خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      مشکل از سیستم آموزشی کشوره که توی روستایی که دبیرستان نداره دانشگاه آزاد و پیام نور داره و مهندس میگیره مشکل از سیستم تولیدی و صنعتی کشوره که وقتی ما صنعت و تولید آنچنانی نداریم حدود 6 الی 7 میلیون مهندس داریم ما از چین و آمریکا دو کشور بزرگ صنعتی جهان بیشتر مهندس داریم به نظر شما این مسخره نیست؟؟
      واقعا به پزشک پول زیادی نمیدن با توجه به استرس و تنش و سختی کارش

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من سال 94 کنکور دادم و سال سومم تموم شد.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhud نمایش پست ها
      من سی سالمه ارشد کامپیوتر دارم. یه شغل دارم که ازش راضی ام. متاهلم.
      علاقه فوق العاده به پزشکی دارم و دومین سالیه که کنکور دادم.
      احتمال قبولیم امسال بالاست. دلیل کنکور دادن برای پزشکی: اینجایی که هستم هر چند خدا رو شکر میکنم ولی من رو ارضا نمیکنه. از جوونی گفتید. بیشترین چیزی که ازش لذت میبرم فهمیدن و دونستن و یاد گرفتن چیزهای جدیده. از گردش و مسافرت و ... لذت میبرم ولی نه به اندازه مطالعه. و راستش همیشه میگم کاشکی از اول تجربی میخوندم که بتونم از پنجره زیست شناسی و ... به دنیا نگاه کنم.
      سلام بزرگوار...تحسینت میکنم ...امیدوارم همیشه شاد باشی و موفق

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      نه بابا
      من تازه امسال کنکور دادم و کنکور اولم بود.
      یکی از فامیلامون اینجوریه
      اوکی
      موفق باشی
      از تجربه های ما درس بگیر خودت دیگه تجربشون نکن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من ۲۴ سالمه واقعا تحسینتون میکنم وواقعا انگیزه گرفتم.اقا امید خیلی ممنون بابت پاسخگویتون اما ببخشید اینو میگم الان عشق به پزشکی زیادشده خیلی هم زیادشده وفقط وفقط بخاطر پول واون پرستیژ کاریه که ااین رشته ها دارن ایا واقعا شما اگه اون درامد داشتید واصلا به فکر پزشکی میفتادید واقعیت اینه واسه هممون همینه. مامیخوایم ده سال زحمت بکشیم حداقل بقیه عمرمون بتونیم زندگی کنیم البته اگه عمری باشه

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قطعا مسائل مالی و اقتصادی واسه منم مهم بوده
      ولی حرف من اینه که باید علاقه به مسیری که پیش گرفتی داشته باشی تا بتونی با موفقیت دورتو تموم کنی

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      من ۲۴ سالمه واقعا تحسینتون میکنم وواقعا انگیزه گرفتم.اقا امید خیلی ممنون بابت پاسخگویتون اما ببخشید اینو میگم الان عشق به پزشکی زیادشده خیلی هم زیادشده وفقط وفقط بخاطر پول واون پرستیژ کاریه که ااین رشته ها دارن ایا واقعا شما اگه اون درامد داشتید واصلا به فکر پزشکی میفتادید واقعیت اینه واسه هممون همینه. مامیخوایم ده سال زحمت بکشیم حداقل بقیه عمرمون بتونیم زندگی کنیم البته اگه عمری باشه
      منم الان ۳۰ سالمه و لیسانس و داوطلب کنکور ۹۸ ، به پزشکی علاقه زیادی ندارم ولی بدمم نمیاد. حقیقتا پول و پرستیژشم برام مهم نیست ، چه بسا اگر یک ذره به موفقیت کاری با مدرک ارشد تو این کشور امید داشتم هزارسال سیاه کنکور تجربی شرکت نمیکردم.
      امیدوارم خوب تلاش کنیم و به نتیجه خوبیم برسیم.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      ویرایش توسط Janvaljan : 17 تیر 1397 در ساعت 23:05

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قطعا مسائل مالی و اقتصادی واسه منم مهم بوده
      ولی حرف من اینه که باید علاقه به مسیری که پیش گرفتی داشته باشی تا بتونی با موفقیت دورتو تموم کنی

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیگه اقا امید معنی علاقه هم واقعا نمیدونم چیه فقط میخوام بشینم بخونم سال بعد دربیام یه هدف توزندگی پیداکنم وبه امید زندگی بهتر باشم همین

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیگه اقا امید معنی علاقه هم واقعا نمیدونم چیه فقط میخوام بشینم بخونم سال بعد دربیام یه هدف توزندگی پیداکنم وبه امید زندگی بهتر باشم همین
      به خدا توکل کنید و سفت و سخت بشینید بخونید

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به خدا توکل کنید و سفت و سخت بشینید بخونید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من لیسانس عمرانم .. داشتم ارشد سازه خواجه نصیر می خوندم ولی بدلایلی نتونستم پایان نامه رو دفاع کنم .. بین ارشد مجدد و کنکور تجربی این یکی رو انتخاب کردم ... شاغلم هستم ... سال قبل کلا روزی 4 ساعت وقت گذاشتم .. امسال بیشتر میذارم
      ببینیم چی میشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما نیز شاغلیم و البته به 30 نرسیدیم : دی

منتها هر جور شده 7 تا 8 ساعت در روز رو وقت جور کردم کنکور تجربی امسال رو شرکت کنم. بعد از عید هم احتمالا مرخصی بگیرم یا اصلا نرم سر کار به امید قبولی در رشته مورد علاقه

منتها تاثیر احتمالی قطعی معدل کار رو کمی خراب می کنه و باید به ترمیم معدل هم فکر کنم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا به سن اهميت ندين توي كرج دكتر باقري يكي از معروفترين جراحاي مغز و اعصابه تو سايتش نوشته بود تو سن ٣٥ سالگي تازه كنكور داده رفته علوم پزشكي تهران خونده،همه چي سن نيست وقتي كار نيست گيرم كنكور هم ندين ميخواين برين با ماهي يك تومن ااگه كاري گير بياريد تا اخر عمر زندگيه سگي داشته باشيد

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.منم لیسانس کامپیوتر دارم و امروز هم وارد ۲۸سالگی شدم.امسال اولین کنکور تجربی شرکت کردم.کنکورشون بد نبود.اما متاسفانه یه چیز مهم توی زندگی است به اسم شک.شک پدر ادم در میاره.من از شهریور پارسال خواستم استارت بزنم اما متاسفانه خودم،خانواده و هزار مورد دیگه است کار درستی است که دوباره کنکور شرکت کنم اونم کنکوری که نیز ازش نخوندم.شهریور گذشت .مهر هم گذشت شد الان.تصمیمو گرفتم شرکت کنم.خوندم اما در درون خودم احساس میکردم دارم خودمو سر کار گذاشتم.دوباره ابان،اذر،دی گذشت شد بهمن دیگه زد به سرم(من که کل زندگیمو باختم چیزی برای از دست دادن ندارم)از بهمن شروع کردم درس خونده.متاسفانه توی زیست و شیمی خیلی سخت بود.حالا زیست واقعا باید سه چهار بار خوند ببینی اصلا چی گفته.شیمی رو هم مشکلم چیزهای ساده ای بود.برام سخت بود.شاید بگم ۱۰ساعت موندم.اما مفیدیش ۴ساعت باشه.چون یه واقعیت رو باید قبول کرد که ذهن ماها خیلی مشغوله.الانم منتظرم.توکل بر خدا.اما در مورد اینکه چرا شرکت کردم باید بگم اگه شغل داشتم.اینکارو نمی‌کردم.شرمنده اینقدر طولانی شد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن