ادبیات
1.استاد علیرضا عبدالمحمدی ( ادبیات الگو و موسسات رایان و فکرآموز)
2.شاهین شاهین زاد ( ادبیات تخته سیاه و موسسه آفبا)
3.علی احمد نیا (ادبیات تخته سیاه و موسسه پرواز کنکوری ها)
4. هامون سبطی ( ادبیات نشر دریافت و موسسه آلا)
5.حنیف افخمی (ادبیات مهر و ماه و موسسه پرواز کنکوری ها)
6.محسن منتظری ( موسسه حرف آخر)
7.سعید عنبرستانی ( ادبیات اندیشه فائق)
8.مهران شرفی ( ادبیات تخته سیاه)
9.حمزه نصراللهی ( ادبیات مهر و ماه )
10.علیرضا حسینی یکتا (موسسه ونوس)
عربی
1.استاد میثم فلاح ( عربی راه اندیشه و موسسه رایان و آفبا)
2.امیر هورفر (عربی نشر دریافت و موسسه پرواز کنکوری ها)
3.محمد واعظی ( موسسه حرف آخر)
4.میلاد ناصح زاده (موسسه آلا)
5.عمار تاجبخش (عربی همگامان و موسسه رهپویان دانش)
6.ایاد فیلی (میرشکاری) ( عربی مبتکران و اندیشه فائق)
7.رضا رمضانی (موسسه فکرآموز)
8.غزال موسوی ( عربی خیلی سبز)
9.مهران ترکمان ( عربی مهر و ماه)
10.ادیب شیخ بهایی (گاج)
دین و زندگی
1.استاد علیرضا یوسفیان پور (موسسه حرف آخر)
2.مرتضی محسنی کبیر ( موسسه رهپویان و گاج)
3.محمد کریمی ( دینی اندیشه فائق و موسسه آفبا)
4.زهرا سمیعی عارف ( دینی گاج)
5.مسلم بهمن آبادی (دینی سفیر خرد)
6.وحیده کاغذی (دینی نشر دریافت و موسسه آلا)
7.سید هادی سرکشیک زاده (دینی تخته سیاه و موسسه ونوس)
8.جعفر رنجبر زاده (موسسه آلا)
9.سید احسان هندی (قلمچی)
10.سعید شبقره (دینی شبقره)
زبان انگلیسی
1.استاد شهاب اناری (زبان مبتکران و موسسه ونوس)
2.رضا کیاسالار (زبان شبقره)
3.سیامک جلالی (زبان تخته سیاه)
4.مرتضی زینعلی (گاج و موسسه فکرآموز)
5.کریم خلیلی (موسسه فکرآموز)
6.مرتضی محمودی (زبان مهر و ماه و موسسه حرف آخر)
7.علی قیومی (موسسه پرواز کنکوری ها)
8.حمید خزائی (موسسه پرواز کنکوری ها)
9.علیرضا جابری ( زبان خیلی سبز)
10.ارشاد عظیمی (زبان گاج)
زمین شناسی
1.محمد چلاجور (زمین نشردریافت و موسسه آفبا)
2.محمد حسن بازوبندی (زمین خیلی سبز و مولف کتاب زمین شناسی)
3.روزبه اسحاقیان (زمین مهر و ماه)
4.داوود دانشور (زمین نشر دریافت)
5.فرزانه رجایی (زمین نشر دریافت و مولف کتاب زمین شناسی)
همین پنج شخص بهترین زمین اند
زیست شناسی
1.مهدی آرامفر (زیست تخته سیاه و موسسه ونوس)
2.علی محمد عمارلو (زیست نشر دریافت و موسسه فکرآموز)
3.حنیف عظیمی (ژنتیک خیلی سبز و تخته سیاه)
4.حمیدرضا زارع ( زیست آیکیو گاج و سرگروه گروه ماز)
5.امید فراهانی (موسسه پرواز کنکوری ها)
6.مهدی میوه چی (موسسه پرواز کنکوری ها)
7.امید شیخ حسنی (زیست گاج)
8.برادران نصری (زیست خیلی سبز)
9.اشکان هاشمی (زیست الگو)
10.شعبانی و شاکری (موسسه حرف آخر)
شیمی
1.بهمن بازرگانی ( شیمی مبتکران) البته ایشون کانادا هستن ولی کتابشون فوق العاده است
2.علیرضا علمداری (شیمی فار)
3.رضا بابایی (شیمی مبتکران و موسسه آفبا)
4.محمدرضا آقاجانی (موسسه آلا)
5.غلامحسین شیروانی (موسسه حرف آخر)
6.محمدرضا مصلایی (موسسه آفبا)
7.داوود بیرکی (موسسه فکرآموز)
8.بیژن ابوالقاسمی (شیمی تخته سیاه و موسسه فکرآموز)
9.محمد مرادی (شیمی تخته سیاه)
10.محمدرضا ارمندپور ( شیمی راه اندیشه)
ریاضیات تجربی
1.آریان حیدری (موسسه پرواز کنکوری ها)
2.علی مقدم نیا ( ریاضی گاج و موسسه آفبا)
3.سروش موئینی ( ریاضی خیلی سبز و موسسه آفبا)
4.محسن خلیلی (موسسه پرواز کنکوری ها)
5.بابک سادات (ریاضی تخته سیاه و موسسه راه اندیشه)
6.عبدالرضا منتظری ( موسسه حرف آخر)
7.مجتبی دادبام (موسسه ونوس)
8.رامین مولایی (موسسه رایان)
9.مهدی عزیزی قهرودی (خط ویژه گاج)
10.محمد مهربان (دیفرانسیل تخته سیاه و موسسه ونوس)
فیزیک
1.محمودرضا ذهبی ( فیزیک نشر دریافت)
2.فرید شهریاری ( فیزیک مبتکران)
3.علیرضا عربشاهی (موسسه راه اندیشه)
4.مهدی یحیوی (موسسه ونوس)
5.پیمان کامیار (موسسه حرف آخر)
6.مجتبی سادات ( فیزیک آلگو و موسسه آفبا)
7.امیر میرحسینی (فیزیک نشر دریافت)
8.سید امیر قضاتی (موسسه فکرآموز)
9.محمد نوکنده (فیزیک تخته سیاه)
10.پیمان طلوعی (موسسه آلا)
10 مشاور برتر کنکور
1.سید ایمان سرورپور ( مولف کتاب کنکور و خدایی که در این نزدیکیست انتشارات تخته سیاه و سخنران انگیزشی در برنامه فرصت برابر شبکه آموزش جمعه ها ساعت 19:30 )
2.سینا تهرانی ( بهترین مشاور کنکوری سال 95 و 96 )
3.سهاب فرهپور ( مولف کتاب صفر کلوین)
4.امیرحسین جعفرقلی
5.محمدرضا پوردستمالچی
6.امیر دیبازر
7.رامین نیکخو
8.علیرضا افشار
9.عرفان فخیمی (عمو پرتقال)
10.نادر شکوری