خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

شرح داستان فیلم ماتریکس ( کسی میدونه؟ )

سلام دوستان
      ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن داستان کامل فیلم ماتریکس رو شرح بدن
      محتوای سنگین و فیلنامه چندلایه!!! باید چند بار دیده بشه اما چون سه قسمته خیلی زمان بر میشه ..
      اونجایی که اون پیر مرد خالق ماتریکس برای اولین بار با نئو دیدار میکنه اصلا نمی دونم از
      چی حرف میزنه فقط یه سری گفتگو رد و بدل میشه .فهمیدنش نیاز به اطلاعات داره !!
      سوال دیگه ای که دارم اینه که انقلاب علیه ماشین ها رو کی راه انداخته ؟چجوری راه انداخته شده؟ چجوری ازش خارج میشن ..
      مورفیوس خودش چجوری از ماتریکس خارج شده وقتی یکی مثل خودش نبوده که بهش کمک کنه؟
      یه سری سوالات تکراری و جوابای تکراری هی تو جریان فیلم میاد که گیج کننده س ..( ماتریکس چیه ؟ : دقیقا نمیتونم بگم ماتریکس چیه..)
      و اینکه خط اصلی داستان تو چه سال یا بهتره بگم چه زمانی اتفاق میفته ؟
      پیشگو چی بود دقیقا ؟ اونم یه برنامه بود یا انسان؟
      خیلی سرسری نگا کردم ...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفانه خودم این سه گانه رو چند سال قبل دیدم و یادم رفته تا حدودی و نمی تونم به سوالاتتون جواب بدم
      امافک کنم بعد دیدن فیلم این تحلیل رو که خوندم بخشی از گنگی فیلم برام حل شد به شمام توصیه می کنم این تحلیل رو بخونین
      نقد و تحلیل فیلم «ماتریکس» :: یادداشت های سینمایی
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

من فقط قسمت اولش رو دیدم
      نمیگم فیلم بدیه، پناه بر خدا من کی باشم که بخوام درباره ماتریکس نظر بدم!! ولی من نتونستم خیلی ازش لذت ببرم! چون خودم بیشتر عاشق فیلم و سریال های Real هستم تا فانتزی و تخیلی ...

بنظرتون لازمه 2قسمت بعدش رو هم ببینم؟ آیا این 2تای آخری تکمیل کننده ی داستان همون قسمت اوله؟ یا موضوعشون جدیده و داستان خودشون رو دارن؟

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      این فیلم در واقع شرح و بسط یکی از عجیبترین نظریه های فیزیکه
      اینکه میگه ما در یک شبیه سازی کامپیوتری هستیم و خدای ما یه برنامه نویس حرفه ای هست که مارو کد نویسی کرده تقریبا شبیه به بازی سیمس
      ماتریکس همون برنامه ای هست که ما داخلش هستیم
      پیشگو برنامه بود
      و اینکه برای بقیه سوالاتت پاسخی داخل فیلم نبود

اگر علاقه مندی که بیشتر بدونی نویسنده و کارگردان فیلم یه کتاب درباره فیلم نوشتن
      ماتریکس مکاشفه قرن
      اون رو بخون کمکت میکنه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

من فقط قسمت اولش رو دیدم
      نمیگم فیلم بدیه، پناه بر خدا من کی باشم که بخوام درباره ماتریکس نظر بدم!! ولی من نتونستم خیلی ازش لذت ببرم! چون خودم بیشتر عاشق فیلم و سریال های Real هستم تا فانتزی و تخیلی ...

بنظرتون لازمه 2قسمت بعدش رو هم ببینم؟ آیا این 2تای آخری تکمیل کننده ی داستان همون قسمت اوله؟ یا موضوعشون جدیده و داستان خودشون رو دارن؟
      سلام دوست عزیز ..احتمال میدم با زیرنویس نگا کردین ..دوبله خوب این فیلم سه گانه در اومده که خیلی بهتره زیرنویس اغلب توسط یک یا دو نفر تنظیم میشه ولی دوبلاژ این فیلم خیلی بهتره ..
      در ضمن ماتریکس یه فیلم تخیلی و فانتزی صد درصد نیست فقط تشریح یک نظریه س یا شایدم چندین نظریه..غلبه ماشین ها بر انسان ..نظریه توطئه که شاید بشه گفت برنامه کامپیوتری پنداشتن زندگی و ادراک و اتفاقات کنونی رو هم شامل بشه این نظریه..
      یکی از دیالوگهای جالبش از نظرمن :-فقط سعی نکن منو بزنی ..منو بزن!!
      حتما حتما ببینید قسمتهای دیگه شو
      تماشای این فیلم به معنای پذیرفتن محتوای اون نیست ..این فیلم از هر نظر لیقات تماشا کردن رو داره ..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن