خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

كنكور كارشناسي ارشد يا كنكور پزشكي ؟

سلام دوستان
      من يه دو راهي برام پيش اومده ، من سال آخر ليسانسم هست يني دوتا ترم بيشتر ندارم
      رشتم مهندسي پزشكيه از رياضي هم رفتم ، حالا من موندم كنكور ارشد بدم يا كنكور پزشكي؟!!
      اصلا امكانش هست كه همزمان هم دانشگاه برم هم براي پزشكي بخونم؟! اگر بخوام براي پزشكي بخونم بايد مشاوره بگيرم؟!
      بعد يه سوال ديگه اينكه من قضيه ي كنكور نظام قديمو جديد رو نفهميدم من بعد از ارشدم بر فرض بخوام كنكور پزشكي بدم ميتونم با نظام جديد بدم؟! تفاوت نظام جديد و قديم چطوريه؟ كسايي كه نظام قديم هستن ميتونن چند سال ديگه كنمور نظام جديد رو بدن؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پسرهستین؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. رشته دارین به این خوبی. چرا باید برگردین واسه پزشکی و یه عالمه عمرتون رو تلف کنین؟ خیلی‌ها الان دنبال دهندسی پزشکین

اگه می‌خوایین واسه کنکور شرکت کنین و پرشکی قبول شین غیرممکنه بتونین هم دانشگاه بخونین هم درسای کنکورو اماده کنین. گرفتن مشاوره هم بستگی به خودتون داره ولی اگه مشاور خوب باشه بسیار تاثیرگذاره

در مورد نظام قدیم هم عرض کنم خدمتتون که فقط برای سال ۹۸ می‌تونین نظام قدیم کنکور بدین و از اون به بعد فقط کنکور کتاب‌های جدید برگزار می‌شه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atatiii76 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      رشتم مهندسي پزشكيه از رياضي هم رفتم ، حالا من موندم كنكور ارشد بدم يا كنكور پزشكي؟!!
      اصلا امكانش هست كه همزمان هم دانشگاه برم هم براي پزشكي بخونم؟! اگر بخوام براي پزشكي بخونم بايد مشاوره بگيرم؟!
      بعد يه سوال ديگه اينكه من قضيه ي كنكور نظام قديمو جديد رو نفهميدم من بعد از ارشدم بر فرض بخوام كنكور پزشكي بدم ميتونم با نظام جديد بدم؟! تفاوت نظام جديد و قديم چطوريه؟ كسايي كه نظام قديم هستن ميتونن چند سال ديگه كنمور نظام جديد رو بدن؟
      نظر بنده اینه که شما خیلی پر تلاش کنکور خودتون رو بدید بعد به خارج برید برا کار
      باید اول انصراف بدی بعدا کنکور شرکت کنی درس ها هم انقد سخته وقته هیچ کاری رو نداری طراح با توجه به این که شما زیستو دیر شروع می کنی سوالات رو جوری می ده که نزنی مث کنکور امسال و پارسال که از جاهای مسخره سوالای اسون طرح کرده بود برای این که محصل ها چون 3 سال زیست خوندن و با خیال راحت خوندن به همه جای کتاب توجه کردن وتستارو میزنن
      کتابا عوض شده کاملا ی سوال برای نظام جدیدا می دن ی دونه برا قدیمیا و این که امسال سال اخره دیگه برا قدیمیا سوال نمیدن شما فقط یک سال وقت داری نمیدونم شاید بتونی کنکور نظام جدیدی ها رو هم بدی اینو از مشاور بپرس

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atatiii76 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      انصرافي برق هستم
      برو پزشكي دادا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من تلاشی که برای کنکور میخوای بکنی رو میشه برای خارج کشور بکنی
      شنیدم بازار کار مهندسی پزشکی تو خارج خوبه
      ولی باز خودت تحقیق کن من اطلاع زیادی ندارم ، فقط یه نظره
      ویرایش توسط MMAHDI : 17 تیر 1397 در ساعت 17:41

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMAHDI نمایش پست ها
      بنظر من تلاشی که برای کنکور میخوای بکنی رو میشه برای خارج کشور بکنی
      شنیدم بازار کار مهندسی پزشکی تو خارج خوبه
      ولی باز خودت تحقیق کن من اطلاع زیادی ندارم
      با حرف اين دوستمون كاملا موافقم
      يا برو خارج يا پزشكي

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هبچ کدوم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعدم اینکه اگه الان دانشگاه دولتی میری حتما باید انصراف بدی واسه شرکت تو کنکور تجربی
      ویرایش توسط MMAHDI : 17 تیر 1397 در ساعت 17:46

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من عمرم رو تو ارشد هدر دادم. تو اشتباه نکن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)