خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      دمت گرم که اومدی

حله داداش، کتاب هاشو که خریدم ( پرسمان های گاج ) دیگه درست حسابی میخونمشون ببینم چی میشه تهش ... حداقل این تنها کاریه که از دستم برمیاد!

اون 37 هزار نفر معدل 19/75 و به بالا رو دکتر خدایی گفت، حالا نمیدونم برا هر 3 رشته ی ریاضی و تجربی و انسانی جمعا شده 37 هزار یا فقط واسه تجربی ها 37 هزاره! اینو خیلی خوب اومدی

آخه لامصب این اتفاق تاثیر قطعی شدن مصادف شده با 2-3 تا اتفاق بد دیگه! بخاطر همین الان واقعا دارم فشار روحی زیادی رو تحمل میکنم! یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی .... درکل روحیه م مثل نوار غزه داره از یمین و یسار مورد اصابت موشک های دشمن قرار میگیره ولی با این وجود هنوز هم کامل شهر رو تسلیم نکردم!

پ.ن: راستی قرار بود The Usual Suspects رو ببینی دیدیش بالاخره یا نه؟! عاقبتِ فیلمه ...
      سلام منم شرایطم مثل شماست
      میدونید کجای کرمانشاه باید رفت ثبت نام و چه مدارکی میخواد؟هزینه هر درس چقدره؟ و پیش و پایه هم باید با هم بدیم؟
      پرسمان لازمه یا ازاین نمونه سوالای توی نت کافیه چون هزینه شو ندارم اونا رو بگیرم
      من درگیر دانشگاه بودم امروز تازه فهمیدم اینجوریه حالا یکی از دوستان با من میخونه شانسش گرفته 83 مدرکشو گرفته
      نمراتم ایناست
      پیش
      زبان 10 زبان فارسی 13 معارف 16/5 ریاضی 6 زیست 7/5 شیمی 7/5 فیزیک 7 ریاضی عمومی؟؟؟10/5
      سوم دینی 19/5 زبان فارسی 14/75 ادبیات 15/5 عربی 12/25 زبان 14/25 فیزیک 11/75 شیمی 17/25 ریاضی 17/5
      دوستان لطفا نظر بدید ریاضی 19 و دینی 19/5 ترمیم بزنم؟
      برای عربی مطمئنم بالای 18(اگه درس نامه خیلی سبز و درسای ناصح زاده طبق کتاب باشه نه فقط راه حل کنکوری)
      شیمی هم اگه تمومش کنم 19 به بالا وگرنه مطمئن نیستم فیزیکم و زیستم همینطور نمیدونم میرسم یا نه
      کسایی که ترمیم دادن خرداد راحت بود یا دی؟اگه دی تموم کرده بودن چون من هیچی یادم نیست
      این معدل من درصدش چقدر بد میشه؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها پیش که ترمیم نداره تاثیرش هم قطعیه چیکار کنیم؟؟؟ نمراتم زیر هجده هست واسه پیش
      بعد این معدل احیانا برای سهمیه ای ها هم اجرا میشه؟؟ اونا هم معدل بالا باید باشن یا همچنان همونطوری با درصدهای گوگولی پزشک میشن؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      بچه ها پیش که ترمیم نداره تاثیرش هم قطعیه چیکار کنیم؟؟؟ نمراتم زیر هجده هست واسه پیش
      بعد این معدل احیانا برای سهمیه ای ها هم اجرا میشه؟؟ اونا هم معدل بالا باید باشن یا همچنان همونطوری با درصدهای گوگولی پزشک میشن؟
      يه درصد فكر كن يه چيزي به ضرر سهميه اي باشه تو اين كشور!
      همچنان با درصداي گوگولي قبول ميشن مطمئن باش

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      يه درصد فكر كن يه چيزي به ضرر سهميه اي باشه تو اين كشور!
      همچنان با درصداي گوگولي قبول ميشن مطمئن باش
      ما نباید ساکت بشینیم باید برا اونا هم تاثیر معدل همینقدر که به ضرر ماست برا اونا هم باشه هرچند تابستون که ساکت هم ننشستیم و اون همه تو زمینه ی تاثیر معدل فعال بودیم این شد اوضاع

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

متاسفانه خبر قطعی شدن تاثیر معدل یکی از بدترین خبرهایی بود که توی 1-2 سال اخیر شنیدم! خیلی کلافه و سردرگمم!!
      اینطوری خیلی خیلی برای من گرون تموم میشه، آخه نمرات نهایی من اینها هستن:

زبان فارسی 12/50
      ادبیات فارسی 10/75
      عربی 10/75
      معارف 10
      زبان انگلیسی 11/50

ریاضی 3/75
      زیست 9/75
      فیزیک 9/50
      شیمی 14

با توجه به اینکه میگن 37هزار نفر معدل بالای 19/75 داریم و از این حرفا، و اینکه کسانی که دیپلمشون رو قبل از سال 84 گرفتن ( که این روزا جمعیتشون بالای 30-40 هزار نفره! ) معدل براشون لحاظ نمیشه و فقط درصدهاشون حسابه آیا منطقیه که من ترمیم معدل شرکت کنم؟!
      راستش رو بخواید تا قبل از قطعی شدن معدل یجورایی فقط به پزشکی کرمانشاه فکر میکردم ولی الان به پرستاری دانشگاه تهران - ایران - بهشتی خیلی خیلی راضی ام! چقدر امید هست که بتونم بدون انجام ترمیم معدل به این رشته و دانشگاه برسم؟! ( حدودا 5 هزار منطقه 2 میخواد ). خواهشا منطقی جواب بدید نه احساسی!

میدونید که با این حجم زیاد معدل های بالا و داوطلب هایی که تغییر رشته ای هستن یا قبل از 84 دیپلم گرفتن معدل نهایی اگه 16 هم باشه باز یعنی خیلی خیلی ضرر! و یجورایی احساس میکنم که بین معدل 16 و 10 فرق آنچنانی نیست که آدم بخواد بخاطرش یکی دو ماه درگیر ترمیم معدل بشه! راستش هزینه ی ترمیم معدل هم باز فشار زیادی بهم وارد میکنه، حالا هزینه ش به درک! بیشتر به خاطر همون وقت و اعصابی که قراره درگیر ترمیم و معدل و امتحانات نهایی بشه نگرانم! بخاطر همین تمایلی زیادی برای شرکت توی ترمیم معدل ندارم مگر توی درس های دین و زندگی + زیست + شیمی. چون میدونم برا بقیه درس ها خیلی خیلی هنر کنم ازشون یه 15-16 بگیرم!! و احساس میکنم که با این وضعیتِ معدل داوطلب ها تفاوت چندانی بین 16 و 10 وجود نداره!
      آخه امتحان نهایی درس هایی مثل ادبیات و انگلیسی ربط آنچنانی به کنکورشون نداره! چون توی امتحان نهاییِ این درس ها از مباحثی سوال میدن که اصلا برا کنکور نمیاد! توی درس های محاسباتی هم مثل ریاضی و فیزیک و شیمی چون به مرحله به مرحله ی راه حل نمره میدن و باید راه حل ما هم مطابق با نظر طراح باشه میدونم هرکاری بکنم بالای 16 نمیشم!! آدم باید واقع بین باشه نه تخیلی!

حالا یه سوال دیگه: کسی که معدلش 10 باشه حدودا چقدر از اون 25-30 درصد رو میگیره و کسی که 16 باشه چقدر؟! با این معدل های سر به فلک کشیده ی بقیه داوطلب ها، واقعا 10 و 16 تفاوت زیادی با هم دارن؟! میدونم که چون آمار دقیقش در دسترس نیست نمیشه با قطعیت نظر داد! ولی تخمین که میشه زد ...
      توی این زمینه اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

_-Mohammad-_ محمد جان شما هم بیا کمک لطفا
      بنظرم باید امید به مثبت شدن داشته باشیم! با وجود این همه معدل بالا و از اون بدتر حدود 60 الی 100 هزار نفری که معدل براشون تاثیری نداره بنظم نمره 19 تو همه درسا بازم اثر منفی بزرگی داره برامون!

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته،اگه کمک کنیم و به نماینده ها زنگ بزنیم،احتمال مثبت شدن هست...وقتی میشه دندون خراب رو کند چرا مسکن بخوریم؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن