خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ایشالا مثبت میشه نگران نباشید
      ترمیمم میرید باید ۲۰ بگیرید غیر اون فایده ای نداره چون ترازش بشدت پایین

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      یه طوری حرف میزنی انگار کارشناس سازمان سنجشی !!نحوه محاسبه تراز نمرات پیچیده تر از چن تا ضرب وتقسیم وجمعه که میری توی یه کانال میخونی هیچ مشاوردلسوزی این حرف شما نمیزنه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      https://tnews.ir/news/9565114802069.html
      اینجاگفته امتحانات پایه 12 یعنی برای نظام جدیده فقط

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      https://tnews.ir/news/9565114802069.html
      اینجاگفته امتحانات پایه 12 یعنی برای نظام جدیده فقط
      همون خبر روزنامه ایران رو کپی پیست کرده همینجا باز نشر داده

کلا سنجش ظاهرا فارغ التحصیلان کنکوری به هیچ جاش نیس و اصن ازشون حرفی نمیزنه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها

گفته که به خبرنگار ما گفته

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها

1% امید دارم که برا ما مثبت بشه
      کاری میکنن پیرمردی مثل من بشینه دوباره کتاب هایی که 10سال پیش خونده رو دوباره بخونه و امتحان هایی که 10 سال پیش داده رو دوباره بده لعنت به این سازمان آموزش و پرورش که فقط به فکر جیب خودشه ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنظرتون کسی که نمرهاش دوروبره 18 و 19عه تو یکی دوتا درسم 17 ...اونم ترمیم بزنه ؟

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      یه طوری حرف میزنی انگار کارشناس سازمان سنجشی !!نحوه محاسبه تراز نمرات پیچیده تر از چن تا ضرب وتقسیم وجمعه که میری توی یه کانال میخونی هیچ مشاوردلسوزی این حرف شما نمیزنه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعلا ک زوده حداقل تا آخر تیر صبر کنیم ببینم این تلاشا به ثمر میشینه یا ن
      منم نمراتم بالاترین درس اختصاصیم 16.25 شیمیه
      و اگه چیز شد میرم ترمیم ...چاره ای نیست
      ولی شهریور بهتر نیست؟
      اکثر داوطلبا از مهر شروع میکنن و تابستون درسای پایه رو میبندن الان میشه دوم رو خوند سومم اونموقع کامل خوند
      و با با علم کامل وارد سال شد
      ولی دی ماه موقع جمع بندیه همه دارن سخت تست میزنن ...حالا ما بیاییم کل سوم رو تشریحی بخونیم ...سخت تر نیست؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      فعلا ک زوده حداقل تا آخر تیر صبر کنیم ببینم این تلاشا به ثمر میشینه یا ن
      منم نمراتم بالاترین درس اختصاصیم 16.25 شیمیه
      و اگه چیز شد میرم ترمیم ...چاره ای نیست
      ولی شهریور بهتر نیست؟
      اکثر داوطلبا از مهر شروع میکنن و تابستون درسای پایه رو میبندن الان میشه دوم رو خوند سومم اونموقع کامل خوند
      و با با علم کامل وارد سال شد
      ولی دی ماه موقع جمع بندیه همه دارن سخت تست میزنن ...حالا ما بیاییم کل سوم رو تشریحی بخونیم ...سخت تر نیست؟
      برا این گفتم دی چون هنوز اون 1% امید رو دارم که این قطعی شدن شامل حال ما نظام قدیمی ها نشه! البته بجز این 2-3 تا دلیل شخصی دیگه هم دارم برا خودم! مثلا یکیش اینه که ما الان داریم خونه تعمیر میکنیم، بعدش هم اساس کشی و ... کلا تا 15 مرداد هیچ کار مفیدی نمیتونم انجام بدم!

درضمن من آزمون آزمایشی هم نمیرم و خبری از جمع بندی دی ماه و این چیزا نیست! چون با برنامه خودم میخونم، بخاطر همین دی ماه برای من مناسب ترین زمانه

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین کسی که نمره ش بیست هست ترازش در حدود 11هزار هست ولی تراز جنابعالی زیر 4000هست خوب برای جبران ش باید کنکور رو خیلی خوب بدی رتبه ت باید در حدود 100یا زیر 100باشه تا جبران بشه تا اونوقت باز رتبه کل ت ش1500بشه یا خیلی شانس بیاری 1000پس ترمیم به صرفه تر هست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

متاسفانه خبر قطعی شدن تاثیر معدل یکی از بدترین خبرهایی بود که توی 1-2 سال اخیر شنیدم! خیلی کلافه و سردرگمم!!
      اینطوری خیلی خیلی برای من گرون تموم میشه، آخه نمرات نهایی من اینها هستن:

زبان فارسی 12/50
      ادبیات فارسی 10/75
      عربی 10/75
      معارف 10
      زبان انگلیسی 11/50

ریاضی 3/75
      زیست 9/75
      فیزیک 9/50
      شیمی 14

با توجه به اینکه میگن 37هزار نفر معدل بالای 19/75 داریم و از این حرفا، و اینکه کسانی که دیپلمشون رو قبل از سال 84 گرفتن ( که این روزا جمعیتشون بالای 30-40 هزار نفره! ) معدل براشون لحاظ نمیشه و فقط درصدهاشون حسابه آیا منطقیه که من ترمیم معدل شرکت کنم؟!
      راستش رو بخواید تا قبل از قطعی شدن معدل یجورایی فقط به پزشکی کرمانشاه فکر میکردم ولی الان به پرستاری دانشگاه تهران - ایران - بهشتی خیلی خیلی راضی ام! چقدر امید هست که بتونم بدون انجام ترمیم معدل به این رشته و دانشگاه برسم؟! ( حدودا 5 هزار منطقه 2 میخواد ). خواهشا منطقی جواب بدید نه احساسی!

میدونید که با این حجم زیاد معدل های بالا و داوطلب هایی که تغییر رشته ای هستن یا قبل از 84 دیپلم گرفتن معدل نهایی اگه 16 هم باشه باز یعنی خیلی خیلی ضرر! و یجورایی احساس میکنم که بین معدل 16 و 10 فرق آنچنانی نیست که آدم بخواد بخاطرش یکی دو ماه درگیر ترمیم معدل بشه! راستش هزینه ی ترمیم معدل هم باز فشار زیادی بهم وارد میکنه، حالا هزینه ش به درک! بیشتر به خاطر همون وقت و اعصابی که قراره درگیر ترمیم و معدل و امتحانات نهایی بشه نگرانم! بخاطر همین تمایلی زیادی برای شرکت توی ترمیم معدل ندارم مگر توی درس های دین و زندگی + زیست + شیمی. چون میدونم برا بقیه درس ها خیلی خیلی هنر کنم ازشون یه 15-16 بگیرم!! و احساس میکنم که با این وضعیتِ معدل داوطلب ها تفاوت چندانی بین 16 و 10 وجود نداره!
      آخه امتحان نهایی درس هایی مثل ادبیات و انگلیسی ربط آنچنانی به کنکورشون نداره! چون توی امتحان نهاییِ این درس ها از مباحثی سوال میدن که اصلا برا کنکور نمیاد! توی درس های محاسباتی هم مثل ریاضی و فیزیک و شیمی چون به مرحله به مرحله ی راه حل نمره میدن و باید راه حل ما هم مطابق با نظر طراح باشه میدونم هرکاری بکنم بالای 16 نمیشم!! آدم باید واقع بین باشه نه تخیلی!

حالا یه سوال دیگه: کسی که معدلش 10 باشه حدودا چقدر از اون 25-30 درصد رو میگیره و کسی که 16 باشه چقدر؟! با این معدل های سر به فلک کشیده ی بقیه داوطلب ها، واقعا 10 و 16 تفاوت زیادی با هم دارن؟! میدونم که چون آمار دقیقش در دسترس نیست نمیشه با قطعیت نظر داد! ولی تخمین که میشه زد ...
      توی این زمینه اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

_-Mohammad-_ محمد جان شما هم بیا کمک لطفا
      به همین برکت ، اولین نفری هستی که نهاییت از من پایین تره ! اصلا ذوق کردم : ))
      به تظر 4تا اختصاصیت ، شهریور و یا دی امتجان بده .

=-=-=-=-=

تو اون تایپیک بغلی گفتم اینجا هم میگم !
      اظهر من الشمسه برام که تاثیر مثبت میشه برای سال اینده . اصلا شک نکن
      اون شرایط مضخرفی که ما تو کنکور 95 گذروندیم ، اصلا قابل قیاس با این وضعیت شما نیست .
      همین هامون سبطی با اینکه خیلی جو میده ولی کارتون راه میندازه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داش حسین تاپیکتو دیدم. گفتم شاید بد نباشه منم نظرمو بگم : )
      اول اینکه حتما ترمیم برو. چون حتی اگه تو ریاضی 16 بشی خیلی خیلی خیلی از 3.75 بهتره... بقیه درسا هم همینطور.

دوم اینکه از الان به اینا فکر نکن که پرستاری میاری یا پزشکی میاری یا چی. فکر این باش که بهترین نتیجه رو بگیری. این فکرایی که کردی مال بعد از کنکوره!!

سوم من بعید میدونم همچین اماری داشته باشیم که 37 هزار نفر بالای 19.75 گرفته باشن. نهایتا 12 هزار تا دیگه. حالا چون تو میگی 15 هزار!!
      جای معتبری گفته 37000 ؟؟
      حالا اون اصلا مهم نیس. مهم اینه که اینا همه فقط 30 درصد کنکور میشه. ینی 70 درصد میمونه واسه بعد. خیلی از همون معدل بیستا کنکور گند میزنن.

در کل نخواستم انگیزه بت بدم. اینکه سال بعد سخته شکی توش نیس.
      و باید به قول دوستان خودتو مورد عنایت قرار بدی... ولی حتما ترمیم برو و حتما نهایت تلاشتو بکن : )
      اگه قرار باشه این قانن لغو بشه دیگه تا دی فک کنم مشخص بشه. تا اون موقع دیگه هی به این چیزا فک نکن!!

موفق باشی.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      داش حسین تاپیکتو دیدم. گفتم شاید بد نباشه منم نظرمو بگم : )
      اول اینکه حتما ترمیم برو. چون حتی اگه تو ریاضی 16 بشی خیلی خیلی خیلی از 3.75 بهتره... بقیه درسا هم همینطور.

دوم اینکه از الان به اینا فکر نکن که پرستاری میاری یا پزشکی میاری یا چی. فکر این باش که بهترین نتیجه رو بگیری. این فکرایی که کردی مال بعد از کنکوره!!

سوم من بعید میدونم همچین اماری داشته باشیم که 37 هزار نفر بالای 19.75 گرفته باشن. نهایتا 12 هزار تا دیگه. حالا چون تو میگی 15 هزار!!
      جای معتبری گفته 37000 ؟؟
      حالا اون اصلا مهم نیس. مهم اینه که اینا همه فقط 30 درصد کنکور میشه. ینی 70 درصد میمونه واسه بعد. خیلی از همون معدل بیستا کنکور گند میزنن.

در کل نخواستم انگیزه بت بدم. اینکه سال بعد سخته شکی توش نیس.
      و باید به قول دوستان خودتو مورد عنایت قرار بدی... ولی حتما ترمیم برو و حتما نهایت تلاشتو بکن : )
      اگه قرار باشه این قانن لغو بشه دیگه تا دی فک کنم مشخص بشه. تا اون موقع دیگه هی به این چیزا فک نکن!!

موفق باشی.
      دمت گرم که اومدی

حله داداش، کتاب هاشو که خریدم ( پرسمان های گاج ) دیگه درست حسابی میخونمشون ببینم چی میشه تهش ... حداقل این تنها کاریه که از دستم برمیاد!

اون 37 هزار نفر معدل 19/75 و به بالا رو دکتر خدایی گفت، حالا نمیدونم برا هر 3 رشته ی ریاضی و تجربی و انسانی جمعا شده 37 هزار یا فقط واسه تجربی ها 37 هزاره! اینو خیلی خوب اومدی

آخه لامصب این اتفاق تاثیر قطعی شدن مصادف شده با 2-3 تا اتفاق بد دیگه! بخاطر همین الان واقعا دارم فشار روحی زیادی رو تحمل میکنم! یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی .... درکل روحیه م مثل نوار غزه داره از یمین و یسار مورد اصابت موشک های دشمن قرار میگیره ولی با این وجود هنوز هم کامل شهر رو تسلیم نکردم!

پ.ن: راستی قرار بود The Usual Suspects رو ببینی دیدیش بالاخره یا نه؟! عاقبتِ فیلمه ...

تارس

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

متاسفانه خبر قطعی شدن تاثیر معدل یکی از بدترین خبرهایی بود که توی 1-2 سال اخیر شنیدم! خیلی کلافه و سردرگمم!!
      اینطوری خیلی خیلی برای من گرون تموم میشه، آخه نمرات نهایی من اینها هستن:

زبان فارسی 12/50
      ادبیات فارسی 10/75
      عربی 10/75
      معارف 10
      زبان انگلیسی 11/50

ریاضی 3/75
      زیست 9/75
      فیزیک 9/50
      شیمی 14

با توجه به اینکه میگن 37هزار نفر معدل بالای 19/75 داریم و از این حرفا، و اینکه کسانی که دیپلمشون رو قبل از سال 84 گرفتن ( که این روزا جمعیتشون بالای 30-40 هزار نفره! ) معدل براشون لحاظ نمیشه و فقط درصدهاشون حسابه آیا منطقیه که من ترمیم معدل شرکت کنم؟!
      راستش رو بخواید تا قبل از قطعی شدن معدل یجورایی فقط به پزشکی کرمانشاه فکر میکردم ولی الان به پرستاری دانشگاه تهران - ایران - بهشتی خیلی خیلی راضی ام! چقدر امید هست که بتونم بدون انجام ترمیم معدل به این رشته و دانشگاه برسم؟! ( حدودا 5 هزار منطقه 2 میخواد ). خواهشا منطقی جواب بدید نه احساسی!

میدونید که با این حجم زیاد معدل های بالا و داوطلب هایی که تغییر رشته ای هستن یا قبل از 84 دیپلم گرفتن معدل نهایی اگه 16 هم باشه باز یعنی خیلی خیلی ضرر! و یجورایی احساس میکنم که بین معدل 16 و 10 فرق آنچنانی نیست که آدم بخواد بخاطرش یکی دو ماه درگیر ترمیم معدل بشه! راستش هزینه ی ترمیم معدل هم باز فشار زیادی بهم وارد میکنه، حالا هزینه ش به درک! بیشتر به خاطر همون وقت و اعصابی که قراره درگیر ترمیم و معدل و امتحانات نهایی بشه نگرانم! بخاطر همین تمایلی زیادی برای شرکت توی ترمیم معدل ندارم مگر توی درس های دین و زندگی + زیست + شیمی. چون میدونم برا بقیه درس ها خیلی خیلی هنر کنم ازشون یه 15-16 بگیرم!! و احساس میکنم که با این وضعیتِ معدل داوطلب ها تفاوت چندانی بین 16 و 10 وجود نداره!
      آخه امتحان نهایی درس هایی مثل ادبیات و انگلیسی ربط آنچنانی به کنکورشون نداره! چون توی امتحان نهاییِ این درس ها از مباحثی سوال میدن که اصلا برا کنکور نمیاد! توی درس های محاسباتی هم مثل ریاضی و فیزیک و شیمی چون به مرحله به مرحله ی راه حل نمره میدن و باید راه حل ما هم مطابق با نظر طراح باشه میدونم هرکاری بکنم بالای 16 نمیشم!! آدم باید واقع بین باشه نه تخیلی!

حالا یه سوال دیگه: کسی که معدلش 10 باشه حدودا چقدر از اون 25-30 درصد رو میگیره و کسی که 16 باشه چقدر؟! با این معدل های سر به فلک کشیده ی بقیه داوطلب ها، واقعا 10 و 16 تفاوت زیادی با هم دارن؟! میدونم که چون آمار دقیقش در دسترس نیست نمیشه با قطعیت نظر داد! ولی تخمین که میشه زد ...
      توی این زمینه اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

_-Mohammad-_ محمد جان شما هم بیا کمک لطفا
      به جای اتلاف وقت سریع شروع کنید به خوندن و بعد در ترمیم شرکت کنید.به هر حال دیر یا زود تاثیر قطعی میشه چون قرار بود بشه.تا ابد که نمیتونه مثبت باقی بمونه.شما با شرکت در ترمیم یکجورایی برای کنکور هم آماده میشید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن