خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

Red face کمک برای منبع ریاضی

سلام دوستان،امیدوارم ایام به کامتون باشه
      خدایی یه سوال می پرسم تک کلمه ای جواب ندین این خوبه اون بده.بر اساس تجربه نه گفته های دیگران
      من پارسال ریاضی از روی خیلی سبز خوندم خلاصه نویسی هم کردم ولی همون موقع که خلاصه نویسی میکردم و تست میزدم یه عالمه ابهام برام پیش میومد که چون دبیر نداشتم این ابهامات بدون جواب باقی میموند.هزینه های کلاسا خیلی بالاست نه اینکه اصلا نتونم پرداخت کنم،ولی خداییش معلوم نیست ارزش بالای یه تومن رو داشته باشه یا نه مثلا مقدم نیا یکی از دبیرای معروفه ولی نمیدونم بعد پشیمون میشم از کلاس رفتن یا نه.
      اینه که میخوام یه کتاب واسه ریاضی بهم معرفی کنین که بدون گزافه گویی مطلب رو راحت برسونه.
      ضمن این که میخوام فیزیک شهریاری رو هم تهیه کنم چون خیلی ازش تعریف کردن ولی تستا رو از روی گاج بزنم.نظرتون چیه؟
      پیشاپیش تچکر

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب ریاضی جامع خیلی سبز خیلی درسنامه های روون تری داره نسبت به بقیه ی کتاب ها برای مثال من مهروماه هم خوندم ( ولی نه کامل همون اوایل چند فصل رو خوندم و بعدش رفتم با خیلی سبز که بهتر هم بود ) مهروماه درسنامه ها و بعضا نکته های خوبی داره ولی خیلی مفهوم نیست اما تست های واقعا خوبی داره ...
      کتاب خیلی سبز البته به تنهایی کافی نیست به خاطر تست های روتین و ساده ای که داره و فقط برای درسنامه خوبه ...
      من خودم خط ویژه رو برای جمع بندی خوندم ولی به نظر من از همین الان یه نگاهی به این کتاب بندازید به خصوص تست های رشته ریاضی آخرش که واقعا فوق العادست ...
      ببینید اگه بخشی نامفهوم بود از دبیر ، دوست ، آشنا و یا همین سایت بپرسید حتما جواب میگیرید و زدن تست و بررسی اون خیلی به رفع ابهام کمک می کنه ...
      فیزیک شهریاری رو ندیدم ولی در کل به نظر من درسنامه و تست رو از یه کتاب بخون چون بعضی نکته هایی رو که توی درسنامه نیاوردن رو بعضا داخل تست ها میارن و تست ها یه روند آموزشی رو طی می کنن ( البته میتونی درسنامه رو از شهریاری بخونی و فقط سوالات کنکور رو بزنی و بعدش دیگه سوالات آزمون های مختلف رو کار کنی یا منابعی که سوالات جامع فصل به فصل داره )

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جدایه از مطلبتون من دنبال یه نفر بودم که با سن بالا کنکور میده می خواستم یه گپی داشته باشم خیلی ضروریه
      این ایمیلمه moradi.1369.n@gmail.com
      ممنون میشم جوابمو بدین

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب ریاضی تخته سیاه تالیف بابک سادات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن