خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک رو خوندم اومدم زندگی بعد از کنکور رو بخونم دیدم یه عالمه دانشجو پزشکی کنکور ۹۶ اینجان
      بابا من فکر کردم شما ها دارین از این زندگی لذت می برید
      به عنوان یه دختر پشت کنکوری که دوران پسا کنکور رو می گذراند که( دورانی بسی تیره و تار با هزاران اضطراب و تحت فشار روانی اطرافیان هست)
      والا الان طبق اخباری که هرروز چک می کنم و شرایط کشور که حتی حقوق اولیه واسه زنده موندن هم نداره (آب و برق که قربونش برم امروز دو ساعت و نیم قطع بود)وسایل بیمارستانی ام که قربونش برم همش وارداتی هست که اینم دچار بحران شده در این دوران بعد از کنکور دارم تحقیق می کنم چه رشته ای باید برم که بتونم مهاجرت کنم بعد هم به یه نتیجه رسیدم اونم اینه که اول باید انگلیسی و فرانسه یاد بگیرم
      فرانسه رو شروع کردم تلفظاتش سخته ولی کلماتش خیلی جالبه نصف کلماتی که ما استفاده می کنیم و فکر می کنیم فارسی صحبت می کنیم در واقع فرانسویه مثل :فلز.سالاد.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کنکوری ها شما هم این دوران رو توصیف کنید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بعد از كنكور چقد رويا و آرزو داشتم توي سرم
      ولي الان كه ديگه سال يك پزشكي تموم شد تمام سعي و تلاش و برنامم براي اينه كه ده سال ديگه ايران نباشم ..

4. Top | #19
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM.esh نمایش پست ها
      بعد از كنكور چقد رويا و آرزو داشتم توي سرم
      ولي الان كه ديگه سال يك پزشكي تموم شد تمام سعي و تلاش و برنامم براي اينه كه ده سال ديگه ايران نباشم ..
      ببخشید شما کدوم دانشگاه هستید؟شیراز؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید مگه بعد کنکور دیگه کسی زندگی هم میکنه؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      عنوان تاپیک رو خوندم اومدم زندگی بعد از کنکور رو بخونم دیدم یه عالمه دانشجو پزشکی کنکور ۹۶ اینجان
      بابا من فکر کردم شما ها دارین از این زندگی لذت می برید
      به عنوان یه دختر پشت کنکوری که دوران پسا کنکور رو می گذراند که( دورانی بسی تیره و تار با هزاران اضطراب و تحت فشار روانی اطرافیان هست)
      والا الان طبق اخباری که هرروز چک می کنم و شرایط کشور که حتی حقوق اولیه واسه زنده موندن هم نداره (آب و برق که قربونش برم امروز دو ساعت و نیم قطع بود)وسایل بیمارستانی ام که قربونش برم همش وارداتی هست که اینم دچار بحران شده در این دوران بعد از کنکور دارم تحقیق می کنم چه رشته ای باید برم که بتونم مهاجرت کنم بعد هم به یه نتیجه رسیدم اونم اینه که اول باید انگلیسی و فرانسه یاد بگیرم
      فرانسه رو شروع کردم تلفظاتش سخته ولی کلماتش خیلی جالبه نصف کلماتی که ما استفاده می کنیم و فکر می کنیم فارسی صحبت می کنیم در واقع فرانسویه مثل :فلز.سالاد.

ببخشید نمیخوام توی برنامه هاتون دخالت کنم اما پیشنهاد دلسوزانه میکنم به جای فرانسوی آلمانی رو یاد بگیرید چون اصلا فرانسه که کلا هر روز توش درگیری هست اگر ی سرچ بزنید و بقیه کشور های فرانسوی زبان هم خیلی از نظز تحصیلات سرآمد نیستن
      چون اگه بخوای بری واسه تحصیل هیچ جا به اندازه آلمان و اتریش در عین حال که رایگان هسن ولی دانشگاه های خیلی خوبی دارن خصوصا آلمان
      اگر هم بخواید مثلا این زبان ها رو تدریس کنید ی چیز میگم شاید الان باور نکنید
      من خودم آیلتس 8 دارم ولی الان کلا پشیمون هستم که چرا یاد گرفتم چون اصلا پول این رو ندارم که بخوام برم کشور انگلیسی زبان (گرچه کلا واسه دانشگاه تو هرجا باشید لازمه ولی خب اون حد از زبان رو که لازم داشته باشید رو تو دانشگاه بهتون یاد میدن)
      به جاش به خودم میگم کاش رفته بودم همین فرانسوی یا آلمانی رو یاد گرفته بودم مخصوصا آلمانی به همون دلیلی که گفتم
      ویرایش توسط therealfarshid : 26 تیر 1397 در ساعت 19:31

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      ببخشید شما کدوم دانشگاه هستید؟شیراز؟
      نه بوشهر

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید نمیخوام توی برنامه هاتون دخالت کنم اما پیشنهاد دلسوزانه میکنم به جای فرانسوی آلمانی رو یاد بگیرید چون اصلا فرانسه که کلا هر روز توش درگیری هست اگر ی سرچ بزنید و بقیه کشور های فرانسوی زبان هم خیلی از نظز تحصیلات سرآمد نیستن
      چون اگه بخوای بری واسه تحصیل هیچ جا به اندازه آلمان و اتریش در عین حال که رایگان هسن ولی دانشگاه های خیلی خوبی دارن خصوصا آلمان
      من خودم آیلتس 8 دارم ولی الان کلا پشیمون هستم که چرا یاد گرفتم چون اصلا پول این رو ندارم که بخوام برم کشور انگلیسی زبان (گرچه کلا واسه دانشگاه تو هرجا باشید لازمه ولی خب اون حد از زبان رو که لازم داشته باشید رو تو دانشگاه بهتون یاد میدن)
      به جاش به خودم میگم کاش رفته بودم همین فرانسوی یا آلمانی رو یاد گرفته بودم مخصوصا آلمانی به همون دلیلی که گفتم
      شما میتونید با زبان انگلیسی هم برای دانشگاه های آلمان اقدام کنید . من یکی از دوستان کلاس زبانم که مکانیک نجف آباد می خوند، پذیرش گرفت و رفت ( مال 2 سال پیشه این مسئله ) اون می گفت که سخت تره رفتن با زبان انگلیسی ولی خودش با همین زبان انگلیسی رفت ...
      ولی خوب اون برای کالج اقدام نکرد و فکر کنم برای کالج حتما باید آلمانی بلد باشی ...
      در ضمن این رو هم بهت میگم خوندن زبان آلمانی خیلی وقت گیر نیست ... درسته که هیچ قاعده ای نداره تقریبا و زبان واقعا سختیه ( ولی باحاله ) اما میشه تو مدت زمان کم هم برای آزمون آماده شد ...
      در کل میخوام بگم گرفتن ielts به هیچ وجه اشتباه نبوده و حتی از بهترین کارهایی بوده که میتونستی بکنی و این که می تونی در آموزشگاه های زبان هم مشغول به کار بشی ( همین کسی که می گم رفت همین کار رو هم میکرد و تو آموزشگاه درس میداد )
      ویرایش توسط Dmz.official : 26 تیر 1397 در ساعت 22:16

9. Top | #24
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      شما میتونید با زبان انگلیسی هم برای دانشگاه های آلمان اقدام کنید . من یکی از دوستان کلاس زبانم که مکانیک نجف آباد می خوند، پذیرش گرفت و رفت ( مال 2 سال پیشه این مسئله ) اون می گفت که سخت تره رفتن با زبان انگلیسی ولی خودش با همین زبان انگلیسی رفت ...
      ولی خوب اون برای کالج اقدام نکرد و فکر کنم برای کالج حتما باید آلمانی بلد باشی ...
      در ضمن این رو هم بهت میگم خوندن زبان آلمانی خیلی وقت گیر نیست ... درسته که هیچ قاعده ای نداره تقریبا و زبان واقعا سختیه ( ولی باحاله ) اما میشه تو مدت زمان کم هم برای آزمون آماده شد ...
      در کل میخوام بگم گرفتن ielts به هیچ وجه اشتباه نبوده و حتی از بهترین کارهایی بوده که میتونستی بکنی و این که می تونی در آموزشگاه های زبان هم مشغول به کار بشی ( همین کسی که می گم رفت همین کار رو هم میکرد و تو آموزشگاه درس میداد )

مرسی
      اما دانشگاه های آلمان پزشکی رو ففط به آلمانی تدریس میکنن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی
      اما دانشگاه های آلمان پزشکی رو ففط به آلمانی تدریس میکنن
      منطقیه با این وضع ارز که فقط میشه گفت هیج جا ایران خودمون نمیشه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها

هزینه زندگی سالی 10236 یورو بنظرم کسی این پولو داره همینجا بزنه تو کار و کاسبی درامدش خیلی بیشتر تا اینکه بره اونور
      زبان المان خیلی سخته برای گرفتن مدرک میشه کلاسای فشرده بگیری ولی اگ بری اونور کم میاری
      برای سفارت باید مدرک c1 داشته باشی ک حداقل سه سال طول میکشه ک برسی به این سطح بازم میگم خیلی سخته کلا با انگلیسی فرق داره
      اینای ک میگن با انگلیسی میشه درس خوند و کار کرد بنظرمن همش چرته چون روی زبونشون خیلی تعصب دارن و مثلا اگ ی سوال ب زبون انگلیسی بپرسی جوابتو نمیدن
      اگ شرکت بین المللی باشه میشه با انگلیسی کار کرد در کل شانس پیدا کردن کار با المانی خیلی خیلی بیشتره
      رشته های انگلیسی زبان اکثرا شهریه دارن (از5 هزا تا20 هزار هم دیدم)
      سفارتشم هم خیلی شلوغه باید نزدیک دوسال منتظر بمونی تا نوبتت برسه
      پیشنهادم اینه ک زبان انگلیسی و فرانسوی رو یاد بگیرید اگ ی زمانی خواستید ادامه تحصیل بدید برید فرانسه یا کانادا
      ویرایش توسط amir5119 : 09 مرداد 1398 در ساعت 16:11

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط therealfarshid نمایش پست ها
      والا هرکی ندونه فک میکنه فرانسه مثه ایرانه
      وضعش خوبه ب اخبار ایران توجه نکنید
      توی المان هم تظاهرات برگزار میشه
      خوبی فرانسه اینه ک کلی فاند و کمک هزینه تحصیلی داره ک المان نداره راحت پذیرش میدن برعکس المان ک الان سفارتش سر چیزای بیخود خیلیارو ریجکت میکن
      گرفتن ویزای المان اگ شانس بیاری و ریجکت نشی دوسال طول میکشه ولی فرانسه اگ مدارکت کامل باشه کمتر از یک ماه ویزات میرسه
      زبان فرانسوی درسته تلفظش یکم مشکله ولی جلو المانی مثه خاله بازیه
      بعد تموم شدن درستون میتونید مهاجرت کنید ب کانادا

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش یه دورانی فک میکردم ته خوشبختی اینه که پزشکی قبول شی و فلان ولی الان با این وضع جامعه سرمایه گذاری رو ۷سال آینده حماقته...بخصوص که دارم میبینم یه دختره تو شهرمون تخصصم گرفته ولی باز زندگیش هیچی به هیچیه ....دیگه وقتی اوضاع اون اینجوریه واسه سالای بعد که هیچ امیدی نیس واقعا...مشکل اینجاس واسه رفتن به هرشکلی هم که باشه پول لازمه که باز ما نداریم...واقعا دارم فک میکنم چه راهی میشه پیدا کرد که واسه همیشه از اینجا رفت ...والا ترکیه هم بری از ایران بهتره...
      ویرایش توسط Arash.ye : 09 مرداد 1398 در ساعت 18:17

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      راستش یه دورانی فک میکردم ته خوشبختی اینه که پزشکی قبول شی و فلان ولی الان با این وضع جامعه سرمایه گذاری رو ۷سال آینده حماقته...بخصوص که دارم میبینم یه دختره تو شهرمون تخصصم گرفته ولی باز زندگیش هیچی به هیچیه ....دیگه وقتی اوضاع اون اینجوریه واسه سالای بعد که هیچ امیدی نیس واقعا...مشکل اینجاس واسه رفتن به هرشکلی هم که باشه پول لازمه که باز ما نداریم...واقعا دارم فک میکنم چه راهی میشه پیدا کرد که واسه همیشه از اینجا رفت ...والا ترکیه هم بری از ایران بهتره...
      دیگه افغانستان هم ایرانی هارو راه نمیدن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن