خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

راهنمایی درمورد منابع کنکورنظام قدیم تجربی

با سلام به همه عزیزان

بنده منابع نظام قدیم رشته تجربی برای کنکور سال 98 میخوام چون کنکور به دو روش نظام جدید و نظام قدیم برگزار میشه

میخواستم بدونم 1-منابع کنکور نظام قدیم شامل چه کتاب های درسی می شود و سال چاپ کتاب (لطفا منابع موثق بگید که فردا من کتابی نخونده باشم ازش بیاد یا خونده باشم لازمنبوده باشه )

2- بهترین منابع کمک درسی برای کسی که از پایه ضعیف بالا اومده چی هست مثلا فلان کتاب های گاج برای فلان کتاب درسی

3- بهترین منابع برای بعد از تمام شدن دروس ومطالعه و تست و نکات ریز که برای کنکور به درد بخوره

عزیزان لطفا همین جوری منابعی که خودتون نخوندید فقط شنیدین نگید منابعی که واقعا اثر گزار هست ونتیجه بخش بوده

چون میخوام رتبه تک برای کنکور بیاره ممنون میشم راهنمایی کامل وجامع کنید . کلا میخوایم بشینم درسم بخونم اینترنت کنار بزارم و فضای مجازی

download.jpg

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      پیشنهاد میکنم کتابای موج آزمون رو تهیه کن مخصوصا شیمی
      یعنی خیلی عالی هستن بتونم رتبه تک بیارم؟؟؟ مطمین هستید و قطعی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی اینجا بلد نیست من راهنمایی کامل کنه ؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر بنده از منابع زیر استفاده کن:
      ادبیات جامع خط ویژه گاج + ادبیات جامع خیلی سبز
      -دینی جامع گاج
      -عربی جامع خیلی سبز
      -زبان جامع خیلی سبز(جامع و مفید تر هست از خیلی از کتاب های ديگه)
      -ریاضی جامع خیلی سبز یا ریاضی جامع مهروماه+ریاضی خط ویژه گاج
      زیست پایه و پیش خط ویژه گاج+زیست پایه و پیش مهروماه
      شیمی جامع گاج یا شیمی مبتکران
      زمین شناسی جامع خیلی سبز
      فیزیک پایه و پیش گاج+فیزیک پایه و پیش خط ویژه گاج
      سوالی داشتی بپرس.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بهترین منابع کمک ااموزشی را زیست اول کتاب دوم کتاب سوم کتاب وبعد کتاب تست ایکیو بهترین کتاب هست درسته سخته اما خیلی عالیه بعدم فقط کتاب برا جمع بندی اخر زیست کتاب وموج ازمون زیست اما کتاب اول واخره برا زیست نقشش خیلی باید مهم تر از کتابای کمک اموزشی باشه
      برا ریاضی خیلی سبز ومهروماه من خودم مهروماه داشتم تستاش خوبه اما درسنامش زیاد خوب نبود مجبور شدم فیلم های اقای امینی راد رو برا ریاضی ببینم که عالی بودن از سایت الا برا جمع بندی اخر خط ویزه گاج عالیه
      برا شیمی برای سال دوم مبتکران سال سوم خودم مبتکران داشتم اما خیلی سبز گفتن عالیه اینو فقط شنیدم برا سال چهارم خیلی سبز عالیه نشر دریافت کتاب حل مسائلم خوب بودش من استفاده کرده ببودم که
      برا جمع بندی نهایی موج ازمون شیمی /پیش و/پایه وکتاب کتاب کتاب
      فیزیک گاج خوبه هم /پیش هم /پایه وبرا بعضی فصلا خود کتابم حتما نیازه بخونید مخصوصا /پیش دو
      برا جمع بندی نهایی خط ویزه فیزیک عالیه
      خوب این از اختصاصیا برا عمومی
      برا دینی گاج نقره ای وبرا جمع بندی یا خط ویزه دینی یا دور تند هر دو خوبه من دومیو استفاده کردم
      برا ادبیات اگه مبحثی میخونی برا ارایه وقرابت وزبان فارسی نشر الگو وبرا لغت واملا لقمه ی مهروماه برا تاریخ ادبیاتم لقمه ی مهروماه اما برا تست لغت واملا وتاریخ ادبیات کتابای هامون سبطی
      برا زبان مبتکران خیلی میگن خوبه اما من خیلی سبر داشتم وخیلی باهاش خوب بودم
      برا عربیم فقط خیلی سبز بهترین کتابه هم درسنامش عالیه هم تستاش برا جمع بندیشم جمع بندی خیلی سبز

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      پیشنهاد میکنم کتابای موج آزمون رو تهیه کن مخصوصا شیمی
      از همین اول کاری موج آزمون؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینجا چرا هر کی یکمنابع میگه مثلا میگن دین وزندگی یکی میگه گاج یکی میگه فلان

یعنی یک منبع کافی نیست این که بخوام بخرم هزینه ام میلیاردی میشه

سوال دوم این هست لطف کنید منابع کنکور 98 نظام قدیم اسم کتاب های درسی با سال چاپکه در کنکور میاد برام بزارید ولی کسی کمکی بهم نکرد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      لطف کنید راهنمایی کنید با تجربه نه چیزی شنیده باشین بگید فقط

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی نیست کمکم کنه.... مشاور عالی نداره اینجا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sokot1356 نمایش پست ها
      اینجا چرا هر کی یکمنابع میگه مثلا میگن دین وزندگی یکی میگه گاج یکی میگه فلان

یعنی یک منبع کافی نیست این که بخوام بخرم هزینه ام میلیاردی میشه

سوال دوم این هست لطف کنید منابع کنکور 98 نظام قدیم اسم کتاب های درسی با سال چاپکه در کنکور میاد برام بزارید ولی کسی کمکی بهم نکرد

سلام سلام

خیر ، یک منبع کافی هست ، دلیل اینکه همه رو یک منبع خاص اتفاق نظر ندارن اینه که هرکسی با یک کتابی راحت تره ، ممکنه شما با گاج نقره ای احساس راحتی کنید و من با سفیر خرد و این دلیلی بر بد بودن منابع شما یا بنده نیست و هر دو این منبع برای درصد های بالا کفایت میکنه
      متاسفانه یکی از مشکلاتی که بچه ها باهاش مواجه میشن اینه ک دچار وسواس در منابع میشوند و هعی دوست دارند سراغ کتاب جدید بروند
      پس حواستون باشه شما دچار این وسواس نشید و وقتی یک منبع را انتخاب کردید با همان تا اخر ادامه دهید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد منابع دروس من سعی میکنم تا چند روز آینده یک پست جامع بذارم ولی اگه بخوام به صورت کوتاه و سریع برای کسی که پایه قوی نداره بگم
      برای فیزیک پیشنهاد میکنم کتاب های فیزیک مبتکران فرید شهریاری را تهیه کنید ، درسنامه مفهومی و خارق العاده و پاسخنامه خارق العاده تر!

برای شیمی کتاب شیمی جامع میکرو گاج خیلی عالی هست ، درسنامه ی خوب و عالی ( چیزی از مبتکران کم نداره) و تست های کنکور های سراسری و تالیفی خوب
      اگرم اینم کتاب را به اتمام رساندید و در شیمی قوی تر شدید میتونید برید سراغ موج آزمون های شیمی که سبک سوالات نزدیک به کنکوری دارند ،

برای ریاضی کتاب خیلی سبز نوشته سروش موئینی و کتاب تخته سیاه بابک سادات و بعضا مهر و ماه خوب هستند ، قبل از انتخاب یکیشون پیشنهاد میکنم نمونه کتابشون رو ببینید و چک کنید با کدوم کتاب راحت تر هستید و همون رو تهیه کنید ( به عنوان مثال من با خیلی سبز راحت تر بودم ولی ممکنه شما با یک کتاب دیگه راحت تر باشید)

برای زیست هم اگر نیاز به درسنامه دارید جزوات یا کتاب های دکتر عمارلو یا خط ویژه گاج نوشته دکتر شیخ حسنی کتب خوبی هستند
      برای تست برای شما که میگید پایه اتون قوی نیست کتلاب گاج میکرو (تک جلدی) کتاب خیلی خوبی هست و بعد از اتمام این کتاب و بالابردن تسلط خود میتونید از کتاب ای کیو نیز استفاده کنید ولی الان به سمت این کتاب نروید
      یادتون باشه تو زیست از همه چی مهم تر خود کتاب درسی هست و باید تمرکز اصلی رو روی کتاب درسی بذارید

برای زبان فارسی کتاب زبان فارسی هامون سبطی عالی هست و الانم وقت دارید و میتونید کامل بخونید و مسلط بشید بهش
      برای تاریخ ادبیات لقمه مهر و ماه
      برای املا و لغت کتاب لغت و املا نشر الگو
      برای ارایه هم میتونید از کتاب ارایه خیلی سبز استفاده کنید

برای دینی هم کتاب میکرو زهرا سمیعی عارف خوبه ، کتاب سفیرخرد بهمن ابادی هم خوبه ، ببینید با کدومشون راحت ترید
      برای زبان انگلیسی هم شهاب اناری (مبتکران)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها

برای شیمی کتاب شیمی جامع میکرو گاج خیلی عالی هست ، درسنامه ی خوب و عالی ( چیزی از مبتکران کم نداره) و تست های کنکور های سراسری و تالیفی خوب
      اگرم اینم کتاب را به اتمام رساندید و در شیمی قوی تر شدید میتونید برید سراغ موج آزمون های شیمی که سبک سوالات نزدیک به کنکوری دارند ،
      کتاب جامع شیمی گاج و کتاب آی کیو هردوشون تستهای سراسری رو پوشش دادن؟
      کتابی میشناسید فقط تست های سراسری رو داشته باشه برای شیمی؟
      با پاسخ نامه خوب.
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      کتاب جامع شیمی گاج و کتاب آی کیو هردوشون تستهای سراسری رو پوشش دادن؟
      کتابی میشناسید فقط تست های سراسری رو داشته باشه برای شیمی؟
      با پاسخ نامه خوب.
      ممنون
      بله هم ای کیو تست های کنکور رو پوشش داده و هم میکرو
      البته میکرو تست های کنکور رو بین بقیه تست ها پخش کرده ولی ای کیو در یک بخش مجزا اورده ( تست های تالیفی جدا و تست های کنکور جدا)
      کتابی ک فقط کنکور سراسری باشه ، کتاب های ابی کانون هستند ، البته از کیفیت پاسخنامه اشون بنده اطلاعی ندارم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این خود کتابای درسی با سال چاپی که باید بخونید
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B7_%DB%B1%DB%B6%DB%B3%DB%B6%DB%B4%DB%B0.jpg   img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B6%DB%B2%DB%B4_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B9%DB%B3%DB%B9.jpg  
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...
      ویرایش توسط AY$AN : 16 تیر 1397 در ساعت 17:44

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکعده میگن دین وزندگی گاج خوبه

یکعده میگن فلان کتاب بلاخره کدومخوبه واقعا دیوانه شدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)