خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 76
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دفاع از تاثیر قطعی معدل

متاسفانه تایپیک قبلی مدیران بی هیچ دلیل با تایپیک مخالف ادغام کردن ....دوستان توجه کنید تاثیرمثبت دودش به چشم همه میره دلیل اینکه هامون سبطی از تاثیر قطعی غول میسازه چیه؟اینه که بازار کنکور با همین لیسانس وفوق لیسانس که از تاثیر قطعی وحشت دارندداغ نگه دارن چون اکثراینا22-30سال سن دارن وازسال 95تعدادقبولی هاشون خیلی داره زیادمیشه چون اکثرا دربهترین دانشگاه هادرس خوندن وسوابق تحصیلی هم دارن که خیلی پایینه وترمیم معدل براشون نسبت به یک پشت کنکوری که درسارو قبلش خونده به مراتب خیلی سخت تره که درکنکوراینده جمعیتشون به دویست هزار نفر میرسه درکانال تلگرامیش هم خودم دیدم پیام یک لیسانس روفرستاده بودچون افزایش جمعیت کنکور به نفع امثال سبطی است با پیام به نمایندگان مجلس واموزش پرورش به این موضوع که این پیام ها از ناحیه مافیای کنکور سازماندهی شدن حتما اشاره کنید درصورن مثبت شدن تاثیر شاهد افزایش بی سابقه جمعیت کنکور98وبه طبع ان کاهش احتمال قبولی درسه رشته تاپ داریم...فحاشی هم ممنوع به نظرات هم وازادی بیان درمحیط سالم احترام بگذاریم
      ویرایش توسط h33samane : 15 تیر 1397 در ساعت 09:10

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولویت پیام به اعضای کمیسیون اموزش خصوصا جناب محمد مهدی زاهدی ومیرزاده وابطحی است حتما درپیام های خود از مافیای کنکور که سعی درپررنگ کردن نقش کنکور دارند نام ببرید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h33samane نمایش پست ها
      متاسفانه تایپیک قبلی مدیران بی هیچ دلیل با تایپیک مخالف ادغام کردن ....دوستان توجه کنید تاثیرمثبت دودش به چشم همه میره دلیل اینکه هامون سبطی از تاثیر قطعی غول میسازه چیه؟اینه که بازار کنکور با همین لیسانس وفوق لیسانس که از تاثیر قطعی وحشت دارندداغ نگه دارن چون اکثراینا22-30سال سن دارن وازسال 95تعدادقبولی هاشون خیلی داره زیادمیشه چون اکثرا دربهترین دانشگاه هادرس خوندن وسوابق تحصیلی هم دارن که خیلی پایینه وترمیم معدل براشون نسبت به یک پشت کنکوری که درسارو قبلش خونده به مراتب خیلی سخت تره که درکنکوراینده جمعیتشون به دویست هزار نفر میرسه درکانال تلگرامیش هم خودم دیدم پیام یک لیسانس روفرستاده بودچون افزایش جمعیت کنکور به نفع امثال سبطی است با پیام به نمایندگان مجلس واموزش پرورش به این موضوع که این پیام ها از ناحیه مافیای کنکور سازماندهی شدن حتما اشاره کنید درصورن مثبت شدن تاثیر شاهد افزایش بی سابقه جمعیت کنکور98وبه طبع ان کاهش احتمال قبولی درسه رشته تاپ داریم...فحاشی هم ممنوع به نظرات هم وازادی بیان درمحیط سالم احترام بگذاریم
      دو روزه اومدی انجمن عضو شدی خودتو حتی از مدیرای انجمن هم بالاتر میدونی

از مدیران عزیز میخوام که تاپیک رو ببندن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیشین بینیم بااااااااا
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرت وپرت داری میگی کاملا عزیز هنوزم کنکور با تمام مشکلاتش بهترین ارزشیابی هست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا چرا نمیتونیم دموکراسی داشته باشیم.
      این دوستمون هم حالا نظر خودشو گفته. هرچند به اشتباه (به فرض و به عقیده من)
      خواسته خودش رو هم مطرح کرده.
      انتخاب رو بذاریم با بچه ها.
      یا با این تاپیک پیامک درخواست تاثیر قطعی بدن.
      یا با تاپیک کمپین اونور , درخواست تاثیر مثبت بفرستن برای مسوولین.
      از اینکه لابه لای هزاران پیامک درخواست ما, مسوولین چندتا پیامک حاوی درخواست تاثیر قطعی ببینن , نترسیم.
      از نظر جمعی نترسیم.
      به همه احترام بذاریم.
      شاید روزی نظر ما در اقلیت بود...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا بزارید تاپیک بزنن...
      تعدادشون ۱۰ نفرم نمیشه این قطعی خواها
      دم هامون سبطی هم گرم که هوای مارو همیشه داشته

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان اگه هامون سبطی طرفدار داوطلبانه پس چرا برای سهمیه های فاجعه کنکور کمپین درست نکرد؟؟خیلی واضحه چون هیچ منفعتی براش نداشت

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درپیام های خودتون حتما به اینکه تاثیر مثبت به معنی تاثیرصفردرصدی است وباعث افزایش شدید داوطلبان تجربی میشود اشاره کنید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه هامون سبطی طرفدار داوطلبانه پس چرا برای سهمیه های فاجعه کنکور کمپین درست نکرد؟؟خیلی واضحه چون هیچ منفعتی براش نداشت
      خدارو شکر گذشت زمان چهره واقعی افراد رو نمایان میکنه

شما دقیقا از اون دسته آدمایی که میگن اگر من نشم پس بقیه هم حق ندارن بشن حتی حاضری خودتم ضرر کنی اما بقیه به جایی نرسن

متاسفانه تاریخ راجب این دسته از افراد همیشه خاطرات تلخی رو تداعی میکنه و اونم اینه که این دسته از افراد به هیچ جایی نمیرسن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      خدارو شکر گذشت زمان چهره واقعی افراد رو نمایان میکنه

شما دقیقا از اون دسته آدمایی که میگن اگر من نشم پس بقیه هم حق ندارن بشن حتی حاضری خودتم ضرر کنی اما بقیه به جایی نرسن

متاسفانه تاریخ راجب این دسته از افراد همیشه خاطرات تلخی رو تداعی میکنه و اونم اینه که این دسته از افراد به هیچ جایی نمیرسن
      شما اگه مخالف نظرمن هستین قابل احترامه ولی واقعا دلیلی نداره اینقدر نقل بگیرین چون من چیزایی که گفتم باور دارم که درسته

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما اگه مخالف نظرمن هستین قابل احترامه ولی واقعا دلیلی نداره اینقدر نقل بگیرین چون من به چیزایی که گفتم باور دارم که درسته
      بدترین نوع جهل ندونستن نیست بلکه کم دونستنه که متاسفانه شما خیلی کم میدونی راجب معدل و اصلا بهونه ی شما معدل نیست کنکور قبول نشدی اومدی دنبال یه راهی میگردی بقیه هم به جایی نرسن

من بارها جواب شما رو کامل دادم اما وقتی یک نفر خودشو زده به خواب کاریش نمیشه کرد
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا تنها کسی که تو پیج خودش با افزایش سهمیه ها مخالفت کرد همین هامون بود. منتها اونجا گفت خودتون باید برید اعتراض کنید و من کمکی از دستم برنمیاد. می‌دونی چرا؟ خیلی سخت نیست فهمیدنش. اینجور چیزا جز مسائل حساس نظام هستن و اگه کار به جاهای باریک کشیده بشه همه دنبال قربانی کردن یه نفر برا خوابوندن قضیه می‌گردن.
      ویرایش توسط mehdi1900 : 15 تیر 1397 در ساعت 10:38

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پیام هاتون چن باره با متن های مختلف ارسال کنید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام هاتون چن باره با متن های مختلف ارسال کنید

باچه

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن