خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sokot1356 نمایش پست ها
      یکعده میگن دین وزندگی گاج خوبه

یکعده میگن فلان کتاب بلاخره کدومخوبه واقعا دیوانه شدم
      بهتون دو پست بالاتر توضیح دادم که!!!!!!!!!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      منابع پیشنهادی من؛
      -واسه قرابت توصیه خاصی ندارم، چون خودم تو قرابت مشکلی نداشتم و واسه کنکور فقط یه دور شعرهای کتاب رو مرور کردم.

-واسه زبان فارسی و آرایه کتابای هامون سبطی پیشنهاد می‌کنم. خودم چون تو این دو مبحث ضعف داشتم کتابای زیادی خریدم اما در آخر هیچکدوم به اندازه کتابای هامون سبطی کمکم نکرد!

- واسه املا و لغت و تاریخ ادبیات هم خیلی سبز

- عربی به نظرم بهترین کتاب عربی کامل گاجه. البته خیلی سبز تالیف غزال موسوی هم کتاب خوبیه.

- دینی زندگی هم فقط جامع گاج رو داشتم و چون کتاب کاملیه اصلن سراغ کتاب دیگه ای نرفتم. توضیحات آیاتاش عالیه و واقعا یه چیزی بعد از دوسال کنکور دادن فهمیدم اینه که اگه فقط قسمتای Bold شده‌ای که گاج انتخاب کرده رو بخونیم راحت تستای کنکور رو جواب میدیم. خلاصه آخر کتابش هم محشره واسه یه ماه آخر.

زبان هم جامع مبتکران و درک مطلب مبتکران

ریاضی خیلی سبز

زیست بستگی به سطحت داره. خودم چون ریاضی بودم اولش با خیلی سبز شروع کردم و پایه رو از رو سبز خوندم. واسه پیش هم اولش نشر الگو گرفتم که باهاش ارتباط برقرار نکردم و رفتم سراغ آبی کانون. اما خب اگه می‌خوای درصد بالایی تو زیست کسب کنی باید iq گاج رو هم کار کنی. یادت نره تو زیست نباید هر منبع تستی رو چند بار بخونی. بهترین کار اینه که موقع تست زدن نکات مهم و نکاتی که بلد نیستی رو یا تو کتاب حاشیه نویسی کنی یا تو یه دفتری جایی خلاصه نویسی کنی.

- فیزیک هم خودم از رو گاج خوندم. کتاب خوبیه و چون کتابای دیگه رو ندیدم نمی‌تونم در موردشون نظر بدم.

- شیمی هم واسه دوم مبتکران و واسه سوم و پیش خیلی سبزرو پیشنهاد میکنم. اما واسه بالا بردن سرعتت حتما باید یه کتاب آزمون محور مثل موج آزمون کار کنی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو نظر همه دوستان برای شیمی موج ازمون دیده میشد
      من حس میکنم این کتاب تست هاش بجز قسمتی از مسائلش واقعا چیز چالشی مطرح نشده و خیلی هم متداولن
      ولی کتاب iq ایده های جدیدی داره که ازشون امسال تست های زیادی تو ازمون ها میدیدم
      برای فیزیک پایه کتاب های مبتکران و برای پیش الگو عالیه
      برای زیست هم iq
      ریاضی هم موج ازمون و iq کتابای خوبین
      عمومی هم که دوستان بهتر از من راهنمایی کردن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکعده میگن دین وزندگی گاج خوبه

یکعده میگن فلان کتاب بلاخره کدومخوبه واقعا دیوانه شدم
      هیشکدوم خوب نیستن برو خودت بررسی کن ببین کدوم واسه شما خوبه.
      اگر گاج میخونی و درصد خوبی میگیری یعنی گاج واست خوبه اگر سفیر خرد میخونی یعنی سفیرخرد واست خوبه اگر آبی کانون میخونی و درصدخوبی میگیری یعنی اون خوبه

دوست عزیز بهترین راه اینکه بفهمی کدوم خوبه کدوم بد اینه که خودت بری لحن و بیان اون کتاب رو بررسی کنی ببینی میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی یا نه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nerd_girl نمایش پست ها
      من چون پش کنکورم حتی اگه از همین حالا هم شروع کنم اشکالی نداره اما به نظرم برای کسی که پیش دانشگاهیه مناسب نیست بهتره از اسفند یا بعد عید شروع کنه
      مثلا اگه شما وضعیتتون خوبه برین iq بزنین...اینا جمع بندی ان بذارین واسه وقت خودش....یا توی سبک این جمع بندیا خط ویژه واسه الان بهتره به نظرم
      حالا باز با خودتونه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      مثلا اگه شما وضعیتتون خوبه برین iq بزنین...اینا جمع بندی ان بذارین واسه وقت خودش....یا توی سبک این جمع بندیا خط ویژه واسه الان بهتره به نظرم
      حالا باز با خودتونه
      کمک من بدید یا دیگران

مننوشتم منابع خوبی بهممعرفی کنید از پایه ضعیفم هر کسی یه چیزی میگه

iq گاج قلمچینمیدونم غیره

هنگکردم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام! در مورد سوال اول اینکه ، آخرین چاپ کتاب درسی ها منبعه برای 98!
      در مورد سوال دوم ، با توجه به اینکه گفتی پایه ضعیف پیشنهاد من این منابعه :
      ادبیات = لغت و املا.قرابت معنایی.زبان فارسی.آرایه ادبی نشرالگو / تاریخ ادبیات استندآپ کمدی گاج!
      عربی = جامع خیلی سبز غزال موسوی ( درسنامه هاش روون تر از بقیه کتابهاست ، تستهاشم کنکور و سنجشه )
      دینی = جامع گاج یا جامع سفیر خرد ( وسواس نداره! دوتاش مناسبه )
      زبان = زبان جامع مبتکران شهاب اناری + درک مطلب مبتکران شهاب اناری
      ریاضی = ریاضی جامع خیلی سبز (درسنامه های خوب و مفصل و تست کافی )
      زیست = کتاب درسی یادت نره واسه تست هم نشرالگو و یا IQ گاج
      فیزیک = پایه و پیش گاج نقره ای
      شیمی= دوم مبتکران / سوم و پیش خیلی سبز ( درسنامه و تست اولیه )

سوال سومت رو متوجه نشدم ولی اگر منظورت منابع دوران جمع بندی هست! پیشنهادم این موارده :
      ادبیات = موج آزمون الگو/ عربی: موج آزمون الگو /دینی : فکر نکنم زیاد نیاز باشهولی اگه اصرار داری اینم موج آزمونش خوبه! البته دورتند سفیر خرد هم خوبه. اگه برای تست بیشتر مییخوای موج ، اگه برای درسنامه خلاصه میخوای دورتند / زبان : فیل مبتکران شهاب اناری
      ریاضی : خط ویژه ریاضی تجربی عالیه! زیست : مرور کتاب درسی و تستای نشاندارت. طبق تجربه میگم ، استفاده از کتابای خلاصه برای زیست دوران جمع بندی بده / فیزیک : مرور درسنامه هات و تستهای نشاندارت! کتاب خوب جمع بندی فیزیک نداریم تقریبا / شیمی : موج آزمون الگو! هم خلاصه درس داره هم آزمونای خوب
      راستی ! موج آزمونها تعداد آزموناش بالاست ، تو طول سال برخی آزموناش رو کار کن اگه میخوای استفاده کنی ازشون مخصوصا موج شیمی!حتما تو طول سال استفادش کن
      یه چیز دیگه واسه منبع وسواس زیاد نداشته باش! هر سال خیلیا بخاطر این مسیله ضرر میکنن یکیش خودم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot1356 نمایش پست ها
      کمک من بدید یا دیگران

مننوشتم منابع خوبی بهممعرفی کنید از پایه ضعیفم هر کسی یه چیزی میگه

iq گاج قلمچینمیدونم غیره

هنگکردم
      منابع رو خودت برو ببین ولی به طور کلی واسه تو:
      اختصاصیا خیلی سبز واسه تو خوبه چون درسنامه های خوبی دارن
      واسه فیزیک گاجم خوبه و واسه شیمی مبتکران(من خودم خوشم نمیاد)
      عمومیا گاج خوبن
      خط ویژه هاام خوبن و کمکت میکنن
      iq سطحش بالاس و از اونور آبی قلمچی واسه کسایی خوبه که میخونن و صفر میزنن

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی دیگه نبود راهنمایی کنه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با سلام به همه عزیزان

بنده منابع نظام قدیم رشته تجربی برای کنکور سال 98 میخوام چون کنکور به دو روش نظام جدید و نظام قدیم برگزار میشه

میخواستم بدونم 1-منابع کنکور نظام قدیم شامل چه کتاب های درسی می شود و سال چاپ کتاب (لطفا منابع موثق بگید که فردا من کتابی نخونده باشم ازش بیاد یا خونده باشم لازمنبوده باشه )

2- بهترین منابع کمک درسی برای کسی که از پایه ضعیف بالا اومده چی هست مثلا فلان کتاب های گاج برای فلان کتاب درسی

3- بهترین منابع برای بعد از تمام شدن دروس ومطالعه و تست و نکات ریز که برای کنکور به درد بخوره

عزیزان لطفا همین جوری منابعی که خودتون نخوندید فقط شنیدین نگید منابعی که واقعا اثر گزار هست ونتیجه بخش بوده

چون میخوام رتبه تک برای کنکور بیاره ممنون میشم راهنمایی کامل وجامع کنید . کلا میخوایم بشینم درسم بخونم اینترنت کنار بزارم و فضای مجازی

فایل پیوست 80573
      سلام.برای شیمی مبتکران واجب
      برای فیزیک گاج نقره ای خوبه برای ریاضی خیلی سبز
      در عمومی ها دینی سفیر خرد-عربی خیلی سبز-ادبیات مبحثی الگو (بجز املا لغت)وزبان جامع مبتکران

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)