خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوستانی که از پیام نور و معافیت تحصیلی اطلاع دارند لطفا کمک کنند. ضروریه

سلام دوستان
      من دانشجوی پیام نور کارشناسی پیوسته هستم و تا 98/07/01 معافیت تحصیلی دارم
      من به رشته ی خودم اصلا علاقه ای ندارم و امسال هم برا کنکور ثبت نام کردم که متاسفانه بنا به دلایلی نتونستم کنکور بدم
      تصمیم گرفتم که امسال کنکور بدم و برام خیلی لازم و ضروریه این کنکور . دیشب از دوستی شنیدم که اگر به اندازه ی واحدهای کاردانی واحد گذرانده باشی حتی در صورت قبولی در کنکور سراسری نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری.. آیا صحت دارد؟ یا در صورت قبولی در رشته های روزانه معافیت تحصیلی به من تعلق میگیرد؟ دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند
      ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیر وقتی یبار استفاده کنی دفعه بعد معافیت نمیدن
      و در هر صورت که نتونی به تحصیل ادامه بدی مستقیم به نطام وظیفه معرفی میکنن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مشکلی نیست میتونین کنکور بدین.چون پیوسته هستین.و برای کاردانی و کارشناسی پیوسته کلا یه معافیت تحصیلی صادر میشه.اما اگر ناپیوسته باشه چون برای کاردانی و کارشناسی جدا جدا معافیت تحصیلی صادر میشه دیگه نمیشه کنکور رشته های پیوسته داد

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه فایده کنکور هم بدی رشته مورد علاقت رو نمی تونی قبول شی چون تاثیر معدل رو قطعی کردن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arash123 نمایش پست ها
      چه فایده کنکور هم بدی رشته مورد علاقت رو نمی تونی قبول شی چون تاثیر معدل رو قطعی کردن
      رو چه حساب میگی؟منبع؟
      .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره من تا سال 98معافیت تحصیلی دارم و واحد زیادی هم پاس نکردم . یکم شک به دلم افتاده بود که خداروشکر رفع شد . مرسی آقا امیر
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      مشکلی نیست میتونین کنکور بدین.چون پیوسته هستین.و برای کاردانی و کارشناسی پیوسته کلا یه معافیت تحصیلی صادر میشه.اما اگر ناپیوسته باشه چون برای کاردانی و کارشناسی جدا جدا معافیت تحصیلی صادر میشه دیگه نمیشه کنکور رشته های پیوسته داد
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن