خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوان انتخاب رشته

سلام دوستان*-*
      من برای انتخاب رشته و انتخاب مشاوری که بخوام برم خیلی گشتم در نهایت عقلانی و منطقی به آقای پوردستمالچی رسیدم اما این بین یکی از دوستام آقای شفیعی رو بهم معرفی کرد تبلیغات رو که دیدم به نظرم خیلی اغراق آمیز بود ولی واقعا نتونستم به یک چیز توجه نکنم اونم دانش آموزی بود که بارتبه ۱۲۷۷۸ منطقه یک مهندسی صنایع دانشگاه شریف قبول شده بود و روزانه:/ اونم بدون سهمیه و خودمم توی سایت سنجش با شماره شناسامه و کد داوطلب استعلام گرفتم. راستش من همش میخوام برای انتخاب رشته برم سمت آقای پوردستمالچی ولی همین نتیجه منو سست میکنه،دوستان اگر میشه راهنمایی کنید که من کدومو انتخاب کنم چون واقعا خیلی نمیشناسم و یه چیز دیگه راجع به اون صنایع شریف ینی ممکنه سهمیه هیئت علمی داشته باشه؟حس میکنم تا راز اینو نفهمم نمیتونم انتخاب کنم
      ویرایش توسط hanye : 29 تیر 1397 در ساعت 00:44

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanye نمایش پست ها
      سلام دوستان*-*
      من برای انتخاب رشته و انتخاب مشاوری که بخوام برم خیلی گشتم در نهایت عقلانی و منطقی به آقای پوردستمالچی رسیدم اما این بین یکی از دوستام آقای شفیعی رو بهم معرفی کرد تبلیغات رو که دیدم به نظرم خیلی اغراق آمیز بود ولی واقعا نتونستم به یک چیز توجه نکنم اونم دانش آموزی بود که بارتبه ۱۲۷۷۸ منطقه یک مهندسی صنایه دانشگاه شریف قبول شده بود و روزانه:/ اونم بدون سهمیه و خودمم توی سایت سنجش با شماره شناسامه و کد داوطلب استعلام گرفتم. راستش من همش میخوام برای انتخاب رشته برم سمت آقای پوردستمالچی ولی همین نتیجه منو سست میکنه،دوستان اگر میشه راهنمایی کنید که من کدومو انتخاب کنم چون واقعا خیلی نمیشناسم و یه چیز دیگه راجع به اون صنایع شریف ینی ممکنه سهمیه هیئت علمی داشته باشه؟حس میکنم تا راز اینو نفهمم نمیتونم انتخاب کنم

انتخاب رشته درست قرار نیست معجزه کنه ، و هر مشاوری چنین ادعایی کنه بیجا کرده ،
      البته یه سری اصول داره که باید رعایت شه . ( اصول خاص و عجیبی نیست و معجزه زیادی نمی کنه خصوصا در رتبه های خوب )

اون رتبه 12000 منطقه 1 احتمالا به قول خودت سهمیه هیئت علمی داشته یا یه چیزی مشابه اون...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینایی که انتخاب رشته میکنن دقیقا چیکار میکنن مگه؟ مثلا اون یارو اگه خودش انتخاب اولش اونو نمیذاشت دیگه قبول نمیشد؟اون هم انتخاب هایی هست که هرکسی هم که امیدی به قبولی نداره هم به عنوان تیری در تاریکی میزنن.چون قرار نیست حتما اولویت اول قبول شیم چون تاثیری نداره تو قبول شدن.هرکسی حداقل شناخت از رشته ها و دانشگاه ها داشته باشه مشکلی برای انتخاب رشته نداره.مثلا کیه که بخواد پرستاری رو اولویت بالاتری از پزشکی قرار بده؟ حتی اگه رتبش به پزشکی نرسه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا ۱۵۰ تا انتخاب دارید بزنید دگ هر چی دلتون خواست
      این مشاوره برای قبلناس ک ترتیب انتخاب رشته در دراومدن موثر بود نه الان که این تاثیر رو برداشتن
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن