گروه آموزشی ماز مولف
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
مولف تبلیغات در انجمن کنکور

نظرسنجی: آیاازفعالیت این تاپیک راضی هستیدومایل به ادامه فعالیت

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 177
  1. Top | #16
    کاربر باسابقه

Sarkhosh
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    تشکر شده 5,860 بار در 1,894 ارسال
    نمایش مشخصات
    اولین کاری که میکنید قلم چی نمیرید.چون واسه متوسطها ضررش بیشتر از سودشه.دومین کار تاعید تموم.میکنید.نه با درسنامه های مفصل بلکه کتابای که درسنامه کم تست زیاد دارن.سومین کار از فروردین تا تیر روش سه روز یه بارو میخونید.البته من کلا واسه کسی که پشت کنکور بوده و خوب خونده پیشنهادم اینه دوهفته یه بارازمون جامع بده بین دوهفته جمع بندی کنه.

2.  

آموزش شیمی آموزش تایپ ده انگشتی
    4 نفر تشکر کرده اند ... alire, Ana.r_jn, BRAIN SURGEON, SARA_J
  3. Top | #17
    کاربر فعال

تشکر شده 815 بار در 444 ارسال
    نمایش مشخصات
    بنظر من مهمترين فاكتور اميد داشتنه

4. 2 نفر تشکر کرده اند ... mvp, Mysterious
  5. Top | #18
    کاربر باسابقه

نام دانشگاه
    پزشکی تهران
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    خوزستان
    تشکر شده 1,816 بار در 595 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
    تشکردکترمنابع که تاپیک خودتون بسیارکامل وگویاست تحلیل آزمون /نحوه مطالعه وکلاچی دلیل اصلی دکترشدنتون بود؟؟؟؟؟؟تشکرازلطفتون
    من تحلیل ازمون نکردم وگرنه رتبم خیلی بهتر بود
    ازمون بدون تحلیل،تباهیه.
    نحوه و مطالع و... رو هم توی تاپیک هام گفتم
    کانال خودمه وویس های جالبی داره
    سوالاهم توش جواب میدم
    moshaver_bartarha

6. 1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  7. Top | #19
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    تجربي
    استان
    کردستان
    تشکر شده 669 بار در 389 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها

نق که نمیشه نزد
    ولی از شوخی گذشته یه حسی بهم میگه تو عمرا اگه قبول شی همینطور که سالای پیش قبول نشدی.تازه امسالم سال آخره و همه دارن خودشون می کشن و سیاه لشکر و اینا دیگه خبری نیست.نمی خوام توی این حالت بمونم.حواس خودمو پرت می کنم و می گم حالا فعلا بخون تا بعد.ولی این فکرا ته ذهنم همواره هست.مخصوصا ریاضی و فیزیکم که دائم مثه پتک می خوره تو سرم.که اگه این دوتا درس کوفتی نبود چه بسا من الان یه گوشی پزشکی دور گردنم بود.همه می گن گاجو خوندن فلان درصد نجومی رو زدن.خوب منم گاجو خوندم چرا نزدم؟نمی دونم اونا چند دور میزنن یا اصلا چطور وقت می کنن چند دور بزنن.یا مثلا ریاضی همه میگن خیلی سبز.خب بابا به خدا منم خیلی سبز خوندم ولی درصدم شد 27.به خدا نمی دونم چی کار کنم.میدونم که اگه این دو تا درس لعنتی رو پشت سر بذارم تو دانشگاه میدرخشم همونطور که قبلا تو دانشگاه ممتاز بودم ولی قسمت ازار دهنده اینه که این دو تا درس رو مثه یه دیوار جلوی موفقیتم می بینم.تو رو خدا نگین بزرگنمایی نکن.آخه کدوم احمقی رو دیدین که ریاضی خیلی سبز رو زده باشه و فیزیک گاجو و درصداش بشه 27 و 15؟!!!
    به نظرم گاج و خيلي سبز برا همه خوب نيست
    ببين منم سال اول برا فيزيك گاج خوندم و برا رياضي خيلي سبز و فيزيك ١٠ درصد زدم و رياضي ٢٣ درصد
    ولي امسال كه سال دومم بود خيلي بهتر بودم البته بيشتر رياضي
    اول به خودم گفتم كه من پايم ضعيفه و خيلي سبز برام مناسب نيست
    رفتم يه تخته سياه گرفتم كه توش سوالاي كنكورو جدا اورده فقط و فقط اونارو كار كردم
    من هندسه و مقاطع و كاربرد مشتق نخوندم و رياضي امسالو ٥٥ زدم شايد درصد خيلي خوبي نباشه ولي برا مني كه تو عمرم رياضي بالاي ١٢ نگرفتم عاليه
    از سوالاي كنكور شروع كن بعد اگه وقت شد برو سراغ تاليفي بخدا رياضي يعني فقط سوال كنكور چون عينا تكرار ميشه تازه من مرور نكردم اگه مرور ميكردم بالاي ٦٠ ميزدم

اينم بگم امسال شاخاي (!) نظام قديم قبول ميشن و اونايي كه ميمونن پشت كنكور همه مثل منو شمان پس خيالت راحت
    دوازدهميا هم كه امسال هم امتحان نهايي دارن هم اينكه چون اولين كنكور نظام جديده واقعا نميدونن كنكور چجوريه و سوالاشون چجوري طرح ميشه در كل ميخوام بگم رتبه اوردن امسال خيلي راحت تره پس اميدتو از دست نده
    ویرایش توسط Elahe_ : 28 تیر 97 در ساعت 02:45

8. 4 نفر تشکر کرده اند ... andrea1990, BRAIN SURGEON, sirin78, سارا خانمی
  9. Top | #20
    کاربر باسابقه

نام دانشگاه
    پزشکی تهران
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    خوزستان
    تشکر شده 1,816 بار در 595 ارسال
    نمایش مشخصات

نق که نمیشه نزد
    ولی از شوخی گذشته یه حسی بهم میگه تو عمرا اگه قبول شی همینطور که سالای پیش قبول نشدی.تازه امسالم سال آخره و همه دارن خودشون می کشن و سیاه لشکر و اینا دیگه خبری نیست.نمی خوام توی این حالت بمونم.حواس خودمو پرت می کنم و می گم حالا فعلا بخون تا بعد.ولی این فکرا ته ذهنم همواره هست.مخصوصا ریاضی و فیزیکم که دائم مثه پتک می خوره تو سرم.که اگه این دوتا درس کوفتی نبود چه بسا من الان یه گوشی پزشکی دور گردنم بود.همه می گن گاجو خوندن فلان درصد نجومی رو زدن.خوب منم گاجو خوندم چرا نزدم؟نمی دونم اونا چند دور میزنن یا اصلا چطور وقت می کنن چند دور بزنن.یا مثلا ریاضی همه میگن خیلی سبز.خب بابا به خدا منم خیلی سبز خوندم ولی درصدم شد 27.به خدا نمی دونم چی کار کنم.میدونم که اگه این دو تا درس لعنتی رو پشت سر بذارم تو دانشگاه میدرخشم همونطور که قبلا تو دانشگاه ممتاز بودم ولی قسمت ازار دهنده اینه که این دو تا درس رو مثه یه دیوار جلوی موفقیتم می بینم.تو رو خدا نگین بزرگنمایی نکن.آخه کدوم احمقی رو دیدین که ریاضی خیلی سبز رو زده باشه و فیزیک گاجو و درصداش بشه 27 و 15؟!!!
    خب خوندن شما طبیعتا فرق داره با اون کسی که درصد بالا زده
    وگرنه هممون از همین کتاب های تاپ بازار خوندیم.
    خیلی ها مثلا اگر از ۱۰۰ تست با ۵۰ تاش مشکل داشته باشن نمیان این مشکل رو برطرف کنن
    من مبحث،ضریب معادلات درجه ۲ رو،چون مبحث جدیده تقریبا در سال ۴ام اوایل از ۱۰ تا تس ۸ تا حداقل اشتباه بود:/انقدر من اون اشتباهات رو زدم که رو هوا تستاشو میزدم تو ازمونا.
    شما وقتی۱۰۰ تا تست زدی تازه کارت شروع شده و باید بری سراغ علامت دارات.
    خدا میدونه چقدر تست از فیزیک و ریاضی و زیست من اشتباه زدم چقد این کتاب های ایکیو و نشر الگو دهنم رو سرویس کردن از بس اشتباه زدم.اما هی اون اشتباهارو مرور کردم در حدی ک سوال حفظم بود دگ
    ان شالله قراره یه تحلیل هم از ریاضی سال ۹۷ بزارم در اثبات حرفی ک بهمن ماه زدم
    پس اشتباهاتتون یادتون نره موفق باشید
    کانال خودمه وویس های جالبی داره
    سوالاهم توش جواب میدم
    moshaver_bartarha

10. 7 نفر تشکر کرده اند ... andrea1990, BRAIN SURGEON, mvp, Narges taghavi, samin.key, دریـا, سارا خانمی
  11. Top | #21
    در انتظار تایید ایمیل

تشکر شده 78 بار در 48 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
    به نظرم گاج و خيلي سبز برا همه خوب نيست
    ببين منم سال اول برا فيزيك گاج خوندم و برا رياضي خيلي سبز و فيزيك ١٠ درصد زدم و رياضي ٢٣ درصد
    ولي امسال كه سال دومم بود خيلي بهتر بودم البته بيشتر رياضي
    اول به خودم گفتم كه من پايم ضعيفه و خيلي سبز برام مناسب نيست
    رفتم يه تخته سياه گرفتم كه توش سوالاي كنكورو جدا اورده فقط و فقط اونارو كار كردم
    من هندسه و مقاطع و كاربرد مشتق نخوندم و رياضي امسالو ٥٥ زدم شايد درصد خيلي خوبي نباشه ولي برا مني كه تو عمرم رياضي بالاي ١٢ نگرفتم عاليه
    از سوالاي كنكور شروع كن بعد اگه وقت شد برو سراغ تاليفي بخدا رياضي يعني فقط سوال كنكور چون عينا تكرار ميشه تازه من مرور نكردم اگه مرور ميكردم بالاي ٦٠ ميزدم

اينم بگم امسال شاخاي (!) نظام قديم قبول ميشن و اونايي كه ميمونن پشت كنكور همه مثل منو شمان پس خيالت راحت
    دوازدهميا هم كه امسال هم امتحان نهايي دارن هم اينكه چون اولين كنكور نظام جديده واقعا نميدونن كنكور چجوريه و سوالاشون چجوري طرح ميشه در كل ميخوام بگم رتبه اوردن امسال خيلي راحت تره پس اميدتو از دست نده
    یه نکته خیلی خوبی که گفتی این بود که امسال شاخای کنکور میرن و همه مثه همیم.از این دید بهش نگاه نکرده بودم.مرسی.
    در مورد قسمت اخر صحبتت،مگه سهمیه نظام قدیمیا جدا از جدیدیا نیست؟

12. 3 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, samin.key, SARA_J
  13. Top | #22
    در انتظار تایید ایمیل

تشکر شده 78 بار در 48 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
    خب خوندن شما طبیعتا فرق داره با اون کسی که درصد بالا زده
    وگرنه هممون از همین کتاب های تاپ بازار خوندیم.
    خیلی ها مثلا اگر از ۱۰۰ تست با ۵۰ تاش مشکل داشته باشن نمیان این مشکل رو برطرف کنن
    من مبحث،ضریب معادلات درجه ۲ رو،چون مبحث جدیده تقریبا در سال ۴ام اوایل از ۱۰ تا تس ۸ تا حداقل اشتباه بود:/انقدر من اون اشتباهات رو زدم که رو هوا تستاشو میزدم تو ازمونا.
    شما وقتی۱۰۰ تا تست زدی تازه کارت شروع شده و باید بری سراغ علامت دارات.
    خدا میدونه چقدر تست از فیزیک و ریاضی و زیست من اشتباه زدم چقد این کتاب های ایکیو و نشر الگو دهنم رو سرویس کردن از بس اشتباه زدم.اما هی اون اشتباهارو مرور کردم در حدی ک سوال حفظم بود دگ
    ان شالله قراره یه تحلیل هم از ریاضی سال ۹۷ بزارم در اثبات حرفی ک بهمن ماه زدم
    پس اشتباهاتتون یادتون نره موفق باشید
    جانا سخن از زبان ما می گویی...
    آی گفتی...نه اشتباهاتمو بر نمی گشتم چون از رو درس نامه نمی فهمیدم چرا اینجوری شده و معلم و دوست کنکوری هم نداشتم که ازش بپرسم مجبور می شدم ازش رد شم.در کل شما چند دور پیشنهاد می کنی تستا زده بشه؟
    آهان یه سوال دیگه هم اینکه مثلا فرض کنید فصل احتمال رو خوندم تموم شد رفع اشکالم کردم خب من این فصلو ببندم بذارم کنار کلن؟بعد چه مدت بیام دوباره سرش.یه مشکلی که هست اینه که مطالب مثه الکل از ذهنم می پره و به مرور خیلی وابستم.
    کلا مرورای درسا بعد چه مدت باشه؟
    ویرایش توسط سارا خانمی : 28 تیر 97 در ساعت 07:49

14. 2 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, mehdi.77ly
  15. Top | #23
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    دانشگاه اصفهان
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 41 بار در 24 ارسال
    نمایش مشخصات

یعنی بالای 800 تست ریاضی فیزیک توی چه مدت؟
    منظور از همه دروس است

16. 1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  17. Top | #24
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    دانشگاه اصفهان
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 41 بار در 24 ارسال
    نمایش مشخصات

یعنی بالای 800 تست ریاضی فیزیک توی چه مدت؟
    در روز

18. 1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  19. Top | #25
    ناظر بخش

Geryeh
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 3,088 بار در 938 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها

خب بنويسه چطوري رتبه خوب بياريم
    فك كردم دانشجو پزشكي دنبال يادگيري فنون روز دنياس
    ممنون داداش ان شاالله دانشجوی پزشکی هم میشمخب تاپیک روواسه همین زدم

20. 3 نفر تشکر کرده اند ... arezoo_k, mehdi.77ly, moja78
  21. Top | #26
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    تجربي
    استان
    کردستان
    تشکر شده 669 بار در 389 ارسال
    نمایش مشخصات

یه نکته خیلی خوبی که گفتی این بود که امسال شاخای کنکور میرن و همه مثه همیم.از این دید بهش نگاه نکرده بودم.مرسی.
    در مورد قسمت اخر صحبتت،مگه سهمیه نظام قدیمیا جدا از جدیدیا نیست؟
    نه جدا نيست بر اساس تراز رتبه بندي ميكنن

22. 3 نفر تشکر کرده اند ... arezoo_k, BRAIN SURGEON, SARA_J
  23. Top | #27
    ناظر بخش

Geryeh
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    @nodetboy @neda415@
    mohamad.b@حمیدرضازارع
    @M.AMIN.D @Masoud@ALI_LEGEND @alk1370@mohammad.b@gign
    ویرایش توسط BRAIN SURGEON : 06 مرداد 97 در ساعت 14:53

24. 1 نفر تشکر کرده است ... mehdi.77ly
  25. Top | #28
    کاربر نیمه فعال

Romantic
    تشکر شده 1,774 بار در 386 ارسال
    نمایش مشخصات
    فکر می کنم به اندازه کافی مطلب در این باره تو انجمن باشه ولی چون تگ کردین منم نظر خودم رو میگم:
    خیلی سادست جوابش : «درس خوندن»
    اگه میخواین تو کنکور یه رتبه خوب بیارین باید درس بخونین. همین ... بقیه موضوعات (مثل نحوه مطالعه، تست زنی و آزمون، انتخاب منبع و ... ) راه هایی هستن برای "بهتر رسیدن" به هدف ...
    کلا میشه کنکور رو اینطوری تفسیر کرد:
    شروع --------- مسیر -------» هدف
    تو قسمت شروع باید خیلی سریع تکلیف خودتون رو مشخص کنید. این که هدفتون چیه و چرا درس میخونین ... بعدش باید برین تو مسیر ... یعنی درس خوندن .... حالا تو مسیر یه سری آپشن ها وجود داره که به شما کمک می کنه زودتر و بهتر و ساده تر به مقصد برسین ؛ مثل منبع خوب و آزمون و ... ولی نکته مهم اینه که
    اونقدر درگیر مسیر نشین که هدف رو فراموش کنین ... اونقدر درگیر عوض کردن کتاب و آزمون و مشاور و مدرس و ... نشین؛ درس بخونین و به حواشی توجه نکنین.
    شاید حرفام خیلی ساده و مسخره به نظر برسه و پیش خودتون بگین که اینو که هرآدمی تو دنیا می دونه. ولی دونستن با «درک کردن» و «فهمیدن» فرق داره .... اصلا و ابدا منتظر معجزه نباشین. هیچ کتاب ، دی وی دی ، آزمون مشاور یا معلمی برای شما معجزه نمی کنه. اینا فقط چیزایی هستن که میتونن به شما کمک کنن (که البته در جای خود مهم هستن) ... تنها چیزی که میتونه واقعا به شما کمک کنه درس خوندنه ...
    هیچ راه میان بری نیست.
    هیچ روش عجیب و شگفت انگیزی وجود نداره.
    هیچ معجزه ای وجود نداره.

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو ...
    ویرایش توسط B_m10m_O : 28 تیر 97 در ساعت 12:54

26. Top | #29
    ناظر بخش

Geryeh
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    خب دکترهای عزیزمن هم تجربیات ویافته های خودم روتواین1سالی که پشت سرگذاشتم تادکترشدن بگم:اول ازهمه به قول پروفسورسمیعی استادعزیزم بایدبه کاری که دنبالش رومیگیریدعلاقه داشته باشیدچون اگه کسی به کاری علاقه داشته باشه بدون اینکه نیازباشه بهش بگن خودش اون کاروانجام میده
    دوم اینکه بایدهدفتون مقدس باشه وبرای خداوندوخدمت به مردم باشه استادعزیزمون دکترمحمدقریب فرموده اند:اگرپزشک هستی دیگرمتعلق به خودت نیستی اگرمتعلق به خودت هستی دیگرپزشک نیستی
    سوم اینکه بایددرمسردرست قدم برداریدوثابت قدم باشیدازسختی های مسیرتون نترسیدنبایدبه همین راحتی هاجابزنیدناامیدنشیدوتاب آوری داشته باشیدوساعت مطالعه بالاالبته منظورم اینه زمان مطالعتون رواینطوری تنظیم کنیدالبته این بازتجربه شخصی منه دروس اختصاصی :30/70به این شکل که30درصدزمان مطالعه مربوط به خواندن و70درصدش مربوط به تست زدن باشه البته دردروس عمومی قضیه فرق میکنه 80/20برای بخشهای مهارتی مثل ریدینگ وکلوزودرک مطلب وقواعدوشکل وقرابت وآرایه وتاحدودی زبان فارسیه که اونم 20درصدمطالعه و80درصدتست هست وبرای بخشهای حفظی کاملامتفاوته
    چهارم اینکه ازمنابع خوب استفاده کنیدوباهوش باشیدواگه مشاورخوبی داشته باشیدمیتونه کمک کننده باشه وآزمون شرکت کنیداتفاقاکل حاشیه های مسیرکنکورهمینه والبته کلاهمه این فاکتورهاباهم20_30درصدمسیرکن ورهست
    پنجم اینکه خودتون روبادیگران یامقایسه نکنیدکه ناامیدبشیدیااگه مقایسه میکنیددرراستای افزایش تلاشتون باشه
    ومهمترین عاملی که باعث شدکنکورسال اولم پزشکی نیارم (البته97کنکوراولم بودهنوزنتایج هم نیومده)سراب گول انگیزدی وی دی های کنکوربودکه اساتیدتوTVتبلیغات بسیارزیادی داششتندومن فکرمیکردم چون صداوسیمااجازه پخش برنامه هاشونوبهشون داده پس درست میگن
    همونطورکه دکترفرمودندمعجزه ای وجودنداره اگه دنبال معجزه ایدپس شروع کنید
    امیدوارم حرفام به دردتون خورده باشه خودمم منتظرنظرات وتجربیات بیشتردکترهای عزیزهستم
    ویرایش توسط BRAIN SURGEON : 28 تیر 97 در ساعت 13:50

27. 5 نفر تشکر کرده اند ... Amir2017, eli_j_p, mehdi.77ly, samin.key, سارا خانمی
  28. Top | #30
    کاربر انجمن

Mehrabon
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    iaun
    استان
    مرکزی
    شهر
    اراک
    تشکر شده 725 بار در 212 ارسال
    نمایش مشخصات
    به طور خلاصه تست زدن (خیلی زیاد)+برنامه ریزی خوب (یا مشاور یا استفاده از روش برنامه ریزی اقای علیرضا اروین که تاپیکش تو همین انجمن هست )+منابع خوب (یه کتابو اگر چند بار بخونیم بهتره تا چند تا کتابو نصف و نیمه بخونیم )+ ناامید نشدن (بعضی ازمونا شاید ترازتون بیاد پایین ولی این نباید زمینه ای باشه برای بد دادن ازمونای بعدی سعی کنید ازمون بعدی رو تراز خوبی بیارید مگر نه دومینو وار گند میزنید دیدم که میگم)+از تجربه های دوستاتون استفاده کنید مطمئن باشید به کارتون میاد + بعد از هر ازمون نگید انشاالله ازمون بعد

29. 4 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, mehdi.77ly, samin.key, سارا خانمی
صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)