خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      بچه ها هر کی در مورد سایت کنکور 100 میدونه بگه لطفااااااااا
      من شنیدم کارش درسته

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      من شنیدم کارش درسته
      پس بدبخت شدممممم.. بابا داره میگه رتبه ها بدتر از 96 میشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ احساسی ندارم!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرچی نزدیک میشه استرسش بیشتر میشه فعلا 1 درصد استرس (خیلی خیلی کم) دهم یازدهم مرداد میرسه به 100 درصد که داغون میکنه حالمو

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس بدبخت شدممممم.. بابا داره میگه رتبه ها بدتر از 96 میشه
      شنیدم
      شاید اشتباه باشه
      همه نگران کنکور هستن ولی من نگران سلامتیم
      حتی رتبه خوبی هم بیارم فک نکنم بتونم ۳رشته رو بخونم
      دیسک گردن دارم و باید عمل بشه احتمالا
      مهره های کمرمموکه هیچی
      خواهشا قدر سلامتیتون رو بدونید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      شنیدم
      شاید اشتباه باشه
      همه نگران کنکور هستن ولی من نگران سلامتیم
      حتی رتبه خوبی هم بیارم فک نکنم بتونم ۳رشته رو بخونم
      دیسک گردن دارم و باید عمل بشه احتمالا
      مهره های کمرمموکه هیچی
      خواهشا قدر سلامتیتون رو بدونید
      عزیزززم..ایشالا که خوب بشی...والا اونقدر فشار روی من هست که اگه کنکورم با اینهمه حاشیه تو خانواده!!! اگه تموم بشه دیگه آرزویی ندارممم

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عزیزززم..ایشالا که خوب بشی...والا اونقدر فشار روی من هست که اگه کنکورم با اینهمه حاشیه تو خانواده!!! اگه تموم بشه دیگه آرزویی ندارممم
      فعلا فوتبال رو نگا كن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      فعلا فوتبال رو نگا كن
      شما پسرا هستید که غم دنیا رو هم داشته باشید باز فوتبال حالتون رو خوب میکنه...من که دارم مثل جسد نگاه میکنم کاملا بدون حس...
      ولی چه فوتبال پرگلی هم هست! فرانسه میبره قطعا..کاش فرانسوی بودم حداقل سر این قضیه شاد میشدم!!!!!! فعلا که تو زندگی من کرواسی هستم و این کنکور لعنتی فرانسه است!!! بدجوری دارم از گُل هایی که بهم میزنه دق میکنممممممم..

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      فعلا فوتبال رو نگا كن
      شما پسرا هستید که غم دنیا رو هم داشته باشید باز فوتبال حالتون رو خوب میکنه...من که دارم مثل جسد نگاه میکنم کاملا بدون حس...
      ولی چه فوتبال پرگلی هم هست! فرانسه میبره قطعا..کاش فرانسوی بودم حداقل سر این قضیه شاد میشدم!!!!!! فعلا که تو زندگی من کرواسی هستم و این کنکور لعنتی فرانسه است!!! بدجوری دارم از گُل هایی که بهم میزنه دق میکنممممممم..

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اين فوتبال تاريخيه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرده ی متحرک
      از این بدتر نمیشم کلافه بی حال بی انگیزه دلگیر
      دوست دارم برگردم دورانی که وقتی امتحان میدادیم با خیال راحت تابستونمونو میگذروندیم نه اینکه نصف تابستونمون بره برای نتایج اولیه نصف دیگشم برا نتایج نهایی
      کلا خیلی ناراحت و دلگیرم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها تو رو خدا بیاید به من جواب بدید
      تو سایت کنکور 100 تخمین رتبه زدید؟؟؟ بابا اومدن یه درصدهایی اونجا گذاشتن که خیلی عالی!!! ..مسئول سایت در جواب یکی از بچه ها نوشته دعا کنید رتبه تون از 96 بدتر نشه که بهتر نمیشه..چون امسال درصدها بالا هستن و تعداد شرکت کننده هم بیشتر دارم میترکممممممم.. من روتین هر روزه ام شده که میرم تو سایت کانون که بچه ها در مورد درصداشون نظر گذاشتن رو میبینم والا اینقدراااا که تو سایت کنکور100 درصدا عااالی هستن تو سایت کانون دیگه در این حد نیست...
      حال و روز این روزای من اینطوریه که یه روز امیدوارم و هزارجور دعا میکنم و به خودم آرامش میدم..فرداش یه جوری حالم گرفته میشه که تا مرز دق کردن میرم

واقعی؛

یکی از پست های وبلاگ کنکور 100:

توبه کردم

سلام.من میخواستم یه اعتراف کنم.من حوصلم سررفته بود میومدم اینجا الکی درصد و منطقه مینوشتم حدود20-30 بار نوشتم...حلالم کنید

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]۲۴ تیر ۹۷، ۱۸:۱۴
      پاسخ:

بله بعضی درصدهای نجومی تایید نشد و برخی هم تایید شد.برای من مشکلی نیست اما اگر لحظه ای کسی رو نگران کرده باشید کار خوبی نیست جناب علیرضا
      [/COLOR]

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      واقعی؛

توبه کردم

سلام.من میخواستم یه اعتراف کنم.من حوصلم سررفته بود میومدم اینجا الکی درصد و منطقه مینوشتم حدود20-30 بار نوشتم...حلالم کنید

پاسخ:

بله بعضی درصدهای نجومی تایید نشد و برخی هم تایید شد.برای من مشکلی نیست اما اگر لحظه ای کسی رو نگران کرده باشید کار خوبی نیست جناب علیرضا
      [/COLOR]
      مرسی آره منم اینو دیدم کاش تاثیر همین جور کامنتها باشه...بعدش هم یه چیزی: چند روز قبل که تخمین میزد نتیجه تخمینش رو برای افراد مختلف، من با هیوا و گزینه 2 هم بررسی میکردم نتایج شبیه هم بودن....ولی یکی دو روزه تخمینهاش رتبه رو بدتر از گزینه 2 و هیوا میده..امیدوارم که تاثیر همین چیزا بوده باشه...کاش نتیجه ها بد نشن..خدایااااااا ما چه گناهی کردیم که تو ایران و زیر تیغ این کنکور جلاد و بی رحم هستیم آخه...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      واقعی؛

توبه کردم

پاسخ:

[/COLOR]
      مرسی آره منم اینو دیدم کاش تاثیر همین جور کامنتها باشه...بعدش هم یه چیزی: چند روز قبل که تخمین میزد نتیجه تخمینش رو برای افراد مختلف، من با هیوا و گزینه 2 هم بررسی میکردم نتایج شبیه هم بودن....ولی یکی دو روزه تخمینهاش رتبه رو بدتر از گزینه 2 و هیوا میده..امیدوارم که تاثیر همین چیزا بوده باشه...کاش نتیجه ها بد نشن..خدایااااااا ما چه گناهی کردیم که تو ایران و زیر تیغ این کنکور جلاد و بی رحم هستیم آخه...

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای لامصبا منم استرس گرفتم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن