خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره بدید به رفیقم که امسال میاد کلاس 12 (رشته انسانی)

سلام دوستان خسته نباشید

یکی از دوستان امسال میره کلاس 12 بعد واسه کنکور میخاد شروع کنه به خوندن همونطور که گفتم رشته ش انسانیه توی درس های عربی-فلسفه و منطق و ریاضی مشکل داره و ازم خاست اینجا سوال کنم چه مطالبی رو بخونه تا قوی شه و به کنکور برسه؟ (کل درسارو بگید که عالی میشه ولی این 3-4 تا درس دیگه مهم تره واسش)
      اصن رفتن به کلاس های کنکور واجبه واسش یا فقط جزوه بخونه و فیلم ببینه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من نظام قدیم هستم و در جریان دروس نظام جدید نیستم؛ولی خب عربی و فلسفه و منطق پایه رو به ترتیب شروع کنه از اول بخونه تو تابستون که میتونه مطابق با برنامه کانون پیش بره و خلاصه نویسی فراموشش نشه
      تاریخ جغرافیا رو هم اصلا توی تابستون نخونه ک آب در هاونگه
      جامعه شناسی پایه رو هم حتما توی تابستون کامل بخونه و خلاصه نویسی کنه و در طول سال از خلاصه ها استفاده کنه
      از ریاضی هم اصلا غافل نشه و به ترتیب طبق برنامه کانون یا برنامه ای که خودش میخواد بخونا و چون وقت زیاد داره فعلا مطلبی رو حذف نکنا و حتما روزی 1.5ساعت رو به ریاضی اختصاص بده؛دلیلشم اینه ک ریاضی نقطه ضعف انسانیاست و سکوی پرتاب رتبه هست مخصوصا اگه بخواد از زیرگروه3 انتخاب رشته کنه که ضریب ریاضی3 هست!
      زبان رو هم به شدت دریابه که اینم نقطه ضعفه انسانیاست و این تابستون هم گرامر و هم واژگان پایه و هم هر دو شب یه بار یه ریدینگ و یه کلوز بزنه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن