خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 106
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اول بزار ببینیم سنجش همچین اجازه ای بهت میده که بتونی خودت انتخاب کنی نظام قدیم امتحان بدی یا جدید بعدا راجبش صحبت کنیم

هرچند کلا بخوای منتظر مسوولین بمونی باید کنکور امسالتو بزاری روش ولی روش بدون ریسک کار اینه که نخوای نظام جدید کنکور بدی و همین نظام قدیم خودتو بخونی بری جلو از کجا معلوم اصن همچین اجازه ای بهت داده بشه؟ کنکور 98 تا دلت بخواد موضوع نامشخص داره و این نامشخص بودن ها فقط و فقط باعث عقب افتادنت میشن کلا نظام جدید رو بیخیال شو و بخون برو جلو
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      متشکرم از نظرت ولی کاملا مخالفم
      زیست ژنتیک جمعیت که خیلی سخته من ندیدم ژنتیک مندلی فقط تعریف کرده/ شارش خیلی از چیزای سخت تیو بیشتر بدانید اورده/مهمترین فصل ها هم من ندیدم مثل آعازی و قارچ و ویروس و باکتری این سه فصل خیلی ترکیبی هستن و سخت و چرخه های کاج و خزه و سرخس کهب رای من خیلی سخته خوبختانه ندارن و بعد فصل های دیگه بیشتر توضیح داده و بهتره و از داروین و پیدایش هم حالم بهم میخورد همه حذف کرده انتخاب طبیعی و پویایی همه حذف شده
      ریاضی گفتی هندسه تحلیلی ندارن و هندسه فضایی هم حتی فک میکنم حذف شده و انتگرال هم ندیدم و مطمعنا حذف شده و کابرد مشتق به نظر راحتر گفته شده این فصل های سخت ریاضی
      فیزیک تا اونجایی که دیدم نور ندارن و شکست نور و دینایمک هم سطح شیبدار ندارن چقدر سخت بود برام
      دینی دوم اونها 12 درسه ولی ما 16 درس سوم اونها 12 درس ما 16 درس
      بقیه درس ها فکر میکنم بهتر شده
      هر کی هر چیزی اومده گفته نوشتی مخالفم
      تو ک انقد محکم مخالفی پس چرا دیگه نظر بقیه رو میخوای
      اینجا دو تا بحث هست
      ۱اسون باشه برا همتون اسونه(بازم میگم اسون نیست،چون کنکور کنکوره ذاتا سخته و پراسترس)
      ۲.برای تو جدیده.
      درضمن همیشه مرغ همسایه غازه
      ان شالله هرکاری کردی خدا پشت و پناهت
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=matrooke;1326384]هر کی هر چیزی اومده گفته نوشتی مخالفم
      تو ک انقد محکم مخالفی پس چرا دیگه نظر بقیه رو میخوای
      اینجا دو تا بحث هست
      ۱اسون باشه برا همتون اسونه(بازم میگم اسون نیست،چون کنکور کنکوره ذاتا سخته و پراسترس)
      ۲.برای تو جدیده.
      درضمن همیشه مرغ همسایه غازه
      ان شالله هرکاری کردی خدا پشت و پناهت[/QUOTE
      ممنون از شما با چه منطق محکمی اثبات کردین زیست نظام جدید آسون نیست و سختر از نظام قدیمه شگفت انگیز بود
      بعد من که سوال می کنم شک دارم چقدر ممکنه نظام جدید بیان الان شکم تقریبا به یقین تبدیل شد که اکثرا نظام قدیمی میشن و خوب خوبه دیگه
      بعد ببین سنجش اگه نزاره دانش اموزا انتخاب کنن بین نظام جدید و قدیم داره اعلام میکنه من میخوام حقتون رو بخورم ولی اگه بخواد عدالت اجرا کنه باید دست همه روب از بزاره که بین نظام جدید و قدیم انتخاب کنن هر کدوم دلشون خواست انتخاب کنن چون وقتی سوال متفاوته ظرفیت متفاوته باید این انتخاب آزاد باشه تا بگیم عدالت وگرنه عدالت بی معنی میشه چون هر کسی با اختیار خودش باید انتخاب کنه وگرنه قطعا نه سطح سوالا دقیق مثل همه و نه رقابت عین همه اوکی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      دوست عزیز شما اول بزار ببینیم سنجش همچین اجازه ای بهت میده که بتونی خودت انتخاب کنی نظام قدیم امتحان بدی یا جدید بعدا راجبش صحبت کنیم

هرچند کلا بخوای منتظر مسوولین بمونی باید کنکور امسالتو بزاری روش ولی روش بدون ریسک کار اینه که نخوای نظام جدید کنکور بدی و همین نظام قدیم خودتو بخونی بری جلو از کجا معلوم اصن همچین اجازه ای بهت داده بشه؟ کنکور 98 تا دلت بخواد موضوع نامشخص داره و این نامشخص بودن ها فقط و فقط باعث عقب افتادنت میشن کلا نظام جدید رو بیخیال شو و بخون برو جلو
      بعد ببین سنجش اگه نزاره دانش اموزا انتخاب کنن بین نظام جدید و قدیم داره اعلام میکنه من میخوام حقتون رو بخورم ولی اگه بخواد عدالت اجرا کنه باید دست همه روباز بزاره که بین نظام جدید و قدیم انتخاب کنن هر کدوم دلشون خواست انتخاب کنن چون وقتی سوال متفاوته ظرفیت متفاوته باید این انتخاب آزاد باشه تا بگیم عدالت وگرنه عدالت بی معنی میشه چون هر کسی با اختیار خودش باید انتخاب کنه وگرنه قطعا نه سطح سوالا دقیق مثل همه و نه رقابت عین همه اوکی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوشم میاد که ی سری دلایل غیر منطقی میاری که بگی خب من نظام قدیم خوندم نظام جدید کنکور میدم شاااااید تاثیر معدل لحاظ نکنن برام ولی اشتباه میکنی قطعا میگن هرکسی نظام قدیمه با نظام قدیم کنکور میده نظام جدید با نظام جدید پس زیاد خودتو اذیت نکن

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi0921 نمایش پست ها
      خوشم میاد که ی سری دلایل غیر منطقی میاری که بگی خب من نظام قدیم خوندم نظام جدید کنکور میدم شاااااید تاثیر معدل لحاظ نکنن برام ولی اشتباه میکنی قطعا میگن هرکسی نظام قدیمه با نظام قدیم کنکور میده نظام جدید با نظام جدید پس زیاد خودتو اذیت نکن
      گ و ز چیکار شقیقه داره ضرب المثل معروفی هست
      کی گفت معدل اصلا معدل کنن 50 درصد برا همه
      من میگم وقتی قراره دو تا کنکور برقرار بشه با داولبان متفاوت ولی قطعا همه میجنگنن برای سه رشته اصلی پزشکی و دندون و دارو و این فرقی نمیکنه تو نظام قدیمی یا جدید ولی این باعث بی عدالتی میشه
      چون تعداد صفحات کتاب ها و فصل های اونها تعداد داوطلبا و سوالات متفاوت دارن
      وقتی عدالت هست که انتخاب آزاد باشه بگن هر کی فک میکنه هر کدوم راحتره و به نفعشه بره همون نظام این میشه عدالت چون با اختیار افراده
      حتی عدالت خداوند هم همینطوره با اختیار خودت تو رو قضاوت میکنه خداوند هر چی تو بخوای کمکت میکنه این خودتی که راهو انتخاب می کنی افتاد یا بازم ضرب المثل بیارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نظام قدیمی هایی که میخوان کنکور 98 بدن کدوم کنکور شرکت میکنید
      اول خودم بگم قطعا نظام جدید
      دلایل خودم
      چون زیستشون خیلی آسونه و رون و فصل های کمتری داره و ژنتیک و آغازی و قارچ و ویروس و باکتری و خزه و سرخس و کاج پر پر شده و فصل های بدن اسنان بیشتر توضیح داده و بهتر شده و فهمش بهتره
      اولا يه سوال
      مگه ميشه نظام قديمآ ، سوالات نظام جديد رو بزنن ؟
      بعد مثلا شما اگر هم نظام جديد زدي ، بعد تكليف نمرات نهايي و معدلش چي ميشه ؟ جديدا امسال نهايي دارن و ٣٠ درصدشون با يه سال نهايي تعيين ميشه
      شما ٢٥ درصدش واسه سومه ، ٥ درصدش واسه پيش دانشگاهيته ...

بعد اصلا من به بقيه درس ها كاري ندارمآ
      شايد واقعا رياضي و فيزيك و ... شون آسون تر شده باشه ( شايد هم نه )
      ولي در مورد زيست ، تا الان كتاب دهم يا حتي يازدهم شون رو مطالعه داشتي ؟؟
      چون من خواهرم نظام جديده ، تقريبا كل زيست دهم و يازدهم رو خوندم يه دور از كتابش
      ببين
      قشنگ كتاب هاشون عوض شده ... اصلا كاري با معادل فارسي هاش ندارم
      ولي محتوا كتاب كلا تغييرات اساسي داشته
      خيلي دقيق تر و نزديك تر به رفرنس ها شده
      كتاب ماها اكثرش از بيولوژي كمپبل بود .... كتاب بچه هاي جديد خيلي رفته روي كتاب هاي تخصصي تر مثل گايتون و ...
      كلا سخت تر شده بنظرم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سایتی چیزی هست تغیرات کتاب درسی رو گذاشته باشه؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      اولا يه سوال
      مگه ميشه نظام قديمآ ، سوالات نظام جديد رو بزنن ؟
      بعد مثلا شما اگر هم نظام جديد زدي ، بعد تكليف نمرات نهايي و معدلش چي ميشه ؟ جديدا امسال نهايي دارن و ٣٠ درصدشون با يه سال نهايي تعيين ميشه
      شما ٢٥ درصدش واسه سومه ، ٥ درصدش واسه پيش دانشگاهيته ...

بعد اصلا من به بقيه درس ها كاري ندارمآ
      شايد واقعا رياضي و فيزيك و ... شون آسون تر شده باشه ( شايد هم نه )
      ولي در مورد زيست ، تا الان كتاب دهم يا حتي يازدهم شون رو مطالعه داشتي ؟؟
      چون من خواهرم نظام جديده ، تقريبا كل زيست دهم و يازدهم رو خوندم يه دور از كتابش
      ببين
      قشنگ كتاب هاشون عوض شده ... اصلا كاري با معادل فارسي هاش ندارم
      ولي محتوا كتاب كلا تغييرات اساسي داشته
      خيلي دقيق تر و نزديك تر به رفرنس ها شده
      كتاب ماها اكثرش از بيولوژي كمپبل بود .... كتاب بچه هاي جديد خيلي رفته روي كتاب هاي تخصصي تر مثل گايتون و ...
      كلا سخت تر شده بنظرم
      اول شما زیست رو رو هوا میگم سخته من با دلیل میگم راحتره
      شما اگه اتونستی توی نظام جدید ژنتیک مندیل بیاری احتمالات و شجره نامه بیاری چزخه خزه بیار و سرخس و کاهوی دریای چرخه قارچ ها آغزیان بیاری و ویروس بیاری باکتری های بیمارزا بیاری انگل ها بیاری اصلا قارچ فقط اسمش براشون اومده تقسیم بندی نداره وقتی چندین فرمانرو زیست ندران یعنی سوال ترکیبی ندارن وقتی ژنتیک جمعیت به اون سختی سخترین فصل زیست با پیدایش و داروین حذفیده دیگه چیش موند شده فقط بدن انسان و بافت شناسی این عشقه برا من
      اصلا برا شما سخته باش سخت باشه
      برا من آسونه من دوست دارم اون کتاب رقابت کنم
      بعد معدل هم سازمان بزاره امتحان نهایی میدم خیلی براش مهمه مثل همه دوازدهمی ها
      سوال دیگری هم داری
      اگه هم میخواد همون نمرات سال قبل بزاره

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما اگه اتونستی توی نظام جدید ژنتیک مندیل بیاری احتمالات و شجره نامه بیاری چزخه خزه بیار و سرخس و کاهوی دریای چرخه قارچ ها آغزیان بیاری و ویروس بیاری باکتری های بیمارزا بیاری انگل ها بیاری اصلا قارچ فقط اسمش براشون اومده تقسیم بندی نداره وقتی چندین فرمانرو زیست ندران یعنی سوال ترکیبی ندارن وقتی ژنتیک جمعیت به اون سختی سخترین فصل زیست با پیدایش و داروین حذفیده دیگه چیش موند شده فقط بدن انسان و بافت شناسی این عشقه برا من
      سوال دیگری هم داری
      سرویس کردی با مندلو سرخس اینا که کاری نداره روتینه.اتفاقا بدن انسان سخته.درضمن اولین کنکوره منبع تستی ندارید ****** میرید.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سوال دیگری هم داری
      سرویس کردی با مندلو سرخس اینا که کاری نداره روتینه.اتفاقا بدن انسان سخته.درضمن اولین کنکوره منبع تستی ندارید ****** میرید.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها

والا منم تا جایی که دیدم خیلی به رفرنسا نزدیک شده

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      خوب برا شما سخته باشه
      بدن اسنانب را من آسونه
      برا من ژنتیک جمعیت مضخرف سخته و ژنتیم مندلی و آغازی و قارچ و گیاهان که ترکیب میکنه
      بدن اسنان برای من خیلی راحته تا الان هم همشو میفهمم حتی کتاب نظام جدید رو میفهمم شما مشکلی درای من برام راحته

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب برا شما سخته باشه
      بدن اسنانب را من آسونه
      برا من ژنتیک جمعیت مضخرف سخته و ژنتیم مندلی و آغازی و قارچ و گیاهان که ترکیب میکنه
      بدن اسنان برای من خیلی راحته تا الان هم همشو میفهمم حتی کتاب نظام جدید رو میفهمم شما مشکلی درای من برام راحته
      خب برو بخون دیگه.داد و قال نداره.ولی در کل نظام خودتو امتحان بده سال دیگه نیای بگی کاش سرخسو مندلو قارچ میخوندم.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب برا شما سخته باشه
      بدن اسنانب را من آسونه
      خب برو بخون دیگه.داد و قال نداره.ولی در کل نظام خودتو امتحان بده سال دیگه نیای بگی کاش سرخسو مندلو قارچ میخوندم.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن