خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترس از تاثیر معدل

سلام دوستان
      من معدل کتبی دیپلمم 16.79 هست و عزمم رو جزم کردم برای کنکور 98 و بعضی از درس ها رو هم ترمیمم کردم همون سال نهایی که معدل رو تغییر ندادن گفتن نمره ملاک هست
      این هم نمراتم هم هست
      ﻧﻤﺮﺍﺕ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﺩﯾﭙﻠﻢ19.00 : (3ﺩﻳﻦ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﻲ ) 17.25 : (3ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﻲ ) 17.00 : (3ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻓﺎﺭﺳﻲ ) 18.25 : (3ﻋﺮﺑﻲ )
      18.75 : (3ﺯﺑﺎﻥ ﺧﺎﺭﺟﻲ ) (ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ]ﻋﻠﻮﻡ3ﻓﻴﺰﻳﮏ ) 18.25ﺗﺠﺮﺑﻲ[ : 17.50(ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ : 3ﺷﻴﻤﻲ ) (]ﻋﻠﻮﻡ ﺗﺠﺮﺑﻲ[ :3ﺭﻳﺎﺿﻲ ) 18.50 (ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ :2ﺯﻳﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ ) 16.50
      15.75ﺯﻣﻴﻦ ﺷﻨﺎﺳﻲ :
      ﻧﻤﺮﺍﺕ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﭘﻴﺶ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﯽ
      15.00ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﻲ : 17.00ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﻲ : 11.75ﺯﻳﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ : 14.75ﻓﻴﺰﻳﮏ)ﺗﺠﺮﺑﻲ( :
      امیدی به پزشکی هست ؟؟؟///// چه قدر میتونه تاثیر بد بزاره ؟؟ ترمیم دیگه نمیتونم برم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط start25 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من معدل کتبی دیپلمم 16.79 هست و عزمم رو جزم کردم برای کنکور 98 و بعضی از درس ها رو هم ترمیمم کردم همون سال نهایی که معدل رو تغییر ندادن گفتن نمره ملاک هست
      این هم نمراتم هم هست
      ﻧﻤﺮﺍﺕ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﺩﯾﭙﻠﻢ19.00 : (3ﺩﻳﻦ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﻲ ) 17.25 : (3ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﻲ ) 17.00 : (3ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻓﺎﺭﺳﻲ ) 18.25 : (3ﻋﺮﺑﻲ )
      18.75 : (3ﺯﺑﺎﻥ ﺧﺎﺭﺟﻲ ) (ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ]ﻋﻠﻮﻡ3ﻓﻴﺰﻳﮏ ) 18.25ﺗﺠﺮﺑﻲ[ : 17.50(ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ : 3ﺷﻴﻤﻲ ) (]ﻋﻠﻮﻡ ﺗﺠﺮﺑﻲ[ :3ﺭﻳﺎﺿﻲ ) 18.50 (ﻭﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ :2ﺯﻳﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ ) 16.50
      15.75ﺯﻣﻴﻦ ﺷﻨﺎﺳﻲ :
      ﻧﻤﺮﺍﺕ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﭘﻴﺶ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﯽ
      15.00ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﻲ : 17.00ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﻲ : 11.75ﺯﻳﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ : 14.75ﻓﻴﺰﻳﮏ)ﺗﺠﺮﺑﻲ( :
      امیدی به پزشکی هست ؟؟؟///// چه قدر میتونه تاثیر بد بزاره ؟؟ ترمیم دیگه نمیتونم برم
      خبر که داری اين نمراتی که ترمیم کردی فقط برای سنجش هست و کاربرد ديگه ای نداره درواقع نمرات اصلی تو همون نمراتی هست که ابتدا گرفتی نه نمرات ترمیمی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hpr نمایش پست ها
      خبر که داری اين نمراتی که ترمیم کردی فقط برای سنجش هست و کاربرد ديگه ای نداره درواقع نمرات اصلی تو همون نمراتی هست که ابتدا گرفتی نه نمرات ترمیمی
      اره این نمرات هم نمرات ترمیم شده هست

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امید که حتما هست ، تو هر درس خودتو برسونی به درصد ۷۰ احتمال پزشکی روزانه زیاده.
      ولی در کل کارت سخته‌ ، دعا کن تاثیر قطعی لغو بشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب نظرم اگه میدونی خراب کردی از الان بخون اما اگه شک داری بذار حوابا بیاد بعد
      پارسالم حواشی قطعی و مثبت شدن حال خیلیارو گرفت اخرم ابان اعلام کردن مثبته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن