خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      خب برو بخون دیگه.داد و قال نداره.ولی در کل نظام خودتو امتحان بده سال دیگه نیای بگی کاش سرخسو مندلو قارچ میخوندم.
      شک نکن میرم میخونم
      من بدن انسان رو فول میکنم بعد ببینم این رنجش چه عدالتی قراره اجرا کنه
      چرا بعضی ها از انتخاب آزاد بدشون میاد
      رنجش برای عالت باید انتخاب ازاد بزاره 4 تا مثل بعضی ها با انتخاب آزاد مخالفن چون دلیل ندارن عصبی میشن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      اول شما زیست رو رو هوا میگم سخته من با دلیل میگم راحتره
      شما اگه اتونستی توی نظام جدید ژنتیک مندیل بیاری احتمالات و شجره نامه بیاری چزخه خزه بیار و سرخس و کاهوی دریای چرخه قارچ ها آغزیان بیاری و ویروس بیاری باکتری های بیمارزا بیاری انگل ها بیاری اصلا قارچ فقط اسمش براشون اومده تقسیم بندی نداره وقتی چندین فرمانرو زیست ندران یعنی سوال ترکیبی ندارن وقتی ژنتیک جمعیت به اون سختی سخترین فصل زیست با پیدایش و داروین حذفیده دیگه چیش موند شده فقط بدن انسان و بافت شناسی این عشقه برا من
      اصلا برا شما سخته باش سخت باشه
      برا من آسونه من دوست دارم اون کتاب رقابت کنم
      بعد معدل هم سازمان بزاره امتحان نهایی میدم خیلی براش مهمه مثل همه دوازدهمی ها
      سوال دیگری هم داری
      اگه هم میخواد همون نمرات سال قبل بزاره
      صلاح مملكت خويش خسروان دانند
      موفق باشي

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داشتم فکر میکردم یعنی من با زیستی که بالای 40 تا درست میزنم بیام نظام جدید کنکور بدم؟؟؟؟ اقا چرا با روح و روان بیقه بازی میکنید الان تو فکرم... من کتاابای دینی و کلا دروس عمومی رو هم مسلطم. الان برگردم بخاطر سه تا درس نظام جدید کنکور بدم؟
      یکی بیاد منو قانع کنه... دارم دیوونه میشم. ... یعین تو یه سال نمیتونم سه تا درس بخونم.؟؟؟؟ لعنت بهت کنـــــــــــــــــــــــ ــــکور ...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asaal9093 نمایش پست ها
      داشتم فکر میکردم یعنی من با زیستی که بالای 40 تا درست میزنم بیام نظام جدید کنکور بدم؟؟؟؟ اقا چرا با روح و روان بیقه بازی میکنید الان تو فکرم... من کتاابای دینی و کلا دروس عمومی رو هم مسلطم. الان برگردم بخاطر سه تا درس نظام جدید کنکور بدم؟
      یکی بیاد منو قانع کنه... دارم دیوونه میشم. ... یعین تو یه سال نمیتونم سه تا درس بخونم.؟؟؟؟ لعنت بهت کنـــــــــــــــــــــــ ــــکور ...
      شما انسانی آزادی انتخاب درای هر کاری دلت میخواد بکنی
      ولی همه هم مثل جناب عالی زیشتون خبو نیست اگه من 40 تا ردست یمزدم که درصد 80 داشتم همین امسال میرفتم غمم چی بود
      من مشکلم اینه که این فصول زیست اصلا نمی فهمم مشکل من تنها هم قاعدتا نیست چون خیلی ها زیست کم میزنن
      بعد شما عمومی است خوبه من نیست
      ریاضی خوبه من اون فصول برام سخته
      بعد شما آزادی اختیار دار چون شما انسانی
      خوب به قول دوستمون شما برو نظام قدیم
      منم انتخاب خودم کردم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      صلاح مملكت خويش خسروان دانند
      موفق باشي

سلام،
      بنظرتون من که فارغ التحصیل ریاضیم و اصلا زیست نخوندم کدوم بهتره برا خوندن؟
      کدومش از نظر مفهومی آسون تره؟
      درسای دیگه تغییرات اساسی داشته ؟ یا اینکه مشکل اصلی فقط زیسته؟

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سلام،
      سلام من نظر خودم بهت میگم صاحب نظا هم نظر خودشون بگن
      بی شک نظام جدید برای شما بهتره چون درس زیست اون همه تقسیم بندی ها نداری و و ریاضی و فیزیک که برات حله محاسبات شیمی که بالای 50 درصد شیمی هست هم حله برات فقط حفظیات شیمی میمونه که اونم میخونی
      باز از این دید هم بهش نگاه کن شما امسال نهایت تلاش خودت رو بکن ولی خوب رقابته رد رقابت خیلی های شکست میخورن اندکی پیروز میشن
      مثلا یه مسابقه ممکنه 1 برنده داشته باشه 9 تا بازنده ولی این بازنده ها آیا همیشه بازنده هستن نه
      منظورم اینه شما امسال حتی نهایت تلاش کنی سال 98 حتی به رشته مطلوب نرسی اماده تری برای 99 ولی اگه سال 99 اولین نظام جدید قطعا امادگی اندازه الان نیست چون اواین باره داره میخونی، و دوباره شکست بیاد سراغت میشه سال 1400 و خیلی از مطلب قبلی همباید بریزی دور چون دیگه کنکور قرار نیست چندین سال دیگه باشه این نظام قدیم
      و یقینا شما وقتی 6 درس زیست کمتر و 200 صفحه کمتر که حداقل 1000 تا نکته کمتر داره میخونی و 2 درس ریاضی و 8 درس دینی و 2 درس فیزیک و فصل های کمتر و ادبیات سبکتری درای این زمان برای مرور بیقه درس ها و تسلط بیشتر صرف میشه
      این نظر منه باز نظر خودت ملاکه بقیه هم میتونی مشورت کنی
      ویرایش توسط Privileged : 23 تیر 1397 در ساعت 11:22

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      شما انسانی آزادی انتخاب درای هر کاری دلت میخواد بکنی
      ولی همه هم مثل جناب عالی زیشتون خبو نیست اگه من 40 تا ردست یمزدم که درصد 80 داشتم همین امسال میرفتم غمم چی بود
      من مشکلم اینه که این فصول زیست اصلا نمی فهمم مشکل من تنها هم قاعدتا نیست چون خیلی ها زیست کم میزنن
      بعد شما عمومی است خوبه من نیست
      ریاضی خوبه من اون فصول برام سخته
      بعد شما آزادی اختیار دار چون شما انسانی
      خوب به قول دوستمون شما برو نظام قدیم
      منم انتخاب خودم کردم
      نه بابا من قصد جسارت به شما یا بقیه رو نداشتم
      من عاشق زیستم... دیوونه واااار
      ولی خب منم مشکل دارم. مثلا فیزیک هییچ نمیفهمم اگه فیزیکم خوب بود الان قطعا پزشکی میخوندم.... نه اینکه یه لیسانس بیخود بگیرم بشینم حسرت پزشکی رو بخورم... تازه ریاضی هم کم میخونم. ضعیف نیستما ولی خب بنابر مشکلاتی زیاد رو درسا وقت نمیذارم. الانم فکر اینکه دوباره بشینم سر کتابا دیوونم میکنه.
      کامنت گذاشتنمم دال بر این نبود که بخوام شما یا کسی رو از تصمیمش منصرف کنم. فقط ذهنم یه لحظه درگیر شد. واقعا این کنکور لعنتی چندین سال زندگیمو اتیش زده.... کاش میشد یه تصمیم درست بگیرم. خودمم شدیدا به کمک نیاز دارم. که واقعا چه کنم با این درسا؟ اما خب متاسفانه کسی نیست بفهمه منو

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asaal9093 نمایش پست ها
      چجوری زیست رو بالای 40 تا درست میزنید؟
      به ما هم یاد بدید لطفا

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه انتخابیه؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از کجا معلوم انتخابی باشه چقد زود همه چیو طبق فرضیه میبرید جلو .

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سلام،
      راستش من در مورد بقیه درس هاشون اطلاع زیادی ندارم
      فقط میدونم ریاضیش به نسبت مباحث خیلی کمتر شده ..... فیزیک 11 ام شون هم در مورد مدار ها ، حذفیات زیادی داشتند... اما شیمی شون وحشتناک سخت تر شده ... سینیتک و تعادل که ما پیش1 خوندیم ، این بچه ها توی 11 ام خوندن

ولی در مورد زیست ، بنظر من که کتاب هاشون رو خوندم ، سخت تر شده
      مثلا استدلال اون دوستمون بود که چون یه سری درس ها مثل ویروس باکتری و آغازی و قارچ و .... حذف شده ، پس اسون تره
      ولی خب این درس ها دقیقا جاهایی از زیست هستش که تست مفت دارند ... مثلا تا الان نشده کسی بیاد مثلا بگه این تست آغازیان غلط طرح شده توی کنکور !! چون سوالات این بحث ها کاملا روتین و تکراریه .... در عوض همه ی ابهامات کنکور ، حول مباحث قسمت های بدن انسان کنکوره ... برای مثال همین الان تاپیک غلط بودن تست 178 کنکور امسال که برای تولید مثل انسان بوده ، روی تاپ تن انجمنه .....
      دلایل خیلی خیلی زیادی وجود داره که کنکور بچه های نظام جدید ، آسون نخواهد بود ... یکیش این که این بچه ها اصلا منبع تست ندارند ! مولف ها اومدن کتاب های قدیم رو فقط معادل های فارسی براشون گذاشتن و چدتا تست از کتاب های قدیم حذف کردند ، شده کتاب تست نظام جدید
      بچه های نظام قدیم حداقل بعد تغییرات 91 ، 7 سال کنکور داخل و خارج رو دارند که اصلا دست طراح های کنکور کاملا روو هستش
      تا جایی که امسال سوال دودمانه رو اینقده تکراری شده بود ، با نگرش المپیاد طرح کردند و به جز وقت گیر بودن برای خوندن سوال و.... ، تستش به شدت آسون تر از حتی سال 96 بود که باید مجموع حالات رو در نظر میگرفتی ....
      اونایی که کنکور 97 رو دادند و خوب خونده بودن ، قشگ میدیدن توی زیست 60 درصد سوالات تکراری بوده ولی خب سخت تر ! البته نه اینکه سوال تکرار شده باشه ..... اینکه شما میدونی قالب طرح تست چییه ... اینکه میدونی تست آغازیان میاد معمولا دو سه گروه آغازیان مقایسه میکنه و ازت استثنا هاش رو میخواد که بدونی
      یا تست مستقل ایمنی دیگه وجود نداره ! باید ترکیبی بخونیش با قسمت دوم درس 6 دوم ( سلول های خونی و...)
      این نعمتی هستش که بچه های نظام جدید اصلا ندارند
      بعدش یه سری مطالب هست که قشنگ میشه ازش تست هایی داد که دبیرای کنکورم تووش بمونن !! چون کتاب عوض شده و طراح هیچ چارچوبی براش وجود نداره .... مثلا درسته که باید از داخل کتاب تست بده ، ولی هیچ شرطی براش وجود نداره که مطالب دانشگاهی رو داخل تستش نیاره و.......
      من نخواستم با اون دوستمون که میخواد کنکور نظام جدید بده ، بحث کنم ..... ولی راحت میتونستم یه تست از سال سوم قلمچی قسمت ژنتیک سلولی رو با یه تست از کتاب 11 ام پارسال قلمچی بذارم .. بگم بفرما حل کن
      خودش میفهمید اینقده هم که شنیده ، کتاب 11ام آسون نبوده

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از کجا معلوم انتخابی هست چقد زود برای خودتون پیش بینی میکنید همه چیو

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      الان داشتم نفرات برتر آزمون 22 تیر رو در سایت کانون نگاه میکردم

رتبه یک تا دویست نظام جدید تجربی تراز بالای 7000 دارن
      اما در نظام قدیم تجربی رتبه یک تا هفت فقط تراز بالای 7000 دارن !!!

این نشون میده که رقابت در بین نظام جدیدها شدیدتر هستش و همینطور نشون میده که سطح فعلی نظام قدیم ها خیلی پایینه ...

پ.ن : میدونم که آزمون های تابستون خیلی ملاک نیست و تعداد شرکت کننده هاش هم چندان زیاد نیست اما اینکه تو آزمون آخر قلمچی از بین نظام قدیم ها فقط 7 نفر تونستن تراز بالای 7000 بیارن خیلی عجیبه و به نظر من این نشون میده رقیبان اصلیتون در کنکور 98 , نظام جدید ها هستن نه پشت کنکوری ها
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      الان داشتم نفرات برتر آزمون 22 تیر رو در سایت کانون نگاه میکردم

رتبه یک تا دویست نظام جدید تجربی تراز بالای 7000 دارن
      اما در نظام قدیم تجربی رتبه یک تا هفت فقط تراز بالای 7000 دارن !!!

این نشون میده که رقابت در بین نظام جدیدها شدیدتر هستش و همینطور نشون میده که سطح فعلی نظام قدیم ها خیلی پایینه ...

پ.ن : میدونم که آزمون های تابستون خیلی ملاک نیست و تعداد شرکت کننده هاش هم چندان زیاد نیست اما اینکه تو آزمون آخر قلمچی از بین نظام قدیم ها فقط 7 نفر تونستن تراز بالای 7000 بیارن خیلی عجیبه و به نظر من این نشون میده رقیبان اصلیتون در کنکور 98 , نظام جدید ها هستن نه پشت کنکوری ها
      پشت کنکوری ها که هنوز وارد صحنه هم نشدند بعد از اعلام نتایج باید دید چی میشه ...
      شما خودتون شرکت کردین ؟ کارنامه به نظام جدید و قدیم جدا میدن و با تعداد شرکت کننده های خودشون یا همه با هم سنجیده میشن ؟
      ر.ا : از افراد مطلع بپرسید و این کار رو انجام بدید چون اگه خدای نکرده امکانش نباشه تعداد برای اعتراض خیلی زیاد نیست !
      موفق باشید

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      پشت کنکوری ها که هنوز وارد صحنه هم نشدند بعد از اعلام نتایج باید دید چی میشه ...
      شما خودتون شرکت کردین ؟ کارنامه به نظام جدید و قدیم جدا میدن و با تعداد شرکت کننده های خودشون یا همه با هم سنجیده میشن ؟
      ر.ا : از افراد مطلع بپرسید و این کار رو انجام بدید چون اگه خدای نکرده امکانش نباشه تعداد برای اعتراض خیلی زیاد نیست !
      موفق باشید
      نه من شرکت نداشتم همینجوری از روی کنجکاوی نگاه کردم ...

اینکه میگی پشت کنکوری ها هنوز وارد صحنه نشدن رو قبول دارم اما به نظرم در حد همین ترازها هستن امسال , شاخ های 97 که احتمال قریب به یقین همین امسال قبول میشن و کارشون به پشت کنکوری شدن نمیرسه , باقی نظام قدیم ها هم که فعلا مشغول جنگ و دعوا سر تاثیر معدل و ترمیم و این چیزا هستن و تمرکز ندارن واسه درس خوندن تا چندین ماه , تنها کسایی که ممکن تراز رو بالا ببرن فارغ التحصیل های دانشگاهی هستن که اونا هم تعدادشون در حدی نیست که تاثیر محسوس داشته باشن ...

اگه واسه نظام جدید و نظام قدیم سهمیه جداگانه قرار بدن ( که خیلی بعید میدونم ) شانس قبولی نظام قدیم ها خیلی بالا میره وگرنه با این چیزی که الان دارم میبینم کارشون در رقابت با نظام جدیدها خیلی سخته ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن