خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.ممنونم به خاطر تاپیکای مفیدی که ایجاد کردی.فقط یه سوال داشتم :شما که آزمونای قلم چی شرکت میکردی،تا خود کنکور با برنامه کانون پیش رفتی ؟چون میدونین خیلی از پشت کنکوریا میگن باید همه ی درسارو قبل کنکور جمع کرد خب اینجوری باید فراتر از برنامه کانون پیش رفت .لطف میکنی اگه جوابمو بدی.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arya007 نمایش پست ها
      من کسی رو خراب نکردم ولی همونطور که من تخصص لازم راجب زیست رو ندارم اما میتونم نظر بدم بقیه کسایی هم که تخصصی ندارن میتونن بیان یه چی بگن البته اینجا پر از ادم با تجربه هم هست ولی من نمیشناسمشون فقط میگم از ادمش بپرس راجب تبلیغ هم هرموقع گفتم بیا اینو بخر بیا بگو تبلیغ کردی من فقط کسی که قبولش دارم توی زیست رو معرفی کردم چون خودم تخصص لازم نداشتم اونم داره مجانی کار میکنه حالا اگه بهتون بر خورد و ناراحت شدین ببخشید
      پس این چیه
      شما از نوشته هاتون برداشت میشه که بچه های کنکور صاحب نظر نیستن و این بنده خدا فقط صاحب نظره و میدونه.تو انجمن رتبه های برتر زیادی داریم که میتونن نظر بدن.
      بعد میگید تبلیغ نمیکنید.تبلیغ از این واضح تره.اونم تو همه تایپک ها.
      بعدشم الان رایگانه 4 تا عضو که پیدا کنه پولی میشه.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortez-dude نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.ممنونم به خاطر تاپیکای مفیدی که ایجاد کردی.فقط یه سوال داشتم :شما که آزمونای قلم چی شرکت میکردی،تا خود کنکور با برنامه کانون پیش رفتی ؟چون میدونین خیلی از پشت کنکوریا میگن باید همه ی درسارو قبل کنکور جمع کرد خب اینجوری باید فراتر از برنامه کانون پیش رفت .لطف میکنی اگه جوابمو بدی.
      چون نقل نکردی الان دیدمش!
      نمیدونم بقیه چجور میرسن!!!
      همونا که اینو میگن دارن از حجیم بودن کانون مینالن
      با خوده کانون برید جلو سعی کنید هر ازمون بهترین باشید خود ب خود عالی برای کنکور اماده میشید
      زودتر تموم کردن وقتی شدنیه که یا از اول دبیرستان جویده باشه یا از کیفیت کم کنه!
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها

سلام بچه ها چطورید؟همه برنامه های بعد کنکورتون دایورت شده به خواب؟؟!! طبیعیه
      این امتحان دهن سرویس کن دانشگاه هم تموم:/خدالعنتشون کنه:/چند وقت بود تاپیک نزدم بیشتر تو پ.خ یا راه های دگ حرفامو میزدم.اما از چند هفته قبل کنکور تا الان خیلیا این سوالو پرسیدن.

من این سالو خوب نبودم میخوام بمونم برای ۹۸ تابستون چی بخونم؟!؟!

خب این سوال یک اشکال داره. چیه اون؟اینکه برای همتون یک نسخه نمیشه که.کلی بحث میخواد ببینیم یک سال چیکردی تو،اصول مشاوره اینه اما خب من حرفایی رو میزنم که برای کسی که هیچی نخونده.شما با توجه به سطحی که دارید تصمیم بگیرید(هرچند چیزی ک میگم هم میشه کامل انجام داد)
      قبلش هم بگم جو گیر نشید.حرص نزنید همینام ک میگم عمرن انجام بدید:/
      ادبیات خب ادبیات ۵ بخشه لغت و تاریخ معنی نداره خوندنش چون حفظیه اگه ازمون میرید بخونید وگرنه بیخی.قرابت و ارایه مهمه
      حتما با تست روزانه توی تابستون قویش کنید.
      زبان فارسی هم توی اولویت بعدی بزارید.تست بزنید.خیلی درگیر نشید بازم یادتون میره.نزاریدش بگید بعدا میخونم بخدا اینجور بعدن میگید حذفش کنم بهتره:/من فک کنم ۷۰ زدم ادبیات
      دوتا املا نزدم دوتا تاریخ نزدم ا،ه زبان فارسی نبود درصدم خیلی کم میشد...
      عربی:خب این غوله عمومی هاست هر سه بخشش لامصب کار میخواد
      برای ترجمه تست روزانه بهترین راهه.من توی تابستون روزانه تست زدم جدن تا کنکور تست نزدم همیشه هم تستاشو جواب میدادم.
      اگه ازونایی هستید ک با یک درسنامه ساده و تست به تسلط قواعد میرسید خب هیچی نمیخواد تابستون بخونید ب نظرم
      در غیر این صورت اگه خیلی خیلی داغونید دی وی دی ببنید.
      درک متن راهی جز تمرین نداره...
      دینی:بیخیال بابا دینی هزار بار بخونی دم کنکور باز باید بخونی.اگه ازمون نمیری وقتشو بزار برای چیز دگ
      زبان:اگه ضعیفی حتمااااااا کار کن.دهنشو سرویس کن.هی لغت بخون هی تست بزن هی ریدینگ هی کلوز.وقت بزار ک زیان زمان میخواد زماااان.اگه قوی هستید فوقش ریدینگ بزنید برای سرعت.
      کلا اینا ک گفتم روزی دوساعتم نمیبره برا عمومی
      برای اختصاصی حالا
      ذاتا زمان میخواد و باید از تابستون کمک بگیرید که درطول سال دهانتان سرویس نشود
      زیست:هر روز میخونی.از فصل اول دوم شروع میکنی همینجور میری جلو تا هرجا ک رسیدی.اگه ژنتیک ضعیفی کار کن حتما.
      فیزیک:یکی از پایه ها رو انتخاب کن (اکثرا مایه دوم ضعیفن و اول) +دوفصل اول پیش
      دو فصل اول پیش رو حتما بخونید نزارید دوباره درطول سال که حذفش کنید:/
      شیمی:پیش یک که سخت نیس در طول سال میخونید پیش ۲ نخونید فایده نداره یادتون میره پس میمونه دوم و سوم از هر کدوم ضعیف تره شروع کنید اگه وقت شد اون یکی هم بخونید.برای سال سوم اگه مساله های سخت و کانونی میخوای کتاب شیمی تکمیلی مبتکران خوبه.
      ریاضی:خیلی پراکندس.درطول سال میتونید با ازمون برید جلو.ولی مثلثات و مشتق رو بخونید خالی از لطف نیست...
      این چیزایی که گفتم قرار نیست همش رو بخونید
      این روش بر پایه "اولویته"یعنی اینکه شما شیمی ۳ ضعیف ترید تا شیمی دو خب اول سه رو میخونی ک اگرم وقت نکردی به دو برسی بالاخره سه ک ضعیف تر بودی رو خوندی.
      با توجه به سطح خودتون انتخاب کنید.
      چندتا تاپیک دیگه هم توراهن.یکیشون منابع نظام جدیده یکیشون تحلیل جالبی از کنکور ۹۷
      چندتا توصیه برای شمایی ک کنکورت از یکی زده بالا
      اول اینکه به نظرتون چرا اکثر پشت کنکوری ها موفق نمیشن؟؟(البته امسال میشید چون همتون پشت کنکوری هستید
      چون که همون راه اشتباه قبلو میرن.بابا جان برو کنکور امسالتو نگاه کن بشین دونه دونه بررسی کن.ببین چرااااااا ادبیات شده ۴۰ درصد؟اون ۶۰ درصد چی بوده؟ارایه بوده؟بزرگ بنویس روی کاغد بچسبونش ب دیوار اتاقت.حتما این کارو کن.برو ببین دونه دونه اشتباهات چی بودن بنویس بچسبون دیوار هی جلو چشت باشه بره رو مخت
      برنامه ی سال بعدت بر اساس ایناس...
      .سال اولو خراب کنی مقصر نیستی اما دوباره راه اشتباه بری دیگه مقصری...
      دوم اینکه جون جدتون ازین کمپین ها بکشید بیرون.هر سال کنکور یه حاشیه داره.فاز الکی برندارید.کنکوره اقا جان.تاثیر مثبت قطعی منفی خنثی یا هر چیزی باید تا جون داری بخونی.بخدا وقتت خیلی باارزش تر ازین حرفاس...یه جمله که هی میگم اینه اونقدر زیاد وقت داری که همه کتاباتو خوبه خوب بخونی و اونقد کم وقت داری که نباید یه ثانیش بره...
      طرف میاد میگه اگه ما زنگ نمیزدیم به نماینده ها تاثیر قطعی بود...
      خب اوکی اصن تو این کارو کردی.دیگه چرا تو انجمن دعوا میکنید؟
      خود مجلس نمیدونه با خودش چند چنده بعد عزیزان تاپیک میزنن تحلیل کارای مجلس:/
      کمپین هپ میزنید به حاشیه نبریدش فوقش ی پیام و تماسه
      میدونم تاثیری نداره ولی میگم دگ
      بعضی چیزا رو نصیحت یادتون نمیده فقط تجربه
      یک پشت کنکوری از همه لحاظ از یک مدرسه ای جلوعه.بجز اینکه بزرگترین چالش روحیس...!
      ساعت ۵ صبحه دیگه چیزی ب ذهنم نمیزنه
      هرجاش حس کردید متوجه نشدید بپرسید جواب میدم
      پ.خ بدید جواب میدم اما اینجا بنویسید که دوستاتون هم ببینن بهتره
      در پناه حق
      یاعلی

یک پشت کنکوری از همه لحاظ از یک مدرسه ای جلوعه.بجز اینکه بزرگترین چالش روحیس...!
      چطور روحیمونو از دست ندیم من فامیلم خیلی بهم گیر میدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن