خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نمرات خوب سوم و افتضاح پیش دانشگاهی من !!!

سلام دوستان خوبم
      من میخوام کنکور 99 رو بدم ولی یه مسئله کوچکی که برام پیش اومده نمرات بد نهایی پیش هست که ممکنه قطعی تاثیر بدن ...
      چیکار کنم بنظرتون ؟!
      untitled.png

timthumb.jpg

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Epsilon نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبم
      من میخوام کنکور 99 رو بدم ولی یه مسئله کوچکی که برام پیش اومده نمرات بد نهایی پیش هست که ممکنه قطعی تاثیر بدن ...
      چیکار کنم بنظرتون ؟!
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 209
حجم: 32.1 کیلو بایت

نام: timthumb.jpg
مشاهده: 208
حجم: 35.6 کیلو بایت
      ایول کارت درسته
      تا حالا این همه 20 یه جا ندیده بودم مخصوصا کنار 4 تا ده
      ولی از شوخی گذشته خب تا 99 خیلی مونده واقعا فعلا کسی نمیتونه دقیق راهنماییت کنه اگه 98 قطعی شد پس از همه ی تلاشایی که میکنن برو دنبال ترمیم با بچه های امسال
      چون ممکنه برا نظام قدیم فقط 98 ترمیم باشه
      ویرایش توسط Alireza.077 : 23 تیر 1397 در ساعت 23:59

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبم
      چیکار کنم بنظرتون ؟!

کنکور 99
      نه اون 20 ها بدرت میخوره نه اون 10 ها برات درد سر میشه چون به احتمال قریب به 90 درصد
      برای نظام قدیمی ها معدل بی اثره چون همه باید نظام جدید کنکور بدن اوکی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترمیم شرکت کن و اینجوری درساتو مرور کن.برای کنکورت هم خوبه.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      خخخخ منم دقیقا وضعیت نمراتم عین خودته .. فک میکردم فقط منم ک نمرات سومش 19 و بیسته و نمرات پیشش 14 و 15

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگران نباش داداشم، تا چند هفته ی دیگه قانون تغییر می کنه و این بار تا زمانی که کنکور هست تاثیر معدل مثبت می مونه چه برا نظام جدیدی ها و چه نظام قدیمی ها

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP
      @bbehzad @saj8jad @mohammad1397 @Elahe_ @BRAIN SURGEON @mohammad_tezar @_-Mohammad-_ @Hooman_Hk @Unknown Soldier @Dr AmiRoFfF @matrooke

دوستان عزیز، لطفاً راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط Mr.Epsilon : 29 تیر 1397 در ساعت 04:48

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      UP
      @bbehzad @saj8jad @mohammad1397 @Elahe_ @BRAIN SURGEON @mohammad_tezar @_-Mohammad-_ @Hooman_Hk @Unknown Soldier @Dr AmiRoFfF

دوستان عزیز، لطفاً راهنمایی کنید.
      والا هنوز تکلیف کنکور 98 هم معلوم نیست چه برسه به 99 !!
      اگه قرار باشه 99 فقط کنکور نظام جدید برگزار بشه که احتمالا این نمره هات تاثیری نخواهند داشت , اگر هم تاثیر قطعی بدن که باید ببینی اجازه ترمیم با کتاب های نظام جدید رو میدن واسه پیش دانشگاهی یا نه ... در کل از الان نمیشه هیچ پیشنهادی داد واسه 99

نمره هات برام یه سوال ایجاد کرد , زیست سوم 20 اما زیست پیش 11 !!!!! چجوری تونستی انقدر افت کنی طی یک سال ؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

والا هنوز تکلیف کنکور 98 هم معلوم نیست چه برسه به 99 !!
      اگه قرار باشه 99 فقط کنکور نظام جدید برگزار بشه که احتمالا این نمره هات تاثیری نخواهند داشت , اگر هم تاثیر قطعی بدن که باید ببینی اجازه ترمیم با کتاب های نظام جدید رو میدن واسه پیش دانشگاهی یا نه ... در کل از الان نمیشه هیچ پیشنهادی داد واسه 99

نمره هات برام یه سوال ایجاد کرد , زیست سوم 20 اما زیست پیش 11 !!!!! چجوری تونستی انقدر افت کنی طی یک سال ؟
      من به هیچ وجه افت نکردم.
      سال سوم فکر میکردم قطعیه، نهایی رو خیلی جدی گرفتم ... به طوری که شب تا صبح امتحان درس میخوندم و نمی خوابیدم ... بعد که اومدیم پیش دانشگاهی مشخص شد که مثبت تاثیر معدل و من فقط میرفتم سرجلسه امتحان نهایی که پاس بشم یعنی بلد بودم بیشتر جواب ها رو بنویسم ولی 20 دقیقه ای مینشستم و برمی گشتم خونه که برا کنکور بخونم ... یعنی اگه پیش رو هم اون زمان میگفتن قطعی میشه؛ حتماً سعی میکردم 20 بشم مثل سال سوم که فکر میکردم قطعیه ...

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبم
      چیکار کنم بنظرتون ؟!

با این وضع نگرانی یا داری شوخی میکنی ؟

من معدلم تو سوم شد 10 با کیف تو خونه روپایی میزدم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      با این وضع نگرانی یا داری شوخی میکنی ؟

من معدلم تو سوم شد 10 با کیف تو خونه روپایی میزدم
      شوخی چیه داداش
      من نگران اون 5 درصدی هستم که ممکنه قطعی بدن (نمرات پیش دانشگاهی)

دمت گرم
      ویرایش توسط Mr.Epsilon : 27 تیر 1397 در ساعت 21:25

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنده کنکور 96 رتبه 1900 منطقه 3 رو کسب کردم و فقط پزشکی های بین الملل و آزاد و مازاد و اینا میتونستم برم که توانایی مالیشو نداشتم ... از طرفی هم نمی تونستم توی خونه درس بخونم برا سال بعدش یعنی (97) ... مجبور شدم برم دانشگاه ... زمین شناسی دانشگاه شیراز ... مهرماه میرم ترم 3 ... اگه ایران نشد پزشکی بخونم حتماً اپلای میکنم.
      ویرایش توسط Mr.Epsilon : 27 تیر 1397 در ساعت 21:31

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @saj8jad
      سجاد خان !
      سین میکنی جواب نمیدی
      من قبلاً اینجا کاربر باسابقه بودم با تو یه عمر دوست بودم ... چه شبایی که باهم تا صبح چت میکردیم ... الآن با یه کاربر جدید اومدم که کسی نشناسه چون با اون کاربر اصن نمیشه مشکلات رو بیان کرد

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      استارترمحترم عرض سلام دارم خدمتتون اول اینکه خیلی ممنون که بنده روهم منشن کردیدولایق دونستیدکه درتصمیم گیری درست ترتون سهیم باشم دوم اینکه خواهربنده هم مثل شمازمین شناسی خونده اندکارشناسی ارشدگرایش چینه وفسیل ازدانشگاه سراسری روزانه استان سمنان شهردامغان وبعدش اینکه شمابایدکنکور99رومطابق منابع نظام جدیدبدیدومطابق آخرین اطلاعیه هاکنکور98آخرین شانس بچه های نظام قدیم هست پس احتمال خنثی شدن تاثیرمعدل واستون وجودنداره متاسفانه اگه تاثیرقطعی بشه به ضررهمه تموم میشه ولی خوشبختانه نمرات سال سومتون که25درصدقضیه هست نمرات خوبی هست واینکه سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی5درصدتاثیرخواهددا ت وبایدصبرکردکه نتیجه مشخص بشه که کنکور99برای داوطلبان دوازدهم تاثیرمعدل به چه صورت هست واظهارنظرقطعی دراین موقعیت ازعهده هیچکس برنخواهدآمد
      نگران منی به توقرصه دلم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من به هیچ وجه افت نکردم.
      سال سوم فکر میکردم قطعیه، نهایی رو خیلی جدی گرفتم ... به طوری که شب تا صبح امتحان درس میخوندم و نمی خوابیدم ... بعد که اومدیم پیش دانشگاهی مشخص شد که مثبت تاثیر معدل و من فقط میرفتم سرجلسه امتحان نهایی که پاس بشم یعنی بلد بودم بیشتر جواب ها رو بنویسم ولی 20 دقیقه ای مینشستم و برمی گشتم خونه که برا کنکور بخونم ... یعنی اگه پیش رو هم اون زمان میگفتن قطعی میشه؛ حتماً سعی میکردم 20 بشم مثل سال سوم که فکر میکردم قطعیه ...
      چرا واسه همین 98 که میتونی با همون کتاب های خودت کنکور بدی تلاش نمیکنی ؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن