خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد رشته ی مهندسی بهداشت محیط و ارشد علوم تغذیه

سلام
      میخواستم در مورد بهداشت محیط چند تا سوال بپرسم البته خودم پارسال کنکور انسانی دادم برا کس دیگه میپرسم واسه همین اطلاعاتم کمه اگه جواب بدین ممنون میشم
      1.با رتبه ی حدود 20 تا 25 هزار منطقه 2 میشه این رشته رو آزاد واحد پزشکی تهران قبول شد؟(چون دیدم شهیدبهشتی تا 16000 گرفته امیدوار شدم)
      2.شهریه ش حدودی چقدره برا آزاد(پردیس بهشتی دیدم زده ترمی 5 ملیون بیخیال شدم!)
      3.میشه بعدش ارشد علوم تغذیه خوند؟بعد اگرم شد ارشد هم مثل کارشناسی میشه واسه طرح ثبت نام کرد
      4.کسی که مدرک دانشگاه آزاد داره میتونه بره واسه طرح یا فقط واسه علوم پزشکی های دولتیه
      5.این کارآموزی که دارن رشته ها از طرح جداس؟اجباریه؟
      بهداشت عمومی هم که آزادش تو تهرون نیست دولتی هم با این رتبه نمیشه بهداشت حرفه ای هم که شنیدم بیشتر پسرونه س و یه کم سخته ولی من یه رشته مناسب خانما میخوام
      ببخشید که سوالا زیاد شد پیشاپیش ممنونم
      ویرایش توسط erfanhasanshahi : 24 تیر 1397 در ساعت 02:29

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanhasanshahi نمایش پست ها
      سلام
      میخواستم در مورد بهداشت محیط چند تا سوال بپرسم البته خودم پارسال کنکور انسانی دادم برا کس دیگه میپرسم واسه همین اطلاعاتم کمه اگه جواب بدین ممنون میشم
      1.با رتبه ی حدود 20 تا 25 هزار منطقه 2 میشه این رشته رو آزاد واحد پزشکی تهران قبول شد؟(چون دیدم شهیدبهشتی تا 16000 گرفته امیدوار شدم)
      3.میشه بعدش ارشد علوم تغذیه خوند؟بعد اگرم شد ارشد هم مثل کارشناسی میشه واسه طرح ثبت نام کرد
      4.کسی که مدرک دانشگاه آزاد داره میتونه بره واسه طرح یا فقط واسه علوم پزشکی های دولتیه
      بهداشت عمومی هم که آزادش تو تهرون نیست دولتی هم با این رتبه نمیشه بهداشت حرفه ای هم که شنیدم بیشتر پسرونه س و یه کم سخته ولی من یه رشته مناسب خانما میخوام
      سلام وقت بخیر؛من لیسانس بهداشت محیطم و ۴ساله بیکارم.سال دیگه میخوام دوباره کنکور بدم‌.من یکی از صدها بیکار این رشته ام.فقط خواستم بگم تا در جریان باشین و پولتونو تو جوب نریزین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanhasanshahi نمایش پست ها
      سلام
      سلام وقت بخیر؛من لیسانس بهداشت محیطم و ۴ساله بیکارم.سال دیگه میخوام دوباره کنکور بدم‌.من یکی از صدها بیکار این رشته ام.فقط خواستم بگم تا در جریان باشین و پولتونو تو جوب نریزین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن