خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاازفعالیت این تاپیک راضی هستیدومایل به ادامه فعالیت

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

31 77.50%
    • خیر

9 22.50%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 181
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اولین کاری که میکنید قلم چی نمیرید.چون واسه متوسطها ضررش بیشتر از سودشه.دومین کار تاعید تموم.میکنید.نه با درسنامه های مفصل بلکه کتابای که درسنامه کم تست زیاد دارن.سومین کار از فروردین تا تیر روش سه روز یه بارو میخونید.البته من کلا واسه کسی که پشت کنکور بوده و خوب خونده پیشنهادم اینه دوهفته یه بارازمون جامع بده بین دوهفته جمع بندی کنه.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من مهمترين فاكتور اميد داشتنه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      تشکردکترمنابع که تاپیک خودتون بسیارکامل وگویاست تحلیل آزمون /نحوه مطالعه وکلاچی دلیل اصلی دکترشدنتون بود؟؟؟؟؟؟تشکرازلطفتون
      من تحلیل ازمون نکردم وگرنه رتبم خیلی بهتر بود
      ازمون بدون تحلیل،تباهیه.
      نحوه و مطالع و... رو هم توی تاپیک هام گفتم
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها

نق که نمیشه نزد
      ولی از شوخی گذشته یه حسی بهم میگه تو عمرا اگه قبول شی همینطور که سالای پیش قبول نشدی.تازه امسالم سال آخره و همه دارن خودشون می کشن و سیاه لشکر و اینا دیگه خبری نیست.نمی خوام توی این حالت بمونم.حواس خودمو پرت می کنم و می گم حالا فعلا بخون تا بعد.ولی این فکرا ته ذهنم همواره هست.مخصوصا ریاضی و فیزیکم که دائم مثه پتک می خوره تو سرم.که اگه این دوتا درس کوفتی نبود چه بسا من الان یه گوشی پزشکی دور گردنم بود.همه می گن گاجو خوندن فلان درصد نجومی رو زدن.خوب منم گاجو خوندم چرا نزدم؟نمی دونم اونا چند دور میزنن یا اصلا چطور وقت می کنن چند دور بزنن.یا مثلا ریاضی همه میگن خیلی سبز.خب بابا به خدا منم خیلی سبز خوندم ولی درصدم شد 27.به خدا نمی دونم چی کار کنم.میدونم که اگه این دو تا درس لعنتی رو پشت سر بذارم تو دانشگاه میدرخشم همونطور که قبلا تو دانشگاه ممتاز بودم ولی قسمت ازار دهنده اینه که این دو تا درس رو مثه یه دیوار جلوی موفقیتم می بینم.تو رو خدا نگین بزرگنمایی نکن.آخه کدوم احمقی رو دیدین که ریاضی خیلی سبز رو زده باشه و فیزیک گاجو و درصداش بشه 27 و 15؟!!!
      به نظرم گاج و خيلي سبز برا همه خوب نيست
      ببين منم سال اول برا فيزيك گاج خوندم و برا رياضي خيلي سبز و فيزيك ١٠ درصد زدم و رياضي ٢٣ درصد
      ولي امسال كه سال دومم بود خيلي بهتر بودم البته بيشتر رياضي
      اول به خودم گفتم كه من پايم ضعيفه و خيلي سبز برام مناسب نيست
      رفتم يه تخته سياه گرفتم كه توش سوالاي كنكورو جدا اورده فقط و فقط اونارو كار كردم
      من هندسه و مقاطع و كاربرد مشتق نخوندم و رياضي امسالو ٥٥ زدم شايد درصد خيلي خوبي نباشه ولي برا مني كه تو عمرم رياضي بالاي ١٢ نگرفتم عاليه
      از سوالاي كنكور شروع كن بعد اگه وقت شد برو سراغ تاليفي بخدا رياضي يعني فقط سوال كنكور چون عينا تكرار ميشه تازه من مرور نكردم اگه مرور ميكردم بالاي ٦٠ ميزدم

اينم بگم امسال شاخاي (!) نظام قديم قبول ميشن و اونايي كه ميمونن پشت كنكور همه مثل منو شمان پس خيالت راحت
      دوازدهميا هم كه امسال هم امتحان نهايي دارن هم اينكه چون اولين كنكور نظام جديده واقعا نميدونن كنكور چجوريه و سوالاشون چجوري طرح ميشه در كل ميخوام بگم رتبه اوردن امسال خيلي راحت تره پس اميدتو از دست نده
      ویرایش توسط Elahe_ : 28 تیر 1397 در ساعت 02:45

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نق که نمیشه نزد
      ولی از شوخی گذشته یه حسی بهم میگه تو عمرا اگه قبول شی همینطور که سالای پیش قبول نشدی.تازه امسالم سال آخره و همه دارن خودشون می کشن و سیاه لشکر و اینا دیگه خبری نیست.نمی خوام توی این حالت بمونم.حواس خودمو پرت می کنم و می گم حالا فعلا بخون تا بعد.ولی این فکرا ته ذهنم همواره هست.مخصوصا ریاضی و فیزیکم که دائم مثه پتک می خوره تو سرم.که اگه این دوتا درس کوفتی نبود چه بسا من الان یه گوشی پزشکی دور گردنم بود.همه می گن گاجو خوندن فلان درصد نجومی رو زدن.خوب منم گاجو خوندم چرا نزدم؟نمی دونم اونا چند دور میزنن یا اصلا چطور وقت می کنن چند دور بزنن.یا مثلا ریاضی همه میگن خیلی سبز.خب بابا به خدا منم خیلی سبز خوندم ولی درصدم شد 27.به خدا نمی دونم چی کار کنم.میدونم که اگه این دو تا درس لعنتی رو پشت سر بذارم تو دانشگاه میدرخشم همونطور که قبلا تو دانشگاه ممتاز بودم ولی قسمت ازار دهنده اینه که این دو تا درس رو مثه یه دیوار جلوی موفقیتم می بینم.تو رو خدا نگین بزرگنمایی نکن.آخه کدوم احمقی رو دیدین که ریاضی خیلی سبز رو زده باشه و فیزیک گاجو و درصداش بشه 27 و 15؟!!!
      خب خوندن شما طبیعتا فرق داره با اون کسی که درصد بالا زده
      وگرنه هممون از همین کتاب های تاپ بازار خوندیم.
      خیلی ها مثلا اگر از ۱۰۰ تست با ۵۰ تاش مشکل داشته باشن نمیان این مشکل رو برطرف کنن
      من مبحث،ضریب معادلات درجه ۲ رو،چون مبحث جدیده تقریبا در سال ۴ام اوایل از ۱۰ تا تس ۸ تا حداقل اشتباه بود:/انقدر من اون اشتباهات رو زدم که رو هوا تستاشو میزدم تو ازمونا.
      شما وقتی۱۰۰ تا تست زدی تازه کارت شروع شده و باید بری سراغ علامت دارات.
      خدا میدونه چقدر تست از فیزیک و ریاضی و زیست من اشتباه زدم چقد این کتاب های ایکیو و نشر الگو دهنم رو سرویس کردن از بس اشتباه زدم.اما هی اون اشتباهارو مرور کردم در حدی ک سوال حفظم بود دگ
      ان شالله قراره یه تحلیل هم از ریاضی سال ۹۷ بزارم در اثبات حرفی ک بهمن ماه زدم
      پس اشتباهاتتون یادتون نره موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به نظرم گاج و خيلي سبز برا همه خوب نيست
      ببين منم سال اول برا فيزيك گاج خوندم و برا رياضي خيلي سبز و فيزيك ١٠ درصد زدم و رياضي ٢٣ درصد
      ولي امسال كه سال دومم بود خيلي بهتر بودم البته بيشتر رياضي
      اول به خودم گفتم كه من پايم ضعيفه و خيلي سبز برام مناسب نيست
      رفتم يه تخته سياه گرفتم كه توش سوالاي كنكورو جدا اورده فقط و فقط اونارو كار كردم
      من هندسه و مقاطع و كاربرد مشتق نخوندم و رياضي امسالو ٥٥ زدم شايد درصد خيلي خوبي نباشه ولي برا مني كه تو عمرم رياضي بالاي ١٢ نگرفتم عاليه
      از سوالاي كنكور شروع كن بعد اگه وقت شد برو سراغ تاليفي بخدا رياضي يعني فقط سوال كنكور چون عينا تكرار ميشه تازه من مرور نكردم اگه مرور ميكردم بالاي ٦٠ ميزدم

اينم بگم امسال شاخاي (!) نظام قديم قبول ميشن و اونايي كه ميمونن پشت كنكور همه مثل منو شمان پس خيالت راحت
      دوازدهميا هم كه امسال هم امتحان نهايي دارن هم اينكه چون اولين كنكور نظام جديده واقعا نميدونن كنكور چجوريه و سوالاشون چجوري طرح ميشه در كل ميخوام بگم رتبه اوردن امسال خيلي راحت تره پس اميدتو از دست نده
      یه نکته خیلی خوبی که گفتی این بود که امسال شاخای کنکور میرن و همه مثه همیم.از این دید بهش نگاه نکرده بودم.مرسی.
      در مورد قسمت اخر صحبتت،مگه سهمیه نظام قدیمیا جدا از جدیدیا نیست؟

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      خب خوندن شما طبیعتا فرق داره با اون کسی که درصد بالا زده
      وگرنه هممون از همین کتاب های تاپ بازار خوندیم.
      خیلی ها مثلا اگر از ۱۰۰ تست با ۵۰ تاش مشکل داشته باشن نمیان این مشکل رو برطرف کنن
      من مبحث،ضریب معادلات درجه ۲ رو،چون مبحث جدیده تقریبا در سال ۴ام اوایل از ۱۰ تا تس ۸ تا حداقل اشتباه بود:/انقدر من اون اشتباهات رو زدم که رو هوا تستاشو میزدم تو ازمونا.
      شما وقتی۱۰۰ تا تست زدی تازه کارت شروع شده و باید بری سراغ علامت دارات.
      خدا میدونه چقدر تست از فیزیک و ریاضی و زیست من اشتباه زدم چقد این کتاب های ایکیو و نشر الگو دهنم رو سرویس کردن از بس اشتباه زدم.اما هی اون اشتباهارو مرور کردم در حدی ک سوال حفظم بود دگ
      ان شالله قراره یه تحلیل هم از ریاضی سال ۹۷ بزارم در اثبات حرفی ک بهمن ماه زدم
      پس اشتباهاتتون یادتون نره موفق باشید
      جانا سخن از زبان ما می گویی...
      آی گفتی...نه اشتباهاتمو بر نمی گشتم چون از رو درس نامه نمی فهمیدم چرا اینجوری شده و معلم و دوست کنکوری هم نداشتم که ازش بپرسم مجبور می شدم ازش رد شم.در کل شما چند دور پیشنهاد می کنی تستا زده بشه؟
      آهان یه سوال دیگه هم اینکه مثلا فرض کنید فصل احتمال رو خوندم تموم شد رفع اشکالم کردم خب من این فصلو ببندم بذارم کنار کلن؟بعد چه مدت بیام دوباره سرش.یه مشکلی که هست اینه که مطالب مثه الکل از ذهنم می پره و به مرور خیلی وابستم.
      کلا مرورای درسا بعد چه مدت باشه؟
      ویرایش توسط سارا خانمی : 28 تیر 1397 در ساعت 07:49

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یعنی بالای 800 تست ریاضی فیزیک توی چه مدت؟
      منظور از همه دروس است

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یعنی بالای 800 تست ریاضی فیزیک توی چه مدت؟
      در روز

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها

خب بنويسه چطوري رتبه خوب بياريم
      فك كردم دانشجو پزشكي دنبال يادگيري فنون روز دنياس
      ممنون داداش ان شاالله دانشجوی پزشکی هم میشمخب تاپیک روواسه همین زدم
      نگران منی به توقرصه دلم

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

یه نکته خیلی خوبی که گفتی این بود که امسال شاخای کنکور میرن و همه مثه همیم.از این دید بهش نگاه نکرده بودم.مرسی.
      در مورد قسمت اخر صحبتت،مگه سهمیه نظام قدیمیا جدا از جدیدیا نیست؟
      نه جدا نيست بر اساس تراز رتبه بندي ميكنن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      @nodetboy @neda415@
      mohamad.b@حمیدرضازارع
      @M.AMIN.D @Masoud@ALI_LEGEND @alk1370@mohammad.b@gign
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 06 مرداد 1397 در ساعت 14:53

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب دکترهای عزیزمن هم تجربیات ویافته های خودم روتواین1سالی که پشت سرگذاشتم تادکترشدن بگم:اول ازهمه به قول پروفسورسمیعی استادعزیزم بایدبه کاری که دنبالش رومیگیریدعلاقه داشته باشیدچون اگه کسی به کاری علاقه داشته باشه بدون اینکه نیازباشه بهش بگن خودش اون کاروانجام میده
      دوم اینکه بایدهدفتون مقدس باشه وبرای خداوندوخدمت به مردم باشه استادعزیزمون دکترمحمدقریب فرموده اند:اگرپزشک هستی دیگرمتعلق به خودت نیستی اگرمتعلق به خودت هستی دیگرپزشک نیستی
      سوم اینکه بایددرمسردرست قدم برداریدوثابت قدم باشیدازسختی های مسیرتون نترسیدنبایدبه همین راحتی هاجابزنیدناامیدنشیدوتاب آوری داشته باشیدوساعت مطالعه بالاالبته منظورم اینه زمان مطالعتون رواینطوری تنظیم کنیدالبته این بازتجربه شخصی منه دروس اختصاصی :30/70به این شکل که30درصدزمان مطالعه مربوط به خواندن و70درصدش مربوط به تست زدن باشه البته دردروس عمومی قضیه فرق میکنه 80/20برای بخشهای مهارتی مثل ریدینگ وکلوزودرک مطلب وقواعدوشکل وقرابت وآرایه وتاحدودی زبان فارسیه که اونم 20درصدمطالعه و80درصدتست هست وبرای بخشهای حفظی کاملامتفاوته
      چهارم اینکه ازمنابع خوب استفاده کنیدوباهوش باشیدواگه مشاورخوبی داشته باشیدمیتونه کمک کننده باشه وآزمون شرکت کنیداتفاقاکل حاشیه های مسیرکنکورهمینه والبته کلاهمه این فاکتورهاباهم20_30درصدمسیرکن ورهست
      پنجم اینکه خودتون روبادیگران یامقایسه نکنیدکه ناامیدبشیدیااگه مقایسه میکنیددرراستای افزایش تلاشتون باشه
      ومهمترین عاملی که باعث شدکنکورسال اولم پزشکی نیارم (البته97کنکوراولم بودهنوزنتایج هم نیومده)سراب گول انگیزدی وی دی های کنکوربودکه اساتیدتوTVتبلیغات بسیارزیادی داششتندومن فکرمیکردم چون صداوسیمااجازه پخش برنامه هاشونوبهشون داده پس درست میگن
      همونطورکه دکترفرمودندمعجزه ای وجودنداره اگه دنبال معجزه ایدپس شروع کنید
      امیدوارم حرفام به دردتون خورده باشه خودمم منتظرنظرات وتجربیات بیشتردکترهای عزیزهستم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 28 تیر 1397 در ساعت 13:50

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به طور خلاصه تست زدن (خیلی زیاد)+برنامه ریزی خوب (یا مشاور یا استفاده از روش برنامه ریزی اقای علیرضا اروین که تاپیکش تو همین انجمن هست )+منابع خوب (یه کتابو اگر چند بار بخونیم بهتره تا چند تا کتابو نصف و نیمه بخونیم )+ ناامید نشدن (بعضی ازمونا شاید ترازتون بیاد پایین ولی این نباید زمینه ای باشه برای بد دادن ازمونای بعدی سعی کنید ازمون بعدی رو تراز خوبی بیارید مگر نه دومینو وار گند میزنید دیدم که میگم)+از تجربه های دوستاتون استفاده کنید مطمئن باشید به کارتون میاد + بعد از هر ازمون نگید انشاالله ازمون بعد

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه هدفتون تلاش کنید
      نمیخواد خیلی دنبال کارای خارق العاده واسه دکتر شدن باشید
      مطمئن باشید خودتون بخواید، توی هر شرایطی میتونید به هدف برسید. خود من توی یه منطقه محروم تونستم قبول بشم. خیلیاتون خب شرایطتون خیلی بهتره
      نمیخواد تقلید کنید. راه خودتون رو برید. مطمئن باشید با یه برنامه ریزی درست و ساده به هدفتون میرسید

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)