خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      وقتی به لیست نگاه میکنی این افراد یا مولف یه کتاب پر فروش هستند
      یا دی وی دی دادن بیرون
      و همشون تهرانی هستند

معروفیت نمیاد واست تست بزنه

بدون اساس مطلب منتشر نکنید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه میخوام هیچ کدوم از این دبیر هارو زیر سوال ببرم نه اینکه ازشون تعریف کنم فقط میخوام چندتا چیز که خودم به عینه بهشون رسیدم رو بیان کنم همین:

همه ی این اساتید خوب و عالی اصن حرفی ندارم راجبش ولی یه چیزو میخوام بهتون بگم به نظرتون تو یه کلاسی که حداقل 100 نفر دانش آموز هست بازه آموزشی چقدره ؟(تازه این دانش آموز از همه نوع قشری هست از خرخون بگیر تا اونی که فقط میاد سرکلاس که خانوادش سه ساعت از دستش راحت باشن) تازه حالا جالب تر اینه که این سه ساعت کلاس در بهترین حالت 2.5 ساعتش کاملا مفید خواهد بود یعنی عملا همین الان نیم ساعت از تایم شما هدر رفته بعد تازه بیایم یه حساب سر انگشتی بکنیم ببینیم واسه رفت و آمد چقدر از ما زمان خواهد گرفت.
      اونوقت تازه هزینه های مادی کار رو اصلا و ابدا در نظر نگرفتم و فقط و فقط چیزایی که راه جبران واسش نبود رو مطرح کردم

حالا بعد از همه ی این موضوعات هر ساله چند نفر از قبولی های سه رشته های تاپ این کلاس هارو شرکت میکردن؟ یعنی واقعا این کلاس ها اگر نبودن ما رشته های تاپ نداشتیم؟
      از زبان یکی از این اساتیدی که اتفاقا اسمشون هم توی لیست شما هست نقل میکنم که میگفت زمان ما این کلاس ها نبود قدر بدونین(خب واقعا یکی نیست بگه خب اگر نبود و اینو رمز موفقیت میدونی پس خودت چطوری رتبه آوردی و قبول شدی؟)

آیا واقعا کتاب های موجود تو بازار نمیتونه شمارو به درصد مطلوب برسونه؟

به نظرم اگر تاپیک اومده بود و کتاب های برتر رو معرفی کرده بود خیلی خیلی بهتر و کاربردی تر بود واسه بچه ها (آخه این استایدی که اینجا نوشتین اکثرشون فقط تهران هستن و هرکی بیرون از تهران باشه فقط باید نگاه کنه و رد شه بره)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      نه میخوام هیچ کدوم از این دبیر هارو زیر سوال ببرم نه اینکه ازشون تعریف کنم فقط میخوام چندتا چیز که خودم به عینه بهشون رسیدم رو بیان کنم همین:

همه ی این اساتید خوب و عالی اصن حرفی ندارم راجبش ولی یه چیزو میخوام بهتون بگم به نظرتون تو یه کلاسی که حداقل 100 نفر دانش آموز هست بازه آموزشی چقدره ؟(تازه این دانش آموز از همه نوع قشری هست از خرخون بگیر تا اونی که فقط میاد سرکلاس که خانوادش سه ساعت از دستش راحت باشن) تازه حالا جالب تر اینه که این سه ساعت کلاس در بهترین حالت 2.5 ساعتش کاملا مفید خواهد بود یعنی عملا همین الان نیم ساعت از تایم شما هدر رفته بعد تازه بیایم یه حساب سر انگشتی بکنیم ببینیم واسه رفت و آمد چقدر از ما زمان خواهد گرفت.
      اونوقت تازه هزینه های مادی کار رو اصلا و ابدا در نظر نگرفتم و فقط و فقط چیزایی که راه جبران واسش نبود رو مطرح کردم

حالا بعد از همه ی این موضوعات هر ساله چند نفر از قبولی های سه رشته های تاپ این کلاس هارو شرکت میکردن؟ یعنی واقعا این کلاس ها اگر نبودن ما رشته های تاپ نداشتیم؟
      از زبان یکی از این اساتیدی که اتفاقا اسمشون هم توی لیست شما هست نقل میکنم که میگفت زمان ما این کلاس ها نبود قدر بدونین(خب واقعا یکی نیست بگه خب اگر نبود و اینو رمز موفقیت میدونی پس خودت چطوری رتبه آوردی و قبول شدی؟)

به نظرم اگر تاپیک اومده بود و کتاب های برتر رو معرفی کرده بود خیلی خیلی بهتر و کاربردی تر بود واسه بچه ها (آخه این استایدی که اینجا نوشتین اکثرشون فقط تهران هستن و هرکی بیرون از تهران باشه فقط باید نگاه کنه و رد شه بره)
      کلا این دوستانی که همچین تاپیکایی ایجاد میکنن همون حاشیه سازهای قبل کنکور و پشت کنکوریای بعد کنکورن زیاد جدیشون نگیرین

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      کلا این دوستانی که همچین تاپیکایی ایجاد میکنن همون حاشیه سازهای قبل کنکور و پشت کنکوریای بعد کنکورن زیاد جدیشون نگیرین
      بقول استاد عبدالمحمدی
      باش شما خوب اصلا
      من این تاپیکو برای حاشیه نزدم یبارم هدفم رو گفتم تاپیک زدم تا بچه ها برن بهترین کتاب ها رو بخونن یا دی وی دی شونو ببینن یا کلاسشون رو برن
      ولی اگه بنظر میاد حاشیه باشه من حرفی ندارم اگه موافقا زیاد باشن حذف میکنم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      ادبیات
      1.استاد علیرضا عبدالمحمدی ( ادبیات الگو و موسسات رایان و فکرآموز)
      2.شاهین شاهین زاد ( ادبیات تخته سیاه و موسسه آفبا)
      3.علی احمد نیا (ادبیات تخته سیاه و موسسه پرواز کنکوری ها)
      4. هامون سبطی ( ادبیات نشر دریافت و موسسه آلا)
      5.حنیف افخمی (ادبیات مهر و ماه و موسسه پرواز کنکوری ها)
      6.محسن منتظری ( موسسه حرف آخر)
      7.سعید عنبرستانی ( ادبیات اندیشه فائق)
      8.مهران شرفی ( ادبیات تخته سیاه)
      9.حمزه نصراللهی ( ادبیات مهر و ماه )
      10.علیرضا حسینی یکتا (موسسه ونوس)

عربی
      1.استاد میثم فلاح ( عربی راه اندیشه و موسسه رایان و آفبا)
      2.امیر هورفر (عربی نشر دریافت و موسسه پرواز کنکوری ها)
      3.محمد واعظی ( موسسه حرف آخر)
      4.میلاد ناصح زاده (موسسه آلا)
      5.عمار تاجبخش (عربی همگامان و موسسه رهپویان دانش)
      6.ایاد فیلی (میرشکاری) ( عربی مبتکران و اندیشه فائق)
      7.رضا رمضانی (موسسه فکرآموز)
      8.غزال موسوی ( عربی خیلی سبز)
      9.مهران ترکمان ( عربی مهر و ماه)
      10.ادیب شیخ بهایی (گاج)

دین و زندگی
      1.استاد علیرضا یوسفیان پور (موسسه حرف آخر)
      2.مرتضی محسنی کبیر ( موسسه رهپویان و گاج)
      3.محمد کریمی ( دینی اندیشه فائق و موسسه آفبا)
      4.زهرا سمیعی عارف ( دینی گاج)
      5.مسلم بهمن آبادی (دینی سفیر خرد)
      6.وحیده کاغذی (دینی نشر دریافت و موسسه آلا)
      7.سید هادی سرکشیک زاده (دینی تخته سیاه و موسسه ونوس)
      8.جعفر رنجبر زاده (موسسه آلا)
      9.سید احسان هندی (قلمچی)
      10.سعید شبقره (دینی شبقره)

زبان انگلیسی
      1.استاد شهاب اناری (زبان مبتکران و موسسه ونوس)
      2.رضا کیاسالار (زبان شبقره)
      3.سیامک جلالی (زبان تخته سیاه)
      4.مرتضی زینعلی (گاج و موسسه فکرآموز)
      5.کریم خلیلی (موسسه فکرآموز)
      6.مرتضی محمودی (زبان مهر و ماه و موسسه حرف آخر)
      7.علی قیومی (موسسه پرواز کنکوری ها)
      8.حمید خزائی (موسسه پرواز کنکوری ها)
      9.علیرضا جابری ( زبان خیلی سبز)
      10.ارشاد عظیمی (زبان گاج)

زمین شناسی
      1.محمد چلاجور (زمین نشردریافت و موسسه آفبا)
      2.محمد حسن بازوبندی (زمین خیلی سبز و مولف کتاب زمین شناسی)
      3.روزبه اسحاقیان (زمین مهر و ماه)
      4.داوود دانشور (زمین نشر دریافت)
      5.فرزانه رجایی (زمین نشر دریافت و
      مولف کتاب زمین شناسی)

همین پنج شخص بهترین زمین اند

زیست شناسی
      1.مهدی آرامفر (زیست تخته سیاه و موسسه ونوس)
      2.علی محمد عمارلو (زیست نشر دریافت و موسسه فکرآموز)
      3.حنیف عظیمی (ژنتیک خیلی سبز و تخته سیاه)
      4.حمیدرضا زارع ( زیست آیکیو گاج و سرگروه گروه ماز)
      5.امید فراهانی (موسسه پرواز کنکوری ها)
      6.مهدی میوه چی (موسسه پرواز کنکوری ها)
      7.امید شیخ حسنی (زیست گاج)
      8.برادران نصری (زیست خیلی سبز)
      9.اشکان هاشمی (زیست الگو)
      10.شعبانی و شاکری (موسسه حرف آخر)

شیمی
      1.بهمن بازرگانی ( شیمی مبتکران) البته ایشون کانادا هستن ولی کتابشون فوق العاده است

2.علیرضا علمداری (شیمی فار)
      3.رضا بابایی (شیمی مبتکران و موسسه آفبا)
      4.محمدرضا آقاجانی (موسسه آلا)
      5.غلامحسین شیروانی (موسسه حرف آخر)
      6.محمدرضا مصلایی (موسسه آفبا)
      7.داوود بیرکی (موسسه فکرآموز)
      8.بیژن ابوالقاسمی (شیمی تخته سیاه و موسسه فکرآموز)
      9.محمد مرادی (شیمی تخته سیاه)
      10.محمدرضا ارمندپور ( شیمی راه اندیشه)

ریاضیات تجربی
      1.آریان حیدری (موسسه پرواز کنکوری ها)
      2.علی مقدم نیا ( ریاضی گاج و موسسه آفبا)
      3.سروش موئینی ( ریاضی خیلی سبز و موسسه آفبا)
      4.محسن خلیلی (موسسه پرواز کنکوری ها)
      5.بابک سادات (ریاضی تخته سیاه و موسسه راه اندیشه)
      6.عبدالرضا منتظری ( موسسه حرف آخر)
      7.مجتبی دادبام (موسسه ونوس)
      8.رامین مولایی (موسسه رایان)
      9.مهدی عزیزی قهرودی (خط ویژه گاج)
      10.محمد مهربان (دیفرانسیل تخته سیاه و موسسه ونوس)

فیزیک
      1.محمودرضا ذهبی ( فیزیک نشر دریافت)
      2.فرید شهریاری ( فیزیک مبتکران)
      3.علیرضا عربشاهی (موسسه راه اندیشه)
      4.مهدی یحیوی (موسسه ونوس)
      5.پیمان کامیار (موسسه حرف آخر)
      6.مجتبی سادات ( فیزیک آلگو و موسسه آفبا)
      7.امیر میرحسینی (فیزیک نشر دریافت)
      8.سید امیر قضاتی (موسسه فکرآموز)
      9.محمد نوکنده (فیزیک تخته سیاه)
      10.پیمان طلوعی (موسسه آلا)

10 مشاور برتر کنکور

1.سید ایمان سرورپور ( مولف کتاب کنکور و خدایی که در این نزدیکیست انتشارات تخته سیاه و سخنران انگیزشی در برنامه فرصت برابر شبکه آموزش جمعه ها ساعت 19:30 )
      2.سینا تهرانی ( بهترین مشاور کنکوری سال 95 و 96 )
      3.سهاب فرهپور ( مولف کتاب صفر کلوین)
      4.امیرحسین جعفرقلی
      5.محمدرضا پوردستمالچی
      6.امیر دیبازر
      7.رامین نیکخو
      8.علیرضا افشار
      9.عرفان فخیمی (عمو پرتقال)
      10.نادر شکوری
      ببخشید،شما میدونین چیجوری میشه دی وی دی های آقای قضاتی دبیر فیزیک رو برای نظام جدید تهیه کرد؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نیاز به همچین لیستی داشتم ممنون
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واو اصلا یادم نمیاد کی این تاپیکو زدم
      ممنون بابت اپ

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها

میتونه بره تهران کلاس. میتونه کلاس آنلاین شرکت کنه. بعد شما که میگی «آیا همه ی رتبه های برتر....» مگه شما تو تک تک لحظات تک تک رتبه های برتر بودی که ببینی توی 365 روز چیکار می کردن؟ مگه حتماً هر حرفی تو تلویزیون می زنن راسته؟! مگه وقتی می گن ما فقط کتاب درسی رو خوندیم درسته؟!
      بعد مگه کسی گفت تنها راه موفقیت کلاس کنکوره؟! اصلا چه کسی همچین حرفی زد که شما مخالفت می کنی می گی این طوری نیست. یه لیست درست کردن که این کارا رو نداره.
      لیست بهترین کتاب های کنکور هم توی بقیه ی تاپیک ها موجوده.
      بعد مگه همه ی افراد شیوه ی یادگیریشون یه جوره؟! شاید یه نفر با کلاس یاد می گیره. یه نفر با دی وی دی یه نفر با وویس یه نفر با کتاب کمک آموزشی. این که کتب کمک آموزشی رو خدا جلوه بدی و بقیه طرق رو بی ارزش هم اشتباهه و هم غیر منطقی. چرا غیر منطقی؟ چون واقعاً قیمت هاشون هم با این وضع چاپ و قیمت کاغذ داره به هم نزدیک میشه. یه کتاب کمک درسی می گیری 100 تومن باید 100 تومن هم پول پاسخ نامشو بدی. تازه این فقط یه درسه. و روز به روز داره بیشتر میشه.
      ترو خدا از این فضاهای تخریب تو کنکور بیاید بیرون. دوستمون یه تاپیک لیست دبیر گذاشت چقدر می کوبینش؟!
      ویرایش توسط amaz : 04 خرداد 1399 در ساعت 00:06

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      دوستمون رفته دانشگاه داره درسشو می خونه چی می گی حاشیه سازهای قبل کنکور پشت کنکوریای آینده؟! بعد برفرض که پشت کنکوری باشه... خب که چی؟!!! بیشتر از این پیش نمیرم که مدیران ناراحت نشن نزنن پاک کنن...
      ویرایش: دوستان ببخشید تاریخ ارسال پست رو ندیدم مال سال 97 بود اومدیم صواب کنیم کباب شدیم اونم جزغاله
      هرکی دید قدرتشو داشت این پستو پاک کنه. ممنون...
      ویرایش توسط amaz : 04 خرداد 1399 در ساعت 00:41

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aram 2 نمایش پست ها
      ببخشید،شما میدونین چیجوری میشه دی وی دی های آقای قضاتی دبیر فیزیک رو برای نظام جدید تهیه کرد؟
      قضاتی کلاس آنلاین داره توی موسسه جهشینو
      دی وی دی برای نظام جدید تا جایی که من میدونم ضبط نکرده.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه اسم 10 دبیر برتر هر درس رو روی این اساتید گذاشتید درست نیست.اینا صرفا دبیر هایی هستن که چون دی وی دی ضبط کردن اسمشون بین کنکوری ها زیاد برده میشد.یا مولف کتاب های معروف هستن.
      مثلا اسم افشین ملاک پور یا روزبه فکری در لیست نیست،چون تا قبل امسال که کلاس آنلاین بزارن زیاد این ور اونور اسمشون زیاد شنیده نمیشد.یا مثلا دکتر خادم یا فیروز نژاد نجف که بغیر از تبریز خیلی شناخته شده نیستن ولی جزو بهترین های درس خودشون هستن.
      ویرایش توسط reza2018 : 04 خرداد 1399 در ساعت 00:31

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      لیست بشدت مسخره ایه. بهمن بازرگانی اصلا خارج‌برداران نصری فقط مولف کتابنارامفر خیلی وقته از رده خارجه تو سبک‌تدریس...اریان حیدی تو ریاضی تجربی جز بهتریناس ! فک کن مقدم نیا بهترین باشه !! وحید شایسته بشدت نتایج کلاساش ضعیفه...
      سلام. وقت بخیر. ببخشید من این صحبتتون رو دیدم که نوشتین اریان حیدری خیلی خوبن برای ریاضی و چون من هم باهاتون هم عقیده هستم خواستم بپرسم که به نظر شما برای فیزیک و شیمی کدوم استاد خوبه؟ به همین سبک اقای حیدری اگه باشه عالیه.ممنون میشم راهنماییم کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن