خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

Unhappy چجوری خونواده رو با یه رتبه بد روبه رو کنیم ؟ :(

سلام راستش خیلیا مثه منن و برای ابنکه بتونن این یه ماه بین کنکور و اعلام نتایج رو زندگی کنن به اشتباه به خونواده شون گفتن ک کنکورو خوب دادن

الان چجوری بهشون بگم لیدم ؟

پدرم هی میگه واسه انتخا رشته برو پیش این برو پیش اون نمیدونه ک من خراب کردم

چجوری بهشون بگم که خراب کردم و میخام یسال پشتش بمونم ؟ =|

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsolo نمایش پست ها
      سلام راستش خیلیا مثه منن و برای ابنکه بتونن این یه ماه بین کنکور و اعلام نتایج رو زندگی کنن به اشتباه به خونواده شون گفتن ک کنکورو خوب دادن

ب نظر من بهترین کار اینه حتما امسال انتخاب رشته کنی حتی اگر نرید و برای پشت بودن بخونید ب چند دلیل
      اول این ک تو مملکته ما هیچی سر جاش نیست...شب میخوابن صبح ی قانونو لغو می کنن خصوصا اینکه پسرید شاید بیشتر دردسر ساز بشه براتون دوما مشکل مهم سرکوفت و فضولی بقیه است ک همش میگن تو ک گفتی خوب دادی چرا قبول نشدی؟؟ چرا نرفتی مگه ذرست بد بود و هزاران چرای کوفتیه دیگه سوما خدا رو چ دیدی شاید ی چیز خوب قبول شدی اینطوری ب خودت تو سال امید میدی اون موقع ک فکر میکردم گند زدم اینقدر خوب شدم ان شاالله ک امسال حتما جبران میشه
      ب نظر من فعلا فکر خودتونو تا نتایج درگیر نکنید چون فقط و فقط نتایج مرداد تعیین کننده و قابل استناده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که راستشو بگی
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsolo نمایش پست ها

اشتباه کردی. اما همین الانم دیر نیست واسه گفتن حقیقت چون پدر و مادر برخلاف چیزی که فکر می‌کنی شرایطت رو درک می‌کنن حتی بیشتر از خودت باهاش کنار میان.
      بهترین کار اینه بهشون بگی و از همین حالا استارت درس خوندن رو بزنی تا بیشتر از این زمان رو از دست ندادی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حقیقت اینه که اگه موقع اعلام نتایج بفهمن،یکم اون موقع بیشتر ناراحت میشن.
      پس،بین بد و بدتر،به نظرم بهتره خیلی منطقی بهشون واقعیت رو بگی.گفتنه واقعیت سخته اما بهترین راهه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موقع اومدن نتایج خودت از همه بیشتر شوکه شو گریه کن حاله خودت خراب بگیر تا اونا دلداریت بدن دیگ.بعدم برو بشین سر درست بخون توپ تلاشت ببینن با موندنت موافقت میکنن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهتره همین الان مث مرد بری جلو و بگی ک لیدی، مطمئن باش تنها نیستی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هنوز بگو خوب دادی
      بعد موقع رتبه دادن بیشتر همه حالت هنگ بگیر

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از همین امروز شروع کن آروم آروم بهشون بفهمون که خوب ندادی
      مثلا با این جمله شروع کن که نسبت به دوستای دیگت تو کنکور تست کم تری زدی ولی بگو حس میکنم غالبش درسته
      فردا برو یه جور دیگه صحبت کن و یه جوری بگو که غالبش درست نیست...هی آروم آروم کار کنی روز نتایجت تشویق هم میشی واسه رتبه خوبت
      ولی نکات بالا رو جدی گفتم تست کن
      ویرایش توسط Hooman_Hk : 29 تیر 1397 در ساعت 15:21

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من همه رو جمع كن واسه يه خبر مهم
      بهشون بگو يه اتفاق خيلي بد افتاده بعدش يه نفس عميق بكش بگو امسال قبول نميشم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین داداش همین برو تو چشاش نگاه کن بهش بگو
      حالا تو چشاش نگاه نکردی هم مهم نیس!!
      فقط همین الان بگو خودتو خلاص کن و تکلیفتو مشخص کن که تا اون موقع اوضاع اوکی بشه...

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینجور مواقع؛از کاری که هنوز حتی در آستانه انجامش هم نیستیم استرس وحشتناک داریم ولی وقتی بریم تو کار و شروع به انجامش کنیم استرسش بسیار کمتر میشه!دقیقا مثل کنکور که وقتی هنوز شروع نشده بود استرس زیاد داشتیم ولی وقتی سوالا رو گرفتیم پنج دقیقه بعدش آرامش گرفتیم!
      شمام با همین ذهنیت ترجیحا سراغ هر دو هم زمان یا در الویت بعدی مادر تنها برو و موضوع رو بگو و دلیل دروغت رو هم ترست از شماتت بگو و اظهار پشیمونی کن
      ولی خب در هر صورت شماتت میشنوی ولی خب در جریانی که باس قوی تر از این حرفا باشی؛)

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      برو مستقيم بگو ليدم و برو يكجايي ك چن ساعتي جلو چشمشون نباشي

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هر وقت خودم راهکار پیدا کردم بهتون میگم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Wink

تجربه ای ندارم ولی دخترداییم که کنکور 96 داد ، اول با یک کارنامه توپ ( منظور خیلی بد) سطح انتظارات رو پایین آورد

بعد کنکورم هروقت ازش چیزی میپرسیدی ، میگفت :ریلکسیم کار دستم داد اصلا استرس نداشتم و وقت کم آوردم

البته ناگفته نماند وی در این بین چندین بار به بی کفایتی سازمان سنجش و مسئولین حوضه هم اشاراتی داشت

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن