خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      اصلا به تخمین رتبه ها اعتماد نکنید
      چون منطقه یک هستید کارتون راحت تره
      خوش بینانه فیزیو پردیس و در حالت بدبینانه بینایی پردیس قبول میشید
      ممنون..اما بینایی نمیخوام اگه فیزیو نشه باید پشت بمونم... ببخشید من سال اولمه زیاد نمیدونم.. خودگردانهای دانشگاه آزاد چی؟ اصلا شانس پزشکی تو مازاد و پردیس جاهای دور رو ندارم؟ کاش سر جلسه خودم رو کنترل میکردم شیمی رو خوب میزدم ناراحتی این قضیه فکر کنم تا آخر عمر با منه... بعضی وقتا میگم شروع کنم از همین الان بخونم دوباره برا سال بعد‌‌‌..ولی سردرگمم

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      میشه با اجازه استارتر عزیز در مورد این درصدها هم نظر بدید؟ ممنون میشم
      ادب ۶۰
      دینی ۷۳
      عربی ۸۰
      زبان ۷۰
      زیست ۶۴
      ریاضی ۶۵
      فیزیک ۳۰
      شیمی ۲۸
      ...معلم شیمی و فیزیکمون هر دو کل سوم رو نگه داشتن بعد عید گفتن..اونقدر بعد عید بهم ریختم که نگو..‌ هر دو از اول سال گفتن با من جلو برید حتما موفق میشید..تو هر دو گند زدم..فیزیک رو خراب کردم یه استرسی تو جونم افتاد سر جلسه که نگو...از استرس ببخشید یکم صبحانه و آبمیوه و اینا خورده بودم بالا آوردم...دست خودم نبود...بیچاره اونایی که کنارم بودن..بعد جلسه کلی ازشون معذرت خواهی کردم و حلالیت خواستم..خاک تو سرم..تو خونه که سوالای شیمی کنکور رو حل کردم ۶۰ به بالا زدم....به خاطر همین از هشت تیر تا خود امروز فقط تو عزا بودم..آخه اگه بلد نبودم یه چیزی...ولی چون فیزیک رو خراب کردم و حالم خراب شد..واسه شیمی وقت کم آوردم..فقط ۲۰ دقیقه..که اونهم مثل خل و چل ها تلف کردم و این درصد مبارک حاصل شد..یه هفته فقط آرزوی مرگ کردم(( درصدم به سه رشته نمیخوره...به فیزیوتراپی پردیس میخوره؟؟
      سلام
      بنظرم دارو پردیس و حتی آزاد نیاری
      درصدات در کل خوبه
      فقط فیزیک و شیمی
      که فیزیک اصولا مهم نی....یدونه شیمی هم بخاطر عمومی بالات جبران میشه
      در کل بنظرم دارو آزاد راحت میاری و حتی پردیس پزشکی

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ازاد وپردیس با سراسری هیچ فرقی ندارن بجز پولش اگه پولش داری حتما برو بعدهم اصلا به گذشته فکرنکن چون هم حال وهم ایندتو ازدست میدی اگرهم فکرمیکنی قبول نمیشی نم نم شروع کن .منم میخوام از هفته بعد شروع کنم شاید اینده بهتری درانتطارته

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام
      درصدات در کل خوبه
      فقط فیزیک و شیمی
      نه بابا دارو فکر نکنم قبول بشم چون شیمی پایین زدم و تو زیر گروه دو رتبه بدتر میارم..زمین هم که نزدم ولی خدایاااا کاش همینی بشه که شما میگید و قبول بشم..دست خودم بود میخواستم پشت بمونم..اما نگران حال مامانم هستم...برم دانشگاه کلا برای خانواده ام بهتره...مامانم نیاز به مراقبت داره و دکترش گفته یه مدت اصلا نباید ناراحت بشه تا آسیب مغزیش کاملا خوب بشه...که منم قشنگ کنکورم رو خراب کردم و اسباب ناراحتیش رو دارم فراهم میکنم..برام دعا کنید..دارم از غصه دق میکنم که یه ماه بعد چی میشه..بیشتر نگران مامانم هستم خودم که هیییچ..

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام
      درصدات در کل خوبه
      فقط فیزیک و شیمی
      نه بابا دارو فکر نکنم قبول بشم چون شیمی پایین زدم و تو زیر گروه دو رتبه بدتر میارم..زمین هم که نزدم ولی خدایاااا کاش همینی بشه که شما میگید و قبول بشم..دست خودم بود میخواستم پشت بمونم..اما نگران حال مامانم هستم...برم دانشگاه کلا برای خانواده ام بهتره...مامانم نیاز به مراقبت داره و دکترش گفته یه مدت اصلا نباید ناراحت بشه تا آسیب مغزیش کاملا خوب بشه...که منم قشنگ کنکورم رو خراب کردم و اسباب ناراحتیش رو دارم فراهم میکنم..برام دعا کنید..دارم از غصه دق میکنم که یه ماه بعد چی میشه..بیشتر نگران مامانم هستم خودم که هیییچ..

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      ازاد وپردیس با سراسری هیچ فرقی ندارن بجز پولش اگه پولش داری حتما برو بعدهم اصلا به گذشته فکرنکن چون هم حال وهم ایندتو ازدست میدی اگرهم فکرمیکنی قبول نمیشی نم نم شروع کن .منم میخوام از هفته بعد شروع کنم شاید اینده بهتری درانتطارته
      کاش به همین سادگی بود..و با خیال راحت شروع میکردم به خوندن دوباره..تا کتاب جلوم میذارم غصه امان نمیده...شیمی که اونقدر این یه هفته خودم رو بابتش سرزنش کردم تا کتاباش رو میبینم اصلا حالم بهم میخوره..از یه طرف هم نمیدونم بعضیا میگن احتمال قبولیم هست..بعضی میگن نیست..کلا گیجم.. دلم میگه به حرف اونایی که میگن قبول میشم گوش کنم ولی عقلم میگه شروع کن به خوندن...این وسط فکر مامانم هم داره منو دیوونه میکنه...کلا ببخشید دارم سرتون رو درد میارم...امیدوارم تا اعلام نتایج با خودم کنار بیام و این حسهای بد رو از بین ببرم..برام دعا کنید..براتون دعا میکنم که امسال عالی باشید و کنکور رو عالی بدید و خلاص بشید

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دعا میکنم اونچیزی که واستون خیره پیش بیاد شماهم این دعارو درحق من بکنید ممنون

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما دیگه شرایطت از من بدتر نیست و نخواهد بود در حالی که بعد از گرفتن یه مدرک کارشناسی یه مدرک ارشد و در سن 31 سالگی دوباره کنکور دادم اونم با هزارتا سرخوردگی
      اصلا فکرشو نکنید و منتظر نتیجه بمونید ان شاالله اون چیزی که دوست دارید میارید اگه هم خدای نکرده نیاوردید یه سال دیگه بمونید درصداتون خوبه فقط فیزیک و شیمی رو بالا بزنید بدون شک پزشکی میارید

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما دیگه شرایطت از من بدتر نیست و نخواهد بود در حالی که بعد از گرفتن یه مدرک کارشناسی یه مدرک ارشد و در سن 31 سالگی دوباره کنکور دادم اونم با هزارتا سرخوردگی
      اصلا فکرشو نکنید و منتظر نتیجه بمونید ان شاالله اون چیزی که دوست دارید میارید اگه هم خدای نکرده نیاوردید یه سال دیگه بمونید درصداتون خوبه فقط فیزیک و شیمی رو بالا بزنید بدون شک پزشکی میارید

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      دمت گرم کجایی هستی؟
      بنطرت واسه شیمی مبتکران جامع بخونم یافیل بخونم ازفار تست بزنم؟
      اون مبتکران اعصاب خورد کنه خیلی زیاده
      كتاب هاي جمع بندي كه اصلا به كارت نميان(تا قبل از عيد)
      واسه شيمي سوال اصلي اينه مفاهيم شيمي ٢ رو چقدر بلدي؟
      اگه خوب بلدي مسير تقريبا همواره
      اما اگه بلد نيستي حسابي بايد جون بكني اين ٣ ماه
      از نطر تست اگه ايده دار ميخواي اي كيو هست اگه استاندارد ميخواي موج هست(فار رو من نخوندم ولي رتبه هاي پارسال توصيه نميكردن)
      ببين اگه مفاهيم رو بلدي وقتتو با درسنامه مبتكران تلف نكن
      اما اگه بلد نيستي مجبوري يه فكر بكني واسش(يا با درسنامه يا با فيلم هاي آلا)
      نكته اخر كتاب درسي فوق العادس تو شيمي(هم واسه مفاهيم هم حفظيات).خوندنشو پشت گوش ننداز
      مبتكران هم تست خيلي زيادي نداره بيشتر درسنامه هست و پاسخ(تازه من ميگم نصف تست هاي هر فصل رو بزن)
      مبتكران در سطح كنكوراي الان شايد نباشه ولي بايد بزني تا بتوني وارد كتابي مثل اي كيو بشي

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن