خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درآمد رشته های پیراپزشکی و توان بخشی

سلام
      میدونم که خیلیاتون مثل من در تب و تاب تحقیق برای رشته هستین
      میخواستم از کسایی که اطلاع دارن بخوام که راجع به درآمد و ویژگی های رشته هایی مثل کاردرمانی اعضای مصنوعی و رشته های پردرامد پیراپزشکی و توان بخشی البته بجز فیزیوتراپیو بینایی سنجیو شنوایی شناسی و همچنین پرستاری،توضیح بدن چون خیلی میتونه توانتخابم موثر باشه
      میخوام یه رشته ای باشه که ماهی حداقل5تومن روداشته باشه
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 15 تیر 1397 در ساعت 18:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درآمد خیلی فاکتورهای متغیری داره
      به بزرگی شهرت به سابقه کارت به کیفیت کارت به تعداد مشتریات و همه اینا بستگی داره ولی هیچکدوم از این رشته ها درآمدشون زیر دو نیم سه نیست
      یعنی از سه میلیون شروع میشه تا پانزده بیست میلیون
      البته رشته های پیرا مثل پرستاری و اتاق عمل حقوق دولتی در حد سه میگیرن ولی علوم توانبخشی حتی به پانزده میلیون میرسه

من یه کاردرمان میشناسم تو تبریز ماهی 35 میلیون میگیره مدرکش هم فوق لیسانسه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه دوستای من میگفت کارشناسی علوم ازمایشگاه باده سال سابقه کارو بیمه ماهی یک وهشتصد میگیره هوشبریو اتاق عملم میگفت درامداشون فوق العاده پایینه مرداباید فقط چندجاچندجا شیفت وایسن بازم به نسبت میگفت پرستاری بهتره برا تغذیه هم یه دوستام رفته بود تحقیق میگفت بایه کارشناسیش حرف زدم گفته بود ماهی یک میلیون به زور درمیارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      به بزرگی شهرت به سابقه کارت به کیفیت کارت به تعداد مشتریات و همه اینا بستگی داره ولی هیچکدوم از این رشته ها درآمدشون زیر دو نیم سه نیست
      البته رشته های پیرا مثل پرستاری و اتاق عمل حقوق دولتی در حد سه میگیرن ولی علوم توانبخشی حتی به پانزده میلیون میرسه

اسم این کاردرمانگر تبریزی رو میشه بگید؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها

اسم این کاردرمانگر تبریزی رو میشه بگید؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن