خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاازفعالیت این تاپیک راضی هستیدومایل به ادامه فعالیت

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

31 77.50%
    • خیر

9 22.50%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 4 از 13 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 181
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      مهم کیفیت مطالعه است کیفیت هم بستگی به تعدادتست بیشترودرصدبالاترداره خلاصه نویسی هم خوبه ولی خیلی قبول ندارم@matrookeدکرشماهم نظرتونوبدیدکدوم یکی جناح درسترمیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من یاعزیزان؟؟؟؟؟؟؟
      عزیز دل تعداد تست هرچی بره بالاتر خب ساعت مطالعه ات هم در کنارش میره بالاتر , وقتی تعداد تست میره بالا مدت زمان مرور کردن و درآوردن نکات اون تست ها هم میره بالا , خیلی واضح و مشخصه این قضیه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

اگه ساعت مطالعه معیار نیست شما بشین روزی 2 ساعت با کیفیت بالا بخون ببینم قبول میشی یا نه
      نه خب تعریف ماازساعت مطالعه بالاحتی بستگی به فصل داره مثلاتابستون از5ساعت دیگه ساعت مطالعه بالاهست مثلامن5ساعت میخونم200تست میزنم یکی15ساعت میخونه100تست معلومه که کیفیت باتعدادتست بیشتره
      نگران منی به توقرصه دلم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

احتمالا وسواس داری در خوندن واسه همین وقت کم میاری
      ما مدرسه میرفتیم فقط برای وقت گذرونی ونه دبیر خوب و نه آموزش خوب ونه امکانات خوب، یعنی هیچی حالیمون نمیشد، خلاصه باید خودمون روی کتاب کمک آموزشی میخوندیم و نه کلاس رفع اشکال و... . ولی یه سال بمونم وقت دارم بخونم ولی دو دل هستم هنوز

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه خب تعریف ماازساعت مطالعه بالاحتی بستگی به فصل داره مثلاتابستون از5ساعت دیگه ساعت مطالعه بالاهست مثلامن5ساعت میخونم200تست میزنم یکی15ساعت میخونه100تست معلومه که کیفیت باتعدادتست بیشتره
      دکتر حسن نشتایی ( یکی از مولف های کتب زیست خیلی سبز ) از دوستان من هستش , رتبه 162 کنکور 91 که دندانپزشکی دانشگاه تهران قبول شد , یکی از همونایی هست که روزی 14 ساعت میخوند , بهم میگفت که 3 ماه آخر روزی 500 تا تست زیست میزده در 3 ساعت و من حرفش رو باور میکنم چون درصد زیستش 92 در کنکور سراسری و 100 در کنکور آزاد شد ...

حالا شما فکر میکنی با ساعت مطالعه پایین میتونی قبول شی ؟ بسم الله
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات

دکتر حسن نشتایی ( یکی از مولف های کتب زیست خیلی سبز ) از دوستان من هستش , رتبه 162 کنکور 91 که دندانپزشکی دانشگاه تهران قبول شد , یکی از همونایی هست که روزی 14 ساعت میخوند , بهم میگفت که 3 ماه آخر روزی 500 تا تست زیست میزده در 3 ساعت و من حرفش رو باور میکنم چون درصد زیستش 92 در کنکور سراسری و 100 در کنکور آزاد شد ...

نه مهندس منظورم اینه که کیفیت مطالعه باتعدادتسته نه اینکه طرف روزی20ساعت فقط بخونه@matrookeدکترنمیشه منشن کنم توروخدابگوبه عنوان یه رتبه برترکه درسته عرایضم
      نگران منی به توقرصه دلم

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      ما مدرسه میرفتیم فقط برای وقت گذرونی ونه دبیر خوب و نه آموزش خوب ونه امکانات خوب، یعنی هیچی حالیمون نمیشد، خلاصه باید خودمون روی کتاب کمک آموزشی میخوندیم و نه کلاس رفع اشکال و... . ولی یه سال بمونم وقت دارم بخونم ولی دو دل هستم هنوز
      پارسال بود فکر میکنم که یه داوطلبی درگروه تجربی تک رقمی شده بود که من حتی اسم شهری که توش زندگی میکرد رو تو زندگیم نشنیده بودم , رفتم گوگل کردم ببینم این شهر اصن کجای ایرانه !! شما فکر میکنی اون شخص چه امکاناتی داشته ؟ معلم تراز اول ؟ مدرسه درجه 1 ؟ هیچی
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه مهندس منظورم اینه که کیفیت مطالعه باتعدادتسته نه اینکه طرف روزی20ساعت فقط بخونه@matrookeدکترنمیشه منشن کنم توروخدابگوبه عنوان یه رتبه برترکه درسته عرایضم
      بله درست میگید , تعداد تست خیلی مهمه و هرچی این تعداد در روز بره بالاتر هم تسلط روی مطالب میره بالاتر و هم ساعت مطالعه
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      میخوام به یه موضوعی اشاره کنم که شاید زهر خیلی مهلکی باشه برای کنکور .
      بذارید با یه مثال شروع کنم حرفمو ؛

روزی پدری به پسرش قول میده که اگر معدلش بالا بشه براش دوچرخه بخره .
      برخلاف شور و شوقی که پسر برای رسیدن به دوچرخه داشت ، معدل خیلی کمی بدست میاره توی امتحاناتش .
      پدر از پسرش میپرسه که چرا معدلت بالا نشد ؟
      پسر میگه این مدت به جای درس خوندن داشته تمرین دوچرخه سواری میکرده .

خیلی از بچه های کنکوری تجربی مخصوصا کسایی که توی جمعی مثل کتابخونه یا مدرسه درس میخونند و خیلی ویژه تر کسایی که درس نسبتن خوبی دارند ، بجای اینکه تلاش کنند به خواسته شون برسند ، غرور بسیار کاذبی بهشون دست میده و بجای درس خوندن و رسیدن به هدفشون ، تمرین دکتر بودن میکنند .
      توی جمع صداشون میکنند دکتر ، توی فامیل صداشون میکنند دکتر ، اسم پروفایلشون با کلمه ی دکتر شروع میشه و ... .
      دیگه کم کم باورشون میشه که دکتر شدند .

چه بسیارند کسایی که دکتر بودن خودشون رو قطعی می دیدند و الان حتی حسرت یه دانشگاه روزانه مونده روی دلشون .

نمیخوام راجب چیزهایی مثل قانون رهایی یا چیزای چرت دیگه صحبت کنم ،
      حرف من فقط بر سر تجربه ست .

برای دکتر شدن فقط کافیه از خیر دکتر شدن
      با اون همه امکانات عالی رویایی مثل اسم و رسم و آرزوی پول و ... بگذریم و فقط و فقط برای رسیدن به هدف ، دست به دامن تلاش بشیم نه خیال پردازی .
      خوبه که آگاهانه بتونیم به خواستمون نچسبیم و وابسته ی نتیجه نباشیم و فقط از مسیر لذت ببریم .

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها

جانا سخن از زبان ما می گویی...
      آی گفتی...نه اشتباهاتمو بر نمی گشتم چون از رو درس نامه نمی فهمیدم چرا اینجوری شده و معلم و دوست کنکوری هم نداشتم که ازش بپرسم مجبور می شدم ازش رد شم.در کل شما چند دور پیشنهاد می کنی تستا زده بشه؟
      آهان یه سوال دیگه هم اینکه مثلا فرض کنید فصل احتمال رو خوندم تموم شد رفع اشکالم کردم خب من این فصلو ببندم بذارم کنار کلن؟بعد چه مدت بیام دوباره سرش.یه مشکلی که هست اینه که مطالب مثه الکل از ذهنم می پره و به مرور خیلی وابستم.
      کلا مرورای درسا بعد چه مدت باشه؟
      کلا انگار از بیخ اشتباه میخونید
      میام در بازه ی یک ازمون دوهفته ای توضیح میدم
      فرص کنیم شما از ۲۰۰ تا احتمال ۱۰۰ تا اشتباه دارید.
      خب بار بعد این ۱۰۰ تا رو حل میکنید و اونایی که درست زدید یک تیک کنارش بزنید.
      فرض میکنیم ۵۰ تا موند.نزدیک این ازمون این ۵۰تا هم مرور میکنید و اخرش هم درسنامه.
      انقدر این غلطها باید تکرار بشن تکرار بشن ک تبدیل به درست بشن.در اخر هم شاید ۱۰تا تست ر بد ترکیب بمونه که عیب نداره.
      شما برای مرور دیگه نمیرید سراغ اون ۲۰۰تا، با توجه ب زمانتون اون ۱۰۰ یا ۵۰ تا رو میزنید(طبیعتا این عددا ها مثاله و الکی دارم میگم)
      اگر تا الان علامت دارهاتون رو مرور نکردید در اصل هیچ کاری نکردید...
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تست های قبل از ۹۲ خیلی خیلی خیلی خیلی فرق دارن با الان.یک کلمه ای بودن.تو این مدت اصلا نمیشه این تعداد رو با این سبک جدید زد

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      تست های قبل از ۹۲ خیلی خیلی خیلی خیلی فرق دارن با الان.یک کلمه ای بودن.تو این مدت اصلا نمیشه این تعداد رو با این سبک جدید زد
      دکترنظرات من هم بررسی کارشناسیانه کنیدلطفاتشکر
      نگران منی به توقرصه دلم

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی نمیشه گفت کیفیت با توجه به تعداد تسته.
      کیفیت به اینه که نتیجه بگیری حالا با هرساعتی با هر روشی با هر تعداد تستی
      شما اگه دنبال پزشک شدنی،پزشکی توی همون کتاب هاش نه توی این تاپیک ها
      هر چقدر الان وقت بدید بره بعدا باید جبران شه.
      و ۵ ساعت در روز هم برای تابستان کافی نیست.به نظرم با توجه ب هدفی ک شما داری

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کلا انگار از بیخ اشتباه میخونید
      میام در بازه ی یک ازمون دوهفته ای توضیح میدم
      فرص کنیم شما از ۲۰۰ تا احتمال ۱۰۰ تا اشتباه دارید.
      خب بار بعد این ۱۰۰ تا رو حل میکنید و اونایی که درست زدید یک تیک کنارش بزنید.
      فرض میکنیم ۵۰ تا موند.نزدیک این ازمون این ۵۰تا هم مرور میکنید و اخرش هم درسنامه.
      انقدر این غلطها باید تکرار بشن تکرار بشن ک تبدیل به درست بشن.در اخر هم شاید ۱۰تا تست ر بد ترکیب بمونه که عیب نداره.
      شما برای مرور دیگه نمیرید سراغ اون ۲۰۰تا، با توجه ب زمانتون اون ۱۰۰ یا ۵۰ تا رو میزنید(طبیعتا این عددا ها مثاله و الکی دارم میگم)
      اگر تا الان علامت دارهاتون رو مرور نکردید در اصل هیچ کاری نکردید...
      موفق باشید
      پس اونایی که میگن ما گاجو دوبار زدیم فلان کتابو سه بار زدیم چی؟ خب پس چرا اونا فقط تستای مشکل دارشونو نزدن.ترسم اینه فقط مشکل دارا رو مرور کنم و اون قبلیا رو یادم رفته باشه.

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها

پس اونایی که میگن ما گاجو دوبار زدیم فلان کتابو سه بار زدیم چی؟ خب پس چرا اونا فقط تستای مشکل دارشونو نزدن.ترسم اینه فقط مشکل دارا رو مرور کنم و اون قبلیا رو یادم رفته باشه.
      الان سوال شما اینه که من ۲۰۰ تارو دوباره بزنم بهتره یاعلامت دارا؟
      طبیعتا ۲۰۰تا اما ایا منطقیه؟ایا شدنیه؟دیگه شما ک پشت کنکوری هستید باید بدونید که شدنی نیست...

15. Top | #60
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      الان سوال شما اینه که من ۲۰۰ تارو دوباره بزنم بهتره یاعلامت دارا؟
      طبیعتا ۲۰۰تا اما ایا منطقیه؟ایا شدنیه؟دیگه شما ک پشت کنکوری هستید باید بدونید که شدنی نیست...
      بله سوالم همین بود.منم دقیقا همینو میگم.کی وقت می کنن؟ولی یه بچه ها که رتبش 200 بود گفت من گاجو دوبار زدم.تازه گفت قسمت یک تا صدش رو هم میزده،که من عمرا اگه بتونم از پس اون تستا بربیام.این بود که گفتم لابد باید دوبار بزنی که نتیجه بگیری.
      ببخشید من انقدر سوال پرسیدم تو این تاپیک از شما.از صاحب تاپیکم عذر میخوام که باعث شلوغ پلوغی شدم

صفحه 4 از 13 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)