خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکور نظام جدید یا پزشکی عراق؟

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      امروز خیلی نا امید شدم نمیدونم جرا. من کنکور امسال رو گند زدم. امیدم این بود برم خارج پزشکی بخونم.که با این قیمت دلار بی خیال شدم. کنکور نظام قدیم هم که فقط برا سال بعد هست من 29 سالمه نمیدونم آینده ام چی میشه.امیدم این بود کنکور هست دو سه سال میخونم بالاخره میارم پزشکی رو اونم گند زدن . فکر کنم به مشاوره روانشناسی احتیاج دارم این همه زحمت کشیدم دیپلمم رو (دبیرستان بزرگسال)گرفتم همه ی برنامه ریزی زندگیم رو درس بود میدوننم بااید حتما دو سه سال بخونم برا کنکور. تا بیارم خودم رو میشنااسم از طرفی پزشکی عراق با رشوه هست. ولی عراق !!!؟
      کنکور نظام جدید هم نمیدونم چه قدر فرق داره که امسال براذنظام جدید بخونم برم عراق یا خود کشی کنم هیچ وقت انقدر نا امید نبودم یعنی هیچ وقت نا امید نبودم اصلا. ولی کم آوردم

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب راستش من زیاد بلد نیستم انگیزه و اینا بدم. یعنی چند بار خواستم اینکارو بکنم ولی گند زدم. دوستان خوبی اینجا هستند که بهت روحیه میدن و حتی بعضیاشون اینقدر کارشون خوبه که کاملا از لحاظ انگیزشی تو رو برای کنکور سال دیگه آماده میکنن.

من فقط یه جمله میگم و میرم:
      زندگی فقط توی پزشکی خلاصه نمیشه!

اگه با حرفم مخالفی کافیه این پست رو ندیده بگیری. همین! نیازی به نقل قول نیست..

امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق باشی

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      امروز خیلی نا امید شدم نمیدونم جرا. من کنکور امسال رو گند زدم. امیدم این بود برم خارج پزشکی بخونم.که با این قیمت دلار بی خیال شدم. کنکور نظام قدیم هم که فقط برا سال بعد هست من 29 سالمه نمیدونم آینده ام چی میشه.امیدم این بود کنکور هست دو سه سال میخونم بالاخره میارم پزشکی رو اونم گند زدن . فکر کنم به مشاوره روانشناسی احتیاج دارم این همه زحمت کشیدم دیپلمم رو (دبیرستان بزرگسال)گرفتم همه ی برنامه ریزی زندگیم رو درس بود میدوننم بااید حتما دو سه سال بخونم برا کنکور. تا بیارم خودم رو میشنااسم از طرفی پزشکی عراق با رشوه هست. ولی عراق !!!؟
      کنکور نظام جدید هم نمیدونم چه قدر فرق داره که امسال براذنظام جدید بخونم برم عراق یا خود کشی کنم هیچ وقت انقدر نا امید نبودم یعنی هیچ وقت نا امید نبودم اصلا. ولی کم آوردم
      دوست عزیز سلام.غصه نخور همدردیم.منم 29 سالمه و پشت کنکوری و پشیمان از گذشته.خودکشی چیه دختر یا نمیدونم پسر؟ تنها نیستی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها
      دوست عزیز سلام.غصه نخور همدردیم.منم 29 سالمه و پشت کنکوری و پشیمان از گذشته.خودکشی چیه دختر یا نمیدونم پسر؟ تنها نیستی
      حاجی مخ نزن شاید پسر بود دردسر شه برات

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشهامروز خیلی نا امید شدم نمیدونم جرا. من کنکور امسال رو گند زدم. امیدم این بود برم خارج پزشکی بخونم.که با این قیمت دلار بی خیال شدم. کنکور نظام قدیم هم که فقط برا سال بعد هست من 29 سالمه نمیدونم آینده ام چی میشه.امیدم این بود کنکور هست دو سه سال میخونم بالاخره میارم پزشکی رو اونم گند زدن . فکر کنم به مشاوره روانشناسی احتیاج دارم این همه زحمت کشیدم دیپلمم رو (دبیرستان بزرگسال)گرفتم همه ی برنامه ریزی زندگیم رو درس بود میدوننم بااید حتما دو سه سال بخونم برا کنکور. تا بیارم خودم رو میشنااسم از طرفی پزشکی عراق با رشوه هست. ولی عراق !!!؟کنکور نظام جدید هم نمیدونم چه قدر فرق داره که امسال براذنظام جدید بخونم برم عراق یا خود کشی کنم هیچ وقت انقدر نا امید نبودم یعنی هیچ وقت نا امید نبودم اصلا. ولی کم آوردم
      اول پیشنهادم اینه 29 سالته اگه زن نگرفتی یه زنی بگیر جدی میگم بهت تشکیل زندگی رو بدهبعد پیشنهاد دیگه پزشکی هم حلوا تقسیم نمیشه نرسیدی هم نرسیدی آسمون به زمین نمیاداین همه پزشک چه گلی به سر خودشون زدن که تو نزدی چه کار شاخ کردن راه های پول دار شدن هم زیاده خلاق باشی از پزشک هم پول دار تر میشی علاقه داریخوب خارج رفتن اگه وضع مالی عالیه میتوین بری ولی اگه بتوین نظام جدید بدی اوکی اوکی هست منم میخوام نظام جدید بخونم اگه بزارن حتی نزارن کتاب هاشون رو دارم میخونم 99 امتحان بدم بعد من از دندون و پرشکی بدم میاد حالم به هم میخوره این همه استرس و خون و کثیفی و..دارو قبول بشم با تلاشم شدم نشدم میرم شغل آزاد هر چی دلم میگه عمل میکنم به خودم هم زیاد فشار نمیارمبابا زندگی و کن واسه هدفت هم تلاش کن شد شد نشد هم نشد بیخیال دنیا شاد باش نظام جدید هم عشق منه دوستش دارم میدونم مثل هلو میخورمش

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      حاجی مخ نزن شاید پسر بود دردسر شه برات
      حاجی چیه؟
      مخ زدن چیه دیگه برو بخواب پسر بی خوابی گرفتت توهم زدی.احتمالا دختره چون معمولا پسرا واسه درس خودکشی نمیکنن یک هیچ..خخ

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      البته چون میخواد بره عراق ممکنه پسر باشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حاجی چیه؟
      مخ زدن چیه دیگه برو بخواب پسر بی خوابی گرفتت توهم زدی.احتمالا دختره چون معمولا پسرا واسه درس خودکشی نمیکنن یک هیچ..خخ
      سارا خانم ببخشید شما هم مجردی یا متاهل
      کم کم فکر باشا اگه مجردی
      نزار این روزای جوانی حروم این درس خوندن بشه البته اگه مجردی
      منم خودم فکر ازدواج هستم گرچه سنم کمه ولی حیفه به خدا باید از این دوارن نهایت استفاده ببرم نمیشه دیگه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      سارا خانم ببخشید شما هم مجردی یا متاهل
      کم کم فکر باشا اگه مجردی
      نزار این روزای جوانی حروم این درس خوندن بشه البته اگه مجردی
      منم خودم فکر ازدواج هستم گرچه سنم کمه ولی حیفه به خدا باید از این دوارن نهایت استفاده ببرم نمیشه دیگه
      مجرد و حال و حوصله ازدواجم ندارم.مگه همه با ازدواج خوشبخت میشن؟ هر کسی خوشبختی رو یه جور توصیف می کنه. من اگه دانشجو پزشکی بودم احساس خوشبختی می کردم.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مجرد و حال و حوصله ازدواجم ندارم.مگه همه با ازدواج خوشبخت میشن؟ هر کسی خوشبختی رو یه جور توصیف می کنه. من اگه دانشجو پزشکی بودم احساس خوشبختی می کردم.
      پزشکی به خدا چیزی خاصی نیست
      تو اگه الان لذت نبری بعدا حتی برسی هم لذت نمی بری از زندگی لذت ببرو و شاد باش
      که بهترینش با ازدواج قعا برات رقم میخوره جدی میگم
      تازه پزشک بشی چه تخصصی میخوای بری هیچ کدوم آش دهن سوزی نیست حالا پول دار هم شدی که چی مثلا
      از راههای دیگه هم میشه پول دار شد
      پزشک هم خوب احترام داره ولی انقدر هم که فکر میکنی و بچه ها فکر میکنن آش دهن سوزی نیست

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب اگر دختر باشید که به عنوان دانشجو ثبت میشید و بعدش هم دلار 4200 تومنی بهتون میدن
      اگر پسر هستید شاید با پارتی بازی بشه به عنوان دانشجو ثببتون کنن
      اگر کلا پارتی نداشتید مثه من باید برید سربازی بعدش برید خارج درس بخونید
      اگر میخواید بمونید و سال آینده کنکور بدین من شنیدم(میگم شنیدم مطمئن نیستم کاملا) کنکور سال دیگه هم برای نظام قدیم و هم برای نظام جدید هست اما 20 درصد ظرفیت میرسه به نظام قدیمی ها یعنی اگر 4000 پزشک بگیرن 800 نفر به نظام قدیمی ها میرسه و از همین 800 نفر هم خب شاید باشه کسی که سهمیه چیزی داشته باشه پس کلا سخت هس اما به رقبا هم بستگی داره طبیعتا
      توی ی تاپیک دیگه هم گفتم به ی نفر
      اگر مثه همه عاشق پزشکی شدید حتی ی بار توی عمرتون برید مستند راه قریب رو ببینید اما اگر واقعا عاشق پزشکی هستید حتما سختی هاش رو هم به جون میخرید
      ی چیز رو هم بگم اصلا نا امید نباش دوست من 4 سال پیش رفت لندن مهندسی نرم افزار رو شروع کرد اولش سخت بود چون سالانه 18000 پوند دانشگاه بود و هر ماه هم 700 تا 800 پوند هزینه زندگی اما الان ی فولکس واگن خریده 18500 پوند چطور؟این طور که اونجا دولت وام میده و اجازه کار هم هست و میانگین 14500 پومد توی سال ی دانشجو میتونه در بیاره
      این رو گفتم که فک نکن الان همه چی تمومه اتفاقا الان همه چی واست شروع میشه فقط باید سختی ها رو تحمل کنی چون بری پزشکی بری مهندسی یا بری حقوق و یا هرچیز دیگه ای باید تلاش کنی
      اصلا نا امید نباش جی کی رولینگ موقعی که شروع کرد به نوشتن کتاب های هری پاتر طلاق گرفته بود و مادر تنها بود و میخواست خودکشی کنه اما راهش رو پیدا کرد و رفت دنبالش
      فکر نکن چون پزشکی نشد همه چی تمومه مگه همه پزشک شدن و خوشبختن؟ اصلا میدونی یکی از عللی که کسایی که میرن خارج پزشکی بخونن چیه چون قبولیش راحت تره میدونی چرا قبولیش راحت تره؟ چون متقاضی کمتری داره چون فقط پزشکی تو اون کشور باب نیست چون افراد میرن دنبال چیزای دیگه دنبال علاقشون و این طور نیست پزشکی رو همه بکشونه سمت خودش-آره پزشکی تو همه جای دنیا قبول شدنش سخت تر از رشته های دیگس اما مگه همه پزشک شدن-اصلا مگه وحی منزل هست که شما باید پزشک بشی
      همین طور نگو من عاشق فلان رشته هستم
      دکتر نادری از ایران که رفت میخواست آرشیتکت بشه ولی از مهندسی برق و آخرش هم از مهندسی هوا فضا و سازمان ناسا سردرآورد-این طور نیست نقشه بکشی من فردا پزشک میشم پس فردا پولدار روز بعد بیمارستان میزنم به مردم کمک میکنم بعد سعی میکنم وزیر بشم بیشتر به مناطق محروم کمک کنم-اصلا هیچ موقع این برنامه ها درست درنمیاد-برو دنبال تواناییت نه چیزی که همه کورکورانه ازش اوج آرزوها رو ساختن
      اصلا ناامید نشو برو دنبال چیزی که میشه و تواناییش رو داری
      موفق باشید
      ویرایش توسط therealfarshid : 24 تیر 1397 در ساعت 02:44

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تازه پزشک بشی چه تخصصی میخوای بری هیچ کدوم آش دهن سوزی نیست حالا پول دار هم شدی که چی مثلا
      پزشک هم خوب احترام داره ولی انقدر هم که فکر میکنی و بچه ها فکر میکنن آش دهن سوزی نیست
      ممکنه حرف شما درست باشه ولی باید بهش برسم.باید خودم تجربه کنم بعد ببینم حرف شما در مورد منم درست بوده یا نه.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مسخره ترین حرفایی که یه عده سیاه لشکر ناامید بی تلاش میتونن به یکی بگن حاجی واسه هدفت زندگی کن حتی اگه مجبور باشی از رو اشغالا کتاب بیدا کنی خوش گذرونی هیچ هدفی توش نیس هیچ ثمره یی نداره مطمعن باش لیاقت تو از 100 تا از اینا که کنکور نمیدونن چی هست و رتبه هاشون همه 30 40 50 هزار هس بیشتره همیشه یادت باشه اخر فیلم ارتیست باقی میمونه اسکولای سیاه لشکر میمیرن چون مهم اونیه که تلاش می کنه نه کسی که ....

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aufbau نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ....
      تو رو خدا اگه پسری خودتو جمع و جور کن خودکشی و این چیزا چیه قراره بعدا صاحب خانواده بشی پدر بشی این حرفا مناسب یه پسر با سن شما نیست (حقیقتش از مردی که می ناله متنفرم نالیدن مال مردا نیست) و اگه دخترید که طبیعیه و نشنیده می گیریم (یه مدت که بگذره خود به خود ردیف میشه حالت !) :d
      خب همونطور که دیدی اکثرا دوستان گفتند که زندگی تو پزشکی ختم نمیشه ولی خب من با این جمله مخالفم!
      پزشکی چیزیه که دوستش داری و اینده خودتو توی اون می بینی! پس چطور میتونی قیدش رو بزنی ...معلومه که نمیشه.
      خب می رسیم به عراق....آخه عراق؟ خود عراقی ها برای تفریح و خرید و نمی دونم چی میان ایران شما انوقت میخوای بری عراق؟ به نظر من از ذهنت بیرونش کن...
      می رسیم کنکور نظام جدید و قدیم ....خب اگر طبق گفته دوستمون فقط 20 درصد ظرفیت پزشکی برای نظام قدیم باشه شرکت در کنکور نظام قدیم واقعا یک اشتباه باور نکردنی ای هستش! پس اگه اینطور باشه قطعا باید کنکور نظام جدید شرکت کنی درسته کارت سخته و باید کتاب هایی رو بخونی که تا الان نخوندی ولی باز شانست از کنکور نظام قدیم بیشتره .
      خلاصه بهترین کار اینه که اول خودتو جمع و جور کنی بعدش فکر عراق رو از سرت بیرون کنی (به نظر من)و بعدش طبق شواهد موجود تصمیم بگیری کدوم کنکور رو بخونی و یک پرواز بدون ضمانت رو شروع کنی اگه واقعا پزشکی چیزی باشه که بخوای بدستش بیاری کم کم با پشت سر گذاشتن موانع ضمانت پروازتو بدست میاری ولی اینو بدون برای رسیدن به این هدف باید کارایی رو انجام بدی که تا الان انجام ندادی و طوری ادامه بدی که وسط راه یهو جا نزنی
      به خودت استراحت مطلق بده چند روزی و اصلا به نتایج و نمی دونم قبولی اینا فکر نکن و خودتو جمع و جور کن..
      و همچنین اگه پسری : برای روزای سخت و نفس گیر زاده شدی نه خودکشی..... و اگه دختری : اشکال نداره برای شما دخترا طبیعیه وقتی چیزو بدست نیارید به خودکشی فکر کنید گذراست....
      امیدوارم حرفام بدردت بخورن...ولی زندگی خودتو محدود نکن و به گزینه های دیگه ام فکر کن..
      به امید موفقیت تمامی کنکوری ها ..
      ویرایش توسط Röntgen : 24 تیر 1397 در ساعت 03:47

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Röntgen نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ....
      تو رو خدا اگه پسری خودتو جمع و جور کن خودکشی و این چیزا چیه قراره بعدا صاحب خانواده بشی پدر بشی این حرفا مناسب یه پسر با سن شما نیست (حقیقتش از مردی که می ناله متنفرم نالیدن مال مردا نیست) و اگه دخترید که طبیعیه و نشنیده می گیریم (یه مدت که بگذره خود به خود ردیف میشه حالت !) :d
      خب همونطور که دیدی اکثرا دوستان گفتند که زندگی تو پزشکی ختم نمیشه ولی خب من با این جمله مخالفم!
      پزشکی چیزیه که دوستش داری و اینده خودتو توی اون می بینی! پس چطور میتونی قیدش رو بزنی ...معلومه که نمیشه.
      خب می رسیم به عراق....آخه عراق؟ خود عراقی ها برای تفریح و خرید و نمی دونم چی میان ایران شما انوقت میخوای بری عراق؟ به نظر من از ذهنت بیرونش کن...
      می رسیم کنکور نظام جدید و قدیم ....خب اگر طبق گفته دوستمون فقط 20 درصد ظرفیت پزشکی برای نظام قدیم باشه شرکت در کنکور نظام قدیم واقعا یک اشتباه باور نکردنی ای هستش! پس اگه اینطور باشه قطعا باید کنکور نظام جدید شرکت کنی درسته کارت سخته و باید کتاب هایی رو بخونی که تا الان نخوندی ولی باز شانست از کنکور نظام قدیم بیشتره .
      خلاصه بهترین کار اینه که اول خودتو جمع و جور کنی بعدش فکر عراق رو از سرت بیرون کنی (به نظر من)و بعدش طبق شواهد موجود تصمیم بگیری کدوم کنکور رو بخونی و یک پرواز بدون ضمانت رو شروع کنی اگه واقعا پزشکی چیزی باشه که بخوای بدستش بیاری کم کم با پشت سر گذاشتن موانع ضمانت پروازتو بدست میاری ولی اینو بدون برای رسیدن به این هدف باید کارایی رو انجام بدی که تا الان انجام ندادی و طوری ادامه بدی که وسط راه یهو جا نزنی
      به خودت استراحت مطلق بده چند روزی و اصلا به نتایج و نمی دونم قبولی اینا فکر نکن و خودتو جمع و جور کن..
      و همچنین اگه پسری : برای روزای سخت و نفس گیر زاده شدی نه خودکشی..... و اگه دختری : اشکال نداره برای شما دخترا طبیعیه وقتی چیزو بدست نیارید به خودکشی فکر کنید گذراست....
      امیدوارم حرفام بدردت بخورن...ولی زندگی خودتو محدود نکن و به گزینه های دیگه ام فکر کن..
      به امید موفقیت تمامی کنکوری ها ..
      پسرا برای روزای سخت زاده شده اند ولی سختی شو دخترا می کشن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن