خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 95
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

کنکور 98 بالاخره ترمیم معدل بریم یا نه؟ (نظام قدیم)

سلام دوستان این قانون تصویب شده؟ یعنی من که نظام قدیمم برم ترمیم معدل دقیقا یکی میگه چیکار کنیم الان؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم موندم چيكار كنم
      اره تصويب شده ولي من با دكتر سبطي حرف زدم گفت لغوش ميكنيم نميدونم لغو ميشه يا نه
      به نظرم بهتره فعلا صبر كنيم و اگه لغو نشد دي ماه بريم ترميم

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منم موندم چيكار كنم
      اره تصويب شده ولي من با دكتر سبطي حرف زدم گفت لغوش ميكنيم نميدونم لغو ميشه يا نه
      به نظرم بهتره فعلا صبر كنيم و اگه لغو نشد دي ماه بريم ترميم
      مگه به همین راحتیه صبر کنیم تا دی ماه بعد بریم ترمیم؟ اگه الان بفهمیم از همین الان میخونیم هر چند من موندم ریاضی فیزیک رو چه خاکی بریزم تو سرم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      مگه به همین راحتیه صبر کنیم تا دی ماه بعد بریم ترمیم؟ اگه الان بفهمیم از همین الان میخونیم هر چند من موندم ریاضی فیزیک رو چه خاکی بریزم تو سرم
      چه فرقي داره كي بريم ترميم ؟ شما فعلا كنكورتو بخون بعد اگه تصويب شد تو دي ماه دو سه هفته وقت ميذاري برا امتحان نهايي ميخوني

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هرگز ترمیم معدل نمیرم تا جلوی این ظلم کم نیاورده باشم!

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چه فرقي داره كي بريم ترميم ؟ شما فعلا كنكورتو بخون بعد اگه تصويب شد تو دي ماه دو سه هفته وقت ميذاري برا امتحان نهايي ميخوني
      تو 2 3 هفته عزیز حالت خوبه کی وقت می کنه اون همه شعر ادبیات معنیشو حفظ کنه اون همه ایه تو دینی رو معنیشو حفظ کنه واسه کنکور دادن نیازی به حفظ کردن نیس ولی برا ترمیم مجبوریم بعضی چیزا که اصلا به درد کنکور نمیخوره رو بخونیم نمیگم از الان شاید زود باشه ولی از مهر واسه ترمیم برای معدل 20 باید حفظ کرد تو 2 3 هفته نمیشه لاقل برای من که همه درسام نمره هاش کمه

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      من هرگز ترمیم معدل نمیرم تا جلوی این ظلم کم نیاورده باشم!
      شرایط جوریه مجبوریم هر کاری میگن بکنیم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همه. میخواستم بپرسم سالهای قبل فارغ التحصیل ها میتونستن هم سوم رو ترمیم کنن هم پیش؟ چون پیش که مجبورم همشو ترمیم کنم و سوم هم دوتا درسو باید بترمیمم و مورد دیگه اینکه کسی میدونه تو خرداد هم میشه ترمیم کرد؟
      یه خواهشی داشتم اونم اینه که خیلی تو تایپک ها بحثو سیاسی نکنین چون اینجوری تایپک میره تو حاشیه و بچه ها جوابشون رو نمیگیرن. موفق باشید.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      سلام به همه. میخواستم بپرسم سالهای قبل فارغ التحصیل ها میتونستن هم سوم رو ترمیم کنن هم پیش؟ چون پیش که مجبورم همشو ترمیم کنم و سوم هم دوتا درسو باید بترمیمم و مورد دیگه اینکه کسی میدونه تو خرداد هم میشه ترمیم کرد؟
      یه خواهشی داشتم اونم اینه که خیلی تو تایپک ها بحثو سیاسی نکنین چون اینجوری تایپک میره تو حاشیه و بچه ها جوابشون رو نمیگیرن. موفق باشید.
      پيش ميگن ترميم نداره

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو 2 3 هفته عزیز حالت خوبه کی وقت می کنه اون همه شعر ادبیات معنیشو حفظ کنه اون همه ایه تو دینی رو معنیشو حفظ کنه واسه کنکور دادن نیازی به حفظ کردن نیس ولی برا ترمیم مجبوریم بعضی چیزا که اصلا به درد کنکور نمیخوره رو بخونیم نمیگم از الان شاید زود باشه ولی از مهر واسه ترمیم برای معدل 20 باید حفظ کرد تو 2 3 هفته نمیشه لاقل برای من که همه درسام نمره هاش کمه
      نكنه ميخواي سه ماه وقت بذاري برا امتحان نهايي؟
      نميدونم سطحتون در چه حده ولي سال سوم هم كه بوديم كلا امتحانا دو سه هفته وقت ميگرفت
      برا هر درس دو يا سه روز وقت داشتيم بخونيم بريم امتحان بديم
      الانم همونجوريه فرقي نداره ...مثلا شما ميتوني تو دو روز كل ادبيات سومو بخوني ..هر روز ١٢ -١٣ ساعت بخوني تموم ميشه مگه دوران مدرسه همونجوري نميخونديم ؟ امتحان نهايي كه از كنكور سخت تر نيست
      ویرایش توسط Elahe_ : 22 تیر 1397 در ساعت 02:12

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نكنه ميخواي سه ماه وقت بذاري برا امتحان نهايي؟
      نميدونم سطحتون در چه حده ولي سال سوم هم كه بوديم كلا امتحانا دو سه هفته وقت ميگرفت
      برا هر درس دو يا سه روز وقت داشتيم بخونيم بريم امتحان بديم
      الانم همونجوريه فرقي نداره ...مثلا شما ميتوني تو دو روز كل ادبيات سومو بخوني ..هر روز ١٢ -١٣ ساعت بخوني تموم ميشه مگه دوران مدرسه همونجوري نميخونديم ؟ امتحان نهايي كه از كنكور سخت تر نيست
      اره همونجوری بخونم فوقش 10 میگیرم من میخوام 20 بگیرم عزیز تا تاثیر داشته باشه شاید شما ذهنتون با انیشتین یکیه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره همونجوری بخونم فوقش 10 میگیرم من میخوام 20 بگیرم عزیز تا تاثیر داشته باشه شاید شما ذهنتون با انیشتین یکیه
      به هر حال من نيومدم با شما بحث كنم صرفا هدفم كمك بود
      ولي اونايي كه امتحان نهاييو ٢٠ و ١٩ شدن هم همين قدر وقت داشتن و ذهنشون با انيشتين هم يكي نبوده
      موفق باشيد

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      به هر حال من نيومدم با شما بحث كنم صرفا هدفم كمك بود
      ولي اونايي كه امتحان نهاييو ٢٠ و ١٩ شدن هم همين قدر وقت داشتن و ذهنشون با انيشتين هم يكي نبوده
      موفق باشيد
      خوب من یکم کند ذهنم خوشحال شدی؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها همین بحث های روانی سر کنکور ما هم بود هم ۹۳ هم ۹۴ کسی برد داره که تحت تاثیر این جو قرار نگیره. درستون رو بخونین میدونم هیچ چیز این کنکور نه عادلانه س نه منطقی ولی از معدود راه های ی تحصیل تقریبا اکی هست تو ایران....
      موفق باشید دوستای عزیزم
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچی معلوم نیست
      زیست و شیمی رو اگه کم گرفتید برید.هم زیست و شیمی خوندید هم اینکه اگه قطعی شد ضرر نکردید
      در اصل میتونید برنامه کنکورتون رو با امتحانا یکی کنید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن