خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

Question نیاز به همفکری همه

درود

دوستانی که تاپیک قبلی بنده رو خوندند ، تا حدودی با شرایط بنده آشنایی دارند .

تصمیم دارم رسمن راهم رو شروع کنم اما با یک سری از ابهامات مواجه هستم ؛
      امید میره که بتونم ازتون کمک بگیرم تا گوشه ای از این ابهامات رو برطرف کنم .

برای شروع محدودیت های خیلی زیادی دارم .
      یک سری از این محدودیت ها قابل حل نیست مثل درگیری سربازیم ، مشکلات ریشه ای خانه و خانواده و ... .
      بعضی از این محدودیت ها بهم اجازه نمیدند بی گدار به آبی بزنم که حتی شاید بارها ازش رد شدم .
      واقعا برای کسی مثل من جای هیچ ریسکی وجود نداره پس باید خیلی حساب شده پیش برم .

اولین مشکلم تهیه ی منابع مطمئن نه برای کنکور سال آینده بلکه دو سال آینده ست .
      میدونم که کلی تاپیک با عنوان انتخاب منبع درسی زده شده ، اما توی اون تاپیک ها امکان نظر دادن شخصی طبق شرایط شخصی برای مسیر شخصی وجود نداره .

انتخاب منبع کمک درسی میتونه خیلی سلیقه ای باشه .
      خواهش دارم که فقط منابع مطمئن معرفی بشند .
      منابعی که حداقل یک سال یا دو سال تمام بتونه به دردم بخوره .

اینکه نظام قدیم بودم و باید منابع نظام جدید رو مطالعه کنم
      محدودیت مالی و زمانی ای هم که دارم بهم اجازه نمیده که با آزمون و خطا ، منابع رو انتخاب کنم
      پس به این دو دلیل انتخاب منبع خیلی سخت خواهد شد برام .

دوستانی که امسال سال دوازدهم هستند از چه منابعی برای سالهای پایه استفاده کردند و همینطور برای سال دوازدهمشون استفاده میکنند ؟

مشکل بعدم اینه که آیا اصلا شروع کردن الانِ بنده ، فقط یه خوش خیالیه یا مطمئن باشم به درد کنکور مبهم دوسال آینده م میخوره ؟

و سوال بعدم درباره ی طرح ترمیم معدله .
      بعد از تصویب اون قانون کذایی در اون شورای آموزشی کذایی تر ، برنامه ریزی خیلی ها برای آینده شون به هم خورده .
      من هم یکی از اونهام . الان باید درگیری ذهنیِ ترمیم معدلم رو هم داشته باشم .
      به نظر شماها چه زمانی برای ترمیم معدلم اقدام کنم ؟!
      آیا میشه با اطمینان خاطر فعلا فکر این کار رو نکنم و مؤکولِش کنم به همون سال 98 یا 99 ؟
      ( البته بعضی از کسانی که به حق ، لیاقت صفت « بزرگتر» ی هستند ، روز و شب ، از خواب و کار و انرژی و وقتشون میزنند تا با لغو یا تغییر این قانون ، بتونند آینده ی به شدت مبهم بچه های این خاک رو هرچند ناچیز سر و سامان ببخشند و باید بهشون امیدوار بود . )

مثل تاپیک قبلیم این تاپیک هم طولانی شد و پر از چرند و پرند ...

تمام اینها فقط یه دلیل دارند و اون هم فقط و فقط استرسیه که بخاطر موقعیت و شرایط الان و آینده م دارم .

ممنون میشم از راهنماییتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این چیزی را که میخوام بگم دقیق نمیدونم
      خب شما برای کنکور باید منابع نظام جدید بخونیین ولی برای ترمیم معدل آیا نباید کتب نظام قدیم را مطالعه کنین؟خب این یعنی حجم کار بیش‌تر اگه اشتباه نکنم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mehrdad. نمایش پست ها
      این چیزی را که میخوام بگم دقیق نمیدونم
      خب شما برای کنکور باید منابع نظام جدید بخونیین ولی برای ترمیم معدل آیا نباید کتب نظام قدیم را مطالعه کنین؟خب این یعنی حجم کار بیش‌تر اگه اشتباه نکنم
      بله و این هم یکی دیگه از علامت سوال هام

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hnood نمایش پست ها
      بله و این هم یکی دیگه از علامت سوال هام
      انشالله که با تلاش‌های که میکنن بتونند تاثیر معدل را مثبت نگه دارند

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در ضمن منم هم میخوام خودم را برای کنکور ۹۹آماده کنم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من توصیه میکنم سال اول رو نظام قدیم کار کنید کتاب هاشم بخواین بگیرین میشه دست دوم خرید که اکثرا دست نخورده ن! و نصف قیمت پاتون درمیاد در این صورت زیاد ضرر نمیکنید واما اگه بخواید راهو دو ساله برید فراموشی مطالب اذیتتون میکنه و باید یه ساله همشو بخونید و تموم کنید و مرتب مرور کنید میدونید مطالب چقد زیادن و زمان کم!
      همین امسال نظام قدیم بخونید اگه سخت بخونید همین امسال بهترین نتیجه رو میگیرید چون خیلیا از اونایی که سخت خوندن از کنکور 97 راضی بودن و شاید حجم دانش آموزان خیلی کمتر باشه واسه 98 استارت درس خوندن خیلی سخته ولی تا استارت بخوره بقیهشو کافیه گاز بدین و برین جلو چون انگیزه تون زیاد میشه
      واسه نظام جدید که همه گیجن و فقط آزمایشی یه سری انتشارات معتبر رو امتحان میکنن هنوز هیچکی سطح سوالاتو نمیدونه خودتونو وسط این همه ابهام نندازید و از این یک سال فرصتی که دارید به خوبی استفاده کنید
      موفق باشید!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ترمیم معدل هم فعلا درگیرش نشید تا قطعی بشه چون تشریحی خوندن و تستی خوندن خیلی تفاوت داره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن