خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 148
    1. Top | #76
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی نمایش پست ها
      راستی یه سوال بپرسم چون تو پیج های خارجی دیدم

دندونپزشکا مگه گوشی پزشکی دارن ؟
      اصلا به دردشون میخوره؟

شما میگین کشیک ندارین ولی تو تخصصی ها من میدونم بخش جراحی فک و صورت دارین
      بیمارستان میرین دیگه؟

بله عزیز میریم و چندباریم شیفت باید وایسیم ولی این تو فرایند اموزشیه ک طی میشه و تموم میشه دگ مطب بزنی شیفت و بيمارستان و اینا نیست

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      خانوم دکتر ب نظرتون دارو بدون تعهد بهتره یا پزشکی تعهدی؟؟؟
      والا من میگم دارو بی تعهد

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      والا منم شنیدم که میگن راحت میشه پاس شد
      ولی الان که ادم برمیگرده مطالب رو میخونه یا اصن یادش نیس یا استادش خیلی بد بوده و توضیح نداده
      پاسه دکتر جان نگران نباش همه همینیم

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      والا منم شنیدم که میگن راحت میشه پاس شد
      ولی الان که ادم برمیگرده مطالب رو میخونه یا اصن یادش نیس یا استادش خیلی بد بوده و توضیح نداده
      پاسه دکتر جان نگران نباش همه همینیم

5. Top | #80
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر
      خیلیییی ممنون بابت تاپیک جامع و عالیتون
      ببخشید چندتا سوال داشتم!
      توی این رشته چقدر وقت آزاد داریم؟! آیا میشه در کنار درس خوندن خرج دانشگاه رو در بیاریم و هم معدل الف باشیم؟!
      دومین سوالم اینه که فرق یک دندون پزشک متخصص با یک دندون پزشک عمومی چیه؟! آیا یک دندون پزشک متخصص احازه داره کار های یک دندون عمومی رو انجام بده یا نه باید فقط در حیطه ی تخصص خودش کار بکنه؟!
      سوم اینکه پیشنیاز زبان انگلیسی چیه؟! منظورشون چیه که زیان پیش دانشگاهی رو پیش نیاز میخوان؟! یعنی باید پاس کرده باشیم یا مه نمره خاصی مد نظرشونه؟!
      فرق نیم سال اول و دوم چیه؟! میدونم ربطی به این رشته نداره ولی دوست دارم بدونم مثلا دندون نیم سال دوم بهشتی بهتره یا مثلا دندون البرز(یا تهران) نیم سال اول؟! کلا اگه نیم سال دوم قبول بشیم به جز اینکه یه ترم عقب میفتیم مشکل دیگه ای داره؟!
      آیا این وامی که میگن برای تاسیس مطب میدن صحت داره؟! وام های دانشجویی چطور برای دخل و خرج خوابگاه و....
      ببخشید که زیاد شد ولی میدونم که خیلییییی کمکم میکنید از لطفاون بینهایت ممنونم
      سلام وقت ازاد به سیستم درس خوندن خودت بستگی داره ولی اره میشه هم کار کرد هم الف بود فقط باید سخت تر از بقیه تلاش کنی ی مقدارم دوز تفریحاتو کم کنی
      تا جاییکه فهمیدم اره میتونه ولی دگ شما تخصص بگیری همش اوقاتت رو تخصصت میگذره دگ بکلی مثلا میری تو گروه جراحی فک و صورت یا ارتو و ...
      زبان پیش ی واحدیه ک اگر زبان کنکورت رو 50 و 50 ب بالا زده باشی نیاز نیست تو دانشگاه پاسش کنی اما اگر زیر پنجاه زده باشی عین من باید پاس کنی

نه فرقی جز یک ترم فاصله ندارن معلومه نیم سال دوم بهشتی بهتره
      نیم سال دومیا ورودی بهمن میشن اولیا ورودی مهر

مورد اخر در مورد مطب فعلا اطلاع ندارم.وام دانشگاهیی بد نیست ولی اخر دوران دانشجویی ازت پس میگیرن کل وامایی ک بهت دادن و باهات تصفیه میکنن میتونی قسطی پرداخت کنی خورد خورد

6. Top | #81
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر
      خیلیییی ممنون بابت تاپیک جامع و عالیتون
      ببخشید چندتا سوال داشتم!
      توی این رشته چقدر وقت آزاد داریم؟! آیا میشه در کنار درس خوندن خرج دانشگاه رو در بیاریم و هم معدل الف باشیم؟!
      دومین سوالم اینه که فرق یک دندون پزشک متخصص با یک دندون پزشک عمومی چیه؟! آیا یک دندون پزشک متخصص احازه داره کار های یک دندون عمومی رو انجام بده یا نه باید فقط در حیطه ی تخصص خودش کار بکنه؟!
      سوم اینکه پیشنیاز زبان انگلیسی چیه؟! منظورشون چیه که زیان پیش دانشگاهی رو پیش نیاز میخوان؟! یعنی باید پاس کرده باشیم یا مه نمره خاصی مد نظرشونه؟!
      فرق نیم سال اول و دوم چیه؟! میدونم ربطی به این رشته نداره ولی دوست دارم بدونم مثلا دندون نیم سال دوم بهشتی بهتره یا مثلا دندون البرز(یا تهران) نیم سال اول؟! کلا اگه نیم سال دوم قبول بشیم به جز اینکه یه ترم عقب میفتیم مشکل دیگه ای داره؟!
      آیا این وامی که میگن برای تاسیس مطب میدن صحت داره؟! وام های دانشجویی چطور برای دخل و خرج خوابگاه و....
      ببخشید که زیاد شد ولی میدونم که خیلییییی کمکم میکنید از لطفاون بینهایت ممنونم
      سلام وقت ازاد به سیستم درس خوندن خودت بستگی داره ولی اره میشه هم کار کرد هم الف بود فقط باید سخت تر از بقیه تلاش کنی ی مقدارم دوز تفریحاتو کم کنی
      تا جاییکه فهمیدم اره میتونه ولی دگ شما تخصص بگیری همش اوقاتت رو تخصصت میگذره دگ بکلی مثلا میری تو گروه جراحی فک و صورت یا ارتو و ...
      زبان پیش ی واحدیه ک اگر زبان کنکورت رو 50 و 50 ب بالا زده باشی نیاز نیست تو دانشگاه پاسش کنی اما اگر زیر پنجاه زده باشی عین من باید پاس کنی

نه فرقی جز یک ترم فاصله ندارن معلومه نیم سال دوم بهشتی بهتره
      نیم سال دومیا ورودی بهمن میشن اولیا ورودی مهر

مورد اخر در مورد مطب فعلا اطلاع ندارم.وام دانشگاهیی بد نیست ولی اخر دوران دانشجویی ازت پس میگیرن کل وامایی ک بهت دادن و باهات تصفیه میکنن میتونی قسطی پرداخت کنی خورد خورد

7. Top | #82
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simin1234 نمایش پست ها
      فک کنم کشیدن دندون کارخیلی سختی باشه چون توی بعضی ازمطب دندونپزشکای خانم نوشته که کشیدن دندون نداریم؟پرسیدم میگن خیلی زورمیخواد
      بیشتر ار زور تکنیک صحیح میخاد تکنیکو رعایت کنی کار سختی نیست

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simin1234 نمایش پست ها
      فک کنم کشیدن دندون کارخیلی سختی باشه چون توی بعضی ازمطب دندونپزشکای خانم نوشته که کشیدن دندون نداریم؟پرسیدم میگن خیلی زورمیخواد😁😁
      بیشتر ار زور تکنیک صحیح میخاد تکنیکو رعایت کنی کار سختی نیست

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم خدمت خانوم دکتر اینده اونم اینه که شما به عنوان یه دانشجوی موفق چقد وقت میذاری واسه درس خوندن؟ اصن راسته میگن رشته های پزشکی شبانه روز باید بچپونی توی کلت؟خب میدونم رشته های سنگینی هستن ولی ایا انقدر سنگین ؟یا همش شایعه اس میخوان رقیب کم کنن
      مثلن نمیشه درساتو بخونی به سرگرمیات هم برسی ... چون من کلی برنامه دارم واسه بعدش ()
      با یک جواب منطقی مارا دلشاد کنید
      با تشکر

10. Top | #85
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      یه سوال داشتم خدمت خانوم دکتر اینده اونم اینه که شما به عنوان یه دانشجوی موفق چقد وقت میذاری واسه درس خوندن؟ اصن راسته میگن رشته های پزشکی شبانه روز باید بچپونی توی کلت؟خب میدونم رشته های سنگینی هستن ولی ایا انقدر سنگین ؟یا همش شایعه اس میخوان رقیب کم کنن
      مثلن نمیشه درساتو بخونی به سرگرمیات هم برسی ... چون من کلی برنامه دارم واسه بعدش ()
      با تشکر
      سلام والااااا
      حقیقت تلخه یکم
      اره سخته خیلی فشرده اس شب امتحان نابود میشی در اصل اگر تو ترم نخونده باشی ولی در کل عشق و حالشم سرجاشه ولی اگ از حدش بگذره میفتی

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با تشکر
      سلام والااااا😁😁😁😁
      حقیقت تلخه یکم😁
      اره سخته خیلی فشرده اس شب امتحان نابود میشی در اصل اگر تو ترم نخونده باشی ولی در کل عشق و حالشم سرجاشه ولی اگ از حدش بگذره میفتی😁😁

12. Top | #87
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با تشکر
      من خودم خیلی از تفریحاتو زدم تو دانشگاه نشستم درسمو خوندم نمیگم تفریح نداشتما اصلا اره داشتیم ولی کم و ب تعادل
      کلا بچه ها میان دانشگاه فک میکنن دگ عشق و حاله همش در حالیکه تازه شرو میشه همه چیز

معذرت میخام با گوشی اومدم ایموجیای گوشیم رو سایت نمیخونه

13. Top | #88
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با تشکر
      من خودم خیلی از تفریحاتو زدم تو دانشگاه نشستم درسمو خوندم نمیگم تفریح نداشتما اصلا اره داشتیم ولی کم و ب تعادل
      کلا بچه ها میان دانشگاه فک میکنن دگ عشق و حاله همش در حالیکه تازه شرو میشه همه چیز

معذرت میخام با گوشی اومدم ایموجیای گوشیم رو سایت نمیخونه

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید، اطلاع دارید شهریه پردیس دندون ترمی چنده؟ و اینکه آیا واسه پرداخت شهریه پردیس وام هم میدن؟ اگه آره ، حدودا چقدر؟

15. Top | #90
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید، اطلاع دارید شهریه پردیس دندون ترمی چنده؟ و اینکه آیا واسه پرداخت شهریه پردیس وام هم میدن؟ اگه آره ، حدودا چقدر؟
      سلام والا بچه های ما فک کنم ترمی 10 تومن اینا میدن
      قسمت دوم سوالو نميدونم راستش به امور مالی باید سر زد

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن