خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آموزش فیزیک واسه سطح خیلی ضعیف

دوستان اگر ممکنه راهنماییم کنین.من فارغ التحصیل تجربی نظام قدیم هستم چه منبعی واسه فیزیک تجربی خوبه واسه خیلی منی که خیلی ضعیفم؛فیلمهای آلا مال دکتر طلوعی رو نگاه کردم چندتاشو؛خوبه ولی بازم واسه من پاسخگو نیس؛خواهشمندم کمکم کنین.ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم یه سری فصلا رو اصن از روی آبی قلمچی شروع کردم!!!
      گاج و خیلی سبز خوبه

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      پس باید با کامیار از حرف آخر بخونی .طلوعی هم خیلی خوبه ولی اگه آموزش مفهومی میخوای فقط کامیار این جوری درس میده ولی اگه بخوای با کتاب پیش بری سخت تره .
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA.ETZ نمایش پست ها
      دوستان اگر ممکنه راهنماییم کنین.من فارغ التحصیل تجربی نظام قدیم هستم چه منبعی واسه فیزیک تجربی خوبه واسه خیلی منی که خیلی ضعیفم؛فیلمهای آلا مال دکتر طلوعی رو نگاه کردم چندتاشو؛خوبه ولی بازم واسه من پاسخگو نیس؛خواهشمندم کمکم کنین.ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به جای طلوعی کازرانیان آلا رو ببین
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      کلاس می تونه مناسب باشه ... اگه امکانش براتون فراهم نیست به نظرم کتاب های شهریاری خوبن .. البته واضحه که یادگرفتن درسی مثل فیزیک نیاز به تمرین و صبر داره و زمان زیادی رو میگیره ... یعنی درسنامه هاش رو بخونین و همه تستاش رو حل کنین تا به یه درک مفهومی برسین ... اون موقع دیگه هیچوقت یادتون نمیره و البته توانایی ذهنی شما هم بالاتر میره و بقیه مطالب و فصل ها رو سریعتر یاد میگیرین و به اصطلاح قلق فیزیک خوندن میاد دستتون.
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اگر آموزش واقعا مفهومی میخاین:
      کتاب: فیزیک مبتکران (شهریاری)
      دی وی دی: موسسه حرف آخر(کامیار)

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      DVD به شدت وقت گیره و من به هیچ وجه توصیه نمیکنم ( خودم برای آرایه و زبان فارسی سال پیش DVD گرفتم هنوز وقت نکردم ببینم ) چون باید یه بار ببینی بعد بری بخونی خودت که اگه از همون اول بخونی خیلی بهتره و وقت برای تست زدن هم بیشتره ولی کلاس به نظرم میتونه بهتر باشه ولی به هیچ وجه واجب نیست (البته کلاس های کنکوری هم که دیگه شورشو در آوردن ولی بعضی ها خوبن ... )
      شما هر کتابی رو باهاش حال میکنی بخون ولی رو تست های آموزشی خیلی وقت بذار و چند بار قشنگ و مفهومی حلشون کن ( مفهومی منظورم اینه که بدونی داری چیکار می کنی و نه از حفظ ) بعد یه مدت راحت میشه برات و سوالات کنکور رو هم خیلی دقیق حل کن ...
      کلا فیزیک رو اگه بخونی و تست های کنکور رو بزنی با بررسی دقیق تو اکثر فصل ها به تسلط کامل می رسی و سوالات مختلف و سخت و حتی اونایی که تاحالا مثلشون رو ندیدی هم می تونی حل کنی ...
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tohid77 نمایش پست ها
      پس باید با کامیار از حرف آخر بخونی .طلوعی هم خیلی خوبه ولی اگه آموزش مفهومی میخوای فقط کامیار این جوری درس میده ولی اگه بخوای با کتاب پیش بری سخت تره .
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط tohid77 نمایش پست ها

متاسفانه توی کل دی وی دی های بازار من آموزش خوبی سراغ ندارم
      و اصلا توصیه نمی کنم
      بخش زیادی از ضعف های ما توی فیزیک به ضعف توی ریاضیات مربوط میشه
      در نهایت توصیه میکنم از کتاب های فرید شهریاری استفاده کنید میتونه خیلی موثر باشه
      سعی کن به جای اینکه توی یه باکس طولانی فیزیک بخونی هر روز فیزیک بخون ولی با زمان کمتر این هم خیلی موثر هست
      درسنامه یه مبحث رو بخون و نکات و فرمول هاشو روی یه برگه یادداشت کن
      وقتی درسنامه رو مطالعه می کنید بی حرکت نباشید که انگار دارید داستان میخونید سعی کنید با فرمول ها بازی کنید و برای حالت های خاص ساده سازی ایجاد کنید تا بهتر یاد بگیرید
      شروع کن به تست زدن و اون برگه رو کناربذار
      وقتی اونقدر تست زدی که یه شناخت نسبی از نکات و فرمول ها به دست آوردی دیگه از اون برگه رو بذار کنار و بازهم تست بزن و آزمون بده
      یادگیری فیزیک یه اتفاق طولانیه و زمانبره باید صبر کافی داشته باشی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از شما بله همینطوره باید تمرین زیاد داشته باشیم واسش ولی اول درسنامه جامع و مفهومی لازمه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از شما سعی میکنم همینطور باشم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی سبز درسنامه های خوبی داره مبتکران هم همینطور.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سپاسگذارم

14. Top | #14
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نظر منم کتابای اقای شهریاری انتشارات مبتکران هستش که واقعا خوبن و فیزیک رو مفهومی و ساده یاد میدن.
      فکر میکنم اگه به این کتاب اعتماد کنید و درسنامه هاش رو به دقت و چندین بار بخونید و بعدش با تست های ساده و بررسی اون ها ادامه بدید وبعدش هم تست های بیشتری بزنید بتونید به تسلط خوبی تو این درس شیرین برسید .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کامیار گرفتی یه بسته ژلوفن با یه دگزا هم بگیر
      لازمت میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن