خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

یکی بیاد بگه اصلا آی کیو ریاضی تجربی لازمه یا نه برا کنکور؟!

بعضیا میگن برا ریاضی بالا 80 لازمه با توجه به سطح سوالای امسال و منم میخوام حتما بالا 80 بزنم سال بعد و بگید لازمه یا نه ؟؟؟آخه من هم خیلی سبز دارم و هم موج آزمون و هم آبی قلمچی . امسال هم تو کنکور 54 درصد زدم . (البته تو آزمونا همیشه 70 میزدم )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باتوجه به شرایط خودت که الان گفتی میتونی بگیری
      ولی الزامی نیست
      بنظرم اگه دوتا سوال نسبتا سخت حل میکنی و لذت میبری
      بگیر حالشو ببر

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین من داشتم بالای ۸۰ زدم اما کلا پایه ریاصیم قوی بود سوالاتش خوبه اما خارج از کنکورهم زیاد داره من واسه ریاصی خیلی وقت گذاشتم.بنظرم سی سال کنکورقلمچی خوبه تعریفش زیاد شنیدم شاید واسه امسال اون هم بگیرم بزنم البته باید برم کتاب ببینم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      بعضیا میگن برا ریاضی بالا 80 لازمه با توجه به سطح سوالای امسال و منم میخوام حتما بالا 80 بزنم سال بعد و بگید لازمه یا نه ؟؟؟آخه من هم خیلی سبز دارم و هم موج آزمون و هم آبی قلمچی . امسال هم تو کنکور 54 درصد زدم . (البته تو آزمونا همیشه 70 میزدم )
      اینهمه منبع داری باز دنبال منبعی؟؟؟
      ریاضی فقط به تمرینه
      یکی از منابعی که داری رو انتخاب کن و تمام مسائلشو حل کن پیشنهادم خیلی سبزه

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بالاخره برا بالا 80 لازمه یانه ؟!! اگه کتاب دیگه ای هست که بهتره و باهاش میشه به این درصد رسید رو بگید...

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بقیه لطفا نظرتونو بگید ..خیلی ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      تو همینارو خوب کار کنی بعلاوه سوالای بدرد بخور رشته ریاضی که تو خط ویژه هست به هدفت میرسی...
      تا قبل از iq ملت با چی بالا میزدن؟! ریاضی کنکور ۹۳ ۹۴ به اون سختی آی کیو کجا بود اونموقع.

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      تو همینارو خوب کار کنی بعلاوه سوالای بدرد بخور رشته ریاضی که تو خط ویژه هست به هدفت میرسی...
      تا قبل از iq ملت با چی بالا میزدن؟! ریاضی کنکور ۹۳ ۹۴ به اون سختی آی کیو کجا بود اونموقع.
      آخه امسال سخت تر از 94 نباشه درحد اون بودش و سخت بود ....!!!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا لازم نیست ... همین منابعی رو که گفتی رو بخون بالا 90 هم می تونی بزنی ( به جای iq یه خط ویژه هم بعدا بگیر )

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این سوالتو هیچکی نمیتونه جواب بده. مصاحبه رتبه های برتر که میخوندم همین خیلی سبز(بااینکه اصلا ازش خوشم نمیاد) وابی قلمچی واینجور کتابارو داشتن به درصدای نزدیک صدهم رسیدن بنظرم پولت الکی خرج نکن رو همونا کارکن

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون پس با همینا کارمیکنم خودمم زیاد خوشم نمیومد از سوالای چرت آی کیو ریاضی . راستی خط ویژه هم یکی از دوستام بهم داده اونم کار میکنم که دوستمون گفت خوبه ...ممنون

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز شما اول اون کتابایی که داری کار کن بعد اگه دیدی خیلی از سوالاش برات در حد جا به جا کردن آفتابه ساده است اونوقت برو دنبال iq اگه از اول بری دنبال اون ممکنه از سوالای سختش زده شی بعد کلا از ریاضی متنفر شی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه! اصن مگه میشه بدون کتابای آیکیو رتبه برتر شد؟ اصن اگه این کتابا نبودن هیچکی رتبه زیر 1000 نمی آورد

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      نه! اصن مگه میشه بدون کتابای آیکیو رتبه برتر شد؟ اصن اگه این کتابا نبودن هیچکی رتبه زیر 1000 نمی آورد
      حالت تمسخره دیگه ؟درسته ؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان شما چند میزنی؟
      اگه مثلا 60 70 میزنی اره کار کن....ولی اگه مثلا 40 میزنی همون خیلی سبز رو کار کن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن