خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question کلاس کنکور ! واقعیت یا توهم ؟

سلام یچه ها به نظرتون واقعا کلاس نیاز هست و نکته هایی میگن که با تو خونه موندن یاد نمیگیریم یا . . . ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به معلمایی داره که انتخاب میکنین
      فقط خوااااااهشا سمت دانشجوهایی که تدریس میکنن نرین

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه درسی رو صفری کلاس برو، ک بعدش در همون روز باید تست کار کار کنی ک تثبیت بشه، البته کلاس وقت زیادی میگیرع

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      سلام یچه ها به نظرتون واقعا کلاس نیاز هست و نکته هایی میگن که با تو خونه موندن یاد نمیگیریم یا . . . ؟
      سلام.نکاتی که در کلاس تست مطرح میشه در کتب بازاری هم هست ودر بعضی مواقع همین مطالب کتاب تست ها سر کلاس تدریس میشه! بطور کلی برای نکته کلاس نرو اگر در یادگیری درسی مشکل داری کلاس کمک کنندس

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیر.
      فقط درصورتی که داوطلب واقعا نیاز داشته باشه خوبه.
      در غیر این صورت وقت تلف کردنه.
      میتونید مصاحبه ی چن تا از افرادی رو که رتبشون خوب شده بخونید و ببینید کلاس براشون فایده داشته یا نه.
      و اینکه قطعا هیچ چیز جبران تست زیاد رو نمیکنه.
      اگه شما تست بیشتری حل کنین خیلی بهتره تا وقتتون رو با کلاسای بیهوده هدر بدین.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا بستگی به نوع نیاز شما داره اگه با کتاب درسی و جزوه و کتاب کمک درسی مشکلتون حل نشه بهتر که از کلاس استفاده کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به عنوان کسی که هفت روز هفتش کلاس بود بهتون میگم به هیچ وجه نیاز نیست.من خودم بهش پی بردم و مطمئنم شما هم بهش رسیدید که اگه درسیتون قوی بوده حاصل تلاش و پشت کار بالای خودتون بوده و نه کلاس.اگه درسی هم‌از یه حد خاصی ضعیف ترین کلاس خصوصی برید.امسال هر ضربه ای خوردم از این کلاسا بود.فقط و فقط تلاشای خودتون.در مرحله بعد شاید معلم.به نظرم خیلی باید شرایط خاص باشه که کلاس کنکور برید.خصوصی واقعا بهتره.هم‌وقتش کمتره.هم وقتش دست خودتونه.و هم موثر تره.البته این پیشنهاد من با توجه به تجربه های خودم بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن