خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگر من دانشگاه پیام نور ثبت نان کنم تا سربازی نرم میتونم تو کنکور 98 شرکت کنم؟

سلام خسته نباشید.من دانش آموز رشته تجربی بودم امسال کنکور دوممو دادم و متاسفانه مثل سال قبل درس نخوندم، امسال رو میخوام واقعا بخونم فقط نمیدونم خدمت رو چیکار کنم، پارسال رفتم پلیس +10 تا اسفند97 تمدید کردم.معافیت تحصیلی گرفتم

حالا میگن راهی نیست و اگه نرم دانشگاه باید از اسفند برم سربازی.بعد اگرم بتونم کنکور بدم میدونم برم دانشگاه؟سوالمو پرسیدم ممنون میشم پاسخ بدید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2201 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید.من دانش آموز رشته تجربی بودم امسال کنکور دوممو دادم و متاسفانه مثل سال قبل درس نخوندم، امسال رو میخوام واقعا بخونم فقط نمیدونم خدمت رو چیکار کنم، پارسال رفتم پلیس +10 تا اسفند97 تمدید کردم.معافیت تحصیلی گرفتم

حالا میگن راهی نیست و اگه نرم دانشگاه باید از اسفند برم سربازی.بعد اگرم بتونم کنکور بدم میدونم برم دانشگاه؟سوالمو پرسیدم ممنون میشم پاسخ بدید.
      خب داداش کارت اسونه که پیام نور باید ثبت نام کنی دو ترم مرخصی میگیری وقتی نتایج کنکورت اومد و ایشالله قبول شدی صبحش میری از پیام نور انصراف میدی میری دانشگاه مورد نظر ثبت نام میکنی.راستی داداش من کنکور اولم بود امسالم فارغ التحصیل شدم باید برم از +۱۰ معافیت بگیرم؟یا همینطور بمونم پشت کنکور مشکلی نیست؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خب داداش کارت اسونه که پیام نور باید ثبت نام کنی دو ترم مرخصی میگیری وقتی نتایج کنکورت اومد و ایشالله قبول شدی صبحش میری از پیام نور انصراف میدی میری دانشگاه مورد نظر ثبت نام میکنی.راستی داداش من کنکور اولم بود امسالم فارغ التحصیل شدم باید برم از +۱۰ معافیت بگیرم؟یا همینطور بمونم پشت کنکور مشکلی نیست؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ezrail نمایش پست ها
      واقعا شدنیه؟ مگه میشه ثبت نام کنی و هنوز یه کلاس نرفته دو ترم مرخصی بگیری؟ روحتم خبر نداره چقدر خوشحالم کردی
      آره اگر بالای 18 سالی و نری دانشگاه و بخوای سه سال دیگه بشینی باید بری دبیرستان بگی معافیت تحصیلی میخوام یه گواهی اشتغال به تحصیل بهت میدن باید اینو ببری پلیس+10 بگی معافیت تحصیلی میخوام تا حدود 1 سال و 7 8 ماه بهت معافیت میدن البته فکر کنم باید قبلش گواهی که از مدرسه میگیری رو ببری آموزشو پرورش استان امضا بگیری برو پلیس +10 بهت میگن فقط یه کفش اصل نایک یا آدیداس بخر که قراره حسابی بدوی.
      ویرایش توسط soheil2201 : 29 تیر 1397 در ساعت 11:55

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اره عزیزم...
      اخرای شهریور برو پیام نور ثبت نام کن و بجای انتخاب واحد, مرخصی رد کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش شما رتبت که اومد رشته های مختلف پیام نور شهرتونو انتخاب رشته کن بعد که قبول شدی برو ثبت نام کن خودم پارسال این کارو کردم هر سوالی داشتی درخدمتیم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجب مرخصی هم بگم که آره همونطور که گفتن بقیه دوستان دو ترم راحت مرخصی میدن فقط شهریه ی ثابتشو باید بدی با خیال راحت بشین واسه کنکور بخون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

8. Top | #8
      zsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ند2
      ویرایش توسط zsh : 01 مرداد 1397 در ساعت 04:23 دلیل: اشتباه

9. Top | #9
      zsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چه جوری تمدید کردی؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن