خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question سوال درمورد تخمین رتبه کنکور 97

سلام بچه ها من یه سوال داشتم در مورد تخمین رتبه:
      با توجه به تجربه شما رتبه ای که آزمون های جامع سنجش میده تا چه اندازه به رتبه کنکور نزدیکه؟؟( تجربه ای در این زمیه دارین از سال های قبل؟)

و اینکه من ترازم در آزمون های جامع سنجش 7100 به بالا میشد ولی با تخمین گزینه دو ترازم 6600 هم نمیشه!!!! کدوم قابل اطمینان تره؟؟؟
      (( درصد های سنجشم کاملا مشابه درصد های کنکورم هست))

لطفا اگه این پیام منو خوندین جواب بدین در حد اطلاعاتتون
      ویرایش توسط sajaya : 24 تیر 1397 در ساعت 13:18

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajaya نمایش پست ها
      با توجه به تجربه شما رتبه ای که آزمون های جامع سنجش میده تا چه اندازه به رتبه کنکور نزدیکه؟؟( تجربه ای در این زمیه دارین از سال های قبل؟)

و اینکه من ترازم در آزمون های جامع سنجش 7100 به بالا میشد ولی با تخمین گزینه دو ترازم 6600 هم نمیشه!!!! کدوم قابل اطمینان تره؟؟؟

معمولا نزديكه مگه اينكه كنكور خراب كرده باشي
      درصد هات رو بدي بهتر ميشه تخمين زد

3. Top | #3
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا هیچکس به این سوال جواب نمیده !!خودم صدبار پرسیدم!!آخر هم نفهمیدم !

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      معمولا نزديكه مگه اينكه كنكور خراب كرده باشي
      درصد هات رو بدي بهتر ميشه تخمين زد
      درصد های کنکورم در کمال تعجب دقیقا همون درصد های سنجشم شد و سنجش تراز 7100 به بالا داد با رتبه 25 هزار ولی همون درصد ها رو در تخمین گزینه دو میزنم تراز 6600 میده با رتبه 45 هزار کانون هم 40 هزار میده حالا سوال من اینکه کدوم دقیق تره؟؟
      بعضی ها میگفتن سنجش دقیق تره نظر شما چیه؟تجربه ای از سال های قبل دارین؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راستش به نظرم تراز گزینه دو به واقعیت نزدیکتره چون هر دو رو دادم میگم.ولی این رو هم بدونید هیچ چیز به طور قطعی قابل پیش بینی نیست.امسال کلی اتفاق و خبر بد راجع به لو رفتن سوالات و ....پخش شد واقعا کسی نمیتونه جواب درستی بده.امیدوار باشید و تمام.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درصد های کنکورم در کمال تعجب دقیقا همون درصد های سنجشم شد و سنجش تراز 7100 به بالا داد با رتبه 25 هزار ولی همون درصد ها رو در تخمین گزینه دو میزنم تراز 6600 میده با رتبه 45 هزار کانون هم 40 هزار میده حالا سوال من اینکه کدوم دقیق تره؟؟
      بعضی ها میگفتن سنجش دقیق تره نظر شما چیه؟تجربه ای از سال های قبل دارین؟
      سنجش ميدونم خوب نيست
      گزينه ٢ بچه استفاده كردن راضي تر بودن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سنجش ميدونم خوب نيست
      گزينه ٢ بچه استفاده كردن راضي تر بودن
      خب گزینه دو رو خودم هم تست کردم درصد های چندتا گرنامه رو زدم تراز درستی میداد اما بانک اطلاعات اون فقط کارنامه های 96 هست در صورتی که سنجش تلفیقی از کارنامه های 96 و سطح علمی بچه های شرکت کننده در آزمون سال جاری فک میکنم باشه پس باید دقیق تر باشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب گزینه دو رو خودم هم تست کردم درصد های چندتا گرنامه رو زدم تراز درستی میداد اما بانک اطلاعات اون فقط کارنامه های 96 هست در صورتی که سنجش تلفیقی از کارنامه های 96 و سطح علمی بچه های شرکت کننده در آزمون سال جاری فک میکنم باشه پس باید دقیق تر باشه
      خب مشکل اینجاست که خیلی از بچه ها سیاهی لشکر هستند و این باعث میشه نتایج بهتر از اونچه که واقعا هستند به دست بیاد.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اين ها كه گفتي فقط ظاهر قضيس
      ولي ايشالا همون ٢٥ هزار

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اين ها كه گفتي فقط ظاهر قضيس
      ولي ايشالا همون ٢٥ هزار
      ایشالله

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      خب مشکل اینجاست که خیلی از بچه ها سیاهی لشکر هستند و این باعث میشه نتایج بهتر از اونچه که واقعا هستند به دست بیاد.
      جایی خوندم که بچه ها گفته بودن رتبه سنجش آزمون های جامع اونا خیلی نزدیک به رتبه کنکورشون شده . آیا این درسته؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جایی خوندم که بچه ها گفته بودن رتبه سنجش آزمون های جامع اونا خیلی نزدیک به رتبه کنکورشون شده . آیا این درسته؟؟
      رتبه میتونه نزدیک باشه اما آیا درصدهاشون هم نزدیک بوده؟شاید یک نفر در سنجش زیستشو زده 60 اما سر جلسه زده 50 ولی رتبه مشابه شده باشه.در هر حال سنجش پیشگو نیست.فقط میتونه حدود رو بگه که در این کار گزینه دو بهتره.(بحث بر سر میزان دقت هست والا هر دو، حدود رو نشون میدن و یکیشون با دقت بیشتر)ضمنا تعداد کمی از بچه ها هم گزینه دو دادن و هم سنجش به خصوص که امسال زمان آزمونهای جامعشون زیاد با هم هم پوشانی داشت.الان هم خودتون رو اذیت نکنید چون هیچچچچچچ کاری از دستمون برنمیاد به جز صبر.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      رتبه میتونه نزدیک باشه اما آیا درصدهاشون هم نزدیک بوده؟شاید یک نفر در سنجش زیستشو زده 60 اما سر جلسه زده 50 ولی رتبه مشابه شده باشه.در هر حال سنجش پیشگو نیست.فقط میتونه حدود رو بگه که در این کار گزینه دو بهتره.(بحث بر سر میزان دقت هست والا هر دو، حدود رو نشون میدن و یکیشون با دقت بیشتر)ضمنا تعداد کمی از بچه ها هم گزینه دو دادن و هم سنجش به خصوص که امسال زمان آزمونهای جامعشون زیاد با هم هم پوشانی داشت.الان هم خودتون رو اذیت نکنید چون هیچچچچچچ کاری از دستمون برنمیاد به جز صبر.
      نه من منظورم آزمون های گزینه دو نبود منظورم نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو بود آیا اونم مثل آزمون های گزینه دو دقیقه؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه من منظورم آزمون های گزینه دو نبود منظورم نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو بود آیا اونم مثل آزمون های گزینه دو دقیقه؟
      الان چکش میکنم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امسال متاسفانه نه تراز نه رتبه معادل نه رتبه منطقه سنجش قابل استناد نبود
      تراز و رتبه معادل که شر و ور! به من رتبه معادل واسه آزمون جامع دوم داد یک کشور من حرفی ندارم اونوقت رتبه کشوری 3 4 هزار بود
      ترازشم حداقل تو رِنج من که 1000 تایی بیشتر از کنکور بود. اما رتبه منطقه اش رو واسه من 500 تا احتمالا باید کم کنی تا رتبه منطقه کنکور بشه
      واسه شما رو نمیدونم! هر رتبه ای یه محاسبات خاص داره
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن