن
      من خودم امسال با اینکه کنکوری خونده بودم. اما معدل نهایی پیش دانشگاهیم۱۹.۷۶ شد.

14. Top | #14
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در ضمن داشتم راجع به انتخاب رشته تحقیق می کردم با این انجمن آشنا شدم تا قبل از این هرگز اینجا رو ندیده بودم.
      گفتم یه تاپیک بزنم برا بچه ها تا اشتباه منو مرتکب نشن البته خداروشکر من زود متوجه اشتباهم شدم و زیاد آسیب ندیدم اما بسیاری از همکلاسی های من ضربه خوردند حتی یکی اصلا سر جلسه کنکور نرفت که البته بعدا پشیمون می شه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن