خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

گوشی های هواوی ارزون CPU ـشون اسنپدراگون نیست. CPU های متفرقه هم خیلی مونده مثل اسنپدراگون بهینه بشن.
      کلا به نظر میرسه هواوی گوشیهاش رو با گذاشتن قطعات بی کیفیت ارزون نگه میداره! هر گوشی هواوی دیدم بعد از یه مدت شروع کرده به هنگ کردن و کند شدن...

عزیز من 2ساله که Huawei Nova Plus رو برا داداشم خریدم، نه هنگی ازش دیدم نه مشکلی! بارها و بارها هم از دستش زمین خورده (حتی روی آسفالت! ) ولی چیزیش نشده چون گوشی باکیفیتی هستش!
      نمیدونم اون " هر گوشی هواوی " که گفتی رو با استناد به چه سندی گفتی! من تجربه ی کارِ طولانی مدت با مدل های Nova Plus - Honor 6x - Honor 4c - P7 - G8 و چندتا مدل دیگه از هواوی رو دارم انصافا هیچ مشکل خاصی ازشون ندیدم!

نه تنها گوشی های ارزون هواوی بلکه گرون های پرچمدارش هم اسنپدراگون نیستند و Silicon Kirin هستن!! این جریان اسنپدراگون و این چیزا هم خیلی وقته که قضیه ش حل شده! این حرفا برا 3-4 سال پیش بود که پردازنده های Silicon Kirin تازه اومده بودن و مردم دو دل بودن که بهشون اطمینان کنن یا نه، ولی توی همین چند سال دیدیم که Silicon Kirin چجوری اعتماد سازی کرد و جای خودش رو باز کرد ...

خواهشا متعصبانه نظر نده!! چون ممکنه توی خرید دیگران تاثیر داشته باشه
      اتفاقا بنظرم یکی از بهترین گزینه ها برا خرید گوشی همین هواوی هستش! بخاطر کیفیت مناسب و قیمت خیلی خوبشون ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      عزیز من 2ساله که Huawei Nova Plus رو برا داداشم خریدم، نه هنگی ازش دیدم نه مشکلی! بارها و بارها هم از دستش زمین خورده (حتی روی آسفالت! ) ولی چیزیش نشده چون گوشی باکیفیتی هستش!
      نمیدونم اون " هر گوشی هواوی " که گفتی رو با استناد به چه سندی گفتی! من تجربه ی کارِ طولانی مدت با مدل های Nova Plus - Honor 6x - Honor 4c - P7 - G8 و چندتا مدل دیگه از هواوی رو دارم انصافا هیچ مشکل خاصی ازشون ندیدم!

نه تنها گوشی های ارزون هواوی بلکه گرون های پرچمدارش هم اسنپدراگون نیستند و Silicon Kirin هستن!! این جریان اسنپدراگون و این چیزا هم خیلی وقته که قضیه ش حل شده! این حرفا برا 3-4 سال پیش بود که پردازنده های Silicon Kirin تازه اومده بودن و مردم دو دل بودن که بهشون اطمینان کنن یا نه، ولی توی همین چند سال دیدیم که Silicon Kirin چجوری اعتماد سازی کرد و جای خودش رو باز کرد ...

خواهشا متعصبانه نظر نده!! چون ممکنه توی خرید دیگران تاثیر داشته باشه
      اتفاقا بنظرم یکی از بهترین گزینه ها برا خرید گوشی همین هواوی هستش! بخاطر کیفیت مناسب و قیمت خیلی خوبشون ...

Nova plus سی پی یو اسنپ 650 داره! گفتم اونایی که سی پی یوشون اسنپ نیست! ضمنا گفتم"هر گوشی هواوی که دیدم"
      . در این مورد تجربه کار با 4c و 5x رو دارم و میدونم چقد اذیت میکنن. 5x سی پی یو اسنپ داره ولی ضعیفه. 4c هم های سیلیکون بی کیفیت...

ضمنا اگه بخوای میتونم از گروه های هواوی اسکرین شات بذارم ببینی چه مشکلاتی دارن...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 18 تیر 1397 در ساعت 14:07

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

Nova plus سی پی یو اسنپ 650 داره! گفتم اونایی که سی پی یوشون اسنپ نیست! ضمنا گفتم
      "
      هر گوشی هواوی
      که دیدم" . در این مورد تجربه کار با 4c و 5x رو دارم و میدونم چقد اذیت میکنن. 5x سی پی یو اسنپ داره ولی ضعیفه. 4c هم های سیلیکون بی کیفیت...

ضمنا اگه بخوای میتونم از گروه های هواوی اسکرین شات بذارم ببینی چه مشکلاتی دارن...

اولا اسنپ 650 نیست 625 هستش، چون گفتی هر گوشی هواوی برا همین من Nova Plus رو مثال زدم که بیشتر از هر مدل دیگه ی هواوی باهاش کار کردم
      ثانیا Honor 6x چی؟ یه ساله برا پسرخاله م خریدم همیشه هم راضی بوده! خیلی وقتا هم گوشیش دست منه از این مثال نقض ها خیلی زیاده!!

از یه گوشی 400 تومنی چه انتظاری داری؟ آنر 4c رو با گوشی های هم قیمت خودش باید مقایسه کنی مثل j2 2015 و امثالهم ... اونوقت متوجه میشی که گوشی های هواوی چقدر از مدل های هم قیمت خودشون سرتر هستن! ( حالا بنظرت آنر 4c و سامسونگ j2 2015 اصلا با هم قابل مقایسه هستن؟؟! )
      به هر اندازه که پول بدی آش میخوری ... برو با Honor 9 کار کن اونوقت متوجه کیفیت و زیبایی و قدرت گوشی های هواوی میشی!

این حرفا رو بیخیال! تجربه ی خودت رو بگو!! منم میتونم حتی از پیج نوت 8 کامنت برات بیارم که ناراضی بوده! همیشه وتوی پیج هر گوشی ای کامنت های مخالف و موافق هست، راضی و ناراضی هم هست ...
      اگه هواوی انقدر بد بود که سومین برند پر فروش گوشی جهان نمیشد! ( با وجود ال جی - اچ تی سی - ایسوس - Oppo - سونی و ... )
      منم نمیگم که سامسونگ بده ولی توی ایران ارزش خرید نداره!! چون فروشش زیاده و مردم میخرن بخاطر همین دلال های فرصت طلب به نرخ خون سیاوش گوشی های سامسونگ رو میفروشن، درحالی که قیمت جهانی شون خیلی کمتر از این حرفاس! اگه این قیمت های کاذب وجود نداشت شک نکن خودم هم مدل های سامسونگ رو معرفی میکردم ...

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

ویرایش توسط HossEin_v : 18 تیر 1397 در ساعت 14:28

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. چون دوربین برات از سخت افزار مهم تر هست شیائومی نگیر. من خودم شیائومی دارم. دوربین های شیائومی خیلی جالب نیست مگر اینکه پرچمدار شیائومی رو بگیری که معمولا دوربینشون ساخت سونی هست.
      اگه دوربین خوب میخوای ال جی و سامسونگ خوبن به شرط اینکه پرچمدارشون رو بگیری. توی سامسونگ فقط سری نوت و اس خوبن. میانرده های سامسونگ کیفیت چندانی نداره.
      میتونی ال جی v30 رو هم بررسی کنی ولی گوشی های ال جی معمولا باتری ضعیفی دارند.
      پرچمدارای هواوی خیلی به صرفه و عالی و قابل رقابت با ساسمونگ هستن. به ویژه اینکه دوربینای جدید هواوی ساخت یه شرکت آلمانی هست.
      پیشنهاد من بهت هواوی میت10 هست البته اگه با فبلت ها مشکلی نداشته باشی
      ویرایش توسط saleh120 : 18 تیر 1397 در ساعت 14:32

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی انصافا هواوی میت 10 بگیری پشیمون نمیشی.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      سلام. چون دوربین برات از سخت افزار مهم تر هست شیائومی نگیر. من خودم شیائومی دارم. دوربین های شیائومی خیلی جالب نیست مگر اینکه پرچمدار شیائومی رو بگیری که معمولا دوربینشون ساخت سونی هست.
      اگه دوربین خوب میخوای ال جی و سامسونگ خوبن به شرط اینکه پرچمدارشون رو بگیری. توی سامسونگ فقط سری نوت و اس خوبن. میانرده های سامسونگ کیفیت چندانی نداره.
      میتونی ال جی v30 رو هم بررسی کنی ولی گوشی های ال جی معمولا باتری ضعیفی دارند.
      پرچمدارای هواوی خیلی به صرفه و عالی و قابل رقابت با ساسمونگ هستن. به ویژه اینکه دوربینای جدید هواوی ساخت یه شرکت آلمانی هست.
      پیشنهاد من بهت هواوی میت10 هست البته اگه با فبلت ها مشکلی نداشته باشی
      این شد حرف حساب! احسنت

باید اضافه کنم که دوربین پرچمدارها و اغلب مدل های بالای 2تومن هواوی ساخت شرکت لایکا هستش، محاله کسی از دوربین سر در بیاره و حداقل اسم این شرکت پر آوازه ی آلمانی به گوشش نخورده باشه ...

تارس

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.خدمت دوستان.گوشی های هواوی گوشی های خوبی هستند.من پی ۹ لایت رو پیشنهاد میدم.زیر یک میلیون.اگه اشتباه نکنم.اینکه بعضی دوستان میگن این گوشی های هواوی هنگ می‌کنند به این علته که حاهظه داخلیشو پر میکنند.هرچی برنامه که نصب میکنند به جای اینکه بزنند توی کارت sd ، نصب میکنند توی حافظه داخلی.اینم بگم بستگی به نظرت داره که گوشی برای چی میخوای؟بازی ،عکس گرفتن،و.....گوشی خیلی گرون هم نگیر.چون باید به فکر پولشم باشی.متاسفانه همه چیز گرون شده.وگرنه این گوشی که گفتم هفتصد هزار قیمت داشت.شاید هم ۶۵۰.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      اولا اسنپ 650 نیست 625 هستش، چون گفتی هر گوشی هواوی برا همین من Nova Plus رو مثال زدم که بیشتر از هر مدل دیگه ی هواوی باهاش کار کردم
      ثانیا Honor 6x چی؟ یه ساله برا پسرخاله م خریدم همیشه هم راضی بوده! خیلی وقتا هم گوشیش دست منه از این مثال نقض ها خیلی زیاده!!

از یه گوشی 400 تومنی چه انتظاری داری؟ آنر 4c رو با گوشی های هم قیمت خودش باید مقایسه کنی مثل j2 2015 و امثالهم ... اونوقت متوجه میشی که گوشی های هواوی چقدر از مدل های هم قیمت خودشون سرتر هستن! ( حالا بنظرت آنر 4c و سامسونگ j2 2015 اصلا با هم قابل مقایسه هستن؟؟! )
      به هر اندازه که پول بدی آش میخوری ... برو با Honor 9 کار کن اونوقت متوجه کیفیت و زیبایی و قدرت گوشی های هواوی میشی!

این حرفا رو بیخیال! تجربه ی خودت رو بگو!! منم میتونم حتی از پیج نوت 8 کامنت برات بیارم که ناراضی بوده! همیشه وتوی پیج هر گوشی ای کامنت های مخالف و موافق هست، راضی و ناراضی هم هست ...
      اگه هواوی انقدر بد بود که سومین برند پر فروش گوشی جهان نمیشد! ( با وجود ال جی - اچ تی سی - ایسوس - Oppo - سونی و ... )
      منم نمیگم که سامسونگ بده ولی توی ایران ارزش خرید نداره!! چون فروشش زیاده و مردم میخرن بخاطر همین دلال های فرصت طلب به نرخ خون سیاوش گوشی های سامسونگ رو میفروشن، درحالی که قیمت جهانی شون خیلی کمتر از این حرفاس! اگه این قیمت های کاذب وجود نداشت شک نکن خودم هم مدل های سامسونگ رو معرفی میکردم ...
      اره همون ۶۲۵. حواسم نبود. ۶۲۵ هم از بهترینای میان رده هست.

عزیز من هم نگفتم همه گوشیاش بده! گفتم گوشی های ارزونش مشکل دار میشن. مثال هم زدم. 4c و 5x رو از نزدیک باهاشون کار کردم و میدونم بعد یه مدت خیلی کند و پر باگ میشن. ضمنا اینها همچین ارزون هم نیستن. خودم شیاومی نوت ۳ دارم که هم قیمته 5x ه. با این حال برعکس 5x مثل روز اولش روونه.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من الان زمانخوبیواسه خرید موبایل نیست چون الان قیمتها حبابی هست و خیلی بالا گوشی ساده شده خدا تومن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به نتیجه رسیدی ؟
      @Defne

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      به نتیجه رسیدی ؟
      @Defne
      سلام
      گوشی چینی که میگن اصلا -بااینکه بین مدل های هوآوی گوشی های خوبی هست و بچه ها لطف کردن معرفی کردن تو پیام خصوصی

الان بین مدل های سامسونگ

حتی گفتن آیفون هم نه

این همه تعصب به سامسونگ نمیدونم از کجا نشات میگیره واقعا

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      سلام
      گوشی چینی که میگن اصلا -بااینکه بین مدل های هوآوی گوشی های خوبی هست و بچه ها لطف کردن معرفی کردن تو پیام خصوصی

الان بین مدل های سامسونگ

حتی گفتن آیفون هم نه

این همه تعصب به سامسونگ نمیدونم از کجا نشات میگیره واقعا
      سلام
      به این میگن تعصب بیجا رو آجر آرم سامسونگ بزنن پدر اولین شخصیه که اونو میگیره
      اگر امکانش هست برو با گوشی ها کار کن مثل خانه سامسونگ مشهد
      اینطوری بهتر تصمیم میگیری

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)