خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 160 از 160
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      دوستان به نماینده ها پیام بدید که به لایحه افزایش تراز رای مثبت بدن.اینجوری قبولی سهمیه حداقل نصف تا 1/3 میشه. و مهم تر اینکه با 110 هزار نمیرن پزشکی بشینن. کارنامه ها موجود هست که با تراز زیر 7000 پزشکی قبول شدن
      شما سهميه ٥ درصديد؟؟

اگه مناطق هستيد بايد بگم چه تراز بشه ١٠ درصد چه بشه ٩٠ درصد فرقي به حال شما نداره
      امه هم ٥ درصد هستيد بايد خيلي خوب بتونيد خداااقل ٨٥ درصد رو بياريد تا مازاد ٢٥ برسه بهتون

خلاصه اين وسط هركي ميخواد يه جور سود ببره و فكر خودشه كسي فكر رتبه نيست اين حرف ها كه فلاني با ٥٠٠ هزار رفت پزشكي من با رتبه ٢ موندم پشت كنكور قديمي شده

2. Top | #152
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر ميخوايد مسخره بازي در بياريد يا عقده ها ي كودكي رو اينجا باز كنيد هرچه زودتر تاپيك رو ببنديد كسي حوصله اراجيف نداره

3. Top | #153
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      یه چیزی هست که شاید قبلا هم شنیده باشین...
      کسی که سهمیه ۲۵ درصد بهش تعلق می گیره. پدرش جانبازه یا شهیده... شرایطش سخت تره .درست. ولی خوب چرا میاین نتیجه ی کنکورو دست کاری می کنن؟
      به جای این کار می تون مثلا شرکت در آزمونای آزمایشی رو براش رایگان کنن یا مثلا هزینه ی خرید کتاب رو تا حدی تقبل کنن یا شهریه ی مدرسه رو کمک کنن یا ...
      خلاصه این که بیان پیش زمینه ها رو آماده کنن نه اینکه بیان نتایج کنکورو عوض کنن. اکثر کسایی که با سهمیه ۲۵ درصد میرن فلان دانشگاه (نمیگم همه) اونجا دووم نمیارن .هم به ضرر خودشونه هم به ضرر ما...
      سهمیه ۵ درصد هم همینطور....

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
      ----* خبری نیس *----
      ویرایش توسط Hans_Landa : 04 مرداد 1397 در ساعت 11:11

4. Top | #154
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سهمیه ۲۵ درصدی خواهشا تا میتونید به نماینده ها پیام بدین که با افزایش تراز مخالفت کنن
      تو اینستا هم کامننت بذارین

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا که من سهمیه ۵ درصدم و خبر از ۱۰۰ هزار نیست دوما مدرسه ی نمونه بودم و نیازی به این سهمیه اصلا ندارم هیچ وقتم روش حساب نکردم چون شهید بهشتی میخوام و ۵۰ بار اینجا گفتم که توی سایت قلم چی برید ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ اینارو گرفته که رتبه ی کشوریش با بقیه ی بچه ها فرقی نداره. اگه فرق داشت الان اینجا نبودم بدونم تکلیفم میخواد چی بشه! اگه یا ۱۰۰ هزار میتونستم دانشگاه برم نمیومدم خبرارشو بخونم.
      شما هایی که اینطوری حسودی میکنید خودتون درستون خوب نیس و فکر میکنید موفق میشدید اگه سهمیه داشتید. کاش سهمیه نبود بعد میدیدیم که امثال شما بازم چیزی قبول نمیشن و امثال ما بازم قبول میشدن. سهمیه ی ۲۵ به من مربوط نیست که نظری بدم ولی سهمیه ی ۵ بچه های قویی داره که پارسال هم تو آشنا ها و تو سایت ها دیدم. من میام اینجا خبر هارو دنبال کنم ولی همیشه آدمایی مثه شما میان تو این تاپیکا دعوا راه بندازن. این که الان داری اینطوری میگی نشونه ی بیکار بودنته وگرنه نمیومدی بحث راه بندازی توی تاپیکی که اصلا بهت مربوط نمیشه که بخوای حتی بازش کنی.

6. Top | #156
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      اولا که من سهمیه ۵ درصدم و خبر از ۱۰۰ هزار نیست دوما مدرسه ی نمونه بودم و نیازی به این سهمیه اصلا ندارم هیچ وقتم روش حساب نکردم چون شهید بهشتی میخوام و ۵۰ بار اینجا گفتم که توی سایت قلم چی برید ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ اینارو گرفته که رتبه ی کشوریش با بقیه ی بچه ها فرقی نداره. اگه فرق داشت الان اینجا نبودم بدونم تکلیفم میخواد چی بشه! اگه یا ۱۰۰ هزار میتونستم دانشگاه برم نمیومدم خبرارشو بخونم.
      شما هایی که اینطوری حسودی میکنید خودتون درستون خوب نیس و فکر میکنید موفق میشدید اگه سهمیه داشتید. کاش سهمیه نبود بعد میدیدیم که امثال شما بازم چیزی قبول نمیشن و امثال ما بازم قبول میشدن. سهمیه ی ۲۵ به من مربوط نیست که نظری بدم ولی سهمیه ی ۵ بچه های قویی داره که پارسال هم تو آشنا ها و تو سایت ها دیدم. من میام اینجا خبر هارو دنبال کنم ولی همیشه آدمایی مثه شما میان تو این تاپیکا دعوا راه بندازن. این که الان داری اینطوری میگی نشونه ی بیکار بودنته وگرنه نمیومدی بحث راه بندازی توی تاپیکی که اصلا بهت مربوط نمیشه که بخوای حتی بازش کنی.
      فکر کنم اون دوستمون کامنتش پاک شد با خودم حرف نمیزدم
      تاپیک رو ببندید لطفا

7. Top | #157
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از بيكاري و بي ... تو تاپيكي ك بهشون ربط نداره اظهار نظر ميكنن چون يا تو خونه كسي به حرفاشون گوش نميده يا دوستي ندارن حداقل با اون حرف بزنن
      ميان اينجا دنبال بحث و كل كل
      همون بهتر ك ديگه كسي جوابشون رو نده

8. Top | #158
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      از بيكاري و بي ... تو تاپيكي ك بهشون ربط نداره اظهار نظر ميكنن چون يا تو خونه كسي به حرفاشون گوش نميده يا دوستي ندارن حداقل با اون حرف بزنن
      ميان اينجا دنبال بحث و كل كل
      همون بهتر ك ديگه كسي جوابشون رو نده
      منم همینو گفتم.

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      دوستان سهمیه ۲۵ درصدی خواهشا تا میتونید به نماینده ها پیام بدین که با افزایش تراز مخالفت کنن
      تو اینستا هم کامننت بذارین
      عجب با افزایش تراز مخالفت کنن ؟؟ دقیقن واسه چی ؟ اگه سوادشو داری برو رشته های تاپ نداری برو مثل بقیه رشته های دیگه وقتی 80 درصد تراز نفر اخر و نتونی بیاری به نظرت لیاقتت تو دانشگاه پزشکی هست؟؟ از همون اول چنین سهمیه گنده ای نمیدادن توقع شما ها هم اینقدر بالا نمیرفت

10. Top | #160
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تاپیک به دلیل اینکه کاملا تبدیل به اسپم شده بسته میشه

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)