خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چه نرم افزاری برای انتخاب رشته بهتره؟

سلام
      من امسال کنکور دادم و رتبم شاید لب مرزی بشه خیلی برای انتخاب رشته استرس دارم . می خوام برای انتخاب رشته از مشاوره کمک بگیرم به نظرتون مشاوره می تونه برای انتخاب رشته کمکم کنه؟ یه نرم افزار هایی هم شنیدم هست مثل نرم افزار سنجش که انتخاب رشته می کنه کسی اینجا هست که ازشون استفاده کرده باشه قابل اعتماد هستن به نظرتون؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا حسامی نمایش پست ها
      سلام
      من امسال کنکور دادم و رتبم شاید لب مرزی بشه خیلی برای انتخاب رشته استرس دارم . می خوام برای انتخاب رشته از مشاوره کمک بگیرم به نظرتون مشاوره می تونه برای انتخاب رشته کمکم کنه؟ یه نرم افزار هایی هم شنیدم هست مثل نرم افزار سنجش که انتخاب رشته می کنه کسی اینجا هست که ازشون استفاده کرده باشه قابل اعتماد هستن به نظرتون؟
      سلام

من قبلا استفاده کردم خیلی بد نیست ولی باید از خرد خودتون هم استفاده کنید. مثلا رتبه 15000 رو زده پزشکی تهران. خب معلومه یا نرم افزار خطا داره یا یارو سهمیه داشته.

نکته بعدی اینکه تعداد استفاده شون محدوده مثلا 3 تا 5 بار که خیلی بده.

مشاور من هست خواستید بگید بهتون اطلاعات تماسشو بدم. ببینید نظر ایشون چیه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش چند تا از دوستام که قبلا از نرم افزار سنجش استفاده کرده بودن راضی نبودن اصلا می گفتن خوب نیست. برای همین اینجا عضو شدم نظر بقیه بچه ها رو بدونم امسال انتخاب رشته خیلی برام مهمه اصلا حال ندارم اگه قبول نشم بشینم باز بخونم. کسی دیگه اگه از مشاوره یا نرم افزار انتخاب رشته استفاده کرده و راضی بوده بیاد به منم بگه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گزینه 2 هم احتمالا موقع انتخاب رشته نرم افزار میزاره رو سایت،تا حدودی خوبع

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      از گزینه دو و قلمچی و... که رایگانه استفاده کنید.ابدا سراغ سنجش نرید. من دوبار از سنجش استفاده کردم فقط میگم حیف پولم(از گلوشون پایین نره)
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش چند تا از دوستام که قبلا از نرم افزار سنجش استفاده کرده بودن راضی نبودن اصلا می گفتن خوب نیست. برای همین اینجا عضو شدم نظر بقیه بچه ها رو بدونم امسال انتخاب رشته خیلی برام مهمه اصلا حال ندارم اگه قبول نشم بشینم باز بخونم. کسی دیگه اگه از مشاوره یا نرم افزار انتخاب رشته استفاده کرده و راضی بوده بیاد به منم بگه
      نرم افزار ها بروز رسانی هایی رو باید انجام بدن که ممکنه کامل نباشه
      دیتابیسشون ممکنه جامع نباشه
      اشتباهات تایپی یا نگارشی داشته باشن
      کد رشته عوض بخاد شده باشه و اونا اصلاح نکرده باشن بهتره با یک مشاور مشورت کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا این دکتر یعقوبی کیه؟
      تو اینیستاگرام هست تو تلویزیون هست با رتبه زیاد روزانه قبول کرده
      مگه انتخاب رشته چیزی جز ظرفیت دانشگاه ها هستش؟ دستش تو کاسه هست که این طوری ادم قبول میکنه؟
      650 هزار بابت مشاوره میگیره
      چیه ماجرا؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا این دکتر یعقوبی کیه؟
      مگه انتخاب رشته چیزی جز ظرفیت دانشگاه ها هستش؟ دستش تو کاسه هست که این طوری ادم قبول میکنه؟
      چیه ماجرا؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      اقا این دکتر یعقوبی کیه؟
      چیه ماجرا؟
      بابا دروغه، تو رو خدا گول نخور، اینا خودشون سهمیع دارن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      از گزینه دو و قلمچی و... که رایگانه استفاده کنید.ابدا سراغ سنجش نرید. من دوبار از سنجش استفاده کردم فقط میگم حیف پولم(از گلوشون پایین نره)
      نرم افزار رایگان به نظرتون قابل اعتمادن؟ اگه خوب بودن که رایگان نمیشد

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2017 نمایش پست ها
      نرم افزار ها بروز رسانی هایی رو باید انجام بدن که ممکنه کامل نباشه
      دیتابیسشون ممکنه جامع نباشه
      اشتباهات تایپی یا نگارشی داشته باشن
      کد رشته عوض بخاد شده باشه و اونا اصلاح نکرده باشن بهتره با یک مشاور مشورت کنید
      اره می دونم برای همین می ترسم از نرم افزارای رایگان استفاده کنم به نظرتون نرم افزارایی که هزینه داره چطور؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره می دونم برای همین می ترسم از نرم افزارای رایگان استفاده کنم به نظرتون نرم افزارایی که هزینه داره چطور؟
      به نظرم اگه با یه فرد آگاه صحبت کنید. بهتر باشه.
      بنده اطلاعی راجع به نرم افزار های پولی ندارم.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر نرم افزار رایگان میخواید که قلم چی و گزینه ۲ هست
      سنجشم گمونم ۲۰ ت میگیره ولی یکم سختگیرانه انتخاب رشته میکنه
      در نهایت شما بدبینانه ترین حالت رو برای قبول شدن در نظر بگیرید تا مثل سال قبل شوکه نشید ))

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها شاید اینجا جاش نیست ولی لطفا جواب بدید..این تخمین رتبه های کانون و هیوا و گزینه 2 بر اساس 96 تخمین میزنن؟؟؟ یا تغییراتی بهش دادن که متناسب با 97 باشه؟؟ اگه با 96 میدن که به جز کانون بقیه غلطه و رتبه رو پایین تر میدن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      سلام
      اصن طرف نرم افزار سنجش نرو .. جوری ناامید میکنه ک میخوای سکته کنی .. من پارسال امتحان کردم از قلم چی هم بدبینانه تره ... تازه پولی هم هس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن