خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bamshad نمایش پست ها
      هموطن ممكنه مؤدبانه تر برخورد كنيد؟ علت اين حجم نفرت شما نسبت به معدل پايين ها چيه؟ ميدوني كدوم كوره دهات درس خوندم؟ ميدوني اصلاً اطلاع رساني نميشد راجع به كنكور؟ ميدوني من تا يكماه قبل نميدونستم امتحانمون كشوريه؟ ميدوني من چه مشكلي داشتم و نتونستم سومو درست بخونم؟ ميدونستي همه مثل شما آگاهي و امكانات نداشتن؟ يكي از بچه هاي فاميل تيزهوشان ميخوند و معدلش بيست شد. خودش ميگفت از اول سال نهايي كار كردن با بهترين دبير شهر (تو منطقه ٢، شهر ما اصلاً تيزهوشان نداره). همه جور اطلاعاتي بهشون دادن راجع به كنكور ...! من هم مقصرم! ولي كوتاهي هاي من به علت كمبود امكانات و عدم آگاهي بود. بله معلم تأثير بسيار زيادي تو نمرات دانش آموز داره. من بزرگترين نقطه قوتم شيمي دوم هست كه نخونده هم بالاي ٦٠ ميزنم. و اين رو مديون دبير شيمي دوم دبيرستانم با تدريس مسئولانه و به شدت قوي ايشون و تشويق هاي فراوانشون هستم.موفق باشيد.
      ببخشید عصبی بودم اونموقع.. حرفتو قبول ندارم به هزاران دلیل.. خاستی همه رو برات میگم ولی بازم میگم دلیل اصلی خودمونیم باور کن..

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه فقط يك دقيقه جايِ من بودي..اونوقت ميفهميدي من چي كشيدم واسه يه ديپلم..طنز ٩٠ شبي ميشه در آورد از دو سال آخر دبيرستانم..بيخيال. فقط خواهش ميكنم درك كن،همه تو شرايط يكسان نيستن.خيلي اتفاقاي عجيب ميفته و تو اگه بخواي با منطق فكر كني،درك نميكني بقيه رو.موفق باشيد.
      اینو بدون همیشه یه فرصت جبران هست... موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو سایت سنجش هیچییییی نیس در این باره .. زمان کنکور 98 و مسائلش الان نیس
      پارسال حدودا تو اعلام نتایج مشخص شد تاثیر چیه

چرا الکی میان روحیه خراب میکنین؟؟ ی سریا تو این کشور فقط کارشون تخریب روحیه اس اخه چی میگین وقتی خودشون حرف نزدن

اینا همه واسه اینه که اونایی ک میخان بمونن ناامید بشن نمونن و وقتشون بره

چیزی کشف میکنین برای خودتون نگه دارین کسی که زیر 19 هستش لزوما خنگ و بیسواد نیس
      با وجود تقلبها تاثیر قطعی حماقت اموزش و پرورشه من خودم سال چهارم ب عینه دیدم سوالایادبیات دست بچه های کلاسمون بود
      پس تا سایت حرفی نزده الکی جو ندین

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ما جو نمیدیم که
      مصوبه ای هست که مجلسی ها تصویبش کردن و اگه سنجش الان براش اطلاعیه نمیده برای اینه که هنوز پرونده 97 بسته نشده که برسن به 98
      خود نماینده ها مصاحبه کردن گفتن اینجوری بین خودمون به تفاهم رسیدیم پس عقل سلیم میگه زودتر در نطفه خفه کنیم این حجم از بی عدالتی رو

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما مگه دیپلم ریاضی نداشتید؟ برای کنکور که عنوان دیپلم اصلا مهم نیست!
      چرا دوباره دیپلم تجربی گرفتید؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه الان نگرانیتون به خاطر اینه که تاثیر قطعیه و از این جور حرفا،
      باید بگم که شواهد نشون میده تاثیر مثبت میشه، پس نیازی به نگرانی بیهوده نیست.
      با خیال راحت درستونو بخونین.
      اگرم مثبت نشد، بیشتر سعی کنین.
      هر چند به دست اوردن درصد بالا واقعا کارسختیه.
      اما چاره ای نیست.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براي اينكه سال ٩٤ تأثير قطعي شده بود..!

الان که تاثیر قطعیه هم مگه نیاز به دیپلم یکسان با گروه آزمایشی هست؟!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این معدل حل نشد بلاخره ؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معدل پایین صرفا معنی تنبلی و کند ذهنی فرد رو نمیده...تو خیلی از موارد عدم آگاهی و نبود امکاناته...
      تا زمان پیش دانشگاهی من که توی یه منطقه تقریبا پرت زندگی میکردم(و میکنم) تمام تحصیل کرده ها و لیسانسه و فوق لیسانسه ها بیکار یا کارگر بودن...همه حتی بعضی از دبیرامون میگفتن تو درس آینده نیست!!
      جدا از اون توی مدرسه هم اوضاع افتضاحی بود...معلما درست درس نمیدادن فقط از سر خودشون باز میکردن...
      کتاب کمک درسی چیه برادر که میگی خودت میرفتی میخوندی؟ما اصلا فک میکردیم نخونده نمره بگیری هنر کردی...من که شاگرد اول کلاس بودم هر سه سال در هفته شاید سه ساعت هم درس نمیخوندم
      برای امتحانای معلما نیازی هم نبود بیشتر درس بخونیم...اصن نمیدونستیم نهایی چی هست و کدوم درسا نهاییه...ما سال سوم تازه با پدیده ای به اسم کتاب بنی هاشم آشنا شدیم،معلم حسابان ما یه زنگ در هفته رو سر کلاس میخوابید،میگفت زنگ قبل و بعدش دیفرانسیل داره باید استراحت کنه!
      شمایی که تو دبیرستانی بودی که رقابت توش بالا بود،با دوستات سر اینکه تو آزمون و امتحان کی بالاتر میشه رقابت داشتی،معلمای تاپ تو دبیرستانت بود و باور داشتی درستو خوب بخونی هر رشته و دانشگاهی در دسترسه...
      بعد شما میگی تاثیر معدل عادلانه ست؟
      مدرسه نمونه دولتی شهر ما معدل اکثر بچه هاش تو نهایی سوم بالای نوزده بود،من پونزده بودم
      تو سال کنکور بود که چشمام باز شد و فهمیدم چقد غافل بودم،اوایل یکم دست و پا زدم ولی خودمو رسوندم،توی آزمون های آخر تو منطقه اول میشدم و همه اون معدل نوزده ها درصداشون از من کمتر بود...

معدل دلیل کند ذهنی و تبلی نیست...شاید آگاهی و امکانات نبوده...
      درسته نتیجه ی هر عمل حاصل تلاش فرد هست،ولی شرایط هم نقش زیادی در جهت گیری تلاش داره!
      بیل گیتش درسته یه نابغه سخت کوش بوده،ولی خودش گفته بخش زیادی از موفقیتم مدیون شرایطم بوده!گفته اگه به من بگین که بجز تو،50 نفر دیگه تو دنیا شرایط شون به اندازه تو برای موفقیت مساعد بوده،من تعجب میکردم!
      Put your heart, mind, and soul into even your smallest acts. This is the secret of success.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن