خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA.ETZ نمایش پست ها
      دوستان اگر ممکنه راهنماییم کنین.من فارغ التحصیل تجربی نظام قدیم هستم چه منبعی واسه فیزیک تجربی خوبه واسه خیلی منی که خیلی ضعیفم؛فیلمهای آلا مال دکتر طلوعی رو نگاه کردم چندتاشو؛خوبه ولی بازم واسه من پاسخگو نیس؛خواهشمندم کمکم کنین.ممنون
      سلام دوسته من اگه نظر منو بخوای بهتره کتاب های گاج نقره ای رو برای فیزیک بگیری و خوب تست هاشو کار کنی چون تست های خیلی کاملی داره و میشه گفت تقریبا همه مباحث فیزیک رو پوشش داده من خودم ازش نتیجه گرفتم البته قیمتش یکمی زیاد در میاد برای شما که اگه دسته دوم بگیری فک میکنم قیمتش مناسب تر در بیاد اما مهم ترین چیز در سال کنکور اینکه خودتونو چند منبعی نکنید که خیلی ضربه میخورید و سردرگم میشید یک منبع رو انتخاب کنید و باهمون ادامه بدین ( منبع خیلی مهم نیس مهم اینکه از اون منبعی که دارین درست استفاده کنین )

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یک تجربه؛

درسنامه ی فیزیک مبتکران که خیلی خوبه،
      یک نکته در مورد تستاش؛ اگه میرسی همه شو به ترتیب بزنی که هیچ(که فکر کنم بیشتر بچه ها نمیرسن)، ولی اگه خواستی مثلا نصف تستها رو برای دفعه ی اول بزنی، حتما زوج یا فرد رو بزن (نه فقط تستهای مهمی که خودش علامتدار کرده؛ چون تستهایی که علامت دار کرده، تستهای تیپ نیست به نظر من، بلکه تستهای حالتهای خاصه و برای موقعی خوبه که روی تستهای تیپ مسلط شده باشی و بعد بری سراغ اونها)
      پس پیشنهاد من برای زدن تستهای مبتکران: زوج یا فرد (توی همون زوج یا فرد، تستهای مهمی که علامت دار کرده هم بزن ولی نه اینکه از اول بیای فقط علامت دارها رو بزنی.)

برای تسلط ریاضی و فیزیک و مسایل شیمی هم که پر واضحه که تست زیاد، حرف اول رو میزنه؛

پس فیزیک خوب= تست زیاد (البته تست زیاد هدفدار، مثلا اینجور نباشه که 600 تا تست دینامیک زده باشی ولی برای مغناطیس و اتمی و هسته ای تست کمی زده باشی، یا مثلا اینجوری نباشه که برای یک مبحث تست زیاد بزنی و اون آزمون مبحثی رو خوب بزنی، بعد موقع جمع بندی که رسید، هیچی تسلط نداشته باشی، پس سعی کن با زدن تستهای تیپ در مرورهای مختلف،که تعداد اندکی از تستها رو تشکیل میدن، تسلطت رو تا آخر حفظ کنی )

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رفیق اگه خیلی ضعیفی نرو پول بده گاج و مبتکران و... چون کامل متوجه نخواهی شد و زده میشی از درس فیزیک
      یا کلاس برو یا دیویدی ببین که برات توضیح بده
      این همه میگن فرید شهریاری درسنامه انچنانی نداره تو تست توضیح داده تو ک ضعیفی فقط زده میشی با این کتاب ها
      مشاور

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      جزوه کامران برای آموزش اولیه خیلی خوبه و اگه طبق روش خودش پیش بری فیزیکت رو به سطح متوسط میرسونه که بعدش تست های تالیفی و کنکور قویت خواهد کرد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه پایت خیلی ضعیفه dvd استاد کامیار رو ببین
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه لطفا یه منبع فیزیک از صفر رو برای یک نظام قدیم قدیم!(فارغ التحصیل 83 هست) معرفی کنید؟فیزیک مبتکران خودمو بهشون دادم ولی میگه سخته بیشتر جاهاش
      چی بگیره؟سیر تا پیاز سال به سال گاج؟یا از اساتید الا کسی هست خوب و عالی و ساده؟حفظیاتش خیلی خوبه و ریاضی و فیزیک نه
      و اینکه فنی حرفه ای بوده الان لیسانسه فوق دیپلمش معادل پیشه دیگه لازم نیست بره امتحان پیش دانشگاهی بده؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      میشه لطفا یه منبع فیزیک از صفر رو برای یک نظام قدیم قدیم!(فارغ التحصیل 83 هست) معرفی کنید؟فیزیک مبتکران خودمو بهشون دادم ولی میگه سخته بیشتر جاهاش
      چی بگیره؟سیر تا پیاز سال به سال گاج؟یا از اساتید الا کسی هست خوب و عالی و ساده؟حفظیاتش خیلی خوبه و ریاضی و فیزیک نه
      و اینکه فنی حرفه ای بوده الان لیسانسه فوق دیپلمش معادل پیشه دیگه لازم نیست بره امتحان پیش دانشگاهی بده؟
      کازرانیان خوبه وساده درس میده.....البته لازم حتما بعدش تست حل کنن تا با تیپ تست ها مختلف اشناشن

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      فیزیک آلا بهترینش آقای کازرانیان

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هموم آلا فیلم های رفیع رفیعی هم هست که به مراتب خیلی بهتر از بقیه س
      خود من زمان کنکور با اون فیلما و گاج کار میکردم ( کاری هم به معلم بیرون و مدرسه و... نداشتم) تست گاج میکرو هم بزنی تمومه دیگه
      مطمئن باش رفیعی کاملِ کامل اموزش میده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن