گروه آموزشی ماز مولف
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
مولف تبلیغات در انجمن کنکور

نظرسنجی: آیاازفعالیت این تاپیک راضی هستیدومایل به ادامه فعالیت

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 165 از 177
  1. Top | #151
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 1,170 بار در 382 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
    الگو که منو از زیست زده کرد..بعصیا میگن ای کیو بگیر خیلی سبز بهتر از اونه؟
    بله عزیز دل برادر..ای کیو برای منبع نخست اصلن توصیه نمیشه .و در روایت امده است که ابتدا کتاب +خیلی سبز را رنده کرده بعد به سراغ منبع دیگری بروید که این بهترین کارهاست
    محتلمات فی النوم جلد 3 صفحه 8

2.  

آموزش شیمی آموزش تایپ ده انگشتی
    2 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, Seyed Chester
  3. Top | #152
    کاربر اخراجی

رشته تحصیلی
    تجربى
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    تهران
    تشکر شده 335 بار در 155 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
    بله عزیز دل برادر..ای کیو برای منبع نخست اصلن توصیه نمیشه .و در روایت امده است که ابتدا کتاب +خیلی سبز را رنده کرده بعد به سراغ منبع دیگری بروید که این بهترین کارهاست
    خيلى سبز درسنامشم ميخونى!؟ من درسنامه عمارلو دارم به نظرت لازمه باز اونم بخونم؟

4. Top | #153
    کاربر حرفه ای

Mehrabon
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    نام دانشگاه
    تبریز
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    آذربایجان شرقی
    شهر
    تبریز
    تشکر شده 1,424 بار در 607 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
    احسنتم یا شیخ

5. 1 نفر تشکر کرده است ... AminSD
  6. Top | #154
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

خيلى سبز درسنامشم ميخونى!؟ من درسنامه عمارلو دارم به نظرت لازمه باز اونم بخونم؟
    عمارلو رو سراغ ندارم
    ولی چون پسر خوبی هستی
    روش خوندن زیست اینه
    شما اول کتاب رو میخونی دقیق ...شاید یه فصل رو کامل بخونی شایدم چند صفحه اش رو فرقی نمیکنه
    بعد سراغ یه کتاب مثل خیلی سبز میری و تست های خط به خط رو حل میکنی با معلوماتی که از خوندن کتاب به دست اوردی ...بعد از اون دونه به دونه تست های اون فصل یا مبحث رو بررسی میکنی ینی درسنامه مبحث+ پاسخ تست ها..بعد تازه میفهمی چه نکات مهمی کتاب داره که ندیدی ..بعد نکات مهم و کاربردی که ازون درسنامه یادگرفتی ولی خودت نتونستی از کتاب تشخیص بدی رو توی کتاب وارد میکنی ...
    بعد یک بار دیگه کتاب رو به همراه نکاتی که نوشتی قشنگ و دقیق میخونی و بعد از اون میتونی تست های مفهومی یا ترکیبی اون فصل رو حل کنی
    همه این کارا رو یه سر نباس انجام بدی ..شاید بخوای دور اول مطالعه و تست خط به خط رو یک روز و مرور مجدد و تست های مفهومی رو فرداش انجام بدی
    برای مرور در روزهای دیگه هم ابتدا تست میتونی حل کنی و سپس کتاب رو مرور کنی ..تست و مرور متن زیست هیچ موقع از هم جدا نیستن و شما تا تست حل نکنی نمیدونی کجای کتاب رو ول کردی به امون خدا
    موفق و شاد و پیروز خوشبخت و پولدار و عاشق و راحت و باشید
    ویرایش توسط SinaAhmadi : 16 مهر 97 در ساعت 14:17

7. 2 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, Mysterious
  8. Top | #155
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 54 بار در 47 ارسال
    نمایش مشخصات
    پس درسنامه خیلی سبز رو نمیخونین درسته؟واس هر ۳مقطع خیلی سبز بگیرم؟

9. 1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  10. Top | #156
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    پس درسنامه خیلی سبز رو نمیخونین درسته؟واس هر ۳مقطع خیلی سبز بگیرم؟
    عزیز دل برادر کجای متن گفتم نمیخونم .....یه بار دیگه میگم ...
    1- خوندن کتاب درسی دقیق..
    2- رفتن سراغ خیلی سبز (یا هر منبعی) و حل کردن تست های ساده و خط به خط کتاب ... طبق معمول چون بار اولته و نکات ریز زیادی رو از قلم انداخی اکثر تست هارو غلط میزنی(بعدا که بری جلو و روش خوندن زیست رو یاد گرفتی شاید همون اول هم تونستی بیشترشو صحیح بزنی )
    3-بررسی پاسخ تشریحی تست ها و کادرهای درسنامه (درسنامه توی پاسخنامه است)
    4-یادگرفتن نکات جدید یا پنهون مونده و یادداشت اون توی کتاب درسی
    5-مرور مجدد کتاب درسی با اون نکاتی که نوشتی ..یادت باشه فقط نکات مهم رو بنویسی ..فقط نکاتی که خودت از کتاب متوجه نشدی نه بری تمام درسنامه رو توی کتاب بنویسیا
    6-رفتن سراغ تست های مفهومی تر و سخت تر ...هر بار که خواستی مرور کنی میتونی با تست مرور کنی اگه دیدی یه قسمت رو فرامشو کردی بازم متن کتاب رو بخون
    نکات :
    1- همه این ها توی یه روز انجام نمیشه و باید یه برنامه ریزی درست واسش داشت هباشی
    2-اول درسنامه خیلی سبز رو نخون بعد برو سراغ تست...بلکه اول تست حل کن بعد مشکلاتت رو با درسنامه برطرف کن
    3-تست های خط به خط رو مو به مو حل کن ..حل کامل و قدم به قدم تست ها و مطالعه پاسخ و درسنامه یادت میده که روش خوندن زیست چیه..کجارو باید بیشتر بخونی..کجارا رو ول کردی و...
    4-اگه نظام قدیمی پیشنهادم واسه هرسه سال خیلی سبزه ..البته زیست پیشش به قدرت زیست دوم وسومش نیست ولی خب بازم غولیه واسه خودش ! زیست دوم و سومش معرکه اند...
    اگه نظام جدید هستی من کتاباشو ندیدم ولی بازم فرق چندانی نداره ...زیست خیلی سبز تا بوده جزو بهترین ها بوده و هست ..نمونه هاشو ببین دوست داشتی بخر
    5-وقتت رو با کتابایی مثل الگو و ای کیو تلف نکن..ناگفته نماند من هم خیلی سبز دارم هم ای کیو ولی اصلن واسه اولین بار نمیرم سراغ ای کیو..هرموقع تستهای خیلی سبز رو مسلط شدم و تقریبن کتاب رو یاد گرفتم میرم ای کیو
    6-به نظرم تست های خط به خط رو موازی با مطالعه فصل بزن..تست های مفهومی رو بذار واسه مرور های بعدی ..تست های ترکیبی هم بدرد دوران جمع بندی میخوره
    7-حتمن یه زمانی از برنامت رو واسه حل تست زمان دار در نظر بگیر..مثلن روزی 30 دقیقه ..بعدن میفهمی که چقد قوی شدی توی حل کردن
    8-بازم میگم واسه مرور اول تست حل کن بعد برو کتاب رو بخون ..اینجوری بهتره ..چون میفهمی کجاهارو فراموش کردی
    9-درسنامه کتاب های کمک درسی فقط واسه اینه که نکات مخفی یا ترکیبی و مفهومی کتاب رو یاد بگیری نه اینکه هرروز به جای کتاب درسی مرورش کنی...پس همون بار اول که نکات رو ازش دراوردی .و به اصطلاح رندش کردی دیگه لازم نیست بری سراغش ...فقط خود کتاب و نکاتی که یاد گرفتی رو بارها وبارها بخون
    دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..امیدوارم کمکی باشه برات
    سوالی داشتی در هر زمینه ای میتونی بپرسی

11. 4 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, esiya, marzyeh, Mohsen2
  12. Top | #157
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    چقد کامل توصیح ددادی مرسی از کمکت.من نظام قدیم..ببخشید شیمی من مبتکران دارم هر ۳مقطع .که خ بدردم نخورد.شما کتاب شیمیتون جیه؟

13. 1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  14. Top | #158
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    بچها خوااهشا کمک کنین .من رفتم کانون گفت زیستو شیمی برات لازمه کلاس چون رشتم ریاصیه و چندین ساله از درس دورم .دی وی دی خوبه یا کلاس یا کتاب خالی .خواهشا کمک کنین

15. Top | #159
    ناظر بخش

Geryeh
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 3,088 بار در 938 ارسال
    نمایش مشخصات
    بچها خوااهشا کمک کنین .من رفتم کانون گفت زیستو شیمی برات لازمه کلاس چون رشتم ریاصیه و چندین ساله از درس دورم .دی وی دی خوبه یا کلاس یا کتاب خالی .خواهشا کمک کنین
    بیشتربپرسیدولی بنظرم کتاب+دی وی دی

16. 2 نفر تشکر کرده اند ... < ForgotteN >, parastu23
  17. Top | #160
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    مرسی از راهنماییت.۱سوال دگه کتابای ابی قلم چی زیست شیمی فیزیک ریاضی چاپ ۹۶ یکی داره میخوام ازش بکیرم ولی شکل رو کتاب عوض شده تغییرات داشته توش یا میتونم ازش استفاده کنم؟کانون که میگه همشو جدید بگیر و ۴۰۰تومن پول بدم.

18. Top | #161
    کاربر اخراجی

تشکر شده 239 بار در 174 ارسال
    نمایش مشخصات
    مرسی از راهنماییت.۱سوال دگه کتابای ابی قلم چی زیست شیمی فیزیک ریاضی چاپ ۹۶ یکی داره میخوام ازش بکیرم ولی شکل رو کتاب عوض شده تغییرات داشته توش یا میتونم ازش استفاده کنم؟کانون که میگه همشو جدید بگیر و ۴۰۰تومن پول بدم.
    اون که به فکر جیبه خودشه برو از دیوار بگیر الته کتاب فروشی ها هم دسته دو اوردن با50تا30درصد تخفیف

19. Top | #162
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    بگیر بابا خبری نی..من خودمم چاپ 96 رو دارم هیچ تغیری نداره اگرم داشت باشه خیل خیلی جزیی..همونو بگیر راحت بخون

20. Top | #163
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    مرسی از راهنماییتون

21. Top | #164
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    دوستان کتابای ترکیبی انتشارات نانو امرایی نظرتون راجبشون چیه ؟بدرد بخور هس بگیرمشون ؟من زیستم ضعییفه.فعلا کتابنامه مهرو ماه دارم.سه سطحی دارم .ابی کانون دارم .نظام قدیمم.ویس رضا امیرم گوش میدم.لطفا کمک کنین مرسی

22. Top | #165
    ناظم انجمن
    کاربر باسابقه

bache-mosbat
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    نام دانشگاه
    سحروجادوی هاگوارتز
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    فارس
    تشکر شده 1,361 بار در 672 ارسال
    نمایش مشخصات
    دوستان کتابای ترکیبی انتشارات نانو امرایی نظرتون راجبشون چیه ؟بدرد بخور هس بگیرمشون ؟من زیستم ضعییفه.فعلا کتابنامه مهرو ماه دارم.سه سطحی دارم .ابی کانون دارم .نظام قدیمم.ویس رضا امیرم گوش میدم.لطفا کمک کنین مرسی
    مگه میخوای کتابخونه راه بندازی دخترخوب؟ چه خبره هی کتاب خریدن ، اصلا وقت نمیشه اینارو خوند !!!
    زیستت ضعیفه ، روی تستای سراسری کار کن ، توی این زمینه زیست شناسی جامع گاج خوب کار کرده و البته تا چن سال پیش بهترین منبع کنکور بود ، الانم هست ... سطح تست های آیکیو و نشرالگو سخت تره ، زیست هم تنها منبعت همون کتاب درسی هس ت، خط به خط حفظ کن عین ضبط صوت البته بفهمشون چون خیلی وقتا ترکیبی و مفهومی میاد مثلا میگه کدام گزینه با بقیه فرق داره ، دوتاش توی دفاع اختصاصی هست یکیش عصب ها و یکی دیگه اش یه جای دیگه ، هرچی هم نگاه میکنی میبینی همشون با هم فرق دارن ، درصورتی که مثلا سه تاش جنسش پروتئین هست و یکیش یه چیز دیگه ، ینی هم حفظ کن و هم مفهم
    لازم هم نیست یک گونی کتاب از هر درس داشته باشی ، به قول گاج ، یک کتاب رو چند دور بخونی بهتره تا چندتا کتاب رو یک دور بخونی
    «خدایا به داده ات تشکر ، به نداده ات تفکر و به گرفته ات تذکر ... که داده ات نعمت ، نداده ات حکمت و گرفته ات عبرت است»

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)