خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها

با سلام ، بهترین گزینه برای آماده شدن برای کنکور و موفق شدن در زدن تست شیمی ، همان کتاب درسی است ، حالا هر کتاب یا کلاسی که تکنیک های منحصر به فرد ( نه عمومی ) برای پاسخ سرعتی داشته باشد ، بهترین کتاب یا کلاس خواهد بود . شاگردان من که کتاب شیمی خیلی زرد را که دست نوشته خودم می باشد به عنوان تک منبع برای آمادگی کنکور مورد استفاده قرار می دهند . حداقل این کتاب ( 91 درصد ) را برای شاگردی که با اطمینان از این کتاب استفاده کرده ، ارمغان داشته است .
      کتاب زرد کانون منظورته؟

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      استاد دگه تست نمیزارین؟
      سلام ، این هم تست مشترک نظام جدید و قدیم
      7.jpg

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط ostadmomeni : 25 دی 1397 در ساعت 11:54

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت سوالات
      فقط اینا خیلی زمان گیر هستند به نظرم /:

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      11.jpg
      ویرایش توسط ostadmomeni : 28 دی 1397 در ساعت 22:57

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11.JPG
مشاهده: 125
حجم: 73.8 کیلو بایت
      ویدیوی پاسخ تشریحی این تست را تا 2 روز دیگر قرار میدهم ، پس چه بهتر که پاسخ کلیدی به سوال داشته باشید .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ویدیوی پاسخ تشریحی این تست را تا 2 روز دیگر قرار میدهم ، پس چه بهتر که پاسخ کلیدی به سوال داشته باشید .
      من گزینه ی 4 بدست آوردم . دیگه نمیدونم درسته یا نه .

8. Top | #23
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ostadmomeni;1427287]

http://g1.asset.aparat.com/flv_video...-wm5TabauvLgQQ

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      346.jpg

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 346.JPG
مشاهده: 72
حجم: 53.7 کیلو بایت
      photo_2019-01-26_19-33-45.jpg

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون بابت تست ها جواب سوال گزینه 3
      میشه من هم یه سوال بفرستم خودم نتونستم حلش کنم مربوط به ترمودیناک هم هست ؟

12. Top | #27
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      سلام
      ممنون بابت تست ها جواب سوال گزینه 3
      میشه من هم یه سوال بفرستم خودم نتونستم حلش کنم مربوط به ترمودیناک هم هست ؟
      سلام دوست عزیز کنکوری من . شما لطف دارید ، از آنجایی که تست هایی که در این پست طرح می کنم هدف دار بوده و با تکیه بر شناخت اهداف رفتاری سازمان سنجش می باشد ، حالا آسان یا مشکل !!! مهم دادن ایده روند طراحی و نگاه سازمان سنجش بر کتاب درسی است ، ایده طراحی سوالات کنکور با سوالاتی که در کتاب های آموزشی و آزمون های آزمایشی طرح می شود تفاوت زیادی دارد و وظیفه من به عنوان یک معلم که تمام دانسته های خود را مدیون شاگردان خوش فکر و قدر دانش همچون شما می داند ، حساس کردن شاگردان به روند طراحی سوالات کنکور است . با یقین می دانم که تست شیمی کنکور 98 ، حداکثر 10% با روند تست های شیمی کنکور 97 تفاوت خواهد داشت .
      پیشنهاد من : سعی کنید تست های شیمی سال 89 تا 97 را بادقت زیاد تحلیل کنید تا این روند را کشف کنید ، حل تست یک چیز ولی تحلیل آن چیز مهم تری است .قطعا استفاده بهینه از این حرکت خود خواهی داشت .
      پیشنهاد من : از واردشدن به پست های حاشیه دارد پرهیز کنید ، فقط از یک منبع برای هر کتاب درسی خود استفاده کنید .
      پیشنهاد من : تست هایی را که مشکل دارید در صفحه مربوط به سوالات شیمی قرار دهید تا اگر لازم شد ، من هم داخل شوم در بحث شما ......

13. Top | #28
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      122.jpg12-1.jpg

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز کنکوری من . شما لطف دارید ، از آنجایی که تست هایی که در این پست طرح می کنم هدف دار بوده و با تکیه بر شناخت اهداف رفتاری سازمان سنجش می باشد ، حالا آسان یا مشکل !!! مهم دادن ایده روند طراحی و نگاه سازمان سنجش بر کتاب درسی است ، ایده طراحی سوالات کنکور با سوالاتی که در کتاب های آموزشی و آزمون های آزمایشی طرح می شود تفاوت زیادی دارد و وظیفه من به عنوان یک معلم که تمام دانسته های خود را مدیون شاگردان خوش فکر و قدر دانش همچون شما می داند ، حساس کردن شاگردان به روند طراحی سوالات کنکور است . با یقین می دانم که تست شیمی کنکور 98 ، حداکثر 10% با روند تست های شیمی کنکور 97 تفاوت خواهد داشت .
      پیشنهاد من : سعی کنید تست های شیمی سال 89 تا 97 را بادقت زیاد تحلیل کنید تا این روند را کشف کنید ، حل تست یک چیز ولی تحلیل آن چیز مهم تری است .قطعا استفاده بهینه از این حرکت خود خواهی داشت .
      پیشنهاد من : از واردشدن به پست های حاشیه دارد پرهیز کنید ، فقط از یک منبع برای هر کتاب درسی خود استفاده کنید .
      پیشنهاد من : تست هایی را که مشکل دارید در صفحه مربوط به سوالات شیمی قرار دهید تا اگر لازم شد ، من هم داخل شوم در بحث شما ......
      به نظر شما همین تعداد تست یعنی سوال های داخل و خارج ریاضی و تجربی کنکور 90-97 برای رسیدن به درصد بالای 70 در شیمی کافیه؟
      فرمول خاص یا روند کلی خاصی برای رسیدن به یه درصد خاص و تعداد تست هست؟یا بهتر بپرسم تجربه و سابقه شما چه تعداد تست رو به طور معمول برای رسیدن به درصد بالای 70 توصیه میکنه؟
      و لطفا در مورد حظفیات شیمی خصوصا واکنش های شیمی که تو فهرستی که سنجش داده بود یه توضیح مختصر بدین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن