خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

کمک برای انتخاب ازمون ازمایشی و تاریخ برگزاری آزمون های گزینه دو

سلام به همگی.من آزمون های قلمچی شرکت می کنم ولی دوست دارم هر هفته آزمون بدم این جوری بهتره.حالا میخوام گزینه دو یا گاج هم برم.تاریخ آزمونای گزینه دو برای سال تحصیلی (نه تابستان)می دونید؟من مال گاج رو دیدم دو تا از ازموناش با قلمچی می افته تو یه روز.البته گاج هم مثل قلمچی تعداد آزموناش زیاده و میگن سوالاشم خوبه.گزینه دو هم میگن خوبه.حالا اگه کسی تاریخ برگزاری آزمون ها ی گزینه دو برای دوم تجربی رو داره بگه ممنون میشم.در ضمن اگه میشه منو راهنمایی کنید که کدم یکی برم.گزینه دو یا گاج؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine.lily نمایش پست ها
      سلام به همگی.من آزمون های قلمچی شرکت می کنم ولی دوست دارم هر هفته آزمون بدم این جوری بهتره.حالا میخوام گزینه دو یا گاج هم برم.تاریخ آزمونای گزینه دو برای سال تحصیلی (نه تابستان)می دونید؟من مال گاج رو دیدم دو تا از ازموناش با قلمچی می افته تو یه روز.البته گاج هم مثل قلمچی تعداد آزموناش زیاده و میگن سوالاشم خوبه.گزینه دو هم میگن خوبه.حالا اگه کسی تاریخ برگزاری آزمون ها ی گزینه دو برای دوم تجربی رو داره بگه ممنون میشم.در ضمن اگه میشه منو راهنمایی کنید که کدم یکی برم.گزینه دو یا گاج؟

داری با خودت چیکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
      بچه جون 2ماه دیگه میبری هااااااااااااااااااا......
      آخه این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      2هفته یه بار هم زیاده............
      اصلا اصلا اصلا اصلا توصیه نمیکنم.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      چرا توصیه نمی کنید؟این جوری که بهتره.یه درس رو واسه دو تا ازمون تکرار می کنیم خیلی خوب میشه .من که قلمچی میرم هر دو هفته هست خیلی کمه چون مثلا اگه این هفته خوب نشم باید تا ازمون بعدی که دو هفته دیگه میشه صبر کنم ولی اگه هر هفته ازمون داشته باشم تلاشم زیاد میشه.شنیدم گاج سوالاتش خیلی خوبه گزینه دو هم همینطور ولی موندم کدمش برم.راهنمایی کنین لطفا
      دوست من اگه به این نتیجه رسیدی که دو آزمونی باشه بهتره من پیشنهادم گاج هس.برای دوم از گزینه دو بهتره.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا توصیه نمی کنید؟این جوری که بهتره.یه درس رو واسه دو تا ازمون تکرار می کنیم خیلی خوب میشه .من که قلمچی میرم هر دو هفته هست خیلی کمه چون مثلا اگه این هفته خوب نشم باید تا ازمون بعدی که دو هفته دیگه میشه صبر کنم ولی اگه هر هفته ازمون داشته باشم تلاشم زیاد میشه.شنیدم گاج سوالاتش خیلی خوبه گزینه دو هم همینطور ولی موندم کدمش برم.راهنمایی کنین لطفا
      همه برای توجیه ازمون نوشتن میگن انگیزه میده......جواب من میدونی چیه....انگیزه یه عامل درونی هست نه با آزمون.
      ثانیا تو تازه دومی......خیلی خیلی زود جو کنکور گرفتت.....من 2سال کنکور دادم....چون از نتیجه امسال ناراضی بودم میخواستم 2باره بدم با یه تفاوت .... فقط آزمون جامع بنویسم(یعنی3 4 تا)
      چون که تجربه کردم....
      تو آزمون سوال تخیلی میدن ...تو جواب نمیدی ....فکر میکنی بد خوندی ...فکر میکنی خراب کردی......خلاصه اشتباهه....به خدا اشتباهه.....الان هم که دیگه دبستانی هم ثبت نام میکنن......چرا ......................به خاطر پول......
      نکن تو روخدا!!!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      همه برای توجیه ازمون نوشتن میگن انگیزه میده......جواب من میدونی چیه....انگیزه یه عامل درونی هست نه با آزمون.
      ثانیا تو تازه دومی......خیلی خیلی زود جو کنکور گرفتت.....من 2سال کنکور دادم....چون از نتیجه امسال ناراضی بودم میخواستم 2باره بدم با یه تفاوت .... فقط آزمون جامع بنویسم(یعنی3 4 تا)
      چون که تجربه کردم....
      تو آزمون سوال تخیلی میدن ...تو جواب نمیدی ....فکر میکنی بد خوندی ...فکر میکنی خراب کردی......خلاصه اشتباهه....به خدا اشتباهه.....الان هم که دیگه دبستانی هم ثبت نام میکنن......چرا ......................به خاطر پول......
      نکن تو روخدا!!!
      عزیزم چرا شما اصرار داری یه چیزیو تحمیل کنی؟؟؟!!منم حرف شما رو قبول دارم اما وقتی خودش اینو میخواد حتما یه چیزی میدونه دیگه...تهش اینکه میره میفهمه اشتباهه و واسه کنکورش تکرار نمیکنه..به قول شما هنوز دومه..
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 02 شهریور 1392 در ساعت 15:14

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کارت واقعا اشتباهه
      بجای این کارا پولتو بده به مشاور دقیق راهنماییت کنه و از همین امسال روی رتبه شدن کار کن
      با یکی هم کارت راه میوفته

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این که دوستان میگن میبری و اینا
      من مخالفم چون طبق گفته ی مشاورا وقتی هدف داشتی باشی هرچی تلاش کنی خسته نمیشی
      ولی اینی که شما میگی2برنامگی هست و اصلا هم خوب نیست
      به نظر من با یه برنامه پیش برو

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      جفتشون یه حدود قیمته...فک کنم حدود 200.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه چی پولمو بدم مشاور؟؟؟؟خودم هستم که خودمو میشناسم نه مشاور.به هر حال ممنون.کسی تاریخ برگزاری ازمونای گزینه دو رو نداره؟واسه سال تحصیلی92-93
      همون خودتو میشناسی داری دستی دستی یه اشتباه بزرگو تکرار میکنی
      اگه نمیشناختی دیگه چی میشد
      موفق باشی
      تاریخ هم نداریم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن